Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2151) Sirandrish válasza Jumbozorz (#2144) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Tényleg jópofa,(bár nem egy nagy cucc) és külön piros pont a fejlesztőknek hogy a bronz medálért adják a primogemet. Mondjuk a mai gold első próbára meglett, és lehet ilyen könnyü lesz a többi is, de mindenképp dícséretes hogy a legértékesebb reward lényegében ingyen van.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2152) #44330240


#44330240
törölt tag

Weapon Bannerből. Eddig még nem volt meg. Örültem volna neki ezelőtt is, pláne Zhongli papa mellé, de megvoltam nélküle, meg amúgyis, vannak elegen a repertoárban.
Gondoltam, elhasználok rá egy pinky-blue gömböt a bannernél, miután láttam, hogy már csak egyet kellene nyitni a garantált 4*-osra. Lion's Roar-ra tettem össze a kezem. Erre...

(#2153) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Gyakrabban is lehetne ilyen a drop a domainekbe :)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2154) Jumbozorz válasza Sirandrish (#2153) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Sose volt még ilyen:D

(#2155) Sirandrish válasza Jumbozorz (#2154) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ezért kéne gyakrabban lennie :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2156) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Esett egy Fischl...még egy kell és maxos a constellationje :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2157) KaitouP válasza Sirandrish (#2153) üzenetére


KaitouP
veterán

Pfffúú de szemtelenül VIP vagy te apám...

;]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2158) Sirandrish válasza KaitouP (#2157) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

És még csak most akarok beperkálni 35.000 dollárt, hogy kimaxoljam Ambert :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2159) jonnyjoker01 válasza #44330240 (#2152) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én is kipróbáltam egy 10-pullt és Beidou-t kaptam belőle. Nem is tudtam, hogy tud karaktereket dobni :DDD

@Sirandrish: velem még csak 1x történt ilyen condensed resinnel AR45 után :DDD

Üdv. Johnny

(#2160) jonnyjoker01 válasza Jumbozorz (#2144) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Mindenképp írj ide egy üzenetet amikor készen állsz (vagy dobj egy privátot). Egész nap elérhető leszek, de nem fogok folyamatosan online lenni játékon belül.

Többieknek: akkor vasárnap délutánra még 2 jelentkezőt tudunk fogadni crystal farmolásra, akinek szüksége van rá (mystic enhancement ore alapanyaga, weapon xp upgrade material).

Üdv. Johnny

(#2161) KaitouP válasza Sirandrish (#2158) üzenetére


KaitouP
veterán

Kimaxoltad a VIP-O-METER-t. :DDD ;] Kérj a TG rang helyett egy VIP rangot, az avatarodra meg egy swag yolo szemüveget. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2162) Sirandrish válasza KaitouP (#2161) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Tetszene nagyon :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2163) Mike


Mike
veterán

repkedős event:
biztos én vagyok a hülye, de repkedés közben megnyomom az ugrást, leesik és ha az ultiját nyomom meg dettó. pedig ugye emelkedni kéne, meg előre törni

(#2164) wandor0930 válasza Mike (#2163) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Az ugrásgomb repülés közben mindigig elrakta a szárnyakat.

PC-n az elemntal skill gombbal tudsz emelkedni a támadás gombbal pedig előretörni, gondolom PS-en is így van.
Viszont fontos hogy van töltésideje tehát nemtudod egyfolytában használni.

