Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48801) oriic válasza troland26 (#48799) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:DDD :DD

Live-Die-Respawn

(#48802) TESCO-Zsömle válasza Mr X (#48798) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Köszönöm. :R

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#48803) madgie válasza oriic (#48796) üzenetére


madgie
titán

Nem, nem tudtam. Jöhet :)

(#48804) oriic válasza madgie (#48803) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nézz körül filmbuzin:

[link]

Rated R lesz, és a Pitch Black érában játszódik majd, nem folytatás lesz.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#48805) Lauda válasza zoltanz (#48777) üzenetére


Lauda
félisten

Nagyon jo kis film, en is ma delutan neztem meg. :DD

(#48806) rt06 válasza madgie (#48795) üzenetére


rt06
veterán

"ebből meg soha nem emlékszem semmire (egy idő múlva persze)"
imho ebbol lehet tudni, hogy egy film jo, vagy kozepszeru-e

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#48807) zenwalk


zenwalk
senior tag

sziasztok
Holnap sokat fogok vonatozni. Tudnátok ajánlani pár jó filmet? ha lehet 2005nél ne legyen régebbi.

(#48808) hoffman_ válasza oriic (#48804) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Áhháhá, nagyon zsírkirály lesz ez, Vin megint k*rvakemény lesz, azt meg nagyon szeressük.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#48809) vzsryl válasza troland26 (#48799) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Füles xenomorph, végem van. :C

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#48810) DelArco


DelArco
aktív tag

Project X
Teljesen átlagos amerikai bulizós film. Ennyi meztelen csajjal bármilyen filmet el lehetne adni.
Egyszer meg lehet nézni de szerintem nem ad többet mint bármelyik másik ilyen. (Talán kicsivel több jó nő van benne mint az átlagban)
Azért az vicces hogy egy ilyen buli után a szülő komolyabb lecseszés helyett megkérdezi hogy hányan voltak a bulin :)

Youth hides the key to salvation

(#48811) madgie válasza oriic (#48804) üzenetére


madgie
titán

Hijjnye :C :R

(#48812) hoffman_ válasza DelArco (#48810) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Azért az vicces hogy egy ilyen buli után a szülő komolyabb lecseszés helyett megkérdezi hogy hányan voltak a bulin

Ezt a filmet úgy nem lehetett komolyan venni, ahogy van, ez volt a lényeg. Az a kérdés pont nagyon odaillett szerintem :) Ráadásul a fater is retard volt, azzal kezdődött, hogy kijelentette, a sráca egy lúzer - ennek fényében király volt a végén a kérdés.

Átlagos bulifilmnek se nevezném, mert ilyet még nem láttam. Persze ettől nem lesz top film.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#48813) TESCO-Zsömle válasza oriic (#48804) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Majd vmikor jöhetne egy előzmény is, mikor megkapja a szemeket. :))

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#48814) janos666 válasza madgie (#48795) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Riddic nekem olyan, mint Jézus pengékkel. Őszintén imádom. :))

(#48813) TESCO-Zsömle

Rég megvan! The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay
Az Assault on Dark Athena nem sokat tesz hozzá a történethez, viszont érdemesebb azt beszerezni, mert benne van az első játék feltupírozott változata (és extraként a Dark Athena story) is.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#48815) madgie válasza TESCO-Zsömle (#48813) üzenetére


madgie
titán

A játékot nem toltad ki anno (Escape from Butcher Bay)? Abban pont benne volt az is :K

(#48816) madgie válasza TESCO-Zsömle (#48813) üzenetére


madgie
titán

Dupla és még meg is előztek :D

[ Szerkesztve ]

(#48817) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Trailer alapján kurva jó lesz a Bourne Legacy, bár Jeremy Renner-t utálom. Matt-nak kellett volna vállalnia, cserben hagyta a rajongókat. :(

(#48818) hoffman_ válasza Jhonny06 (#48817) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hogy vállalja ő? - pont ez a lényeg benne, hogy nem volt egyedül. Renner-t egyre jobban bírom, bár még mindig csak a semlegeshez közeledik, az ilyen komoly és jó akciófilmeket is imádom, de még mindig b*ssz* a csőröm a Bourne márkanév.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#48819) Jhonny06 válasza hoffman_ (#48818) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ja hogy ő már nem a Bourne-t játssza. Ezt eddig nem is néztem, csak most kerestem rá IMDb-n. Akkor nem szóltam (továbbra is utálom ;] ). A "Legacy" címből leeshetett volna. Whateva'.

