Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:56

LOGOUT.hu

Gyakori Kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6751) St3ven válasza TigerCat (#6748) üzenetére


St3ven
addikt

Köszi, megpróbálom. Bár nem mindig ugyanaz az aláírásom, de ha ez segít, akkor végül is jó lesz.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#6752) PumpkinSeed


PumpkinSeed
addikt

Az érdekelne, hogyan tudom beállítani, hogy a levél előzményeket ne illessze a levélbe bele, mert legtöbbször 3 km hosszan van szöveg benne.

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#6753) St3ven válasza PumpkinSeed (#6752) üzenetére


St3ven
addikt

Levélírás előtt nyomsz egy Ctrl+A-t majd Del-t a válaszüzenetben állva.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#6754) PumpkinSeed válasza St3ven (#6753) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Igen eddig én is ezt csináltam, de gondolom ki lehet ezt valahogy kapcsolni valamilyen beállítás alatt.

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#6755) RAiN91


RAiN91
őstag

Miért jön be tegnap óta a régi google, fekete felső sávval? Másnak nem. Ha kijelentkezem googleből akkor is. co.uk normálisan bejön.

(#6756) FoxiestFox válasza RAiN91 (#6755) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nálam Operában jelentkezik ez.
FFox alatt az új design van. Hozzáteszem, szerintem a régi jobb, szóval én élvezem :D

Gmail pedig nem lép be most nálam, szerverhibát jelez.
"Google Fiókja sajnos átmenetileg nem érhető el. Elnézést kérünk a kellemetlenségért, és azt javasoljuk, néhány perc múlva próbálkozzon újra. Az Apps Status Dashboard oldal tartalmazza az egyes szolgáltatások aktuális állapotát.

Ha a probléma nem szűnik meg, kérjük, keresse fel a Gmail Súgót »

Újrapróbálkozás Kijelentkezés"

Szerk: meg is javult, ez gyors volt.

[ Szerkesztve ]

(#6757) nocibb


nocibb
újonc

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Sajnos illetéktelen lépett be a levelezésünkbe és törölt onnan pár kapott és küldött e-mailt. Próbáltam elérhetőséget keresni a gmail üzemeltetőjéhez hogy vissza tudnák-e állítani de nem találtam.

Van ilyen elérhetőség, és vissza lehet állítani valahogyan az e-maileket?

A jelszót már persze megváltoztattuk.

(#6758) TigerCat válasza nocibb (#6757) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Tudom, nagyon alap, de hátha:
Összes levél címke alatt?
Törölt elemek között?
Archivált leveleknél?
Nálunk a cégnél legtöbbször a nyilvánvaló marad ki, ezért javaslom...
:-)

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#6759) nocibb válasza TigerCat (#6758) üzenetére


nocibb
újonc

Megpróbáltuk, de a kukából is törölte. Tudta mit csinál. :((

(#6760) kispx válasza nocibb (#6759) üzenetére


kispx
addikt

Egy levelezőkliensen nem maradt meg egy példány a levélből? Onnan visszalehet másolni.

(#6761) nocibb válasza kispx (#6760) üzenetére


nocibb
újonc

Ehhez a részéhez én nem értek. Ha esetleg ebben tudsz segíteni azt megköszönném.

(#6762) kispx válasza nocibb (#6761) üzenetére


kispx
addikt

Thunderbird alatt a következőket kell tenni:
1) elindítod a TB-t (net nélkül; mert akkor a TB is törölni fogja a levelet a szinkronizálás során)
2) átmásolod a helyi mappába azokat a leveleket, amik a szerveren nincsenek meg
3) majd netkapcsolattal szinkronizáld le a postafiókot
4) a helyi mappából másold vissza leveleket

(#6763) szuladam


szuladam
aktív tag

Sziasztok!

Olyan segítség kellene, hogy csináltam egy szűrőt. Beállítottam, hogy hova érkezzenek a levelek (Közösségi), hogy tudom megcsinálni azt, hogy az IDÁIG beérkezett leveleket, amire igaz a szűrőm beállítása, átpakolja abba a "csoportba"?

Másik: a füleket (közösségi, fórum stb) lehet valahogy módosítani? Illetve létre lehet hozni saját fület?

(#6764) DS39 válasza szuladam (#6763) üzenetére


DS39
nagyúr

a szűrő létrehozásánál van erre lehetőség: Szűrő alkalmazása az egyező beszélgetésekre (2) is. - ezt bepipálod, így mented a szűrőt.

(#6765) szuladam válasza DS39 (#6764) üzenetére


szuladam
aktív tag

így csináltam, de sajnos nem tette át a leveleket :/

(#6766) csferke


csferke
senior tag

Sziasztok!
Hogyan lehet legegyszerűbben/leggyorsabban törölni sok-sok levelet?
Például a 2012-es évben érkezetteket/elküldötteket.

köszi

(#6767) EmberXY válasza csferke (#6766) üzenetére


EmberXY
addikt

Szia!
Hátha ez a módszer segít.
Azt nem tudom, hogy a speciális operátorokkal szűrőket is lehet-e létrehozni, ha igen, akkor az is járható út. (speciális operátorok, amik kereséseknél később jól jöhetnek...)

