Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:56

LOGOUT.hu

Gyakori Kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6551) donhellner válasza TigerCat (#6550) üzenetére


donhellner
tag

Köszönöm! :) Van névnap widget a telefonom ;) de jó volt látni, hogy a naptárban is szerepelt az összes név. De úgy látszik vmiért a google most ezt a funkciót megszüntette.

(#6552) napocska2 válasza donhellner (#6551) üzenetére


napocska2
senior tag

Az Android alkalmazások topicban is a névnapok eltűnése volt ma délelőtt a slágertéma. Így hálatelt szívvel linkelem xSide fórumtárs megoldását, ha valaki ragaszkodna a korábbi felálláshoz.

(#6553) donhellner válasza napocska2 (#6552) üzenetére


donhellner
tag

Köszönöm szépen, meg is csinátam és működik jól :) Köszönöm még egyszer!

(#6554) G@ben


G@ben
addikt

Tudtok olyan alternatívát ajánlani a Gmail Notifier helyett, ami pont ugyanazt tudja, de működik? Azaz ha jön levelem, a jobb alsó sarokban jelezze ki és lássam, hogy ki küldte, ha rákattintok, akkor a gmail webes felületét hozza be és ha egy mailcímre kattintok, akkor felhozzon egy új levél írása ablakot?
Nem kell FF kiegészítő, ami a címsorba írja ki, nem kell olyan, mint a Gmail Notofoer Pro, ami mintha egy saját programot indítana, amikor meg akarom nézni a leveleim. Olyan kell, mint a régi Notifier.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#6555) morfondőr


morfondőr
őstag

Üdv!
A következő a problémában kérnék segítséget: egy fiókot használok céges és magán levelezéshez. Megoldottam, hogy a céges levelek egy "Céges" címke alá fussanak be, ne pedig a beérkezett mappába. Viszont találtam egy lehetőséget, hogy a csillagozott leveleket előre hozza, de erre csak a beérkezett mappában hajlandó, ha a cégesre rámegyek, ott csak érkezési sorrendben látom. Megoldható-e, hogy egy címke alatti csillagozott leveleket előre lehessen hozni? Az sem baj, ha ez mindegyik címkére érvényes, csak működjön a cégesnél.
A segítséget előre is köszönöm!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#6556) EmberXY válasza morfondőr (#6555) üzenetére


EmberXY
addikt

A csillagozott levelekre külön rá lehet keresni az is:starred kifejezéssel a keresősávot használva, ezt bármelyik cimke alatt meg lehet tenni, sőt akár egyből is ki lehet íratni a label:cimkenév is:starred kifejezéssel.

Hasonló okosságokat találhatsz itt.

Up the Irons!

(#6557) morfondőr válasza EmberXY (#6556) üzenetére


morfondőr
őstag

Nekem úgy lenne jó, ha mindig elől lennének a csillagozottak, mert elég sok levelet kapok a cégtől, amik közül van amit csak elolvasok és nyugtázok, van amikkel még dolgom lesz, és ezeket csillagozom be. Ezért lenne jó, ha ezek elől lennének és nem kellene külön rákeresni. De ha más megoldás nincs, akkor marad ez a megoldás... :F

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#6558) greenity válasza G@ben (#6554) üzenetére


greenity
aktív tag

Szia, én a Gmail Notifier Prot használom, teljesen korrekt.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#6559) G@ben válasza greenity (#6558) üzenetére


G@ben
addikt

Feltettem, de egyből olyan felületet hozott be, mint az Outlook Express, nekem meg a Gmail webes felülete kéne.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#6560) greenity válasza G@ben (#6559) üzenetére


greenity
aktív tag

Be lehet állítani, hogy jelezze alul a maileket és duplakattal nyitja a webes felületet.
// van előnézete is, de kb felesleges használni.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#6561) G@ben válasza greenity (#6560) üzenetére


G@ben
addikt

Akkor tud pont úgy működni, mint a sima Notifier? Ez kell nekem! :)
Köszi az infót, egy napig kellett nélkülöznöm, de meztelennek éreztem magam nélküle. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#6562) greenity válasza G@ben (#6561) üzenetére


greenity
aktív tag

Aham. Nálam pl két fiók van beállítva, mindegyiknek van külön értesítési ikonja, hogy ha jön valami, akkor szól ;)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#6563) DjMcMaster


DjMcMaster
tag

Sziasztok!

Tegnap kb este 8-óta állandóan azt mondja a Notifier, hogy nincs olvasatlan levelem, aztán ha rákattintok és bejön a fiók a böngészőben, tele van olvasatlan levelekkel.