(#48820) hoffman_ válasza Jhonny06 (#48819) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Náájsz, öngól ;] Nyilván, ha őt játszaná továbbra is, akkor én fröcsögnék a legjobban, lévén, hogy a kedvenc alkotásom a trilógia :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#48821) dy_nmq válasza zenwalk (#48807) üzenetére


dy_nmq
aktív tag

mostanában amiket néztem és merem ajánlani(stílusok elég széles skálán mozognak):
Intouchables, Disturbia, Chronicle, Tucker and Dale vs Evil, Warrior.

más: Megnéztem a Men in Black 3-at. Féltem kicsit, amiket olvastam elötte rola nem voltak tul jo vélemények de nekem nagyon bejött, bár az első kettőt is nagyon szeretem. Egyedül az a csavar a végén volt kicsit erős egy ilyen kaliberű filmhez. 10/7

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#48822) vzsryl


vzsryl
nagyúr

Négy főgonosz lesz a Vasember 3-ban

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#48823) janos666 válasza vzsryl (#48822) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Olyan nincs is, hogy négy gonosz.
A "four evil mastermind"-ot sikerült így ferdíteni, vagy mit? :DDD

(Imádom ezt az "evil mastermind" kifejezést a Defendor óta. :))

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#48824) DelArco válasza hoffman_ (#48812) üzenetére


DelArco
aktív tag

Nyilván nem lehet komolyan venni csak mondtam hogy vicces hogy a végén a szülő még meg is dicséri a gyereket ezért.
Bár ez is mindegyik ilyen filmben igy van szóval nem szabad meglepődni.

Szerintem csak átlagos volt. Én semmi olyat nem láttam benne ami más ilyen filmben ne lett volna már.

Youth hides the key to salvation

(#48825) TESCO-Zsömle válasza janos666 (#48814) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hát ez filmnek elég unalmas... Hiába indítom el, nem történik semmi. :B

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#48826) koxx


koxx
MODERÁTOR

:)

(#48827) Lauda


Lauda
félisten

Intouchables, ajanlom aki meg nem latta. :K

(#48828) bAtt001


bAtt001
addikt

Cosmopolis

ha valaki megkérdezné mit néztem, nem tudnék neki válaszolni de bejött az egész még a patiszon (tök) gyerek sem zavart, játszotta amit játszania kellett... gondolkodtató film meg hangulat kell hozzá. lassú meg igazán nem is történik benne semmi, de aki kedveli az ilyet annak szerintem tetszeni fog.

kap egy 7/10-et tőlem :)

jah és üdvözlöm a két csajt aki nem bírta már az utolsó 15 percet és kimentek, biztos meglátták a főszereplőt és ez már csak jófilm lehet szindróma volt rajtuk úgy ültek be.... ;]

[ Szerkesztve ]

(#48829) pohár válasza hoffman_ (#48818) üzenetére


pohár
félisten

akár még egy Bond filmben is simán el tudnám képzelni, ha úgy döntene Craig báttya, hogy elég volt :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#48830) littlelion21 válasza pohár (#48829) üzenetére


littlelion21
addikt

szvsz ahhoz Renner-nek túlzottan jenki feje van.