(#2165) Ventur@ válasza Mike (#2163) üzenetére


Ventur@
senior tag

Ha van Amber-öd, akkor vele csináld, mert neki van repkedés skill-je. Én vele csináltam és bár igaz, hogy csak vagy 5.-re lett meg, de majd 32000 pontot értem el, így megkaptam mindent :) . Amúgy pc-n úgy van, hogy ugye ugrásból indul a repülés (dupla space), irányítod át a fehér körökön, ha közben space-t nyomsz elteszi a szárnyat, ha megint space, akkor előveszi (logikusan :D ). Így tudsz magasságot veszíteni, de fel tudod szedni a zöld gömböket, amik egyfajta turboként üzemelnek. Felszeded a sárga coinokat, meg a zöldből amennyit tudsz és ha tele van, akkor a bal klikkel tudsz turbózni. Ez ad egy kis magassági és sebességi löketett, mert az utolsó szakasz végig a víz felett megy és folyamatosan veszted a magasságot. Viszont jól időzített, apró turbo löketekkel visszaszerzed a magasságot és simán át tudsz jutni a kapukon. Remélem érthető, ahogy leírtam :) .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2166) csuzda


csuzda
aktív tag

A második napi eseménynél vettem észre, hogy PC-n az "E" betűvel lehet emelkedni kb 8-10 másodpercenként. Ott kötelező azt használni, ha össze akarjuk szedni mind az 5 coint. Konzolosoknak: PC-n az "E" betűvel nyomjuk el azt a skillt amihez nem kell energiát gyűjteni. Pl: Amber táncoló, felrobbanó hasonmása. De egyébként a jobb alsó sarokban mutatja ezt.

(#2167) Sordoran


Sordoran
addikt

Harmadjára meglett a gold, igaz csak 4/5 coin-al. De nem izgat, megvan a jutalom, majd ha lesz kedvem visszatérek még rá.
Közben végre megléptem a szintlépést, ahogy várható volt, rögtön WL3-ra dobott, és AR25-ről AR35-re ugrottam, sőt, XP-m megvan a 36-hoz is. :DDD Harc nem vészes, mondjuk jobban letudnak sebezni, de elfogadható. Végre tolhatom tovább a sztorit, amíg jutok csütörtökig. (CP2077-el vége a bulinak egy időre :U ).
Valamint tudtam tolni egy 10-es wish-t, kaptam még egy Razor-t, ezzel törölhetem... Sima wish-en pedig becsillant az arany, már örültem volna, erre egy 5 csillagos polearm... Zhongli-nak jó lesz. :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#2168) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Most 2 hétig már a küldikkel sem kell foglalkozni.. :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2169) Sordoran válasza Sirandrish (#2168) üzenetére


Sordoran
addikt

Annyi időt én nem ölök a játékba, hogy ezt megérje megvennem. Most a kis csomagra előfizettem, 1.909 HUF-ért 3000 primogem megéri. Viszont a BP nálam lassan halad, ha elég magas szintre jutnék talán befizetnék rá. Lehet utána is nézek mennyi az annyi, mi az a szint aminél már megéri beszállnom. ;]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#2170) wandor0930 válasza Sordoran (#2169) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Szerintem 30-as szinttől éri meg ahol kitudsz venni egy 4 csillagos fegyót.
De szerencsére visszamenőleg is megadja a cuccokat, szóval ráérsz dönteni az utolsó napokban mikor már látod meddig jutottál.

(#2171) jonnyjoker01 válasza Sordoran (#2169) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Battlepasst csak akkor érdemes megvenni ha kihúzod 50-esre . Kb 3000 primogemnyi jutalmat ad így összesen átszámolva, így fele olyan jó mint a welkin moon's blessing. A fegyverek elég jók benne, de ha azt nézzük hogy 5 havi battlepass kell egy fegyver kimaxolásához akkor már inkább ebből a pénzből a Cyberpunk 2077-et veszem meg.

Üdv. Johnny

(#2172) #44330240


#44330240
törölt tag

Geo csoki-teszt.




(#2173) Mike válasza Ventur@ (#2165) üzenetére


Mike
veterán

köszi mindenkinek!

(#2174) csuzda


csuzda
aktív tag

Elkezdtem összedobni egy 2. csapatot a meglévő Xiangling, Kaeya, Keqing, Barbara négyes mellé. Noelle-t néztem ki healernek, meg is csináltam neki a Whiteblind fegyvert és felhúztam hármas refine-ra. Mindezt tegnap, ma pedig megtudtam, hogy Benett is tud healelni 70% HP-ig. Ha jól vettem ki már egyes szinten is max HP 6%+577-et. Vagyis ha jól sejtem teljesen feleslegesen csináltam meg Noelle-nek a fegyvert, ha Benettet is fel fogom húzni?

