Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2451) Sirandrish válasza #44330240 (#2441) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Látom potyogtak a herok :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2452) Sirandrish válasza Sordoran (#2444) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

7 wishből 2 5 csillagos? Az oszt igen :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2453) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Tudom hogy vannak akik nálam is szerencsétlenebbek, de az ilyen sztorik után komolyan elgondolkodom hogy hagyom a picsába az egészet :D

"Srácok mi a faszom van már bocs a csúnya szóért ennyire kibaszottul nagyon nem örültem játékban mint ma!!!! Srácok nem igaz!!!! Nem hiszem el!!! Sima banner ma már adott 2 db 5csillagos fegyvert!! Kaptam a fából még 2 sima fatet. Egymás után 2 5 csillagos karakter single pullból srácok komolyan ugráltak m üvöltöltöttem örömömben!!! Előtte meg egy Bennett-et a bannerben."

Egyébként egy Jean és egy Qiqi..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2454) jonnyjoker01 válasza Sordoran (#2444) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Mostanában read only vagyok itt, de barbarához hozzá szólva ha lehetne, nekem már C10 lenne, összesen 9x húztam ki eddig + a 2 garantált :W Annyira szerencsétlen vagyok wishekben hogy az elképesztő. 30 fate jött nekem az update miatt, kettő Barbara és egy sacrificial bow. :(

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#2455) Sz_Imre válasza #44330240 (#2446) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Hálás köszönet. :R

(#2456) Mike


Mike
veterán

tetszik ez a fagyás. eredeti ötlet, megfűszerezi az eddigi játékmenetet. de azért szopatós :D
de kell geo karakter, ha nem lenne Zhongli akkor geo traveller, különben kinyúvadunk

köszi csuszda a jegest így meg tudtam csinálni :R

[ Szerkesztve ]

(#2457) KaitouP


KaitouP
veterán

Genshin fórumos nyereményjáték: [link]

Egy remek comic, avagy egy alternatív univerzumban:

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2458) Sordoran válasza Mike (#2447) üzenetére


Sordoran
addikt

Akkor nem csak nekem gyűlt meg velük a bajom. Nagyon lassan és szenvedősen, de végül levertem őket, de mondtam magamban, még egy ilyen és hagyom a francba ezt a zónát. ;]

#2452 Sirandrish: Nagyjából 7 wishből, mert most 7 wish-t toltam, és előtte 2-vel volt már 5 csillagos, de nem tudom most Mona hanyadik volt. Amúgy láttunk már nem egy 10-es wish-ről screenshot-ot amiben 2db 5 csillagos volt. :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#2459) Golden9


Golden9
addikt

Sziasztok!

Genshin Impact Version 1.2.- 50 Primogem, legalább tízes rangú játékosoknak.

[ Szeretkezve ]

(#2460) Jappán


Jappán
tag

Genshin Karácsony :DD

S22 Ultra /Watch 4 Classic 46mm /Galaxy Buds+ /JBL Xtreme2/

(#2461) wandor0930 válasza Jappán (#2460) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Grat, próbajátékon elég jónak tűnt, durva volt hogy a burstje folyamatosan használható volt(mondjuk energy rechargera volt építve gondolom).
Gondolkodom rajta erősen hogy pörgessek-e de nem nagyon lenne helye a csapatban.

(#2462) Jappán válasza wandor0930 (#2461) üzenetére


Jappán
tag

Érdekes egy arc az biztos. Egyenlőre pihenőn van. Zhongli nálam nagyobb prioritást élvez. :D A geo karaktereket a játék elején lenéztem.... erősen megváltozott azóta a vélemény.

S22 Ultra /Watch 4 Classic 46mm /Galaxy Buds+ /JBL Xtreme2/

(#2463) wandor0930 válasza Jappán (#2462) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Pedig nem rosszak szerintem, csak az élményhez sokat ad szerintem mikor kombózod az elemeket és beüt egy nagyobb sebzés, vagy valami és ebből ők kicsit kivannak zárva.
Ha kicsit fejlődne a coop ott sokkal nagyobb hasznát lehetne venni mint tank/support , aki magának is meg a többi karinak is csinálja a pajzsokat.

