Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2201) Jumbozorz válasza kill_switch (#2200) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Oh nekem ne is mond, nagyon gáz az rng, de ezt elfogadod, ha elinditod a játékot:D

(#2202) Sirandrish válasza Jumbozorz (#2201) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A sima bannernél olyan 65-70 wishnél járok, szóval nemsoká robban a pity...
Ha nem Qiqit kapok, törlöm az egészet :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2203) jonnyjoker01 válasza Jumbozorz (#2189) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én Bennett-et ajánlom mindenképp második healearnek. Legjobb support a játékban :K

@Sirandrish: én is ma lettem 48-as :DDD

@kill_switch: de jön Dragonspine. Nem nagy terület de legalább kapunk valamit. Inazuma pedig márciusban jön majd következőként ami elvileg akkora lesz mint Liyue.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#2204) Jumbozorz válasza jonnyjoker01 (#2203) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Azt hiszem utána tud majd rezonalni traveller elektroval. Várom én is.

Akkor Benett elegeti az alapanyagokat:D

(#2205) Sirandrish válasza jonnyjoker01 (#2203) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Minden második karira rá van ütve hogy a "legjobb support" :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2206) wierra


wierra
senior tag

A karakter menüben a 'follow' opció mire jó?

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#2207) Jumbozorz válasza wierra (#2206) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Ha rányomod a "follow"-t egy karakterre és a 4-es csapatból átváltasz egy másika, a helyére ugrik a follow a választottnak. Ugye, ha ez nincs bekapcsolva, a játék automatikusan pakolja a karaktereket egymás után. Azaz, pl a 4-es csapatból van egy Ambered, de nincs follow bekapcsolva, akkor az karakterváltások után kerülhet az első, második, harmadik, negyedik helyre(összevissza.) ha van follow, akkor az a karakter mindig a választott karakter helyére ugrik.--<uh remélem érthető voltam

[ Szerkesztve ]

(#2208) wierra válasza Jumbozorz (#2207) üzenetére


wierra
senior tag

A lényeg átjött, köszönöm! :R

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#2209) Mike válasza Jumbozorz (#2207) üzenetére


Mike
veterán

én ezt magamnak beállítttam (vagy ez a follow default on?)

(#2210) jonnyjoker01 válasza Sirandrish (#2205) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Hát én ezt objektívan mondom, irtó jó a heal-je és emellett két 4*-os fegyvernyi sebzés bónuszt is tud adni és tűz effektet is nagyon gyakran tudja csiholni ha shield leszedésről van szó. Nincs másik karakter aki erre képes.

Üdv. Johnny

(#2211) Sirandrish válasza jonnyjoker01 (#2210) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Majd felhuzom vagy 60ig, es megnezem kíváncsiságból :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2212) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Összedobtam egy excelt...hát elég kemény időszak vár rám. Persze az excelben elég sok karakter van, amit fejleszteni szeretnék.

(#2213) jonnyjoker01 válasza Jumbozorz (#2212) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

32 nap egy maroknyi karakternél úgy hogy már 80-asok? :Y Az elég durva, jó tudni.

Én szerintem hagyom a supportokat 70 körül és csak a DPS-eket szintezem fel (majd két hét múlva kb :DDD ) , úgy is sokkal többet számít az erőben, hogy milyenek az artifactek és a fegyverek.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#2214) Mike válasza jonnyjoker01 (#2213) üzenetére


Mike
veterán

az sok? szerintem nem
mobiljátéknál egy hónap túró

(#2215) #44330240


#44330240
törölt tag

× While It's Warm Event ×
Napi 3 rendelés időre történő teljesítése Primogemért, különféle nehezítésekkel (ne repülj, ne mássz, ne érjen sebzés, ne fuss, ne érjen elemental hatás)
× Időtartam ×
2020-12-11 04:00:00 – 2020-12-18 03:59:59
× Követelmény ×
Adventure Rank 20

× 1.2 Update Stream ×
1.2-es update stream a Genshin Impact hivatalos YouTube csatornáján
× Időpont ×
2020-12-11 17:00

(#2216) Yodamest válasza #44330240 (#2215) üzenetére


Yodamest
addikt

event címéből én totál más jellegű contentre számítottam ;]

(#2217) wandor0930 válasza jonnyjoker01 (#2213) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Ennyire korlátoz a Resin mennyiség.
Küldikből meg innen-onnan azért fognak még beeseni XP könyvek szóval azért ez kevesebb lesz.

Azért ha korlátlanul tudnál mindent farmolni ez pár nap alatt meglehetne, de hamar ki is fulladna a játék.

