Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39501) Bagira01 válasza Bagira01 (#39500) üzenetére


Bagira01
veterán

Na szép, megnéztem az F3-as bios a "legfrissebb" amivel lehet 1,1v alá menni a többivel nem, úh akkor ez lesz ami marad(remélem nincs semmiféle nyavajája). Azért szép h több mint 2 éves biossal lehet csak rendesen alulfeszelni, pedig az áram nem lett olcsóbb :))

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#39502) jokeman


jokeman
aktív tag

Sziasztok, van egy EP35 DS4 REV2.1 alaplapom,
van valakinek tapasztalata 2 x 2 Gb Geil Ultra Plus ramokkal?
Tunning nem fontos, de alapbeállitásokon menjen? Proci C2DE8200.

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#39503) MPowerPH válasza Bagira01 (#39501) üzenetére


MPowerPH
félisten

Mondtam én, hogy BIOS. :D Anno teszteltél nekem, de ott se tudtál vid alá menni asszem, csak a droppal.

Don't Tread On Me

(#39504) Bagira01 válasza MPowerPH (#39503) üzenetére


Bagira01
veterán

Csak annyi a baj, h most meg vmiért nem megy a szorzó visszavétel :U

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#39505) proci985 válasza Bagira01 (#39504) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

próbálj rárakni utolsó ET6ot és DESt. nekem a feszt nem volt hajlandó visszavenni valamiért (F10, DS4 rev 2.1), mióta felraktam a DESt azóta oldódott meg a dolog. előtte meg közölte, hogy nincsen bekapcsolva az energiagazdálkodás (be volt). ja, és 1.163nál így már lejjebb is feszeli a procit, bár ez Neked most annyira nem fontos.

egyébként a dolog kicsit fura, nekem DS4em van az utolsó revből, és az F10es bioson még bőven alá lehet feszelni (F14et nem raktam fel, minek, ha megy minden jól alapon).

jokeman: márkatárs black dragonból a 4x2 is tökéletesen megy, alapon is, tuningolva is.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#39506) jokeman válasza proci985 (#39505) üzenetére


jokeman
aktív tag

:R

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#39507) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

lehet h hülye kérdés, de én úgy tudom hogy a lapom GA-P35-DS3 (rev. 2.0) támogatja az intel Quad procikat (esetemben a q8300 v. q9300), de ez az írás kicsit elbizonytalanított [link] mert a rev2.1nél rendesen ki van írva h Intel® Core™ 2 Quad a rev2nél meg nincs

[ Szerkesztve ]

(#39508) smokk.


smokk.
tag

Sziasztok!

Van egy DS3 rev 2.0 lapom,és szeretnék ráaggatni az S/PDIF digi kimenetére egy külső D/A konvertert.Egy bajom van,h nemigazán működik.Pedig fennvan korrekt driver,és még soha nem is használtam.Abból gondolom,h nem működik,hogy nincs meg az alap 0.25v-0.5v feszültség rajta,mintha ki lenne kapcsolva,pedig nincs.A belső alaplapi S/PDIF csati pedig 1V körül enged ki magából,az meg nagyon sok...Tehát az sem megfelelő valamiért,viszont az működik,mivel változik be kikapcsoláskor.De a külső csatin semmi változás...
Valakinek valami ötlete?

Üdv.

(#39509) brd válasza ProEvoFan (#39507) üzenetére


brd
nagyúr

Ez a lényeg.

The only real valuable thing is intuition.

(#39510) ProEvoFan válasza brd (#39509) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

köszi!tehát belemegy:) :C
2éves a lapom, most szeretnék belevenni egy minimum q8300 procit

