Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39601) belaazallat válasza tomgabor (#39598) üzenetére


belaazallat
addikt

Hali!

2x1GB 1066-os ramot(ami 1200MHz-n szaladgált) cseréltem le, 2x2GB 800-as ramra. Játékok és pár program pozitívan reagált a cserére, holott jóval lassabbak a mostani ramok.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#39602) tomgabor válasza belaazallat (#39601) üzenetére


tomgabor
senior tag

Most csak tesztelni szeretném a Win7-et(XP vs. Win7)mert Szeptember-Október környékén új konfig lesz :DD : GIGABYTE GA-890FXA-UD7, AMD Phenom II X6 1090T Black Edition Boxed és KINGSTON HyperX 4096Mb DDR3 1600Mhz CL9 KIT(csak a Win7-től függ hogy 2x2GB vagy 2x1GB )

[ Szerkesztve ]

(#39603) dethroner


dethroner
veterán

Üdv Urak!
Szeretnék egy némi tuningol vinni a gépem életébe. Olvastam a tuning kezdőknek topikból és ebből is sokszáz hozzászólást, de még vannak homályos foltok. Egyenlőre annyit csináltam hogy az fsb-t megemeltem 410-re, így ugye 3280 MHz-ne ment a procim alapfeszen. Ennél magasabb fsb-nél kékhalál volt az eredmény. Kérdésem, hogy ki kell-e kapcsolni tuning alatt a C1E és CPU EIST funkciókat? És hogy a topik elején látható teszt programoknak meddig kell hibátlanul futniuk hogy nyugodt lehessek, nem lesz hiba? köszi.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#39604) zalman90 válasza dethroner (#39603) üzenetére


zalman90
őstag

memtestnek 200% fölé , prime 95 1 óra

cpu feszt vedd le autorol és hagyd alapon , emeld az fsb-t mindig ojan 5-10 el és ha kék halál van akkor adj a procinak + feszt

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#39605) belaazallat válasza zalman90 (#39604) üzenetére


belaazallat
addikt

És ha a memória fogyott el, akkor is a procinak adjon plusz feszt? :W

Azért hülyeségeket ne írjál már!

dethroner:
A proci topcjában kérdezz rá, kb mit tudhat, és aszerint kell belőni a beállításokat.
A tuning szájbarágósan, kezdőknek topicban minden szépen le van írva. Ha azok alapján nem érted, mit, miért, hogyan, akkor még művelődni kell a témában. Egy rosszul beállított tuning okozhat hardver halált is.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#39606) belaazallat válasza dethroner (#39603) üzenetére


belaazallat
addikt

Leírások tuningra:

[olvasnivaló]

Keresés eredménye a P35-DS3 és E6750 kombóra a tuning szájbarágósan topicból. A végig követed őket, akkor már elég jó leírást szedhetsz össze.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#39607) dethroner válasza zalman90 (#39604) üzenetére


dethroner
veterán

Köszi a tesztprogram tanácsokat.
belaazallat: ram nem fogyhatott el, hisz mindig visszavettem a ramszorzót, sosem mentem 1066 MHz fölé. A tuning szájbarágósan legelső írásában úgy emlékszem amd tuning van ecsetelve, ami lehet hogy sok mindenben hasonlít az intel-hez, de azért sztem nem ugyanaz. És még most sem tiszta hogy le kell-e tiltani a c1e és cpu eist beállításokat?! :U

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#39608) zalman90 válasza belaazallat (#39605) üzenetére


zalman90
őstag

ki beszélt itt memóriáról? :F :F

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#39609) belaazallat válasza dethroner (#39607) üzenetére


belaazallat
addikt

Egy szóval sem említettem, hogy az 1hsz-ben van leírva! Direkt belinkeltem egy kérdést a topicból, amiben beállításokra kérdeznek rá, ha vetted volna a fáradságot és utána keresel a válasznak, akkor minden kérdésedre kaptál volna választ.

Ha alapfeszes tuningot csinálsz, azaz cpu fesz normal-on, auto-n soha, akkor nem kell kikapcsolni. Azt meg, hogy a ram szorzókat visszavetted, azt korábban nem írtad.

Kedves zalman90!