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#6768) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok

Saját domain hozzáadásban kérném a segítségeteket. Nem céges, csak úgy magán okból. :)

Van most egy xy@gmail.com -os emailem. Van vásárolt domainem és szeretném,hogy az xy@gmail.com -os emailem egyben joskaszeretiapalinkat@sajatdomain.hu legyen. És ugyanezt szeretném a páromnak is, akinek xyne@gmail.com az emailje és neki is szeretném a "családi domaint", ami mondjuk joskatjolpofanvernem@sajatdomain.hu lenne.

1. Hogy tudom ezt megtenni?
2. Fizetős-e vagy ingyen is tudja a gmail?
3. Az eredeti xy@gmail.com lehet egy közös felület a joskaszeretiapalinkat@sajatdomain.hu -al? Mint amikor két webcím ugyanarra a weblapra mutat?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#6769) csferke válasza EmberXY (#6767) üzenetére


csferke
senior tag

Hátha ez a módszer segít.

Ez segített. Köszönöm.

(#6770) TigerCat válasza V.Stryker (#6768) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Már csak fizetősben tudod megoldani.
A google súgója ezzel kapcsolatban teljesen jó, én is az alapján csináltam, amikor még ingyenes volt. Szerencsémre az is maradt...
Adminban tudsz aliast és jogosultságokat hozzáadni, így egy fő domain alá több előtagos aliast is létrehozhatsz. Jól működik, nincs vele gonom.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#6771) V.Stryker válasza TigerCat (#6770) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Van valami ingyenes megoldás? Ha nem gmail, az is jó. :D

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#6772) V.Stryker válasza V.Stryker (#6771) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Na, kipróbáltam, simán lehet ingyenesen is csinálni, csak kicsit másképp. AHol van regisztrálva a domain-em, ott van mini tárhelyem emailcímmel és azt be lehet állítani a gmailnek, hogy arról is küldjön és onnan is töltsön le pop3-al, úgy hogy ott ne is maradjon fent a mail. Most lepróbáltam, simán megy. :)

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#6773) V.Stryker válasza V.Stryker (#6772) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Aha, mégse jó, hiszen ha beállítom a gmail fiókot valahová..pl az iphone-ra vagy máshová, akkor nem tudok küldeni a saját domain-es címről... hmm... :W

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#6774) TigerCat válasza V.Stryker (#6773) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Gmail app kell hozzá, az tudja amit szeretnél.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#6775) Troy.


Troy.
addikt

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy a google drive ikon mellett nem látszik a letöltő gomb. (Hiányzik, nem úgy mint a fotón: [link] )
100 fájlt igen kellemetlen letölteni egyesével. Érdekes módon másik gmail címen van olyan gomb.

Van ötlete valakinek?

.

(#6776) Dluinet válasza Troy. (#6775) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nekem levelenként változik

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#6777) Troy. válasza Dluinet (#6776) üzenetére


Troy.
addikt

Mitől függ?

üdv

.

(#6778) Dluinet válasza Troy. (#6777) üzenetére


Dluinet
nagyúr

még nem jöttem rá, marha idegesítő

ha sok kép van akkor nincs, ha egy akkor van :DDD

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#6779) ACE-


ACE-
addikt

Olyan problémám van, hogy az Outlook-ban amikor beállítom (de a Win8 Posta appjában is) a gmail fiókot, a Beérkezett üzenetek nem jelennek meg, Outlook azt írja: "Beérkezett üzenetek: (csak ezen a számítógépen)" Viszont ha az asszony gmail címét állítom be, ott szépen mutatja a Beérkezett üzenetek mappában a leveleket, alatta pedig egy [Gmail] könyvtár alatt a többi könyvtárat. Megnéztem a gmail weboldalán belül minden beállítás ugyanaz. Tanácstalan vagyok...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#6780) Troy. válasza Dluinet (#6778) üzenetére


Troy.
addikt

Igen jól működik a program. :W :)

.

(#6781) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Van lehetőség arra,hogy egy adott email címről küldött üzeneteket ne egyenként kelljen törölni,hanem az összeset egyszerre?

(#6782) kispx válasza Heavyrain (#6781) üzenetére


kispx
addikt

Keresőmezőbe:
from:email_címe

Az ikonoknál a legelsőre katt -> összes kijelölése

Ekkor az e-mailek felett megjelenik a következő: "Az oldal mind a(z) (20) üzenete ki van jelölve. Jelölje ki a keresésnek megfelelő összes üzenetet"
Kattintsd a linkre és töröld.

(#6783) Heavyrain válasza kispx (#6782) üzenetére


Heavyrain
őstag

Köszönöm!

(#6784) Dluinet válasza Heavyrain (#6781) üzenetére


Dluinet
nagyúr

keresés, majd a találatok törlése

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#6785) paisacha


paisacha
tag

Sziasztok!

Talán már ismert a probléma (google is my friend, de nem találtam választ...): a .docx file-ok letöltés után nem nyílnak meg. A file feltöltés előtt tökéletesen kezelhető, feltöltöm pl. egy piszkozatba, letöltöm, és a Word a következő hibaüzenetet adja: a file nem nyitható meg + 2-3 javaslat, pl. hogy van -e elég hely a vinyón...

