Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2851) wierra válasza F34R (#2850) üzenetére


wierra
senior tag

Menj neki coop-ban, szerintem sokan vagyunk, akik szívesen segítenek neked.
Annak a challengnek az a trükkje, hogy tűzzel leverd gyorsan a pajzsukat, aztán minél hamarabb vízbe fojtsd őket. (Ha jól sejtem, arra gondolsz, ami a Snow Covered Path-tól keletre van egy kis szigeten. )

-Más-

Végre megvan a 'Wrath of the Gods' achievement. :DDD
Ehhez kapcsolódó zenei szösszenet. Óvatosan, megterhelő. :))

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#2852) Mike válasza wierra (#2851) üzenetére


Mike
veterán

az mire jó?

(#2853) Sirandrish válasza wierra (#2851) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az melyik is? :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2854) #44330240


#44330240
törölt tag

A megfelelő kódot tessék felhasználni a Redeem Code menüpontban. A jutalom: 50 Primogem. Limitált idejű, érdemes sietni.

[ Szerkesztve ]

(#2855) F34R válasza wierra (#2851) üzenetére


F34R
nagyúr

Aztaq. en nem gondoltam abba bele, hogy a vizbe es belefullaszthatom. :W pedig a pyro + electro overload-ja dob rajta annyit hogy beleszall a vizbe. :Y

(#2856) F34R válasza Sirandrish (#2853) üzenetére


F34R
nagyúr

Amikor a harom aranyladat szeded ossze. abbol az egyik csak challengel szerezheto meg.

(#2857) Sirandrish válasza F34R (#2856) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az szerintem megvan nekem is.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2858) F34R válasza Sirandrish (#2857) üzenetére


F34R
nagyúr

Ha nalad van a claymore akkor persze, hogy meg. :D

(#2859) jonnyjoker01 válasza Sirandrish (#2844) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Semmit nem tudnak, csak különböző színűek. Olyanok mint egy pet csak itt nem adnak semmi bónuszt.

Üdv. Johnny

(#2860) Sirandrish válasza jonnyjoker01 (#2859) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Dekafa :D
Akkor inkább kiszedem a többi cuccot :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2861) wierra válasza wierra (#2851) üzenetére


wierra
senior tag

Megb*szott egy villám. :DDD :))

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#2862) F34R


F34R
nagyúr

Ez mi a picsa? [link] :U letezik ilyen? nekem ennyi primom osszesen nem volt amit o elnyom wishre.

(#2863) Sordoran válasza F34R (#2862) üzenetére


Sordoran
addikt

Ez mi? A nézőinek belép fiókjába és elnyomja nekik a wisheket, mert "szerencsét hoz"? Hát érdekes egy közösség... :DDD Ez valami szabály amúgy, hogy mindenki 8-9k primogemmel adja kölcsön a fiókját?

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#2864) #44330240


#44330240
törölt tag

Időtartam
2021/01/12 18:00:00 – 2021/02/02 14:59:59

Karakterek
"Plenilune Gaze" Ganyu (Cryo) 5*
"Exquisite Delicacy" Xiangling (Pyro) 4*
"Juvenile Galant" Xingqiu (Hydro) 4*
"Chivalric Blossom" Noelle (Geo) 4*

(#2865) F34R válasza Sordoran (#2863) üzenetére


F34R
nagyúr

Az is hulye aki megadja neki a fiokelerhetoseget. Jaja aranystandard :D

(#2866) #44330240


#44330240
törölt tag

Időtartam
2021/01/12 18:00:00 – 2021-02-02 14:59:59

Fegyverek
Amos' Bow (Bow) 5*
Skyward Pride (Claymore) 5*
Sacrificial Sword (Sword) 4*
The Bell (Claymore) 4*
Dragon's Bane (Polearm) 4*
Eye of Perception (Catalyst) 4*
Favonius Warbow (Bow) 4*

(#2867) Sirandrish válasza #44330240 (#2866) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Jöhetne már vissza a Wolf is...arra rámennék :) Bár tuti a másikat kapnám, ami a bannerbe van(lenne) :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2868) Sordoran válasza #44330240 (#2864) üzenetére


Sordoran
addikt

Ki fog erre ráugrani? Illetve ti hogy álltok hozzá event bannerekhez? Amikor olyan jön ami tetszik arra eltoljátok wish-eket, ha nem jön be más bannerre megy el, vagy tartalékoltok következőre?