(#48831) oriic válasza pohár (#48829) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az nem mostanában lesz. :D

Live-Die-Respawn

(#48832) janos666 válasza TESCO-Zsömle (#48825) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Pedig de! Ha percekig nem nyúlsz az egérhez a menüben, akkor elindulnak kis videók Riddick-ről. :DDD

Nem tudom, hogy miért nincs automata mód azokban a játékokban, amiknek a története is ér valamit. Bár, ó várj... Ki ne szeretné Riddick-nek érezni magát?
Ennek elősegítése (hogy beleéld magad a főhős szerepébe a karakter irányítás révén -> "én csináltam" érzés) sokszor ad olyat, amit a film szerű történetmesélés sohasem tud.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#48833) hoffman_ válasza pohár (#48829) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Én csíplek tudod, de néha beszélsz nagy hülyeségeket :DDD ;]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#48834) pohár válasza hoffman_ (#48833) üzenetére


pohár
félisten

:O
na, azért el tudná játszani amit Craig, vagy amit anno Brosnan játszott :D

lezúz mindenkit, aláteker 1-2 csajnak, 15 percenként elsüt egy poént, és kész is :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#48835) adalbert1 válasza Realradical (#48751) üzenetére


adalbert1
veterán

Nekem is tetszett az Iron Sky, igaz kicsit másra számítottam...
Spoiler: az viszont külön vicces volt, hogy a holdról "importált" náci ideológiával kampányol látszólag sikeresen az újraválasztásáért az elnök, illetve a végén ahogy egymásnak ugrott mindenki az energiaforrás miatt. Nem csodálom, ha pár ember tetszését nem nyerte el... :D

(#48761) ClayMore: a The Wire szerintem is az egyik legjobb sorozat (a Seinfeld mellett). Nekem külön tetszett, hogy mindenki szemszögéből bemutatja az eseményeket, a dealer srácok esetleges dilemmáit, stb...
Kedvenc karaktert nem szívesen emelnék ki, talán őket bírtam a legjobban: Omar (mikor tanúskodott, az volt a legjobb jelenete), Senator Clayton Davis (shiiiitttt). A főbb karakterek nagy része nagyon jól ki volt dolgozva, és nagyon jó színészi játékokat láthattunk (ennyiből sokkal jobb egy sorozat, mint egy film, a karakterek bemutatására, árnyalására, fejlődésére sokkal több idő van, miként a történet kibontására is), a mellékszereplők közül is csak 1-2-nél éreztem azt, hogy ők töltelék karakterek.

The Final Countdown: jó kis film volt. Külön plusz pont, hogy akkoriban nem igazán volt CGI, így minden repülős jelenetet tényleg le kellett forgatniuk. A témaválasztás is tetszett, szeretem az ilyen lightos sci-fiket.
Egy olyan 6-7/10-et ér.

(#48836) pohár válasza adalbert1 (#48835) üzenetére


pohár
félisten

spoiler

az eleje vicces volt, egy az egyben átvették A bukásból Hitler jelenetét :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#48837) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, segítségeteket szeretném kérni.

Már régóta egy filmet keresek, csak nem jut eszembe a címe.

Régi magyar film, színes, azt hiszem a Rudolf Péter is játszik benne.
A sztori röviden annyi, ha jól emlékszem, mert kicsi voltam amikor láttam, hogy Rudolfék családja eléggé szegény, sok gyerek van és sürgősen filmre lenne szükségük, a feleséget megtalálja vmi férfi/család, és felbérelik, hogy szüljön nekik egy gyereket (vagy lehet, hogy a már meglévő terhességben fejlődő gyereket vennék meg), aki a férjének azt mondja, hogy külföldre megy, miközben itthon várja a terhesség végét.

Kb ennyire emlékszem, meg arra, hogy voltak felvételek a magzatról is.

Ha esetleg vkinek beugrana a címe, azt megköszönném. :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#48838) mondomén válasza zenwalk (#48807) üzenetére


mondomén
őstag

Unstoppable ;]

[ Szerkesztve ]

(#48839) F34R válasza vzsryl (#48822) üzenetére


F34R
nagyúr

Az a baj hogy az nem Firepower hanem Iron Patriot ( Vagyis Osborn ) az a képen alúl , elég faszányos lesz bár aligha bír a sima páncáljába velük , remélem előkerül a Hulkbuster is

Project X

Original

Egy agyatlan partivideó az egész , de az teljesen átjött és lélekben én is ott tomboltam velük. A végére nagyon egysíkúvá vált .

