Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33001) slett27 válasza Gorneck (#32999) üzenetére


slett27
addikt

A jövőre gondolva jobb lenne a P45. Ha az lesz, akkor majd kérnék segítséget ! :DDD

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#33002) Gorneck válasza slett27 (#33001) üzenetére


Gorneck
titán

Így is kevés a hajam...neked meg még sok van...szal majd szépen beállítod...

A jövőre gondolva most se kéne baszakodnod és szórni lét felesleges cuccokra...1 év komoly spórolás és egy ütős nehalem...

Arma: Kellett neked DDR3mas lappal kezdened... :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#33003) Armando_19 válasza Gorneck (#33002) üzenetére


Armando_19
őstag

Hát de bazz. Az a gáz, hogy külföldi fórumokon annyira meredek feszeket adnak a lapnak meg mindennek,hogy nem merek ennyire hozzányúlni. Ott ilyen extrém tuningos f*szok vannak, nem 24/7-re adnak értékeket.

(#33004) Zájec válasza slett27 (#32998) üzenetére


Zájec
veterán

esetetben valószinü a procinak van vége... vagy több fesz és hütés kell neki a magasabb MHZ-hez...

(#33005) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Új hibát tapasztaltam a lapomnál, ami kb 2 hete áll fenn, előtte nem volt semmi baj vele.
P35-DS3L a lap típusa és egy E4300-as proci van benne 2x1gb 800as A-DATA rammal.

Hiba a következő: rebootolásnál memóriaellenőrzés előtt vár, majd leáll (mint mikor tuningolunk a biosban) és újraindul a gép, viszont elfelejti a tuningbeállításokat! Ebben az az érdekes,hogy eddig gond nélkül ment 1,8@3ghz-en tavaly szeptember óta és sosem csinált ilyet, elfáradt volna a proci?!? Valamint szintén azóta ezzel egyidejűleg jelentkezett 1 kékhalálos hiba is, 2 hét alatt kb 3-4x fordult elő és mindig video lejátszás közben (youtube v saját lejátszó, tök8)

oprendszer: server 2008

tuning beállításaim:
cpu szorzó: 9
cpu fsb: 333
pci express freki: 100
memó szorzó: 2.40

így a proci 9x333, azaz 3ghz-en megy, a memória pedig 333*2.4= 800mhz-en

Ötlet esetleg vkinek?? Bios frissítés már megvolt, legújabb stabil van fenn.

[ Szerkesztve ]

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#33006) icon válasza A_ScHuLcZ (#33005) üzenetére


icon
senior tag

Igen ismerős... videókártya hűtője padlógázon pörög, memóriaellenőrzés előtt várakozás, majd leáll, minden ahogy leírtad...

Erre léptem ezt:

[link]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#33007) Nikkel10


Nikkel10
tag

Sziasztok egy kis segitségre lenne szükségem!
Adott egy giga P35 Ds-4+egy Quad6600. Eddig gyönyörüen muzsikált 3600Mhz-n most azonban random ujraindulásokat produkál.A gondom ezzel ez hogy már vagy egy éve használom 3600Mhz-n.
Nem került bele semmilyen uj hardver,és a Windows is friss.
Elöre is köszi a tanácsokat.

"Mert megtehetem" by Tirexi

(#33008) A_ScHuLcZ válasza icon (#33006) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Aztaqrva! :D

Tehát ez akkor ilyen érthetetlen hiba.

1 kérdés: elem érintkezőinek összeérintése után írtad h bekapcs vidkari nélkül. Azt úgy értetted h összeérintett állapotban kapcsoljam be?? Nem lesz annak úgy baja??? Én nem vagyok villamosmérnök, mérnök infóra járok, de ez nekem gyanús ;)

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#33009) mustad1


mustad1
tag

sziasztok
p35 ds3 as lapomnál elment a hang. annyit csináltam hogy ment a gép énmeg kihuztam a jackdugót meg beraktam 1 elosztót... most búgó hangot ad ki. valamelyik kimentén jön ki hang de tiszta recsegős azis...
mit qrhattam el?

pana fz 28. abszólúte kezdő, de! lelkes!

(#33010) japy válasza A_ScHuLcZ (#33008) üzenetére


japy
őstag

Vastagon van írva szerintem egyértelmű!!!"- tesztként tápkábel bedug, bekapcs elem, videókari nélkül" itt összeérintésről szó nincs! :Y Azt elötte kell csinálni!