Firefox, de IE-ből is ugyanezt kapom. Ha csomagolva letöltöm az összes csatolmányt... nos, akkor onnan kicsomagolva tökéletesen megy. Google drive-ból letöltve a .docx-et ugyanezt a megnyithatatlan file-t kapom.

Ötlete valakinek?

[korábban nem volt ilyen probléma, nem tudom mi történhetett...]

Előre is köszönöm!

További szép napot!

(#6786) greenity válasza paisacha (#6785) üzenetére


greenity
aktív tag

Ötletem nincs, viszont nálam chrome-nál működik.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#6787) paisacha válasza greenity (#6786) üzenetére


paisacha
tag

Mint említettem, korábban nálam is hibátlanul ment...

További szép napot!

(#6788) paisacha


paisacha
tag

Sőt - most jelenleg semmilyen .doc, .docx, .ppt, és .pptx file nem nyílik meg, amit onnan töltök le...

További szép napot!

(#6789) DS39 válasza paisacha (#6785) üzenetére


DS39
nagyúr

nálam ugyanez volt a helyzet a napokban az outlook.com-on a csatolmányok letöltésénél, ott is szarul töltötte le a docx-et, zip-ben letöltve meg jó volt. azóta megjavult. gmail és gdrive esetében nem tapasztalom a hibát.

ötletem max annyi van, hogy próbáld meg a böngészőben a google-höz tartozó sütiket törölni, és gyorsítótárat is törölni.

[ Szerkesztve ]

(#6790) paisacha


paisacha
tag

A probléma végül nem a gmail-ben volt - okulásként íme a megoldás:

gpedit.msc
User Configuration > Administrative Templates > Windows Components > Attachment Manager
Enable: Do not preserve zone information in file attachments

:)

Nem tudom mi váltotta ki, hogy a más forrásból származó file-okat elkezdte letiltani, mindenesetre a fenti út segített.

További szép napot!

(#6791) kdavide10


kdavide10
csendes tag

Üdvözlet.

Gmailben ha küldök egy levelet, bárkinek, mindig a kukába dobja az elküldött levelet, nem az elküldött levelek mappába rakja, hogyan tudnám ezt a problémát orvosolni?

Köszönet
Dávid

Dávid

(#6792) EmberXY válasza kdavide10 (#6791) üzenetére


EmberXY
addikt

Kukába dobja? :Y
Ott valami nagyon nagy turpisság van szerintem, a beállításoknál a szűrőket érdemes megnézni, szerintem be van rá állítva egy szűrő, vagy szándékosan valaki által, vagy véletlenül elhibázva.

Up the Irons!

(#6793) kdavide10 válasza EmberXY (#6792) üzenetére


kdavide10
csendes tag

Hello.

Köszi.
Megnéztem a szűrőket és megtaláltam hibát. Ott volt a saját email címem, hogy törölje az onnan érkező leveleket.

Most már műxik

Köszi még1x
Dávid

Dávid

(#6794) EmberXY válasza kdavide10 (#6793) üzenetére


EmberXY
addikt

Szívesen.
A szűrőkkel vigyázni kell, okozhatnak galibát (kárt), ha nem jól vannak beállítva.

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#6795) #79621120


#79621120
törölt tag

Csak nálam nem működik a szolgáltatás ?

(#6796) TigerCat válasza #79621120 (#6795) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Én lekérem Thunderbird-ben, OS X Mail-ben és iPhone Mail-ben is, de 1-2 hete a Thunderbird baromi lassú. Webes felületen nem szeretek dolgozni, de lehet, hogy muszáj lesz.
Ezen kívül még 2 fiókot kezelek.
Milyen kliens lenne legjobb Windows-ra?

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#6797) polonic


polonic
félisten

Üdv!

Meg lehet változtatni a google fiók fő email címét, mint az outlook esetében?
Ha nem, akkor meg lehet azt csinálni, hogy az összes ott lévő tartalmat átmozgatom egy újonnan kreált google fiókra?

(#6798) Dluinet válasza polonic (#6797) üzenetére


Dluinet
nagyúr

igen
két mailt összefűzni
vagy szűrők és szabályok

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#6799) polonic válasza Dluinet (#6798) üzenetére


polonic
félisten

pontosabban? nem értek hozzá, nem használom a gmailt, csak ilyen másodlagos fiók, de törölném a mostanit, mert régi és idióta névvel hoztam létre még tizenéves koromban és egy új lenne helyette

a tecsőt viszont használom, azokat is át lehet mozgatni egyszerűen? vagy egyesével kéne feltöltögetni a dolgokat?

(#6800) Dluinet válasza polonic (#6799) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nem kell törölni újat kell létrehozni, abban a beállítások menüben > fiókok és importálás > Levelek ellenőrzése más fiókokból (POP3 segítségével)> Saját tulajdonú POP3-fiók felvétele

vagy 3 módszer, amellyel az e-maileket áthelyezheti más fiókokból a Gmailbe

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.