A vizi bosst pl én Ninggungal lenyomom szólóban mert a folyamatos pajzs miatt nem nagyon tudnak sebezni, persze nincs sok értelme mert sokkal lassab mintha tolnék rájuk közben fagyasztást meg elektrot is, csak úgy érdekességképp mondom :)

(#2464) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Ez is kiürült :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2465) Urzu_7


Urzu_7
aktív tag

Ez az event valamiert túl egyszerű. Nem panaszkodok mondjuk :C

[ Szerkesztve ]

giran~

(#2466) Sirandrish válasza Urzu_7 (#2465) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ennyit számít hogy kell-e resin valamihez, vagy nem!
Az előző pont ilyen volt, csak ott kellett resin..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2467) #44330240


#44330240
törölt tag

GENSHINGIFT

50 Primogem és 3 Hero's Wit

(#2468) #44330240 válasza #44330240 (#2467) üzenetére


#44330240
törölt tag

Az fenti kódhoz megjegyzés: aki előzőleg nem használta fel (ha jól emlékszem, november tájékán volt először elérhető), jelen esetben csak azok kapják meg a jutalmat.

(#2469) Sirandrish válasza #44330240 (#2468) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Pont mondani akartam, hogy ingame olyan levelet kaptam hogy már felhasználtam korábban.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2470) Mike válasza Sirandrish (#2464) üzenetére


Mike
veterán

azt a kristályt hogy lehet megszerezni?

(#2471) F34R válasza Sirandrish (#2469) üzenetére


F34R
nagyúr

hogy a pitsaba volt annyi crimson agated? :DDD mondjuk az uj mappet kerulom.. :C

(#2472) Mike válasza F34R (#2471) üzenetére


Mike
veterán

inkább nem írok ide semmit. :D
lényeg, ha van egy pálya amit 150x kell letolni, ő nekiül és letolja

[ Szerkesztve ]

(#2473) F34R válasza Mike (#2472) üzenetére


F34R
nagyúr

Nah viszont mar annyit fejlodtem en is hogy 3 world boss-t meg tudok olni.. de probalok fejleszteni karaktereket, csak rohadt sokara gyulik ossze az alapanyag. :D Noelle nem is annyira rosz Geo-s. Chongyun szamomra kuka, csak azt sajnalom hogy lvl.20-ra felhuztam, azert hogy rajojjek. :(( Barbara es Zhongli egyelore pihennek a masodik csapatban.

(#2474) wandor0930 válasza F34R (#2471) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Ez mondjuk nemvolt egy nagy kihívás, ugyan nem hajnalban, de napközben letoltam én is.
viszont ez az új mapos event második része, szóval ha kerülöd akkor ez sose lesz neked meg.

(#2475) Sordoran válasza wandor0930 (#2474) üzenetére


Sordoran
addikt

Valóban, ez nem volt nagy kaland. Mármint monoton is volt, mész egyik helyről a másikra és csak harcolsz folyamat. Első részéből még nincs össze szedve összes kő, azt majd nekiülök valamelyik nap megcsinálni.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#2476) Mike válasza wandor0930 (#2474) üzenetére


Mike
veterán

én a 3. után már untam :(

(#2477) Mike válasza F34R (#2473) üzenetére


Mike
veterán

lvl20at ne sajnáld. van jegesed? kelleni fog a fatui ellen

(#2478) jonnyjoker01 válasza Mike (#2472) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

21x kell nem 150x, nekem fél óra alatt megvolt. :F

Üdv. Johnny

(#2479) Mike válasza jonnyjoker01 (#2478) üzenetére


Mike
veterán

általánosságban mondtam, nem konkrétan erre

[ Szerkesztve ]

(#2480) Sirandrish válasza F34R (#2471) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Event adja.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2481) Sirandrish válasza jonnyjoker01 (#2478) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Körülbelül...30 perc alatt kiüritettem a shopot én is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2482) F34R válasza Mike (#2477) üzenetére


F34R
nagyúr

Van. Kaeaya.

