Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2701) Sordoran válasza F34R (#2700) üzenetére


Sordoran
addikt

Ugyan így voltam én is crimson agate-vel. Elkezdtem, aztán mondom egy videó alapján össze szedem. Na ebből az lett, hogy még így is kihagytam 1-2-t, mivel amire úgy gondoltam már felszedtem, nem néztem meg. Szóval megint nézhetek újra videót ha összeset össze akarom szedni. :U
Oculus-okat így inkább megnézem akkor is, ha úgy emlékszem már felvettem, kivéve azt a párat amit tegnap world questezés közben 100%, hogy felvettem.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#2702) wandor0930 válasza Sordoran (#2701) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Jelöljétek a térképen amit felvettetek és a probléma megvan oldva.
Bár most hogy már lehet keresőt craftolni nem olyan nagy probléma ha egypár kimaradt.

(#2703) Sordoran válasza wandor0930 (#2702) üzenetére


Sordoran
addikt

Ez utólag tök logikus, de ha úgy kezdtem el felszedni őket hónapokkal ezelőtt, hogy erre nem gondoltam, azon nem segít. :U Majd ha jön új terület, akkor már így állok neki majd. Két terület megvan, holnap lenyomom az anemoculus-okat és vége.

Közben már összegyűlt 8900 primogem, valamint 7 fate, illetve majd jön hozzá a BP pass is, szóval gőzerővel készülök Hu Tao-ra. Sajna ezzel se fix még, hogy meglesz, mivel előző 5 csillagosom (54 wish-el ezelőtt) Zhongli volt, tehát következő 5 csillagos csak 50%, hogy banneres lesz. Éppen ezért is, lehet tolok párat majd Ganyu-ra is, mivel jeges karakter kellene, és elég jónak tűnik. Hu Tao-val kapcsolatban viszont vannak még kérdések bennem, ez hogy az E képességével 30% hp-t beáldoz, kérdésessé teszi a healelést hogy oldjam meg neki. Kell majd egy heal karakter mellé, vagy megoldható saját erejéből. (Q-ja healel, de kevesebbet, meg ugye azt ritkábban lehet eltolni).

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#2704) wandor0930 válasza Sordoran (#2703) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Persze az elején én se így kezdtem, de most a jeges területen már igen.

Hu Tao-ba meg ennyire ne merülj bele mert Zhonglin is változtattak az éles bevetésre.
Healerre előbb utóbb ugyis szükséged lesz, sokáig én se akartam, de tényleg kell még így is hogy most már konnyebben eteted a karikat.

(#2705) Sirandrish válasza F34R (#2698) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Minden amiben célozni kell, ott bill+egér. Egyébre controller :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2706) Sirandrish válasza Sordoran (#2701) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Azért a Crimson Agate jóval könnyebb, hisz egy zsebkendőnyi területen kell szedegetni.
Én miután "végeztem a hellyel", egyszer mentem végig úgy alaposan, és 1 kivételével meg is lett mind. Az az egy meg azért nem lett meg, mert azt nem jelezte a térkép, szóval hiába guvvadt a szemem a minimapra :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2707) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Ez a rókaetetés hogy működik pontosan? Ma 5. napja hogy etetem őket, de nem kaptam semmit..

Most nézem, elvileg a 6. nap adják a ládát.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2708) Mike


Mike
veterán

nem hittem volna hogy összejön mind a 80 piros kristály, de sikerült megtalálni.
annyit csináltam hogyegy jó gulyás után felmásztam mindenhova, meg repkedtem, hátha megjelenik az ikon. az utolsóval meg szerencsém volt, éppen belebotlottam, egy jégkupac alatt volt

a crimson wish milyen időközönként frissül?

másik: az mitől van, hogy levettem Benettről a 40% less pyro-t helyette kapott jóval jobb subokkal crit rate artifactot, erre elementálisan kevesebb a max sebzése?