Jelenleg ez kering a neten, szóval lehet előre tervezni kicsit, érdekelne van-e valaki aki ennek megfelelően visszafogja a primogemjeit. :D

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#2869) Urzu_7


Urzu_7
aktív tag

Na végre felhúztam Ambert. Hát az a nyamvadt gyökér nem nagyon dobálta a chunkokat :)) Már csak a talenteket kéne meg jó lenne pörgetni egy-két constellationt neki. [kép] [kép]

giran~

(#2870) F34R válasza Sirandrish (#2867) üzenetére


F34R
nagyúr

Vagy a The Unforged-ra... azt ugy odaadnam Noelle-nek. :DDD

(#2871) Sirandrish válasza Sordoran (#2868) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Xiao stilusa bejövős, de Anemo, így kihagyom, ezek közül ami fixen érdekel, az Ayaka, szóval egy darabig fegyvereket fogok nyitni. Persze ha olyanok lesznek amik kellenek is :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2872) Sordoran válasza Sirandrish (#2871) üzenetére


Sordoran
addikt

Mi alapján? Azt olvastam, hogy a beta verzióban elérhető volt, és elég OP volt, ez elég boldogsághoz? :DDD Most rákeresve látom cyro és sword használó, na ez nekem nincs most csapatomban, egyik se, így nekem is tetszik már. Hu Tao-ról annyit beszéltem már, hogy gáz lenne kihagyni, de akkor utána lehet én is rá fogok spórolni. Fegyver bannernek jelen helyzetemben nincs értelme, de én is biztos arra fogok fordulni idővel. Előbb viszont két értelmesen összeállított csapatot akarok, ahhoz pedig kell még pár tápos waifu karakter.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#2873) F34R válasza Sordoran (#2872) üzenetére


F34R
nagyúr

Haaat, akkor nem kerdeses hogy meg Kaeya helyere. ugyanis nekem csak o van cyro-ba kardos.

(#2874) #44330240 válasza Sordoran (#2868) üzenetére


#44330240
törölt tag

Hu Tao-ig spórolás várható, mert Pyro karakterekre hajtok. A másik kiszemelt Ayaka, így nem bánnám, ha valós lenne a júniusi megjelenése.
Az elkövetkező bannerből csak Xingqiu kellene, majd eldől, hogy belenyitok-e, elvileg Zhongli után nem kiemelt karaktert kellene kapjak. A pity így is elég közel van már.

(#2875) Sordoran válasza #44330240 (#2874) üzenetére


Sordoran
addikt

Én is hasonlóan állok. Bár Ganyu tetszik, de még egy nyilas karaktert nem akarok húzni. A cyro miatt még jó lenne, de arra lehet kivárom én is Ayaka-t. Hu Tao kb. fix meglesz, mert Zhongli volt legutóbbi 5 csillagos, azóta volt 54 wish, tehát még ha következő nem is fix, de utána ő kell legyen, spórolással pedig meglesz rá a keretem. (beleszámítva a 7 fate-em és a 11.258 primogemem, a fix dobáshoz kell még 6.662 primogem, vagy egyenértékű fate, ez pedig meglesz másfél hónap alatt, mivel mostani BP is szépen halad, valamint napi 60 jön napikból, és 90 a megvett login ajándék)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#2876) wandor0930 válasza Sordoran (#2868) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Én ha nincsen szimpatikus akkor nem forgatok, akkor se ha nincs konkrét amire várnék.
Nekem Childe volt az utolsó azóta kb 40 forgatsom volt, szóval 140 forgátsból lesz tutira banneres karim, ez durván 22 ezer primogem(most 13 - 14 ezer van).

Xiao nekem is szimpi és bár Anemo, de nemtudom mennyire tud reakcióba lépni bármivel.

Hu Tao is érdekes, nála az eddigi infók alapján az a bajom hogy nemtudom mennyire használható gyújtogatásra, mert hosszú a CD-ja(de amíg tart a skill addig meg elvileg pyro sebzést okoz).

Íjász nem igazán kell még egy, max Venti ha Xiao vagy Hu Tao a próbán nem jönne be.

Jeges kardosom ott van Qiqi, így az sem kell.

Klee még érdekel kicsit, bár inkább suportnak mint DPS-nek(Thrilling Tales-el + Pyro resonanciával).

(#2877) wandor0930 válasza #44330240 (#2874) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Ezt azért ne vedd készpénznek, annyi van hogy másodikra tuti bannerest nyitsz, de azt semmi nem zárja ki hogy elsőre az jöjjön.