(#39511) Bagira01 válasza ProEvoFan (#39510) üzenetére


Bagira01
veterán

Belemegy, viszont tuningnál olyan 450-460-as fsb körül meg fog állni :K

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#39512) Stirbi


Stirbi
addikt

Üdv all

eddig 3x1gb kingston hyper x cl5 1066mhz volt a ep35-ds3 lapomban, 2,2 V a gyári feszük szépen be is löttem, na most ma megjött a 4dik 1gb os hyperx ... ,ugyanolyan ,mint a többi, és már két kékhalált is kaptam(egyiket 1 ora cod4 után, másikat egyrestart után, amikor bebootolt a win), elöbb belöttem biosban mch nak +0,1V ot, lehetséges ,h nem birta kezelni rendesen a ramokat?mert a kékhalál a physical memory-ra hagyatkozott, proci az 8*444 en megy(alapfeszen), ramok 2,4*444 , ramok idözitése 5-5-5-15. elöre is köszi :R

(#39513) Stirbi válasza Stirbi (#39512) üzenetére


Stirbi
addikt

a +0,1V az mch-nak nem segitett,

kivettem a 4dik ram modult ,ami ma jött meg , letesztelem igy primevel, meg gamevel, vmi meglátások ? vélemények ?

(#39514) Stirbi


Stirbi
addikt

prime 15perce megy 3modullal :B , gyerekek kéne vmi segitség :C

(#39515) Stirbi válasza Stirbi (#39514) üzenetére


Stirbi
addikt

4 modulal tesztelem megint, kicseréltem a ma érkezett modut a mai napig szingli modulal és igy meg 15perce futa prime és semmi gond :U

(#39516) Stirbi válasza Stirbi (#39515) üzenetére


Stirbi
addikt

na akkor a heyzet az,hogy nem szereti a lapom a 4x1gb 1066 hyperx es kombináciot, 50perce futott már a prime és kékhalál :(

bocsánat a hsz-ekért

[ Szerkesztve ]

(#39517) Gorneck válasza Stirbi (#39516) üzenetére


Gorneck
titán

Kingston nem épp a legjobb választás giga lapban...bár volt akinek szépen mentek...cseréld be 2*2re.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#39518) Stirbi válasza Gorneck (#39517) üzenetére


Stirbi
addikt

igen, már intézkedem az ügyben :K

kicsi pc-style :B , géped belseje most hogyan áll :)?

[ Szerkesztve ]

(#39519) Csapi007


Csapi007
veterán

Hy
64bites Win7-re van 6.0.1.6077-nél újabb audió vezérlő? (Gigabyte honlapján R 2.46-os számmal van fent)

"Csak úgy mondom"

(#39520) Gorneck válasza Csapi007 (#39519) üzenetére


Gorneck
titán

Ha müxik akkor nem kell frissíteni, de a realtek oldalán mindig a legfrissebb van fent...2,48...[link]

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#39521) Csapi007 válasza Gorneck (#39520) üzenetére


Csapi007
veterán

Ez a link körbe-körbe küldözgted azzal hogy object moved...
Azért frissítem mert nem műxik, illetve nem úgy ahogy kéne. Terhelés alatt szaggat a hang.

"Csak úgy mondom"

(#39522) jokeman


jokeman
aktív tag

PLEASE HELP!!!!!!
Nem tudom mit rontottam el, de most raktam fel egy 64 bites Win7et, és akármit állitok be a biosban tuninngot, alapórajelen indul minden (proci , ram is)!
32 bites volt egy hétig fent akkor nem volt gond, simán indultak a beállitott értékeken!
Le is volt tesztelve Orthossal, stabil volt a rendszer, most mégis hiába állitom be a biosba az értékeket és mentem el , alapon indul?
Mi a baj a 64 bites Win7 alatt nem lehet tuningolni? Vagy mi?
Segítsetek :R :R

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#39523) MZsoltee


MZsoltee
veterán

Ha minden igaz akkor holnap lesz 2 Giga P35-ös lapom is. Most egy darabig egy E5300-as lesz a masinában, de utána ha emberi árra csúsznak őszre a Q9-es procik, akkor gondolkodom egynek a beszerzésén.
Nah a P35-DS3 REV 1.0 és a P35-DS4 (revet nem tudok) között szerintetek lenne-e lényegi különbség tuningban egy Q9*** melett? Tudom P45 ajánlot ezen procik alá, de ez van...

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#39524) jokeman válasza jokeman (#39522) üzenetére


jokeman
aktív tag

Egyelőre megoldva.