[ Szerkesztve ]

(#2709) Sirandrish válasza Mike (#2708) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hétfő, és péntek.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2710) Ghostface


Ghostface
senior tag

Ebbből a Crimson Agate-ból mennyi van akkor pontosan? Olvastam itt már 79-et, 80-at, 81-et, de én eddig 85db-ot szedtem össze, és a róka etetést még meg sem csináltam.

PSN: Nifty_Ghostface

(#2711) Sirandrish válasza Ghostface (#2710) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az a 79 (vagy 80), az a Crimson Wisheken KÍVÜL értendő...tehát gondolom neked a 85be, legalább 5 crimson wishes van.
Egyébként ha jól tudom 80 van a mapon, ami felszedhető.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2712) Mike válasza Sirandrish (#2709) üzenetére


Mike
veterán

akkor nem most lesz meg a 12es szint

(#2713) wandor0930 válasza Sirandrish (#2711) üzenetére


wandor0930
aktív tag

80nál biztos több van, nekem 83 vagy 84 rémlik amit megtaláltam, plusz az etetőset még nem szedtem ki.
Nemtudom megtaláltam-e mindet, de mivel a wish-t feloldottam már nem is izgat annyira, nameg 10es szint felett nincs is olyan ami annyira kellene.

(#2714) wandor0930 válasza Mike (#2708) üzenetére


wandor0930
aktív tag

így hogy semmit nemtudunk az artifactokról csak az egyik szettbónuszát(ami ráadásul semmit nem befolyásol a kérdéseddel kapcsolatban), erre nem fogsz választ kapni.

Dobj egy-egy screenshotot vagy írd le rendesen és akkor hátha rájövünk.

(#2715) Sordoran válasza wandor0930 (#2704) üzenetére


Sordoran
addikt

Nem merültem bele annyira, de gondolom ezt nem fogják nagyon változtatni. Jelen állapotában neki van legtöbb alap életereje, és nagyon kevés az ap-ja, tehát ez a mechanika logikus. Számokkal játszhatnak még, illetve biztos fognak is módosítani, szóval lehet egy ideális gearrel nincs szüksége healre legtöbb esetben, megoldja önerőből.

Nem túl reális, hogy fix-en megszerzem őt és Ganyu-t is, de nem bírok ki wish nélkül 7 hetet, így Ganyu is kap majd esélyt, de előbb élesben őt is kipróbálom majd mikor bejön. Ha még Venti is beesne közben, akkor felhúznám Amber-t egy 4 fős íjász csapatba, just for fun. ;]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#2716) Sirandrish válasza wandor0930 (#2713) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Wishen kívül van 80...tahát ennyi van elrejtve a pályán, plusz hétfőn és pénteken 5-5 wish jön, szóval simán lehet 80nál több..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2717) Ghostface válasza Sirandrish (#2716) üzenetére


Ghostface
senior tag

Nem, ezt a 85-öt a wisheken kívűl szedtem össze. Én kicsit le vagyok maradva a játékban, mert nemrég kezdtem, szóval mindennel lassabban haladok, így nekem most szerdán lett 80-as a Crimson Tree. Szerdán megcsináltam a wisheket, meg utána pénteken is, abból 9-esre húztam a fát, és azóta találtam még 5db-ot.

PSN: Nifty_Ghostface

(#2718) Sordoran válasza Ghostface (#2717) üzenetére


Sordoran
addikt

Minden leírás és videó 79, majd a rókával 80 darabról beszél. Lehet több van, de kicsit nehezen hiszem el, hogy te nem 1-el, vagy 2-vel, hanem 5-el többet találtál mindenki másnál. :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#2719) wandor0930 válasza Sirandrish (#2716) üzenetére


wandor0930
aktív tag

10es szinten vagyok és van +2db-om úgy hogy 3 wisht csináltam eddig.
Azaz 102-15=87 db-ot össze kellett szednem valahonnan.
De ha még valamiért rosszul is emlékeznék és 4 wish-t csináltam akkor is 82.