(#2218) Sirandrish válasza wandor0930 (#2217) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ne legyen korlátlan, de a napi 160 kényelmetlenül kevés. Értem én hogy azt akarják hogy hetekig farmolj egy karira, de ez a megoldás nem a legideálisabb..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2219) Jappán


Jappán
tag

Sziasztok! Valakinek esetleg nincs ötlete arra, hogy hol találni sűrűbben olyan Geo kristályt amivel tudom pimpelni a Geo Statue-t? Van az az oszlopos küldetés amiben 9 oszlopot ki kell nyitni ,hogy a templom elérhető legyen. 7 oszlop megvan , még kettőt kellene nyitni, de rengeteg olyan kristályra van még szükségem hozzá :(( . Előre is hálás köszönet! :R

S22 Ultra /Watch 4 Classic 46mm /Galaxy Buds+ /JBL Xtreme2/

(#2220) saelin válasza #44330240 (#2215) üzenetére


saelin
veterán

Számomra még mindig hihetetlen hogy egy free to play anime játék ilyen jól pörög. Redditen több ezer felhasználóval többen követik mint a most megjelenő Cyberpunk-ot. Gondoltam hogy szép és jó játék lesz, de szinte egyértelmű volt számomra hogy sikeres nem lehet, mert túl "weeb" ahhoz.
Nálam a Mihoyo előlépett egy olyan fejlesztőcsapattá akiknek a jövőbeli munkáikat is szívesen fogom látni. Ez a free to play vonal nekik nagyon bejött, de ettől függetlenül szívesen játszanék tőlük egy teljes áras anime AAA játékot is. Megvan hozzá a tehetségük bőven.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#2221) Sirandrish válasza Jappán (#2219) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát szanaszét van szórva a világban, szóval keresgélni kell. Már reputációval tudsz keresőt gyártani, szóval nem olyan nehéz :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2222) Jappán válasza Sirandrish (#2221) üzenetére


Jappán
tag

Reménykedtem, hogy van hely ahol esetleg sűrűbben vannak :D A lustaságot akkor félre kell tenni és indul a felfedezés. Köszönöm! :)

S22 Ultra /Watch 4 Classic 46mm /Galaxy Buds+ /JBL Xtreme2/

(#2223) Mike válasza Sirandrish (#2218) üzenetére


Mike
veterán

Mégis valahogy csak sikerült 80as karaktereket elérned. Én pl tegnap 120 ból csináltam kristályt

[ Szerkesztve ]

(#2224) Sirandrish válasza Jappán (#2222) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ha nagyon lusta vagy, keress youtube-n videót róla :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2225) Sirandrish válasza Mike (#2223) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Defektes autóval is lehet jobbra kanyarodni...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2226) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Figyi, akinek van Zhongli mennyire tetszik? Neten elegge csalódottak a játékosok. Mas geo erősebb es van nala sokkal jobb support. Azert kérdezem,mert ha tenyleg nem olyan jo, akkor abbahagyom a wishelgeteset:D:DDD

(#2227) Mike válasza Jumbozorz (#2226) üzenetére


Mike
veterán

gyors, van neki pajzsa, meg vmi oszlop, ami biztos fantasztikus, de kb nem jó semmire
próbáld ki, ott a try
ha szimpatikus akkor kell, egyébként meg nem

(#2228) jonnyjoker01 válasza wandor0930 (#2217) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Hát ezzel az egy hónap farmolási idő csak azért problémás mert van még temérdek más dolog is amire kell a resin.

Itt az én heti farmolásom, nem tudom mikor érek odáig hogy XP kártyákat szerezzek. Remélem 1.2 majd ad egy párat.

@Jumbozorz: Zhongli identitás krízissel harcol. Készítők nem tudták eldönteni mi legyen a fő funkciója és össze vissza kapott mindenféle statot, emellett nerfelték a basic attackját béta óta. Sok mindenre képes de semmit sem csinál kimagaslóan. Akármennyire is imádom a karaktert szomorúan azt kell hogy mondjam hogy skippelhető. (ha fontos neked egy karakter ereje - én továbbra is húzok rajta mert tetszik a karakter és valamennyire működő képessé is tudom tenni ningguang mellett. )

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#2229) wandor0930 válasza jonnyjoker01 (#2228) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Persze én is érzem hogy kevés ha az embernek rendesen van ideje játszani.
Én már annak is örülnék ha a condensed resin nem lenne limitálva, mert legalább ha nincs időm játszani átvihetném másik napra.

Bár hozzáteszem nekem semmi ehhez hasonló farmolási táblázatom nincsen, én nem veszem ennyire komolyan.
Minden nap igyexem belépni a napi küldiket legalább megcsinálni(primogem :DD ), aztán ha van még időm akkor amihez kedvem van, illetve amit aznap lehet.
Ha nem nagyon van időm én akkor szoktam könyveket farmolni, az gyorsan megvan, gyorsan égeti a resint és tuti jóljön majd.