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#39525) Gorneck válasza Csapi007 (#39521) üzenetére


Gorneck
titán

Elég fura, mert nekem jó...Így?

Nem biztos driver lesz...

Gorneck#1239

(#39526) MZsoltee válasza MZsoltee (#39523) üzenetére


MZsoltee
veterán

:U

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#39527) kertsa


kertsa
senior tag

Szia!

Egy GA-P35-DS3L (rev. 1.0) alaplapba raktam 2x1Gb OCZ ramot. Nem mennek gyári időzítésen, pedig a feszt 2.1V-ra állítottam. F9-es BIOS van az alaplapon. Íme egy kép, hogy néz ki most.

Pls HELP valaki, hogy elérjem a gyári értékeket :DDD

Köszi

(#39528) belaazallat válasza kertsa (#39527) üzenetére


belaazallat
addikt

Ha manuálisan állítod be az időzítéseket, akkor sem?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#39529) kertsa válasza belaazallat (#39528) üzenetére


kertsa
senior tag

nem találom a manuális állítási lehetőségeket :F azért is írtam ide.. :)

[ Szerkesztve ]

(#39530) kertsa


kertsa
senior tag

a memória megosztást és a feszt lehet állítani, semmi más nincs a ramokhoz :F

(#39531) sz.j válasza kertsa (#39529) üzenetére


sz.j
nagyúr

Van mikor csak akkor jön elő a memória időzítés állításának lehetősége, ha a biosban nyomsz egy CTRL+F1 kombinációt.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#39532) kertsa válasza sz.j (#39531) üzenetére


kertsa
senior tag

Már jó is :R thx:) Nem tudtam, hogy CTRL +F1 ilyenekre képes :DDD

Már csak 1 dolog érdekelne, hogy a tRFC-t hogyan tudom csökkenteni? Vagy az jó, hogy 56?

kép

[ Szerkesztve ]

(#39533) sz.j válasza kertsa (#39532) üzenetére


sz.j
nagyúr

Én csak az első négy időzítés értékével szoktam foglalkozni, az tRFC 56 maradt úgy ahogy volt.
De ha gondolod, akkor állíthatod.

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#39534) kertsa válasza sz.j (#39533) üzenetére


kertsa
senior tag

Átállítottam 36-ra, és valamivel gyorsabb is lett.

köszi a helpet :R

(#39535) MZsoltee


MZsoltee
veterán

A P35-DS4nek egy 4 pines atx_12v-os csatival is el kell indulnia?

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#39536) belaazallat válasza MZsoltee (#39535) üzenetére


belaazallat
addikt

Igen, és nem csak el kellene idulnia, hanem rendesen is működnie kéne.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#39537) MZsoltee válasza belaazallat (#39536) üzenetére


MZsoltee
veterán

Köszönöm!

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#39538) bartucc


bartucc
addikt

Szerintetek egy DQ6 megér 4k felárat egy DS3-al szemben? Ennyivel lenne csak drágább, viszont procit a jelenlegi E2160-at kapná, később egy erősebbet. Hosszútávon megér ennyit? Már nem igazán játszok, nagy teljesítmény így nem kell, egy későbbi quad is elég lesz, az alá már talán megérné...(tuningolok is)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#39539) bartucc válasza bartucc (#39538) üzenetére


bartucc
addikt

A DQ6 1.0-ás, a DS3 pedig 2.1-es, és utóbbira több a gari...

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#39540) belaazallat válasza bartucc (#39539) üzenetére


belaazallat
addikt

Hali!

Nekem DQ6 1.0-ásom van. 1,2V alatt nem droppol a lap terhelés mellet. Stabil áramkörök, jó tuning deszka, Q9xx0 szériának ideális.