Több gépről is kipróbáltam (minden az én fiókom van) és a helyzet ugyanaz!

Tapasztalt valaki ilyet? Nem tudok semmiről amit elállíthattam volna a fiókomban, vagy akár a routerben (pl. port). Mondjuk napok óta tapasztalom, hogy iszonyatosan lassan reagál. Ha meg van nyitva a böngésző, és a szemem láttára jön be egy levél, a Notifier 5 percig meg sem mozdult. :W

Üdv!

Üdv ! DjMcMaster

(#6564) DjMcMaster válasza DjMcMaster (#6563) üzenetére


DjMcMaster
tag

Most néztem, más fiókkal sem megy! Megint a Google szemétkedik? Kezdi felpörgetni az idegeimet ezzel a nyomorúlt Google+-al! Ki fogom hajítani a p@&#˘°˛`-ába a telefonnal együtt és megvárom amíg felfut a Firefoxos OS, ha egyáltalán lesz belőle valami.

Üdv ! DjMcMaster

(#6565) G@ben válasza greenity (#6562) üzenetére


G@ben
addikt

Beállítottam, jónak tűnik, de a jobb alsó sarokban a kis levélen van egy sárga háromszög felkiáltójellel. Az mit jelent?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#6566) G@ben válasza G@ben (#6565) üzenetére


G@ben
addikt

Megoldottam, csak a második fiókom jelszava nem volt jó. :D Most már csak azt kell kitalálnom. :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#6567) greenity válasza G@ben (#6566) üzenetére


greenity
aktív tag

:D Bocs nem voltam igazán gép közelben :)

Örülök, hogy jónak tűnik ;)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#6568) raczger válasza DjMcMaster (#6564) üzenetére


raczger
őstag

Nálam sem megy, 2 gépről, de csak egy fiókkal próbáltam. Egyelőre nem találtam meg mi, hol lehet a hiba.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#6569) G@ben válasza greenity (#6567) üzenetére


G@ben
addikt

Mégis találtam egy hibát. Ha ugyanarról a címről jön több email, pl a fórumon egy témában több hozzászólás érkezik, akkor azt külön olvasatlannak veszi, pedig a gmailben csak egy elemként van jelen. Ezt be lehet állítani, hogy csak egynek számolja?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#6570) EmberXY


EmberXY
addikt

Sziasztok!
Az a gondom, hogy a gmail már egy jó ideje 2 olvasatlan levelet jelez az egyik cimkém alatt. Már több módon is "megbizonyosodtam" róla, hogy valójában nincs ilyen levelem.
Nemrég azonban kiderült, hogy a hugom írt nekem Hangoutson, de a progi nálam eddig nem volt feltelepítve a telefonra (a webes felületet ritkán használom, így főleg androidon használom a gmailt).
Ma feltettem a progit, és "megérkezett" benne 2 üzenet, amiket a hugom írt kb 1 hónapja, válaszoltam rá, folytattuk a beszélgetést, de a 2 "olvasatlan" még mindig ott van a cimke alatt a gmailben. Az érdekesség az, hogy e-mail-ben gyakran beszélünk, tehát a mailek probléma nélkül megjönnek, régebben akkor is jött mail, ha olyankor írt, amikor offline voltam (webes felületen szoktam használni a csevegőt, amikor nagy ritkán PC-ről lépek be), de most ez a Hangouts egy kicsit bekavart. Telefon újraindítás után sincs változás a gmail kliensben, ha böngészővel lépek be, ott is ugyanez a helyzet.
Valaki járt már így, esetleg van valakinek ötlete arra, hogy mit lehetne csinálni, hogy eltűnjön a két "beragadt" olvasatlan levél?

Up the Irons!

(#6571) greenity válasza G@ben (#6569) üzenetére


greenity
aktív tag

Nem, nem lehet :( legalábbis én nem találtam ilyet :(

"Egy mosolynál jobb a több"

(#6572) G@ben válasza greenity (#6571) üzenetére


G@ben
addikt

Az nem jó...

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#6573) DjMcMaster válasza raczger (#6568) üzenetére


DjMcMaster
tag

Én megtaláltam! Egy eldugot Google FAQ-ban egy világvégi szerveren...gondolom, mert sok-sok keresés után találtam csak meg. Előljáróban: Úgy néz ki, hogy nekem lett igazam, és megint a G szemétkedik.