(#2878) jonnyjoker01 válasza Sordoran (#2868) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Az én húzási stratégiám az az lesz, hogy 10 húzás minden elkövetkezendő banneren, hogyha feltesszük hogy igaz ez a táblázat akkor 1.4 végéig minden banneren szereplő karakter kell nekem és esélytelen hogy belátható időn belül F2P-ként összeszedjek 160 húzásra elég primogemet ami kb a garantált event karakter. Ezért egy pár húzás mindegyiken, valamelyik vagy bejön, vagy nem :D

Üdv. Johnny

(#2879) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Ha lenne érdekes (számomra) 4 csillagos karakter, akkor abba úgy is belehúzok.
De a Ganyusba egyáltalán nincs. Bár azt olvastam hogy Noelle C6ja elég fasza, de azért annak nem feküdnék neki F2P-ként :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2880) F34R válasza Sirandrish (#2879) üzenetére


F34R
nagyúr

Hol lehet primogemet venni? :DDD

(#2881) Sirandrish válasza F34R (#2880) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A Shopba van néhány féle pakk, de szerintem mocsokdrága...
Főleg ha bukod a "első vásárlás" bonuszt..
Mondjuk minden csomagra külön jár, de akkor is..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2882) wandor0930 válasza Sirandrish (#2881) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Azokat tuti nem magyar pénztárcának találták ki.
Én 1800ért a napi 90-est azt megveszem, illetve a BP ami még szerintem megérheti ha kell belőle a fegyver, de a többi az felejtős.
Még első bónusszal is drága szerintem, nemhogy anélkül.

(#2883) Sirandrish válasza wandor0930 (#2882) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Tegyük fel a kérdést...mit találnak ki a magyar pénztárcához? Semmit! :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2884) wandor0930 válasza Sirandrish (#2883) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Igaz de ez még így is extrém.

A legnagyobb pakk amiben van ~13e crystal (kezdő bónusszal) 37e forint.
Ez még nem garantál neked egy 5csillagos karit se, és majdnem két AAA játék ára.
És ugye kezdőbónusz nélkül, ez már csal 6500db.

Erre ha háromszor ennyit keresnék mint most is azt mondanám hogy drága.

(#2885) saelin válasza wandor0930 (#2884) üzenetére


saelin
veterán

Nem véletlen mennek jól az ilyen mikrotranzakciók. Aki megteheti és hajlandó is rá költeni az simán százezreket hagy egy free to play játékban. Gondold el a streamereket pl. Kapják a sok donate-et twitchen, meg patreonon aztán vesznek egy jó nagy pakkot és azt live kinyitogatják. Ki van ez találva.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#2886) Sirandrish válasza wandor0930 (#2884) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Rohadt drága, ezt nem vitatom, csak azt mondtam hogy a világon kb semmi sincs a mi pénzártánkra szabva, hiszen ha ez fele annyiba kerülne, akkor is drága lenne.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2887) Sirandrish válasza saelin (#2885) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Rengeteg mikrotranzakciós játék van ahol 1-2, meg 3-5 dolláronként észrevétlenül öl bele az ember 10 meg 100 ezreket. Mellesleg az olyan játékokba a "kis halak" is fizethetnek, de ebbe nem nagyon. Szóval nem feltétlenül éri meg csak ilyen drága pakkokkal dolgozni. Bár gondolom nem halnak éhen a fejlesztők :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2888) wandor0930 válasza saelin (#2885) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Persze, de egy streamer végülis a "vállalkozásába" fektet.

Illetve a legtöbb ilyen játék pay to win alapokon nyugszik, de itt még ez sem indokolja a költést.

(#2889) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Van olyan hetiküldi hogy csináljak meg 5 Crimson Wisht. Nah igem ám, csak én már nem kapok mert maxos a fám. Ilyenkor azt buktam?
Ezt tényleg nem tudták belekalkulálni?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2890) Mike válasza Sirandrish (#2883) üzenetére


Mike
veterán

van olcsó is, havi 2k-ert 3000 primogem

(#2891) Sirandrish válasza Mike (#2890) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ez 1 azaz EGY darab valami, amit ráadásul csak egyszer tudsz megvenni. Mármint megveheted 200szor is, de naponta akkor is csak 90 primot kapsz. Ha annyiszor 90et kapnál ahányszor megveszed, akkor más lenne, így ez csak egy valami.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2892) kill_switch


kill_switch
senior tag

Tegnap elpörgettem 20 wisht és meglepődve nyugtáztam, hogy kaptam 3 aranyat is.
Első 10-esbe volt Jean (nyilván, most hogy hetek óta Sucrose miatt megy a farm, hogy legyen egy normális anemo a csapatban, beadja...), meg a Wolf's gravestone kard, a második 10-esbe meg ott lapult Keqing. :))
Jól gondolom, hogy most egy darabig ne számítsak 5 csillagos húzásra, ugye? :D