Eleve kell 80 db hogy elérd a 80as szintet ami kinyitja a wisht, elég genyó húzás lenne ha az összeset össze kellene szedni hozzá.
Anemo és geoculusokból is több van mint amennyi szükséges a max lvl-hez.

(#2720) wandor0930 válasza Sordoran (#2715) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Hát passz, legyen igazad. Lehet nem akarják mégegyszer a Zhonglis balhét, dehát a tesztszerver azért tesztszerver hogy próbálgassanak.
Igazából pontos megjelenése sincsen még...

Jelenleg egyébként a Burstje fedezné az elemental HP felhasználását és ez fokozatosan nőne is míg a 30% fix, csak ugye azt ritkábban használhatod.

15mp-ként -30% HP úgy hogy meg sem sebeznek healer nélkül nekem azért soknak tűnik, de érdekes mechanika, nekem Xiaonál is tetszik, bár az csak hasonló és ott a burstje fogyasztja.

(#2721) Sirandrish válasza wandor0930 (#2719) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az első szint ingyen van, az nem kerül 10 crimson agateba, szóval 77darabot szedtél össze, ergo még 3 darab hiányzik :)
Hja és nem..nem kell csak 70 ahhoz hogy unlockold a crimson wisht :K
Amemo és geoból is csak 1-1 darabbal van több..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2722) Sirandrish válasza Ghostface (#2717) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nekem 10es a fám, és van még 9 agatem, ami 2 hétfői, és két pénteki wish. Tehát 79et szedtem össze, és a rókák holnap "fizetnek"...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2723) wandor0930 válasza Sirandrish (#2721) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Akkor sorry, arra már nem emlékeztem hogy az első szintet megkaptuk ingyen.
És így már hogy csak 70 kell a 80ból a wishez is sokkal korrektebb.

(#2724) Ghostface válasza Sirandrish (#2722) üzenetére


Ghostface
senior tag

Tényleg, igazad van, ott számoltam el én is, hogy az első szint ingyen van. Így akkor 75-öt szedtem eddig össze... :W :R

PSN: Nifty_Ghostface

(#2725) Sordoran válasza wandor0930 (#2720) üzenetére


Sordoran
addikt

Meglátjuk, úgyis az lesz a lényeg amit a banner bekerülésekor látunk, mikor kipróbáljuk magát a karaktert. Szerintem azért érdemes előre tekinteni ennél a játéknál, mert hiába van messze ez a 7 hét, azért lássuk be, nem tudunk minden karaktert össze szedni, tehát egyes bannereket ki kell hagyni. Másfél hét múlva bekerül Ganyu, és ha minden wish-t elnyomok rá akkor se lenne meg 100%, pedig Zhongli banner óta nem toltam eventes banner-t. Amennyiben kihagyom, és várok Hu Tao-ig, akkor őt talán 1x be tudom gyűjteni fix-en. Ez azért elég szomorú.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#2726) Mike válasza wandor0930 (#2714) üzenetére


Mike
veterán

szerintem sem befolyásol, de mégis

(#2727) Mike válasza wandor0930 (#2719) üzenetére


Mike
veterán

mert a másik kettőnél nem kell mindet összeszedni, hanem több van, ugye?

közben olvasom, hogy az első szint ingyen volt, jogos

[ Szerkesztve ]

(#2728) Sirandrish válasza Ghostface (#2724) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Akkor 5 még hiányzik...hajrá :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2729) Sirandrish válasza wandor0930 (#2723) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát igen, viszont én azt mondom hogy ha egyszer alaposan körbemegy az ember, akkor 78at be lehet gyűjteni. 2-t ugye nem jelez a térkép :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2730) wandor0930 válasza Sirandrish (#2729) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Jó lesz nekem az egy körrel később is :)
A szárnyak megmondom őszintén nem igazán érdekelnek, ha lenne valami kis bónuszuk nem csak dizájn akkor jobban foglalkoztatnának.