[ Szerkesztve ]

(#33011) slett27 válasza Zájec (#33004) üzenetére


slett27
addikt

9x400-on BIOS 1,485V-al (load 1,36V) 5 perc prime stabil P35-DS3-ban, de nagyon melegszenek a a tekercsek, a FET-ek is de azok nem olyan forróak. Ezért nem is teszteltem tovább a procit. Proci, hűtő polírozva, Prime95.

Itt a teljes !

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#33012) stigma válasza slett27 (#33011) üzenetére


stigma
addikt

Próbáld kevesebb fesszel, mert ha sokat adsz akkor persze hogy melegszik.Biosban adj neki 1.4V ot akkor kevésbé lesz meleg, persze ha nem indul 3600on akkor menj lejebb.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#33013) slett27 válasza stigma (#33012) üzenetére


slett27
addikt

Én feljebb akarok menni ! ;] Na jó, gondoltam 1,36V még nem olyan sok load ennek a hűtőnek.

Nem értem, mi különbség van a P35-DS3 és a P35-DS4 között tuningban, hogyhogy a DS4 egy fokkal jobb ? Merthogy azon is csak 6 fázis van. Kondik nagyobbak ?

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#33014) Zájec válasza slett27 (#33011) üzenetére


Zájec
veterán

az teljesen jó :) úgyse a prájmal játszol,
gondolom csak akkor melegszik ennyire...

(#33015) slett27 válasza Zájec (#33014) üzenetére


slett27
addikt

#33013 második felére is kérnék egy véleményt Uram !. :R

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#33016) Zájec válasza slett27 (#33015) üzenetére


Zájec
veterán

én nemtudom megmondani , biztos a lap felépitése is, meg a kondik is jelenthetnek valamit.. nincs véleményem :) a tapasztalatok beszélnek ...

(#33017) Gorneck válasza slett27 (#33013) üzenetére


Gorneck
titán

Más bios más felépítés...nézd meg két lapot és rájössz... ;)

A prime meddig ment? Mert képen nem látszik...

Gorneck#1239

(#33018) slett27 válasza Gorneck (#33017) üzenetére


slett27
addikt

5 percet, lehet ment volna tovább is, de amikor megfogtam a tekercseket, félni kezdtem. :DDD

Majd sztem beiktatok egy 12-es ventit Prime-nál a tekercsekre.

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#33019) Gorneck válasza slett27 (#33018) üzenetére


Gorneck
titán

5 perc?! Azt nem mondanám stabilnak...sőőőt...az kb semmi...

A tekercseken egy lapon sincs hűtés...ez nem amd-s lap... :D

Gorneck#1239

(#33020) icon válasza A_ScHuLcZ (#33008) üzenetére


icon
senior tag

Értelemszerűen a bekapcs közben-alatt nem érintjük össze az érintkezőket, és nem tartjuk úgy.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#33021) PowerBuldog válasza slett27 (#33013) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Ennek egyébként mi a lényege, hogy 6, vagy 12 fázisú? Stabilabb a lap, vagy jobban tuningolható? Láttam, hogy csak a DQ6-nak van 12 fázisú áram ellátása. :B

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#33022) Gorneck válasza PowerBuldog (#33021) üzenetére


Gorneck
titán

Stabilabb a lap, vagy jobban tuningolható? Fogjuk rá...

Gorneck#1239

(#33023) Jorus válasza slett27 (#33013) üzenetére


Jorus
nagyúr

A DS3-on nincs SP, amint a neve is mutatja. :) D, mint durable, vagyis szilárd elektrikumú kondenzátorok vannak a lapon, S3, mint speed, safe, smart, és S4, mint S3 + silent pipe. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#33024) slett27 válasza Jorus (#33023) üzenetére


slett27
addikt

Lehet, hogy a heatpipe jól fog jönni, ugyanis a HD4870 óta kicsit melegebb a déli híd. Sőt, tuning alatt tűz forró, viszont a VGA-tól semmi extra hűtést nem tudok neki adni. Így a heatpipe elviszi a hőt a langyos északi híd felé így talán kiegyenlítődik a dolog. Lehet rosszul gondolom, voltak az alaplapi hőcső működésével kapcsolatban parázs viták már. :)

[ Szerkesztve ]

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#33025) Gorneck válasza slett27 (#33024) üzenetére


Gorneck
titán

Ehhh...

Déli hídnak mi köze a tuninghoz? A déli híd azért meleg, mert egy picsányi borda van rajta...az SP meg szétteríti a hőt...szal lehet melegebb lesz tőle olyan része a lapnak ami magában nem is lenne az...szal meg is vannak a hátrányai...
Északi híd meg sokkal forróbb lehet, de mind1...