(#2893) Sirandrish válasza kill_switch (#2892) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nekem ez minimum 200 húzás lenne, és valszeg akkor is szarabbakat kapnék, szóval...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2894) kill_switch válasza Sirandrish (#2893) üzenetére


kill_switch
senior tag

Szerintem megsajnált a játék, mert előtte engem is szívatott, ahogy csak tudott. 50 wish-be volt 3db! karakter és annyi (persze egyik sem 5 csillagos). És abból a 3 karakterből is az egyik Amber volt, a másik meg Kaeya... Mondanom sem kell, hogy lehozott az életről. Pláne, hogy az összes többi meg kukába való fegyver volt. Gondoltam is magamban, hogy ha ez az 50 wish pénzből ment volna, akkor csúnya érzelmeket váltott volna ki belőlem... :D

(#2895) Sordoran válasza kill_switch (#2894) üzenetére


Sordoran
addikt

Amennyiben nem event banner-t tolsz, akkor ne csodálkozz ha fegyvert kapsz. :P Nekem eddig 1 darab 5 csillagos fegyvert dobott, jade polearm jó lesz Hu Tao-ra. Viszont sima 4 csillagos fegyverekből elég gázul álok. Íjból van 5 is, de varázskönyvből csak 1 amit Mona birtokol, így nem tudom húzni Ningguangot se. Viszont úgy látom a BP pass-os Solar Pearl pont ideális lesz Mona-nak. Jelenleg kettejüket akarom húzni majd.

Mikrotranzakcióban amúgy felesleges nézni a sima csomagokat, ezeket még nyugaton is túlárazottnak tartják. Minden ilyen játékban írtó drágák, cserébe a többi csomag sokkal jobbnak tűnik, holott magukban lehet azokat is drágának találnánk. Ezek a pass-os, és havi csomagok jók mindenütt, csak ugye ha hirtelen kellene sok primogem, akkor baj van.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#2896) Mike válasza Sordoran (#2895) üzenetére


Mike
veterán

event bannerben is kaphatsz csak fegyvert. legalábbis nekem sikerült.

(#2897) Sordoran válasza Mike (#2896) üzenetére


Sordoran
addikt

Hm, lehet, akkor tényleg pech. Annyi hogy nincs szorzó rajtuk, tehát elvileg jóval ritkábban kell esnie. Ebben az esetben tényleg ezzel egyenlítődött ki a statisztikád, pech után mázli. :DDD
Most én is nagyban várom Hu Tao-t, lesz rá bőven fate és primogem, aztán lehet első 10-esben benne lesz. Majd ott pislogok, ohgy akkor minek gyűjtögettem ennyit? :U (lenne így)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#2898) kill_switch válasza Sordoran (#2897) üzenetére


kill_switch
senior tag

Ja, sajna event bannerből is volt, hogy egymás után két 10-es wish-be semmi karakter nem volt. Nem is értettem, a fegyveres bannereket direkt nem is szoktam húzni mert nekem inkább a karakterek kellenek, fegyver már szinte mindenkinek van használható.
Azt gondoltam a másik két banner-be azért a minimum 1 karakter megvan, de sajnos nem.

(#2899) jonnyjoker01 válasza wandor0930 (#2882) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Hogyhogy 1800? Nekem 2000-ret ír welkinre és 4000-et BP-re. Ez is tetszik amúgy hogy dollárról átszámolva 1482 és 2964 forint 5 és 10 dollár :DDD Nem elég hogy kisebb a GDP még többet is kell fizetnünk hála az orbitális áfának :DDD

Egyébként nem tudom láttátok-e, kínai PS Store-on fent volt egy havi 30 yen (kb 5 usd) értékű resin kártya ami havonta napi 40 resint ad. Leszedte mihoyo ahogy többen rátaláltak és elkezdtek beszélni róla az emberek, nem tudjuk hogy tényleg be fogják e vezetni, szerintem elég undorító lenne ha igen. Csináltak egy problémát amit pénztárcával enyhíteni lehet, na köszi :W

Üdv. Johnny

(#2900) Sirandrish válasza jonnyjoker01 (#2899) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ráadásul csak amolyan tessék-lássék megoldás lenne, mert azért 40 resin, az kb semmire sem elég.
+1 domain vagy boss...persze ha nagyba gondolkodsz, akkor havonta +30, de így sem érzem elég erősnek..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.