Ezért bosszantó, mert Razornak meg tudtam volna csinálni a Prototype Aminus-t.... :W Egyébként a Battle Pass fegyver mennyire lenne jó neki? Első BP fegyverem egy Black Sword Keqing-nek, de nem érzem azt, hogy nekem azt a fegyvert refine-olnom kéne.

A karaktereim: 4 csillagos karakterek közül mind megvan, kivéve Xinyan. 5 csillagosok közül pedig Mona, Keqing és Zhongli van meg.

Második csapatnak Razor, Fishl, Noelle, Benett-et néztem ki. Így lenne 3 áramos, 2 tüzes amit tudnék variálni. Ha pedig Benett lesz a healer, akkor Noelle helyére jöhetne egy Chongyun 2. jegesnek. Vagy Amber 3. tüzesnek, esetleg Lisa 4. áramosnak? Nem tudom, kezdek belezavarozni, hogy mit húzzak... Szerintetek?

Amber azért tetszik, mert Sucrose és anemo traveller adják a gyors futást, Razor csökkenti a stamina használatót és greatsworddal lehet vele bányászni és Amber pedig tüzes nyíllal felgyújtja amit kell, vagy a repkedő anemo golyókat lelövi :D Úgyhogy számomra ez a best felfedező szett :D

[ Szerkesztve ]

(#2175) wandor0930 válasza csuzda (#2174) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Benett ha jól értelmezem a képességét csak az épp használt karakter regenerálja, márpedig a leh HP-zott karakterrel nembiztos hogy a frontvonalban akarnál lenni, ezenkívül nem is tudod túl gyakran használni mert ez csak az ultija.

Noelle az egész csapatot gyógytja, ha nem is túl hatékonyan, szóval szerintem megférnének ők egymás mellett, mondthatni kiegyészítenék egymást.(egyiket sem nevezném teljesértékű healernek)
Én a második csapatdoban Razor helyére lehet kipróbálnám Zhonglit, neki is meg Noellenek is az elementál képessége pajzs, amire játna nekik az ATK bónusz.

Én még azon is gondolkodom hogy egy 2 geo 2 piro partit öszerakni a +40%-os sebzésért :D
Egy ilyen parti Zhongli meteorjával egyébként szerintem ütős lehetne (én is tervezem kipróbálni Ningguanggal).

(#2176) Mike válasza wandor0930 (#2175) üzenetére


Mike
veterán

hát oil akarnál lenni? ő addig kint vár? pont a frontvonalban kell a hp és az atk

ma esett egy Zsongli, fogalmam nincs mit csinálok még vele, kezdünk kicsit sokan lenni

Qiqi mennyit gyógyít úgy 70 körül? atk-t tegyek rá csak?

[ Szerkesztve ]

(#2177) jonnyjoker01 válasza wandor0930 (#2175) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Bennett az egyik legjobb healer a játékban. Az én buildem maxos virág + lvl 18 energy recharge + lvl12 HP + lvl8 healing bonus, így 22000 HP-val másodperceknént 4700-at healelek, pedig az artifactok közel sem maxosak. Energy recharge olyan gyors hogy folyamatosan elérhető az ultim és egy ultival 3 karaktert fel tudok healelni 0-ról. C1 révén pedig folyamatosan megy nekik a 600 flat ATK bónusz is emellé.

Üdv. Johnny

(#2178) Urzu_7


Urzu_7
aktív tag

A mai gliding challenge majdnem nehéz volt. Ha keresnétek a 3. coint: [kép]
Levágni az utat ér! :DD

giran~

(#2179) wandor0930 válasza Mike (#2176) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Igen, a le HP-zott karakter várja meg azt az 5-10 másodpercet a kispadon amíg Qiqi felgyógyítja.
Persze ha időben kapcsolok és nem kapok be valami oltári sebzést akkor már rárakom korábban az elementálját és nincs ilyen gond, nem kell a háttéreb vonulnia.

jonnyjoker01
Ezestben elnézést, tévedtem. Én mikor próbálgattam nem éreztem benne ekkora potenciált.