Gorneck#1239

(#33026) Zájec válasza slett27 (#33024) üzenetére


Zájec
veterán

miért nem valami E0-s kétmagosba gondolkodsz ? a lap is megkönnyebülne, nem melegedne annyira mind a 65nm q66 alatt...
a ház oldalán nálad van venti ? valami hütésröl sem árt gondoskodnod...

(#33027) Qru válasza PowerBuldog (#33021) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Staiblabban (pl nincs akkora ingadozás terhelésváltásnál) tud feszt adni a procinak, ami főleg a nagy étvágyú prociknál jelent sokat, mint pl a Q6600.

mod: Természetesen, a sokfázisos lap még nem garancia a jó tuningra. Erre amúgy sincs tuti recept.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#33028) Qru válasza slett27 (#33024) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Körbe melegíti a lapodat az egyetlen forró borda, nem biztos, hogy nyersz a hp-os megoldással, sőt...

#nincsbennetarcsi

(#33029) Gorneck válasza Zájec (#33026) üzenetére


Gorneck
titán

Mert képtelen felfogni, hogy nem kell neki 4magos proci...ez vagy a századik q66 ami nem úgy megy ahogy és ebből 2 betesztelt volt...volt neki 2 wolfja is...de egyik se volt nála sokáig...

Gorneck#1239

(#33030) akoska07


akoska07
nagyúr

sziasztok
tapasztalatokat szeretnék kérni DS3 + CSXO ram tulajoktól.
birják-e egymást , ill. mennyit mennek benne a ramok. :R

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#33031) Baga1983


Baga1983
senior tag

Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni bár bevallom nem vagyok egy nagy tápszakértő...szóval volt egy 450-es chieftech-em és most átváltottam moduláris CM M520-ra.
Beszereltem a tápot elkezdtem berakni a kábeleket a 2 PCI-E csatihoz ment 2 6pines a GTX 260-nak, molex a merevlemeznek, és molex a dvd-nek amin még vannak a házventik is.
Ugye rádugtam a 4 pinest oda a proci mellé és azt nagy huszonmittoménhány pinest az alaplapra és láttam hogy már itt különbözik hiszen a csifinél még kellett oda másik cucc is de ez pont olyan hosszú.
Látom hogy ír a kézikönyv valami 8 pines CPU-csatit is? De hát az minek hova?
Ja és a csifin volt egy olyan kis csati is amire a power gomb ment szerintem mert igy ugy látom hogy csak akkor indulna ha bekapcs a táp, tehát azonnal.
Na mondom kipróbálom, hát a ventik felpörögnek megy 4 másodperc azt ugy ahogy van le is áll az egész. Se pittyegés, se villogás, semmi.
Elemkivétel-visszarakás sem segített.
Remélem tud vki segíteni, köszi előre is.

Sorry hogy beirom ide is a táptopic mellett de gondoltam hátha alaplap miatt tud vki segíteni.

(#33032) japy válasza Baga1983 (#33031) üzenetére


japy
őstag

A nyolcpines csati a nyolcfázisu lapokhoz kell! Ezt nem teljesen értem (Ja és a csifin volt egy olyan kis csati is amire a power gomb ment szerintem mert igy ugy látom hogy csak akkor indulna ha bekapcs a táp, tehát azonnal. csak azért mert nekem is 450-es chieftech-em van és ilyennel nem találkoztam! :F :Y

(#33033) sgergi válasza japy (#33032) üzenetére


sgergi
veterán

Ez így nem igaz, a 8 pines csati a 130W-nál többet fogyasztó prociknak kell.

(#33034) TheImperator


TheImperator
csendes tag

hali mindenkinek!

