Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32681) zseko


zseko
veterán

Sziasztok, lenne problémám.
Rendeltem az oldalról, 11.04-én, Europe registered szállítással. 11.12-én jelent meg az első bejegyzés, hogy Slovakia Bratislava MP 090 postán van, majd 13-án, hogy célországba elküldve. Azóta semmi. Majd ők írtak pár napja egy ticketet, ami nagyjából arról szólt, hogy vegyem át mert megérkezett ( :F )
Írtam nekik választ, hogy postával kerestetve is azt írták vissza, nincs az országban, és a feladó kezdje el kerestetni, erre írták a következőt:

"Thank you for your reply. We sincerely apologize for this delivery issue.
We received the feedback from shipping agency.
The address is incorrect,please confirm with us the new address in the following format:

Customer: (a nevem),
Shipping Address: (utca, házszám)
city: (a település ahol lakom)
state: (a megye)
zip_code: (irányítószám)
country: HU,
phone: 205xxxxxx

Please contact your local post office to collect the package as soon as possible
This is the fastest way to get the package.
It may be that the logistics company cannot identify your address.

If you receive it, please kindly confirm the receipt of your delivery via your GearBest account.
If you don't receive it, please kindly contact us again, we will check it for you.

We hope you can receive your package soon.
We look forward to hearing from you soon."

Na most ha jól értem, ő szerintük rossz a szállítási cím, küldjem el a helyeset, és kerestessem újra a csomagot én. Én szerintem meg jó a címem ( a zárójeles részek ahogy én kitöltöttem) évek óta így használom mindenhol, így rendeltem, sehol nem reklamáltak.
Azt szeretném kérdezni, ezután mit írjak nekik most, azt hogy jó a címem és a posta újfent nem találja? Az előző levélben megkapták a posta lefordított válaszának másolatát, valamint a nyomkövetős oldalak visszajelzésének másolatát.

HR24.hu

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.