1.0-ás hátránya a baromi magas Heat-pipe miatt, nem minden hűtő fér el rajta.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#39541) bartucc válasza belaazallat (#39540) üzenetére


bartucc
addikt

Ezt néztem épp én is, a Freezer 7 Pro még szépen el van rajta, de később esetleg gondok lehetnek. Végül marad a DS3 szerintem. Köszi a segítséget azért! ;)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#39542) lorcsi


lorcsi
veterán

szevasztok

vettem egy giga p35-ds3 lapot
xp-t szeretnék telepíteni a sataII-1-re
boot-ot beállítottam egy sata dvd-íróról, szépen fel is teszm a fájlokat
viszont mikor a winyóról kellene bootolni a win képernyőn be sem indul a skála és újraindul a gépem
Miért?
mit kell állítanom a boot-ban?
ACHI módokon valamit ?

(#39543) lorcsi válasza lorcsi (#39542) üzenetére


lorcsi
veterán

tegnap este még neki feküdtem állítgattam a módokat hogy mehetne tovább, de semmit nem akart :(
ott próbálkoztam hogy integrated peripherals
és a sata/achi mode
és a native mode
onboadr sata/ide ctrl mode

ezeket állítgattam, de nem akart tovább lépni és normálisan telepíteni :(

sztájbarágósan le tudná valaki írni melyiket milyenre állítsam ?

(#39544) bpx válasza lorcsi (#39543) üzenetére


bpx
őstag

sata/achi mode: disabled
native mode: disabled
onboard sata/ide ctrl mode: ide

vagy kerítesz egy olyan telepítő cd-t, amibe integrálva van a sata driver
(vagy berakod floppyn telepítés előtt)

[ Szerkesztve ]

(#39545) lorcsi válasza bpx (#39544) üzenetére


lorcsi
veterán

:R

köszi, hazamegyek ki is próbálom

elvileg van beépített sata driver a telepítőben

(#39546) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Hali!

Az lene a kérdésem, hogy lehetséges azt megoldani Win7 alatt, hogy egyszerre szóljon a hangfal és egy füles is?
Mert Xp alatt (először nekem is fura volt) bedugtam a zöld aljzatba a fülest és egy feketébe meg a hangszórókat. Gondolom valami oldalsó hangszóró vagy vmi ilyesmi a fekete aljzat.
És XP alatt szólt mindkettő!
Win7 alatt kicsit más ez a realtek manager (az xp alá való már nem futott) és sajnos itt nem szól csak az amelyiket a zöld aljzatba dugom. :F

(#39547) bpx válasza BalaNce87 (#39546) üzenetére


bpx
őstag

direkt kipróbáltam és szól egyszerre a kettő win7-en is
tfh. alapból be van dugva a hangfal a zöldbe
mikor bedugod a fejhallgatót pl. a feketébe, feljön egy popup hogy ő észlelte hogy bedugtál valamit és legyél oly szíves megmondani neki, hogy mit
headphones/front speaker választással szól ugyanúgy

mondjuk én inkább vettem potom összegért egy jack elosztót és nem kell ilyennel szórakozni és megy mindenhol szoftvertől függetlenül

(#39548) belaazallat válasza BalaNce87 (#39546) üzenetére


belaazallat
addikt

Hali!

Advanced beállításokban keresd, és vedd ki a pöttyöt!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#39549) BalaNce87 válasza belaazallat (#39548) üzenetére


BalaNce87
addikt

Igen én is így állítottam be és most úgylátszik működik :) De köszi a segítséget!
Mondjuk az egy elég érdekes dolog, hogy a windows hangok nagyon halknak tűnnek, ezért magasabbra teszem a hangerőt. Amikor elindítok egy játékot, akkor meg azok rohadt hangosak. Régebben az XP-n ez kicsit kiegyensúlyozottabb volt.
Nyilván tudom a játékokban állítani a hangerőt csak furcsa. ;)

(#39550) spy19


spy19
tag

Srácok, lenne egy hülye kérdésem!
Az alaplapi chipset hőmérséklete az fsb miatt nőhet ugyi?

Kicsit aggódom mert ugye nincs is igazán meleg és kb 1.5-2 óra játék után 41 fok -os a chipset! (természetesen nem alapon! 400-as fsb!)

Ez nagyon durva? Meddig elfogatható még?

Előre is köszi a választ! :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.