lenne egy problémám, gondoltam leírom itt, hátha tudtok segíteni. kb. 3 hónapja van a birtokomban egy core 2 duo e4300 proci, és egy hozzá tuningban is és mindenhogyan (állítólag) viszonylag jól illő gigabyte ga-p35-s3 alaplap (rev 1.0, biost nem frissítettem), mindezek mellé 2 x 2 gb kingmax 800 mhz-es ddr 2-es ram. amennyira csak tudtam, utánanéztem a neten, hogyan is tuningolhatnám a procimat gyári hűtővel, feszültségemelés nélkül, egy viszonylag jól szellőző gépházban. szerénységemet megőrizve, mondhatni profin megtettem a szükséges beállításokat a tuninghoz, amely végül megállt a gyári 1,8 ghz-ről 2,76 ghz-en. szomorkodtam picit, mert nem sikerült legalább a 3 ghz-et elérni, de ez van. szóval mondhatni vígan használtam minden hiba nélkül a gépem, 2,76 ghz-en. aztán (pontosan nem tudom, mióta csinálja, sztem kb pár napja) egyszer csak azt veszem észre, hogy egy játék fullon szaggat, aminek nem kellene (radeon 4850 van a gépemben, és a játékról pedig úgy hírlett, hogy jól optimalizált, no meg hát elég erősnek számít a gépem, gondoltam), ekkor csak úgy megérzésből megnézem a rendszertulajdonságokat a windowsban, és látám, hogy 1,8 ghz. mondom magamban -bár már kezdtem egyre hangosabban gondolkodni - mi a *, újraindítom a gépet, megnézem a biosban. nem resetelte magát, minden beállítás (az fsb értéke, minden) úgy volt hagyva, ahogyan kell. nem értettem a dolgot. újraindítom eztán a gépet, és a memóriatesztes résznél (mikor nézi, hány meghajtó van, ilyesmi) is látom, hogy 1,8 ghz. és nem reagált eztán sem, amikor próbáltam a gyárinál feljebb, ill. lejjebb állítani a prockó órajelét (alá fsb), stabilan tartja a gyárit. a biosban meg vannak jegyezve az általam bevitt beállítások, mégis mintha ignorálná a cpu, és marad alapon.
ezer sorry a hosszú hsz-ért, csak vhogy rámjött szóval mi okozhatja ezt? és mi a megoldás rá? botor módon próbáltam bios resetet, nem segített, most a bios frissítésen gondolkodom. vki pls segítsen, nagyon fontos lenne!
megsegítőmet örök hálám fogja üldözni!

maximális tisztelet
Imperator

ui: sorry, ha ez off topik, a core 2 tuning topikból irányítottak át, mondván, hogy a fennen hosszasan vázolt probléma inkább alaplapi eredetű.

(#33035) stigma válasza TheImperator (#33034) üzenetére


stigma
addikt

Hát a szaggatás nem hiszem amiatt lehetett, hanem inkább hogy talán a 4850es karid túlmelegedhetett esetleg mert azt tudom a 4850ös szériáról nem min gyártó gondoskodik a normális hűtésről, és több óra játék után eléggé forró lesz 80-90 fokos.
hogy az órajeled miért vehette vissza elsőre nem tudom, de mondjuk tunniingoláshoz normális Hűtés ajánlott, mondjuk CM Hypertx2,212 vagy nemtudom ettől felfele.
Én mondjuk E6750em ugyanigy nem tudtam húzni mikor gyári coolerem volt pár napig nem értem el vele a 3ghz-t csak 2.8-at.
Próbálj mindent visszaállítani, ha fagy vagy kékhalál akkor memóknak,procinak egy pici feszt adj max.Ha nem indulnak így sem akkor egyenlőre passzolok.
magasabb FSB nál (g)mhc-nek is kell adni feszt de szerintem nálad ezt most kilöjjük mert nem kell.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#33036) stigma válasza Baga1983 (#33031) üzenetére


stigma
addikt

Próbáld meg azt memók + VGA kivesz, tápcsatikat húzd le az alaplapról, amjd úrjra dugd össze, VGA-nak 6pines ha az kell, alaplapra 24es + 4est.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#33037) stigma válasza Zájec (#33026) üzenetére


stigma
addikt

ha én is mondhatok valamit, akkor nekem is álmom - vágyam egy Q6600 de akkor beláttam mikor egy E8xxx legyen E0 vagy C0 mind1 csak tudja a 4 Ghz-t vagy mégtöbbet, akkor már a Q elbújhat a magjaival, mert többet ér a Wolf.igaz 8mb cache vs 6mb de csak akkor éri meg q6600ra költeni ha 3.6 felett tudod járatni.
Vagy inkább várni picit, kisebb +kp-ért egy Q9450et venni mert q6600nak már lejárt az ideje.

[ Szerkesztve ]

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#33038) Jorus válasza stigma (#33035) üzenetére


Jorus
nagyúr

Szerintem nem a szaggatás a legérdekesebb, hanem, hogy a BIOS-ban végrehajtott és elmentett változások nem érvényesülnek.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#33039) slett27 válasza Gorneck (#33025) üzenetére


slett27
addikt

Én úgy gondolom, hogy ha a déli híd hőmérséklete 80C, az északié 40C, akkor jó a heatpipe, mert kiegyenlíti a hőfokokat, tehát mindegyik 60C-60C lesz, igaz hogy felmelegíti az északi hidat is, de elviselhető még a hőmérséklet ill kiegyenlítődik.