6/10

(#48840) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Iron Sky

7/10

Az elején hiányoltam a komédiát és azt mondtam, hogy legfeljebb is csak mosolyogtatóan ötletes és szép (a vizuális stílus és a nyers képminőség is pompás), de nem elég vicces (komolyabb története pedig nyilván nem lesz).

Aztán szép lassan mégis elkezdtek befutni a poénok is, a végére pedig már rendesen elgurult a gyógyszer. :))
SPOILER
Mikor a náci eszmék taroltak az USA választásokon, már bizakodtam. :) Mikor behozták Karigan-t (Queen of Blades), mint űr-hadvezér (azokkal a direkt látszatosan felragasztott gumikarmokkal, óóó!), már tapsoltam. :C Aztán az Észak-Koreás (Maga Kim Jong-il tervezte az űrhajókat. -> Na rendben, üljön le! :D) és többi nemzet-poén ("De mi mindig megszegjük az egyezményeket. Mi ezt csináljuk!"). Jaj! :DDD
Kár, hogy egyszer félbeszakítottam és kiestem egy kicsit a hangulatból.
A vége se gyenge, ahogy a földi államok szétbombázzák egymást, a nácik pedig túlélik a holdon. Tehát végül gyakorlatilag kb. ahogy még a 40-es években eltervezték: föld legyalulása, aztán újranépesítés az árja néppel (na jó, van egy feka, de annyi felhígul addigra, hisz csak egy van). ;]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#48841) madgie válasza janos666 (#48840) üzenetére


madgie
titán

Semmi, látom, kiírtad, hogy spoiler :)

[ Szerkesztve ]

(#48842) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Mission: Impossible - Ghost Protocol 6/10
Ez kicsit gyenge volt, egynek azért elment. Sztori az valami siralmas :)

(#48843) Realradical válasza janos666 (#48840) üzenetére


Realradical
őstag

Örülök, hogy nem csak nekem tetszett! Amellett, hogy Top Secret-szerűen blőd, simán beleadagoltak annyi szarkazmust ami emészthető. (főleg, ha nem vagy amcsi :DDD )

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#48844) vzsryl válasza F34R (#48839) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Tényleg úgy jön le a cikk, mintha az Iron Patriotra írná a szerzője, hogy az Firepower. Egyébként én tisztában vagyok vele, hogy ez a páncél az Iron Patriot. Nem lehet, hogy a cikk írója arra gondolt, hogy a Firepower (Jack Taggert) lesz ebben a páncélban? Hisz Norman Osborn jogai elvileg a Sonynál vannak.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#48845) dokee78 válasza dokee78 (#48650) üzenetére


dokee78
félisten

Nagyon tetszett nálam 8/10 The Devil’s Double Az ördög dublőre
Vajon igaz történet? ;]
Majd szinkronosan megint megnézem.

(#48846) F34R válasza vzsryl (#48844) üzenetére


F34R
nagyúr

meglehet , de akkor azt úgy képzelném el hogy mikor megmurdel a Firepower valahogy megszerzik / ellopják az Iron Patriot-t ergó nem kell bele Osborn.

(#48847) vzsryl válasza F34R (#48846) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Az oké, csak a képregények szerint Osborn páncélja az Iron Patriot. De hát a filmekben nagy az alkotói szabadság...

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#48848) oriic válasza vzsryl (#48847) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Viszont a joggok miatt tuti hogy megkeverik az egészet.

Live-Die-Respawn

(#48849) vzsryl válasza oriic (#48848) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Vagy titokban megegyezik a Buena Vista a Sonyval. Ennek örülnék a legjobban, mert akkor akár a Pókember is bekerülhet az Avengersbe. :)

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#48850) oriic válasza vzsryl (#48849) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na ez az ami szerintem soha nem fog megtörténni.

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.