Az említett időpont óta amióta a "NINCS OLVASATLAN LEVÉL" üzenetet olvashatjuk, a Google befejezte a Gmail Notifier támogatását. Csak tudnám mit kellett ezen támogatnia, amikor a 2004-es megjelenése óta nem történt semmi érdemi változás a programban.

Ehhez fogható szemétség kb az volt, amikor a külső alkalmazások többé nem tudták a Google Translat-et használni, de azt legalább bejelentették előre. (CMS plug-inok, Windows gadgetek, stb.)

1. Szemetek, mert csesztek előre bejelenti, ami piszok szemét húzás! :(((
2. (szinte) Semmilyen alternativát nem biztosítanak, de...
3. ...ha reklamálsz, akkor közlik, hogy szedd le a Chrome-ot és az támogatja ezt (vagy valami) hasonló funkciót. :(

Pontosabban, EZ a tanácsuk!

De, ha nem akarom, most egy 300k-s program helyett (Gmail Notifier) fel kellett tenni egy 7Megás (Gmail Notifier Pro) programot, amit úgy állítottam be, hogy ugyanazt csinálja mint a 300K-s program, ami a fent leírtak tükrében fene tudja meddig fog működni.

Gartula G! :C

[ Szerkesztve ]

Üdv ! DjMcMaster

(#6574) TigerCat válasza DjMcMaster (#6573) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Ez üzlet és nyilván a lehető legtöbbet akarnak keresni mindennel. Nem csak a Google teszi ezt, de mivel brutális a felhasználói táboruk, látványosan jelentkezik, ha valamit már nem támogatnak...
Legjobban az Apple termékein vagyok kiakadva, ahol néha olyan nyakatekert logikával oldanak meg dolgokat, hogy az valami csuda. Most készülök véglegesen OS X-re váltani, de már előre rettegek, miként élem túl, hogy szokom meg az új rendszer eltérő felépítését-működését. Pedig lassan 1 éve használom...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#6575) DjMcMaster válasza TigerCat (#6574) üzenetére


DjMcMaster
tag

Pont ez a baj, hogy nem "jelentkezett". Nem szóltak semmit, csak egyszerűen nem ment!

Utálom a "csutkás" cég mentalitását és éppen e-felé tart a G is! Már a frász kerülget amikor a HTML felületükkel szórakoznak állandóan. A Nagyapám az utolsó átállás óta szinte semmit nem talál meg benne! Variálnak állandóan, de lehetőséget sem adnak arra, hogy egy egyszerű felülettel használd a régi felállást, pedig semmiből sem állna. Kedvencem ez a HTML5 amitől minden weboldal úgy néz ki, mint amikor 800x600-nál nagyobb felbontás még csak a NASA-nál volt. Mondjuk nem kockásak a betű ívek, jaj de szép!

Két óriási előnye van a Notifier Pro-nak:

1. Ha megszokod a beépített íróját, akkor tilitolizhatnak a webes felülettel, nem kavarnak vele össze!

2. A Pro levélszerkesztőjében tudsz HTML levelet is szerkeszteni és nem csak olyan Barbie formázási lehetőségeket tudsz használni, mint a saját webes felületen.

[ Szerkesztve ]

Üdv ! DjMcMaster

(#6576) TigerCat válasza DjMcMaster (#6575) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Windows-on Thunderbird, OS X-en Mail, iPhone-on Mail app. Így nincs probléma...
Saját domain-nel használom a Gmail-t, baromi praktikus, de valóban, néha kiakasztó az "újdonságokra" való áttérés.
Legnagyobb gondom, hogy az elküldött levelek az nem címke, hanem szűrő. Így wabes felületen címkézve, ott marad az elküldöttek között is. Ha kliensben teszem át, akkor ez nem így van.

[ Szerkesztve ]

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#6577) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Sziasztok!

Erre mi a megoldás? (Firefox)

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#6578) raczger válasza DjMcMaster (#6573) üzenetére


raczger
őstag

Beállítottam, de így sem jelzi, a sima gmail notifiert használom.
Elmehetnek a sunyiba, szerencsére nem maradtam le fontos levélről, mert valamelyik tabban mindig meg van nyitva a gmail, de akkor is jó lenne látni, hallani, ha jön egy mail.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#6579) DjMcMaster válasza raczger (#6578) üzenetére


DjMcMaster
tag

A sima Gmail Notifier-nek annyi! Az már sose fog jelezni semmit! :((( Nekem is fut még hátha történik valami csoda, de csak a PRO jelez ha történik valami. Lassan megszokom, mert elég jól testreszabható, még a különböző (balklikk, duplaklikk, görgő) kattintásokra is! :C