Hmm, rosszul fogalmaztam : alapon is forró volt a déli híd HD 4870-el. :)

Zájec : Hobbiból van csak Q66-om. Ez most teljesen komoly, igazából elég lenne nekem egy E2200-as is. Volt E8400, E8500 egyik nem volt tuningbajnok, az azért ment, a másik ment 4,4GHz-et 1,38V-al load, az azért ment, mert vágytam vissza a Q66-ra. :DDD

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#33040) stigma válasza Jorus (#33038) üzenetére


stigma
addikt

hát télleg efelett el is szaladtam, esetleg Bios csere talán megoldhatja a gondot-bajt, mert lehet valami bios bug.Habár ilyennel még nem találkoztam.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#33041) Jorus válasza slett27 (#33039) üzenetére


Jorus
nagyúr

Úgy mérted, hogy az NB hűvösebb?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#33042) slett27 válasza Jorus (#33041) üzenetére


slett27
addikt

Kézzel ellenőriztem. :)

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#33043) TheImperator


TheImperator
csendes tag

no szóval, amit nem fejtettem ki jobban:
550w chieftec tápom van (ha ezt fontos említenem),
a szaggatás amiatt volt, mert alapon futott a proci, ez biztos, ez nem is volt kérdés részemről,
az az amit nem tudok/értek, hogy mi okozza azt, hogy a proci nem reagál a biosban megadott fsb növelésre, de még a csökkentésre sem (direkt azt is kipróbáltam).
ebben kérném a segítségét, ill. tanácsát akinek van. ja, és nem tudom, fontos-e mondanom, de kis számolással is kijön, ugye én 307-re állítottam az fsb-t (az alap 200-ról ,ami a procinak van gyárilag), és nem értm ezt, hogy ukmukfuk gondol egyet a proci, és visszaáll (újraindulás, kékhalál, minden egyéb nélkül!) az alap, gyári frekijére és nem reagál, ha biosban megváltoztatom, pedig kellene. ez pusztán csak azért zavar, mert így játszani sem tudok rendesen, hogy a 2,76 ghz-en is kevéske volt a karimhoz (állítólag), no de a gyári 1,8 ghz-en meg nagyon gázos. és momentán nincsen pénzem új procira, játszani meg szeretnék, ezért fontos lenne nekem a probléma megoldása, csak nem tudom, hol kezdjek hozzá, van-e megoldás, és ha igen, ki tudja, mert én nem tudok rájönni.

(#33044) cimbi186 válasza akoska07 (#33030) üzenetére


cimbi186
aktív tag

Csa!

Tök jó minden!
Én 1070-n használom 24/7 ,tesztben ment 1120-t is

(#33045) slett27


slett27
addikt

P35-DS4 érdeme. :R Meghajlok a lap előtt.

Gorni : mehet az eredmény az oldaladra ? Szívesen felteszem. :B

Így az idle fogyasztásom 250W. Nem is rossz. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#33046) Laraxior válasza slett27 (#33045) üzenetére


Laraxior
titán

Megy az még jobban is...bimmel mi a 470es FSB-ket feszegettük DS4ben... úgyhogy hajrá :K :C Odin legyen Veled ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#33047) slett27 válasza Laraxior (#33046) üzenetére


slett27
addikt

Xigmatek nem fogja bírni, ide már víz kellene, hiába a polír, talán -5C. De azért köszi a bíztatást!

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#33048) Pancsermeste válasza TheImperator (#33043) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Csak áramtalanítsd a gépet egy kis időre, és jó lesz az!

-= Pancsermeste® =-

(#33049) TheImperator válasza Pancsermeste (#33048) üzenetére


TheImperator
csendes tag

ez most poén, vagy komoly? :) úgy érted, táp kikapcsol,mondjuk teszem azt éjjelre, reggel meg megnézni, hogy jó-e? igen, igen, amilyen primitíven egyszerű, olyan zseniális, és ezért fog működni :) ok, megnézem, próba-cseresznye alapon + plusz elvileg nincs vesztenivalóm (még :D ) :)

(#33050) Pancsermeste válasza TheImperator (#33049) üzenetére


Pancsermeste
őstag

lehet, h elég lesz fél percre kikapcsolni.

-= Pancsermeste® =-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.