(#2180) Sirandrish válasza Urzu_7 (#2178) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Eddig a másodiknak kellett kétszer nekimennem (29860 lett elsőre), a többi elsőre sikerült goldra.
Nem mondom hogy legyen nehéz meg szivasson meg, de kb majdnem mindegy lenne ha simán elküldené a rewardot levélbe :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2181) Mike válasza Sirandrish (#2180) üzenetére


Mike
veterán

akkor nekem csináld már meg

(#2182) Sordoran válasza Sirandrish (#2180) üzenetére


Sordoran
addikt

Nekem is 3 próbálkozás alatt meglett első 3 nap, sőt, a 3. napi elsőre. Most a maival már futottam vagy 5 kört, de végül 5/5 coin-al 33.000 pont. Nem tudom más platformon nehezebb-e, talán mobilon problémás nagyon, de ps5-n (ua. ps4) nem vészes.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#2183) jonnyjoker01 válasza Sordoran (#2182) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Mobilon kicsit nyögvenyelősebb volt nekem (értsd eddig mindegyik csak másodjára sikerült :D ) mert az irányítás katasztrófa úgy ambloc. Nem érzékelte sokszor hogy zuhanni akarok egy kicsit, olyankor elkezdem spamelni a gombot, akkor elkezd zuhanni de nem érzékeli utána hogy újra siklani akarok és teljesen / többet zuhanok a kelleténél stb... Második napitól csak szépen lassan biztosan mentem és úgy meg lett mindig csak az időn kellett másodjára faragni.

Üdv. Johnny

(#2184) Mike válasza jonnyjoker01 (#2183) üzenetére


Mike
veterán

Csináljak videót a Geo elitről? Razor kell csak hozzá esetleg egy kis gyógyításképpen Barbara vagy Bennett aurája. Vagy abbahagytuk ezt a ki hogy csinálja az eliteket? Most csináltam meg először. Pár karakter meghalt mire rájöttem a forszára.

[ Szerkesztve ]

(#2185) #44330240


#44330240
törölt tag

Izgulok.

(#2186) Sirandrish válasza #44330240 (#2185) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

GZ...nekem még fél év :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2187) #44330240


#44330240
törölt tag

Annyi azért nem fog kelleni. De tény, hogy elég szívás lesz gürizni elsősorban a karakterek ascendje miatt. Diluc-ot és a fegyverét már sikerült 90-re húzni, de be is szippantotta rendesen az EXP materialokat. A talentekről meg ne is beszéljünk.

(#2188) jonnyjoker01 válasza #44330240 (#2187) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ezért kellett volna jönni kristályt farmolni ;]:DDD

Üdv. Johnny

(#2189) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok,

AR48-on vagyok, de én meg túl gyorsan haladok a fejlődéssel úgy érzem :D Bár most nagyon sok karaktert húzok egyszerre. (weapon, Talent, Level)
- Chongyun (Lvl80)
- Barbara (Lvl80)
- Fischl (Lvl80)
- Traveller (most 80-as, de szerintem hagyom ezt parlagon)
- Mona(Lvl80)
- Benett(ezen gondolkozom second healer miatt) (most lvl1-es)
- Ningguang (lvl1-es), kellene egy geo és rá gondoltam, mert Zhongli nem jön ki wihsből(50-60 között tartok most)

Glinder event: Szerintem jópofa nagyon. Telón nyomom. 32k megvan mindig, igaz a tegnapi 6.-ra lett meg :D

BP-t én is kimaxoltam.