[ Szerkesztve ]

Üdv ! DjMcMaster

(#6580) St3ven válasza Wa2x_ (#6577) üzenetére


St3ven
addikt

Engedélyezd a böngésző beállításokban a sütiket, addig nem fog beengedni a Google szolgáltatásaiba. Ha zavar, hogy a gépeden vannak a FF (is) beállítható úgy, hogy kilépéskor törölje őket. Vagy elég lehet az is, hogy a Google domainjeit beleteszed a kivételek közé.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#6581) Tybee21 válasza DjMcMaster (#6579) üzenetére


Tybee21
aktív tag

Tudnátok ajánlani más icipici gépigényű és egészen hasonló programot, mint a gmail notifier, ami ugye most nem működik, helyett? Fontos lenne, hogy ingyenes legyen a notifier pro nálam nem indul valamiért. :(

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#6582) napocska2 válasza Tybee21 (#6581) üzenetére


napocska2
senior tag

Ez a Gmail Notifier nálam klasszul működik évek óta.

(#6583) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

Visszaolvastam néhány hozzászólást.

Miért állt le a Gmail Notifier ? Lassan 1 hete nekem sem működik.

Mit használtok helyette ? Látom, hogy egy hozzászólással alattam ajánlottál egy Notifiert, de az már bonyolultabb progi,mint a sima notifier, nem ?

köszi szépen

[ Szerkesztve ]

(#6584) Tybee21 válasza napocska2 (#6582) üzenetére


Tybee21
aktív tag

Köszi, tegnap feltettem, tényleg elég jó. :R

(#6583) Orionk - Tedd fel, próbáld ki te is, nem bánod meg, ugyan kicsit több már, mint az alap notifier, de jó program!

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#6585) Orionk válasza Tybee21 (#6584) üzenetére


Orionk
senior tag

Szia !

köszi szépen nektek. Tényleg működik !
Rendesek vagytok, hogy ajánlottátok.

(#6586) Orionk válasza napocska2 (#6582) üzenetére


Orionk
senior tag

Lent a Systrayben feltelepítés után egy piros-fehér színű Gmail ikon jelenik meg.

Ha mail üzenet jön, akkor villogni kezd és hangjelzést is ad.
Hangjelzésnek bármit beállíthatok, de a villogást le tudom-e cserélni valami másra ?, pl., hogy más színe legyen olyankor az ikonnak ?

köszi

(#6587) napocska2 válasza Orionk (#6586) üzenetére


napocska2
senior tag

&Tybee21: Örülök, hogy beválni látszik ez a Notifier. Évek óta figyeltetek vele három gmail fiókot és nagyon szeretem benne, hogy böngésző nélkül is értesülök, ha mail érkezik és rögtön tudom is törölni, ha érdektelen. :DDD

A villogás módjának megváltoztatása nekem eszembe sem jutott, így erre nem tudok válaszolni. A hangját meg az első hónap után kapcsoltam ki, így most néma üzemmódban használom.

(#6588) Orionk válasza napocska2 (#6587) üzenetére


Orionk
senior tag

Kicsit lassú, talán az a hiábája. Rendre 2 perccel lassabban értesít, mint az okostelefonom.

A régi gyorsabb volt sokkal.

Ezen sikerült változtatnod ?

(#6589) napocska2 válasza Orionk (#6588) üzenetére


napocska2
senior tag

Nekem eddig nem tűnt még fel, hogy lassú lenne. Pl. ahogy a ntomka PH! kiegészítője jelez egy privát üzenetet, akkor kezd el villogni a boríték is, tehát szinkronban vannak. Mobil eszközökön nem figyeltetem állandóan a gmailemet, így ahhoz nem tudok viszonyítani.

Szerk: A kedvedért csekkoltam két gmail fiók között, de nem tapasztaltam az általad említett két perces késést. A küldés percen belül volt a villogás, mire kiléptem az egyik fiókból és beléptem a másikba, már jött is az értesítés.

ntomka írt egy kiegészítőt Chrome-ra, hogy jobbá és könnyebbé tegye a PH!-sok életét. :K
Itt olvashatsz róla bővebben: Prohardver! Eszközök

[ Szerkesztve ]

(#6590) Orionk válasza napocska2 (#6589) üzenetére


Orionk
senior tag

Az ntomka PH! , az mi ? :)

(#6591) Komplikato


Komplikato
veterán

Üdv.

