Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-23 08:56:57

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83666) SirRasor válasza stefyY (#83658) üzenetére


SirRasor
őstag

50 km :Y Nehéz elképzelni milyen lehet futni majd 5 órán keresztül, de biztosan brutális. Betonon meg pláne.

Én meg jövök menőzni a kemény 16km-emmel, amibe majd' belegebedtem, mert 5:00-ös átlaggal akartam végigtolni az egészet :B

Szombaton lesz a 4 órás Hospice futás, arra ez volt a felkészülő. Hosszabbat akartam, lassabban, de olyan jól esett a szervezetemnek a 200 gyors/200 lassú. Pedig csak ki akartam próbálni 10 intervallummal.
1 km gyors, 1 km lassút csináltam már, de ezt valamiért kíméletesebbnek érzem.

Kedden kimegyek sprintelni(100/100-ból csinálok valamennyit), csütörtökön meg megy egy laza 10-es és asszem ennyi elég is lesz előtte. Egyéb ajánlások? 24 km-t szeretnék megdönteni; sebesség mind1. Ja, tudom, ma egy félmaratont kellett volna ehhez tolni, mert nagyon hosszút már régen futottam.

Make Love not war!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.