(#2731) wandor0930


wandor0930
aktív tag

Juteszembe, felléptem közben WL6ra, az elmúlt két nap alapján azért nincs túl nagy változás dropban.
Modjuk a kihívás sem emelkedett drasztikusan, az eddigi bevált módszerek ugyan úgy működnek csak kicsit többet kell ütni az enemyt vagy jobban figyelni a csapatösszeállításra/buffokra.
Ja meg a bekapott sebzések azért nőttek, a vizibossra leszek majd kíváncsi azt még nem próbáltam, ott már eddig is elég szép sebzések repkedtek.

Andris Qiqivel hogy megy a barátkozás?

(#2732) Sirandrish válasza wandor0930 (#2731) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Imádom. Minimális ráfordítással simán kiváltotta Barbarát, szóval örülök nagyon.
Egydül azt nem tudom hogy hova tovább, mert a Secondary partyt is raknám lassan össze, de nem tudom kivel. Ningguangot akartam DPS-nek bele, de vagy nem értek hozzá vagy nem tudom, de nekem lósz*rt sem sebez. Nézek vidiket ahol a Q-ja hitenként 12-18K-at sebez, nekem meg 1200-1500...nem vágom. Pyro karaktert is akarok a second teambe, csak azt se tudom hogy ki. C2 Xinyan, vagy C1 Benett? Esetlegg C5 xiangling...fingom sincs :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2733) Urzu_7


Urzu_7
aktív tag

[kép] Ezt tudja valaki hogy mi? Esetleg puzzle? Épp rejtett ládákat keresgéltem és belefutottam. Guili Plains teleporttól kicsit nyugatra található.

giran~

(#2734) Sirandrish válasza Urzu_7 (#2733) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Középen nem volt egy ilyen lufis challenge?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2735) Urzu_7 válasza Sirandrish (#2734) üzenetére


Urzu_7
aktív tag

Oh, az lehet. :R

giran~

(#2736) wandor0930 válasza Sirandrish (#2732) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Az ilyen videók nekem max érdekességek, de véletlenül sem célok.
Olyan artifactok vannak benne ami nekem az életben nem lesz, gondolom nem kevés pénz és idő volt kifarmolni őket.
5csillagos könyvem sincsen, pedig az is sokat dob...

Nekem 3000 körüli rollok vannak benne, de egyenlőre ezzel is elégedett vagyok.
Talán ha összeválogatnám mindenkiről az artifactokat menne feljebb, de egy próba kedvéért nem fogom annyit pakolgatni őket.
Most majd hogy felléptem WL6-ba kicsit jobban rámegyek a farmolásukra, mert azzal eléggé el vagyok maradva úgyérzem.

(#2737) Sirandrish válasza wandor0930 (#2736) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A földön járok, nekem se cél amit ott látok, főleg azóta mióta láttam hogy valaki 6000 dollárt perkált be hogy megkapja Dilucot...co comment..
Viszont a jelenleginél mindenképp erősebbnek kellene lennie ahhhoz, hogy érdemben használható legyen. Főleg mert mondjuk 5 csillagos könyv van rajta, és a karakter is 80as, tehát azért nincs 40-50 szintes lemaradásban..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2738) F34R válasza Sirandrish (#2732) üzenetére


F34R
nagyúr

Amiket lattal videokat abban a combined dmg lathato es biztos hogy nem C0 Ningguang.
Masreszt meg az osszes sajat Artijaval van.

-----

Mas dolog mi ez a szamlalo a Dragon Chalk Prince challenge-nel? 1 nap 7 ora. Bevallom leszartam most a kardot, lehet nem kellett volna :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2739) Ghostface


Ghostface
senior tag

Dragonspine, Wyrmrest valleyben majdnem közvetlen Albedo tábora alatt van egy olyan széttörhetetlen jég amihez crimson crystal kell... Nem tudja valaki hogyan tudom ezt megcsinálni? A legközelebbi amit találok az eltűnik mire odaérek ehhez a jéghez.