(#2230) Mike válasza jonnyjoker01 (#2228) üzenetére


Mike
veterán

én úgy nézek rá, hogy telefonos játék elsősorban
ott meg ez teljesen természetes
emlékszem a summoners warban egy ifritet lefarmolni is egy hónap volt, plusz kellett neki vagy 15 képességpont amiből hetente volt egy

(#2231) Mike válasza wandor0930 (#2229) üzenetére


Mike
veterán

ha nem tudod elhasználni de van kék köved csinalhatsz belőle fegyver kristalyt

(#2232) Sirandrish válasza jonnyjoker01 (#2228) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Utoljára talán 20 éve vettem ennyire komolyan játékot, hogy még jegyzeteket készítettem hozzá :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2233) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Én sokat játszottam mobilon, ahol ez a szintű farmolás az ingyenes játékoknál kéz a kézben jár. Ugye ez cross-platformos és PC-n, PS4-en ez a páros: ingyen-farmolás nem jellemző. ugye ezeknél fizetsz a játékért beleölsz 20 órát és kész. Ezért nem zavar engem a játékmenet, mert mobilosok között(ingyenes) magasan veri a mezőnyt. Ha belerakják a kontroller támogatást telóra, akkor lesz igazán jó a játék. :C

(#2234) jonnyjoker01 válasza Sirandrish (#2232) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

2 új karaktert és 3 új fegyvert akarok fejleszteni és az elmúlt hetekben nem haladtam vele semmit, mert sosem tudtam mikor kinek mit kell farmolni. Ez leegyszerűsíti a dolgot és hamarabb letudom a játékot a napra, mivel nem kell menüket bújni, keresgélni mi kell, szitkozódni hogy már megint elnéztem egy nappal a domaint, hanem csak csinálom és kész. :)

Üdv. Johnny

(#2235) Mike válasza jonnyjoker01 (#2234) üzenetére


Mike
veterán

van akinek kell ilyen, más meg elvan, majd lesz valahogy, nem siet sehová. mint pl. én
ej ráérünk jövőhéten :D

(#2236) jonnyjoker01 válasza Mike (#2235) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Miért sietnék? Nem értem hogy jött le ez neked :DDD Szimplán csak szeretnék új team compot összerakni abyss-hoz, új karakterekkel játszani, de ez a rendszer amit kitaláltak hogy bizonyos nyersanyag csak bizonyos napokon elérhető átláthatatlanná teszi a fejlesztésüket. Ha nem lenne specifikus napokra limitálva akkor nem kéne ilyet összeállítanom, mert akkor azt farmolhatnék ami épp eszembe jut / amihez kedvem van. Egyszerűen nem tudom fejben tartani hogy melyik napon mire van szükségem.

Üdv. Johnny

(#2237) KaitouP


KaitouP
veterán

Ha már ma megjelent a CP 2077:

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2238) Jumbozorz válasza KaitouP (#2237) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

:D jópofa

(#2239) KaitouP


KaitouP
veterán

Újabb ajándék Primogem érkezik:

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2240) Ventur@ válasza KaitouP (#2239) üzenetére


Ventur@
senior tag

Lassan nem érdemes küldetésezni, mert csak úgy dől a primogem, hol ezért, hol azért :D. Tartsa meg az isten a jó szokásukat :D :C.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#2241) Sirandrish válasza KaitouP (#2239) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A permanent wishem már 80 körül jár, szóval jöhet hogy beüssön a pity végre...Qiqit akarok :D
Vagy egy 5 csillagos claymore-t :))

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2242) Sz_Imre


Sz_Imre
senior tag

(#2243) Sirandrish válasza Sirandrish (#2241) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Meg is van...
Egy másdik sárga könyv...azért jó mert egyik karakterem sem használ könyvet akinek kéne is..
Megbosszúlta a játék, hogy már alig foglalkozok vele :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2244) Sordoran válasza KaitouP (#2239) üzenetére


Sordoran
addikt

Jöjjön csak, tegnap lett egy újabb 10x wish-re való, erre esett egy harmadik Razor. Egyetlen karakter erről a bannerről ami nem kell nekem. Bezzeg a tüzes csaj még nem esett, akit szeretnék. :O

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#2245) Sz_Imre


Sz_Imre
senior tag

300 Primogems összesen

5KVeIbSxDUU - (100 Primogems and 10 Mystic Enhancement Ore)
G3TQQ6TOQME - (100 Primogems and 5 Hero's Wit)
eATDgIXLD56 - (100 Primogems and 50k Mora)

Kód beváltása: https://genshin.mihoyo.com/en/gift

(#2246) Sz_Imre válasza Sz_Imre (#2242) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

(#2247) Jappán


Jappán
tag

Hmmm... Google account--al vagyok a játékban, Mihoyo oldalán is be vagyok jelentkezve , de mikor kiválasztom az europa szervert azt mondja, hogy nincs karakterem azon a szerveren.
Why? :O Megzavarodok

S22 Ultra /Watch 4 Classic 46mm /Galaxy Buds+ /JBL Xtreme2/

(#2248) Jumbozorz válasza Sz_Imre (#2245) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Szia. Nagy király vagy.:C

(#2249) Jumbozorz válasza Jappán (#2247) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Ez elég bonyolultan jott ossze nekem is. Google account bezavar, ha érdekel a megoldás irj rám pls

(#2250) Mike válasza Sordoran (#2244) üzenetére


Mike
veterán

de jó lenne még 3 Razor :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.