(#2483) wandor0930 válasza Mike (#2476) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Végüli kb az egész játék erről szól :D

(#2484) Mike válasza wandor0930 (#2483) üzenetére


Mike
veterán

szerencsére nem

(#2485) wandor0930 válasza Mike (#2484) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Hááát, de.
El kell menned valahova legyilkolászni az enemyt valamilyen jutalom fejében.
Ezt csinálod a küldikben, a domainekben, a bossokkal, egyedül a story questek amik kicsit kivételek, de végülis ott is ez van csak kap egy nagyobb történetet az egész.

(#2486) Sirandrish válasza Mike (#2484) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát miről?
Ha AR kell, akkor napikat farmolsz, ha talentek kellenek, akkor Domaint farmolsz, ha artifact, akkor szintén domaint. Ha ascendre gyűjtessz, akkor bossokat farmolsz, és egyéb alapanyagokat, szóval de...pont erről szól!
Kapsz mellé egy történetet ugyan, de az a játék kb 5%át ha kiteszi, kis szerencsével :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2487) Mike válasza Sirandrish (#2486) üzenetére


Mike
veterán

ne kezdjük újra. ha csak erről szólna, rég nem játszanék vele
5%? max nálad. játszottam farmolós játékkal, leginkább mobilon, ahol lenyomod 100x ugyanazt a pályát, ha szerencséd van, van automatika, ez egyáltalán nem olyan. én a felfedezést szeretem benne, nem azért játszom hogy farmoljak és erősebb legyek, ami world váltás miatt ugyanannyi mint a korábbi, max magasabb számok vannak kiírva, de ezt is kitárgyaltuk már.

(#2488) Mike válasza wandor0930 (#2485) üzenetére


Mike
veterán

kinek miről szól, ugye
de mindenki úgy leli örömét benne, ahogy neki tetszik, nem vagyunk egyformák

(#2489) Mike


Mike
veterán

de igazából nem ezért jöttem, hanem hogy elmeséljem, hogy a jeges pálya miatt teljesen átálltam tűz+electro kombóra, kevés fizikai sebzéssel, és ez tök érdekes, mert régen simán elpüfölgettem az ellenfeleket, most meg sietni kell
hátha valakinek hasznos, vagy érdekli

[ Szerkesztve ]

(#2490) jonnyjoker01 válasza Mike (#2487) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Az hogy te nem játszol a játék bizonyos részeivel teljesen rendben van, viszont ezeket a szarkasztikus kommenteket mellőzd már légy szíves, ahol negatív hangnemben szólsz azokhoz akik farmolnak.

Van tudod egy olyan része a játéknak amivel 1200 primogemet lehet extrába szerezni havonta, amit úgy hívnak hogy Abyss. Ide viszont kellenek a tápos karakterek, máshogy nem lehet sok csillagot összeszedni, ami egyenlő azzal hogy nincs annyi primogem nyeremény. Magyar pénztárcával pedig gondolom egyet érthetünk, hogy nem fentartható ~40-80 ezer forintot leperkálni egy karakterre ami éppen kijön.

Én itt részemről lezártam ezt a témát a többi ilyen jellegű megnyilvánulásodra nem fogok reagálni, nincs energiám hozzád. :R

Üdv. Johnny

(#2491) Sirandrish válasza Mike (#2487) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Erről ennyit...
Az hogy te próbálsz holmi misztikumot belelátni a dolgokba, az nem változtat a tényen. A storyt végigviszed X óra alatt...minden más játékban eltöltött idő farm. Ha tetszik ha nem. Vagy te ládát//növényeket/köveket/etc nem veszed fel igaz, csak bámészkodsz?