(#2190) Sirandrish válasza Jumbozorz (#2189) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én ma lettem 48as, de ilyen tempóban még hónapok kellenek az 50hez kb :D
A Glider event meg valóban jópofa, de szerintem full komolytalan az egész, iszonyat könnyű..a mai másodjára lett meg, mert elsőre valamiért lezuhantam féluton, így gyorsan előlről kezdtem, és meg is lett pillanatok alatt :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2191) Jumbozorz válasza Jumbozorz (#2189) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

2nd healernek benett jó szerintetek? Vagy van ami effektívebb?

(#2192) Sirandrish válasza Jumbozorz (#2191) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Diona nekem simán használhatónak tűnik például.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2193) kill_switch


kill_switch
senior tag

Jól gondolom, hogy az 1.2-vel nem jön új map rész? Csak mert nagyon befulladt már a játék, grind a semmibe, a napi küldetések is ugyanazok ismétlődnek, gyakorlatilag nem akarja a játék, hogy játsszak vele... :D Semmi felfedezni való már, így meg már a napi küldik is unalomba fulladnak.

(#2194) Jumbozorz válasza Sirandrish (#2192) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

AZ pont nincs meg sajna.(még)

2193: Nem fog jönni. Nekem a játék még mindig élvezetes, de megértem amit mondasz maximálisan.

[ Szerkesztve ]

(#2195) Mike válasza Jumbozorz (#2189) üzenetére


Mike
veterán

mit ad a glider event?

(#2196) Sirandrish válasza Jumbozorz (#2194) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Akkor nem szóltam :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2197) Sirandrish válasza kill_switch (#2193) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Sajnos nem fog jönni, legalábbis tudtommal.
Szerintem egyre többen leszenk AR40 felett, ahol már igazából csak a legkitartóbbak fognak érvényesülni, ugyanis ott beindul a mókuskerék, amikor is napról napra, hétről hétre ugyanazokat a köröket futod, ugyanazért a cuccért, aztán vagy megunod, vagy húz a progresszió hogy egyre erősebb legyél.
A baj az hogy hiába leszel erősebb, csak ugyanazokat a mobokat/bossokat/Domaineket tudod majd farmolni, csak magasabb szinten esetleges jobb drop rate-el, de ennyi.

Ha ez bejön, akkor oké, ha nem, akkor szerintem simán letehető a cucc pár hétre(akár hónapra), és ráér az ember visszatérni, mikor érdemi tartalmat pumpálnak a játékba.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2198) #44330240 válasza kill_switch (#2193) üzenetére


#44330240
törölt tag

jonnyjoker01
Farmoltam én elég kristályt, dehát ennyi ascend-el nem lehet lépést tartani.

kill_switch
Elméletileg megnyílik az út Dragonspine előtt.

Jumbozorz
Bennett-en már én is gondolkoztam Diluc mellé, mint healer, annyira nem lehet rossz, valamint így meglenne a 2 Pyro után esedékes 25% ATK bónusz is. 2 legyet 1 csapásra.
Diona-t többször használnám, csak az meg annyiban zavar, hogy az ultija mindig "kiszemel egy mobot", aztán persze, hogy nem arra fogja hajítani, amerre szeretném. Meg béna is vagyok.

(#2199) Mike válasza Sirandrish (#2197) üzenetére


Mike
veterán

AR42 vagyok, és még mindig találok olyan helyeket ahol eddig nem voltam, egy csomó küldetés nincs kész, de a belássulás megvan, pl. rengeteg könyv kell hozzá hogy felvigyem a jelenleg 72-es karaktereimet 80-ra.

(#2200) kill_switch válasza Jumbozorz (#2194) üzenetére


kill_switch
senior tag

Élvezem én is, nem arról van szó, csak ha már az értelmet nem látom benne, akkor elmegy kicsit a kedvem tőle. Persze a játék sem segít, tegnap végre elpörgettem egy 10-es wisht, amire vagy másfél hetet vártam és egy csöves karaktert sem tudott adni, csak egy 4-es fegyver volt a kukás zsákba, amit az életbe nem fogok használni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.