Ma feltörték Kínából* a GMail fiókomat. Most kivételesen nem kamu WOW** levelek által. :D
Szóval pontosan tudom mi volt az az oldal amit 60 perccel a feltörés előtt megnyitottam, előtte soha nem láttam és nyilvánvalóan kamu volt.

Ez volt az: http://www.BrainAbundance.com (direkt nem linkként van)

Na már most azóta volt jelszócsere, meg kötelező 6 jegyű pin beállítása is, de konkrétan ilyen oldalt HOL lehet bejelenteni? A víruskeresők és böngészők feketelistájára miként lehet beküldeni? Mert én csak adathalász oldal bejelentést találtam, ez meg nem az.

Előre is köszi a segítséget.

*
A bejelentkezési kísérletet megakadályoztuk, nehogy egy fiókfeltörő legyen az, aki megpróbál hozzáférést szerezni az Ön fiókjához. Kérjük, tekintse át a bejelentkezési kísérlet részleteit:

2014. február 16. 9:25:32 UTC
IP-cím: 114.96.54.221
Hely: Hefei, Anhui, China

** Mondjuk azt nem is értettem, mert sosem játszottam WOW-al, így a leveleket se nyitottam meg (alapból kukába ment), de még is sikerült valahogy nekik.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#6592) kispx válasza Komplikato (#6591) üzenetére


kispx
addikt

A böngészőknél belehet. Firefox esetében:
nyomd meg az alt billentyűt ha nincs menüsorod -> Súgó -> Hamisított webhely bejelentése.

> "megpróbál hozzáférést szerezni az Ön fiókjához"
Szerintem ez már az adathalászatot kimeríti, ugyanis a teljes címtáradat le tudja kérni, ha sikerül belépnie.

(#6593) petymeg


petymeg
addikt

Sziasztok!

A google naptárból hová tünt a névnap? Sehol sem találom.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#6594) greenity válasza petymeg (#6593) üzenetére


greenity
aktív tag

Nem te vagy az egyetlen: [link]

"Egy mosolynál jobb a több"

(#6595) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

A következőt szeretném megoldni egyik ismerősömnek:

Van 1 saját domain-je , melyet ugye általában outlookkal használ, nézi a leveleit. Azt akarom megcsinálni, hogy teljesen térjen át gmail-re, de úgy, hogy ne változzon az "elérhetősége", tehát egyrészt minden levelet importálok gmailbe, másrészt pedig beállítani hogy az info&xy.hu-s címre küldött levelei ugye a gmail fiókjába érkezzenek be teljesen használhatósággal. Továbbá ha levelet küld akkor is az előbbi címről küldje a leveleket és ne a gmail címéről.

Na most, ugye előbbi alap esetben nem gond, mert csak simán be kell állítani a beérkező leveleket pop3-al a fiókba, bár itt megjegyezném és erre ha tudna valaki választ adni az jó lenne. Hiába van jelenleg is beállítva a beérkező levél gmail-re, mégis kb. a leveleknek csak 50%-a jön be, az is 12-24 óra után csak, ez meg ugye az üzleti életben gátolja az effektív munkát. Valakinek esetleg van tippje mi lehet a gond? Továbbá az említett kimenő leveles megoldás lehetséges?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#6596) greenity válasza TheProb (#6595) üzenetére


greenity
aktív tag

Állítsd be az eredeti fiókban azt, hogy továbbítsa az odaérkező e-maileket a gmail.es fiókba.
A gmailben pedig az accounts fül alatt adj hozzá egy új felhasználónevet a céges fiókkal és állítsd be, hogy ha arra érkezik levél, arról is válaszoljon. Én így használom az egyetemi e-mailemet szeptember óta és még nem volt gondom vele.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#6597) TheProb válasza greenity (#6596) üzenetére


TheProb
veterán

De hozzáadásnál csak google accot lehet hozzáadni

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#6598) greenity válasza TheProb (#6597) üzenetére


greenity
aktív tag

Nem....

Itt kéne hozzáadnod. Nekem TTK-s mailcímem van...

"Egy mosolynál jobb a több"

(#6599) petymeg válasza greenity (#6594) üzenetére


petymeg
addikt

Köszi, de ezzel ami a linken van ezzel az ics fájllal mit kell tenni, hogy legyen névnap naptár?

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#6600) TheProb válasza greenity (#6598) üzenetére


TheProb
veterán

jaa, valóban. Néztem én már régen ezt, csak most nem találtam meg valamiért. köszi.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.