Az hogy neked 2 hét ami nekünk 1 nap, az egy dolog.. Attól te még pontosan ugyanazt csinálod mint mi, csak sokkal sokkal komótosabban.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2492) Sirandrish válasza jonnyjoker01 (#2490) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Parttalan vita, szóval inkább egyél egy bejglikét :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2493) wandor0930 válasza Mike (#2488) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Persze csak innentől kezdve a kritikáid irrelevánsak mert a játéknak egy részét teljesen ignorálod(állításod szerint, aztán meg itt toborzod a csapatot hogy menjen veled farmolni).

WOW-ban is lehet virágygyűjtéssel fejlődni ettől még a játék nem arról szól.
Talán ha játszanál vele normálisan ahogy azt megálmodták a fejlesztők nem írnál ilyen hülyeségeket mint hogy "world váltás miatt ugyanannyi mint a korábbi".

Na Andris beelőzöttt :D

[ Szerkesztve ]

(#2494) Sirandrish válasza wandor0930 (#2493) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem tudja ignorálni, mert nem fejlődne sehova. Lehet hogy ő azt hiszi hogy nem farmol, de az nem igaz. Másképp LV20on pusztulna meg mindene..

"aztán meg itt toborzod a csapatot hogy menjen veled farmolni"
Nah igen :))

Me #villámvagyokazé :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2495) wandor0930 válasza Sirandrish (#2494) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Tudom, ezért is került oda az az áthúzott mondat. :DDD

oké látom megtaláltad ;)

[ Szerkesztve ]

(#2496) Sirandrish válasza wandor0930 (#2495) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ennek örömére megyek artifactot farmolni :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2497) csuzda


csuzda
aktív tag

Jól tudom, hogy még mindig nem tudnak együtt játszani a Playstation játékosok a többi platformmal?

(#2498) Mike válasza Sirandrish (#2491) üzenetére


Mike
veterán

az egy-két naponta 2-3 domain vagy boss nem igazi farmolás, max csipegetése annak.
jó kérdés, hogy mit csinálok a játékban, mert fogalmam sincs :D
mert a story questből van 3, world questből vagy 10
és a napikat sem csinálom mert 1500 xp-t ad
valahogy mégis elvergődtem ar44-ig, vagy 6 karakterem 70+, oké nem 80, de így is elvagyok velük
sosem voltam normális, de ezt soha nem is tagadtam :))

jjoker, a szarkasztikus megjegyzések nem neked szóltak

(#2499) Mike válasza wandor0930 (#2493) üzenetére


Mike
veterán

ejhaj, akkor kezdjük elölről
azért fejlesztesz, hogy erősebb legyél, csakhogy a világ is erősebb
ha megnézed, ugyanannyi idő alatt nyirod ki ugyanazokat az ellenfeleket mint amikor lvl5 voltál, max a kiírt számok nagyobbak
ennyi
de ezt már leírtam az elején
ez egy co-op játék, amikor lenyomtuk közösen a farkast vagy Childie-t, nem volt jó? oké Andrissal domaineztem az elején, elismerem. meg veled is már párszor, de eddig mindig volt benne élvezet, nem csak gépiesen lenyomtuk. ez lenne a toborzás?
szerinted pl a summoners warban, amikor 150 csatát meg kellett csinálni, és 3 órán át nyomogattam az automata csata inditását milyen élvezet volt benne? vagy amikor klántagként kötelező volt heti x csatát nyerni mások ellen? ezért mondom, ez túró
és így van jól
Andris kicsit megszállott, hozzám képest biztos, így szivom a vérét, de ha szól hogy hagyjam abba, akkor nem csinálom tovább :D

lvl20on nem pusztulna semmim,kb annyira lenne nehéz mint most
ám csomó lehetőséghez nem férnék hozzá

[ Szerkesztve ]

(#2500) Mike válasza csuzda (#2497) üzenetére


Mike
veterán

de

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.