Hát épp ez az, hogy senki nem beszélt/írt a ramokról. A kedves felhasználó egy szóval nem említette, hogy milyen beállításokat használ ramokra. Te azt ajánlottad, "emeld az fsb-t mindig ojan 5-10 el és ha kék halál van akkor adj a procinak + feszt" No most, ha emeli az fsb-t nő a ram is vele. Egy 3-as szórzóval 420-as fsb-nél simán el fogy a ram. Tételezzük fel, hogy a ram miatt hibázik a Prime, akkor te ajánlásod szerint emeljen feszt a procinak? :F

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#39610) zalman90 válasza belaazallat (#39609) üzenetére


zalman90
őstag

szakadj már le , nem gondoltam a ramra , ettő nemfog összedőlni a világ

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#39611) belaazallat válasza zalman90 (#39610) üzenetére


belaazallat
addikt

Gondolom, ha az ajánlásod miatt túlfeszeli a prociját, nem fogod kifizetni neki? Ezért kell átgondolni a válaszokat. De egyébként igazad van, "ettő" még nem dől össze a világ!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#39612) dethroner


dethroner
veterán

Nyugi emberek, nem kell egymás torkának esni.
belaazallat: köszi a linkeket, el fogom olvasni, kedden szakítok rá időt. Csak azért kérdezgetek itt, mert azt már olvastam hogy előbb a lap határát kell megtudni, aztán a proci, végül a ram jön. Jól sejtem?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#39613) belaazallat válasza dethroner (#39612) üzenetére


belaazallat
addikt

Ha jól tévedek 500FSB-ig jó a lap. A proci, ahogy olvastam, átlagban alapfeszen viszi a 3200MHz-t. Ramról nincs információm.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#39614) dethroner válasza belaazallat (#39613) üzenetére


dethroner
veterán

Vagyis a lapnak nem kell semmi plusz fesz ahhoz hogy stabilan tudja az 500 fsb-t, ugye? Meg az érdekelne még hogy a 43 fok körüli laphőmérséklet az nem túl magas ugye? A ház oldalán lévő két ventillátor helyből az alsó ha jól nézem egész jól odafújná a levegőt az északi bordára, lehet teszek oda egy 14 centiset. Sajna az első ventiből szinte semmit sem kap, elfogják a ramok. És ha feszt fogok adni a procinak akkor csupán az eist és c1e dolgokat kell tiltani, vagy van még más energiatakarékos dolog is amit kell? köszi

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#39615) belaazallat válasza dethroner (#39614) üzenetére


belaazallat
addikt

Nálam a DQ6 47-49 fokra fel megy játék alatt(no nem az alaplapi szenzor szerint, hanem az lcd szenzora szerint), igaz az 5770 ventije pont rányomja a levegőt.
A fesz beállítások laponként eltérnek. Én csak az MCH-nak adok +0.05V-ot, meg az FSB-nek adok szintén +0.05V-ot, de csak azért hogy ne alapon/normal-on legyen.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#39616) zalman90 válasza emre (#39596) üzenetére


zalman90
őstag

neked mennyi-n van a ram fesz? most ez a ram 1080mhz en megy , és mád idle ben 2.37v :Y :Y :Y :Y

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#39617) emre válasza zalman90 (#39616) üzenetére


emre
veterán

Nem így használom. :N
Csak egy teszt erejéig ment 600-on. Én simán csak 400-as FSB-vel használom az E8400-es proci mellett. És ezen az órajelen szerintem felesleges a ramokat megszaggatni.
A képen a mindennapi használt értékek szerepelnek, és ezzel a beállítással +0,2voltot kapnak a ramok, az mch meg +0,1-et. A többi értéket nem piszkáltam.

Egyébként XaraX hozzászólásai között (is) lehet elborult ram tuning eredményeket találni.
Pl ez itt
vagy ez éppen

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39618) emre válasza zalman90 (#39616) üzenetére


emre
veterán

Ja azt a 2.37v-ot meg honnét vetted?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39619) Wind-Storm


Wind-Storm
őstag

Hali mindenkinek!

Az lenne a gondom az GA-EP35-DS3-as alaplapommal hogyha a KIT-es geil black dragon pc-85001066-os ramjaim közül A helyén B van és B helyén A vagy csak B van benn illetve ha egy ram sincs benn a gépben, bekapcsoláskor ki be kapcsolgatja magát 4-5 másodperces ciklusokban és semmi bios hangjelzést nem ad.

mi okozhatja ezt?

(#39620) zalman90 válasza emre (#39618) üzenetére


zalman90
őstag

link :K

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#39621) belaazallat válasza zalman90 (#39620) üzenetére


belaazallat
addikt

Ez gondolom a Te konfigod! Túlfeszelted a memóriát. A memóriánál terhelésre nem veszi vissza a lap a feszt.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#39622) XaraX válasza emre (#39617) üzenetére


XaraX
addikt

Sokan leszólják a Kingmaxokat, pedig....
Szerencsére visszakerültek hozzám, :) :R , sőt azóta sikerült 4 db iker testvérüket is beszereznem a másik gépembe.
[link]
Jelenleg is így mennek, Mindennapos használatban), nem gondolnám, hogy agyon lennének feszelve, mégis hibátlanul végzik a dolgukeat.
Sajnos a Quad némileg vissza fogja a tuningot, mivel se nem fsb bajnok, se nem különösebben tuningbarát.
Sebaj, így is jó.
Egyébként a másik négy egy Abit IP 35 lapban megy, (adatlap), és meglepően jól.
Köztudott, hogy a Kingmaxok leginkább Giga lapokban mennek igazán jól, és az is, hogy az Abit meglehetősen válogatós ram ügyileg.
Ehhez képest könnyedén megy 1100 fölött.