PSN: Nifty_Ghostface

(#2740) Sz_Imre válasza Ghostface (#2739) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Ott ahol Albedo tábora van csak a másik oldalon egy teleport, ott jobbra lesz a hegyrészen lent, ott lesz a közelbe egy Challange is. De képekben: Itt lesz és a térkép
Így remélhetőleg meglesz. Ja és azért érdemes sietni.

[ Szerkesztve ]

(#2741) Urzu_7 válasza Ghostface (#2739) üzenetére


Urzu_7
aktív tag

[Ezt] vedd fel és utána [innen] lődd ki

giran~

(#2742) Sordoran


Sordoran
addikt

Na ilyennel is most találkoztam először, megmászhatatlan oszlop. :DDD (végül feljutottam, egy közeli dombról rá tudtam siklani a tetejére)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#2743) Mike válasza Ghostface (#2739) üzenetére


Mike
veterán

nyillal kell lőni távolról

(#2744) Sirandrish válasza Urzu_7 (#2741) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ezt biztos hogy meg lehet másképp is oldani, mert én egy ilyen jeget sem nyilaztam le :)
Persze ami működik, az jó is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2745) jonnyjoker01 válasza Sirandrish (#2732) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Mennyi az ATK, crit/crit%, geo%? Gondolom még nincs rendesen buildelve mert az 1500 az baromi kevés.

Üdv. Johnny

(#2746) Sirandrish válasza jonnyjoker01 (#2745) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát nincs, ez így igaz, mert mindenre nem marad "munició" :B
De igyekszem őt is boostolni picit :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2747) jonnyjoker01 válasza Sirandrish (#2746) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Hát a videókban látott sebzésekhez hetek kellenek úgy hogy csak ningguangnak farmolsz :DDD

Én két hétnyi resint farmoltam Ninggnek összesen kb (olyan 2000-2500 körül), így 9 ezer dmg/kő az ultija.

Üdv. Johnny

(#2748) kill_switch válasza Sirandrish (#2744) üzenetére


kill_switch
senior tag

A World level maxolását kerüljétek amíg csak lehet. Legalábbis a loot miatt ne akarjatok minél hamarabb feljebb kerülni, mert a jelenlegi legnagyobb szinten is ugyanolyan szarok a droppok sajnos. Semmivel sem lesz gyorsabb a farmolás. :/
Nem tudom, hogy az AR kimaxolása javít e valamit a helyzeten, de ez így kicsit lehangoló.
https://www.youtube.com/watch?v=Kz1A56KFHpw

(#2749) jonnyjoker01 válasza kill_switch (#2748) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Tele van a YouTube a hasonló "AR50/55 is a trap!" videókkal. :N Elkerülhetetlen a fejlődés hacsak nem akarod handicappelni magad. Annyira pedig nem nehezek a WL upgradek mint ahogy azt beállítják ezek a youtuberek.

Valamit csak kitalálnak majd, nem hinném hogy ilyen jelentéktelennek tervezték volna az endgame-et.

Üdv. Johnny

(#2750) Sordoran válasza jonnyjoker01 (#2749) üzenetére


Sordoran
addikt

Azért az se mindegy, milyen szinten nézzük. End game-ben, ahol ugye már nagyon nyersanyag igényesek a fejlesztések lehet tényleg nem annyira problémás a szintlépés. Ebben a helyzetben kicsit nehezebb a WL szintlépés, cserébe csak kicsit jobb a loot, ez van. Majd ha emelkedik a szintkorlát, akkor javulni fog a drop is.
Én most megint megmaradtam kicsit gyűjteni, AR35, WL3-al, de már Fischl 70-es, többiek 50-esek, és Fischl fegyvere, valamint Xianling polearm-ja (egyetlen 5 csillagos fegyverem) is 70, így tényleg ideje szintet lépni. Leütöm ma a farkast, aztán nekiugrom. Lehet megint 2 szintet ugrok (WL5-re), mivel majdnem 100k XP-m van elrakátorozva. :U

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.