[ Szerkesztve ]

(#39623) XaraX válasza zalman90 (#39620) üzenetére


XaraX
addikt

Ne hagyd "auto"-n a feszeket soha.

(#39624) zalman90 válasza XaraX (#39623) üzenetére


zalman90
őstag

nem is hagyom, a ramnak most +0.6 fesz van adva , annál kisebb feszen hibázik a ram

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#39625) emre válasza zalman90 (#39624) üzenetére


emre
veterán

Az elég durva :N
Milyen ramok vannak benn? (pontos tipus kellene)
Megnézzük a speckót, aztán kiderül mennyit kellene tudnia. :K

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39626) zalman90 válasza emre (#39625) üzenetére


zalman90
őstag

Kingston hyperx 1066mhz cl5 5-5-5-15 2x1gb KIT

KHX8500D2K2/2GN

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#39627) belaazallat válasza zalman90 (#39626) üzenetére


belaazallat
addikt

A ramról ezt írja a Kingston oldala:

KHX8500D2K2/2GN 2GB kit DDR2 1066MHz Non-ECC CL5
(kit of 2 - 1GB) 5-5-5-15 2.2V

[datasheets]

Szerk: 2.2V-on hibázik?

Korábban olvastam olyat, hogy giga lapok nem komálnak néhány kingston modult. Régen olvastam, tehát nem biztos! Szerintem ez áll fent, mindjárt megnézem a lap ram kompatibilitási listáját.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#39628) zalman90 válasza belaazallat (#39627) üzenetére


zalman90
őstag

a dobozán is 2.2v ot ir 5-5-5-15 ös időzitésssel

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#39629) emre válasza zalman90 (#39628) üzenetére


emre
veterán

És hogyan használod?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#39630) belaazallat válasza belaazallat (#39627) üzenetére


belaazallat
addikt

A ram kompatibilitási listában, csak a Rev 2.0 és a Rev2.1-es P35-DS3-as verzióban van benne a KHX8500D2K2 kódú ram, de mind két verzióban csak az 1Gigás kit szerepel.

Zalman90: Neked melyik revízió van a lapból?

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#39631) zalman90 válasza belaazallat (#39630) üzenetére


zalman90
őstag

rev 2.0

emre: 5-5-5-15 az időzités és 1068 mhz

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#39632) dethroner válasza zalman90 (#39628) üzenetére


dethroner
veterán

Nekem ilyen memória van a gépemben csak a 2x2 gigás fajtából, hibátlanul megy 2,2 volton.

belaazallat: lehet hogy a lapom nem megy 480-as fsb fölé? :((

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#39633) belaazallat válasza dethroner (#39632) üzenetére


belaazallat
addikt

Mit hogyan állítottál be?

Biztos, hogy a lap? Nem vmi más korlátoz?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#39634) zalman90 válasza belaazallat (#39633) üzenetére


zalman90
őstag

nekem bírta az 533 as fsb-t is

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#39635) dethroner válasza belaazallat (#39633) üzenetére


dethroner
veterán

pci 100, cpu 1,35v, legkisebb ram és cpu szorzó. próbálkoztam kapásból 500-on de el se indult a gép, akárcsak 495-ön. 490-en és 485-önelindul, de néhány perc után fagyott, 480-on viszont eddig stabil. Játék alatt ment egy kicsit meg a prime95 egyik tesztje futott nagyjából 1 órát. Holnap fojtatom. Van amúgy valami, amire figyeljek, vagy amit másképp állítsak be?

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#39636) belaazallat válasza dethroner (#39635) üzenetére


belaazallat
addikt

Ha az FSB-nek adsz egy minimális feszt, nem megy följebb?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#39637) dethroner válasza belaazallat (#39636) üzenetére


dethroner
veterán

Azt még nem próbáltam. 0,1V a legkisebb adható, az elég lesz? Vagy másik oldalról megközelítve, nem sok, nem nyírom ki vele?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#39638) proci985 válasza dethroner (#39637) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

annyitól még nem lehet baj. olyan 0.1 - 0.2őt érdemes adni, ha annyitól se lesz jobb, akkor ott valami wallos, több fesz általában már nem szokott segíteni.

P35DS3mak nem FSB bajnokok, de azért olyan 500-520ig el kéne menniük (p35ön a legjobb se tudnak többet 540 környékénél).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#39639) sz.j válasza proci985 (#39638) üzenetére


sz.j
nagyúr

"... p35ön a legjobb se tudnak többet 540 környékénél.."

Neemmm?
Hát akkor ez mi?
És másoknál is, pl Xarax, meg volt már a kb. 580 fsb.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#39640) Gorneck válasza sz.j (#39639) üzenetére


Gorneck
titán

Sztem stabilra gondol...nem kimaxoltra...vagy ez stabil volt? Amúgy a DS3am vége is kb itt volt... :D

Gorneck#1239

(#39641) sz.j válasza Gorneck (#39640) üzenetére


sz.j
nagyúr

Stabilan is van olyan eredményem ami lényegesen több mint amit írt:
563 fsb

Alacsonyabb szorzóval (magasabb fsb-vel) sajna nem primeztem, mert hajdanán nem láttam értelmét ..., de lehet, hogy majd csinálok.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#39642) Gorneck válasza sz.j (#39641) üzenetére


Gorneck
titán

550-560on én is prájmoltam a volt kombó ds3as lapommal...mennek ezek a lapok szépen csak ki kell fogni sajna...úgy kb mindent hozzá...

Gorneck#1239

(#39643) dethroner válasza proci985 (#39638) üzenetére


dethroner
veterán

fsb-nek toltam +0,1V-ot, de ugyanúgy újraindul néhány mp után 500 MHz-en. Mi a következő lépés? Még több fesz, vagy másnak is adjak? :U

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#39644) sz.j válasza dethroner (#39643) üzenetére


sz.j
nagyúr

Ha szabad beleszólnom ....

Igaz ds4-es lapom van, de hátha segít:
[link]

Ja, az LLC-t (ha van) érdemes kikapcsolni.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#39645) dethroner válasza sz.j (#39644) üzenetére


dethroner
veterán

Minden segítő ötletnek örülök. Átnézve a te beállításaidat, u.a. mint nálam, kivéve hogy a ramot 5:5:5:15-ön hajtom, és hogy az fsb +0,1V, a (g)mch-nak pedig még csak most gondolkodok plusz feszt adni. Ezt az LLC-t hol találom, és mire jó az? :B

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#39646) sz.j válasza dethroner (#39645) üzenetére


sz.j
nagyúr

Mivel 2×2GB-os memóid vannak, nagyon valószínű, hogy a GMCH-nak adni kell plusz feszt!!! Hogy mennyi kell azt kisérletezd ki.
Nálam a FSB OVC-nál a +0,2V a nyerő.

Ha a MIT Menu-ben nincs az LLC (LoadLine Calibration, vagy mi a fene a neve), akkor ne is foglalkozz vele, amúgy a lap droopját hivatott csökkenteni, bár magasabb core fesznél veszélyes is lehet a procira.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#39647) dethroner válasza sz.j (#39646) üzenetére


dethroner
veterán

Adtam +0,2V-ot az fsb-nek és a gmch-nak is, de eredmény semmi. 500 és 495 fsb-n nem megy. Visszavettem alapra ezeket a feszeket, most 490-en megy, de nem tudom mennyire stabil. Akkor lehet hogy az én lapom ennyit tud és kész?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#39648) sz.j válasza dethroner (#39647) üzenetére


sz.j
nagyúr

Akkor nézd meg, hogy a lapod korlátoz e vagy sem.
A legalacsonyabb szorzók egyikét álítsd be, valamint lazítsd a memók időzítéseit, majd normális fesz mellett emeld az fsb-t míg működik a gép.
Azzal kalkulálj, hogy elképzelhető egy két fagyás vagy "kékhalál".

"... Akkor lehet hogy az én lapom ennyit tud és kész?"

A tuning nem csak a lapon múlik, hanem főleg a lap, proci, memó hármastól.

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#39649) dethroner válasza sz.j (#39648) üzenetére


dethroner
veterán

Mostanáig csak a lap határait feszegettem, de túl korán megtaláltam :(( Proci és ram is a legkisebb szorzón ment. 490-en orthos rögtön fagyasztott, még akkor is amikor visszaadtam a +0,2V-ot az fsb, gmch kettősnek. Ram időzítéses játékot ki fogom próbálni. Köszi a segítséget, majd megírom az eredményt.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#39650) SpZ


SpZ
senior tag

Gigabyte EP35-DS3 lapom van, hol tudom megnézni a memória támogatását?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.