Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48151) pohár válasza enginev3.0 (#48150) üzenetére


pohár
félisten

gondolom majd jön az előzményfilmjük is, aztán ott majd kiderül

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#48152) leslieke válasza enginev3.0 (#48150) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem nem szerepelt A kaptárban.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#48153) Kassadin válasza enginev3.0 (#48150) üzenetére


Kassadin
addikt

Mi? :D
Kaptárban Mila Jovovich szerepel, Avengersben meg Scarlett Johansson.

(#48154) enginev3.0 válasza pohár (#48151) üzenetére


enginev3.0
félisten

Szóval azt mondod, lesz egy rész, vagy is a következő, ami ennek a filmnek az előzménye lesz? Mintha az lenne az első rész, ez meg a második?

Kassadin@ akkor rosszul vagyok informálva, nem tudtam hova tenni a csajt, osztálytársam mondta, hogy a kaptárban volt, viszont akkor nem tudjuk meg, hogy miért mondta a budapestes szöveget :N

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#48155) Viszlát válasza enginev3.0 (#48154) üzenetére


Viszlát
addikt

Én azért első körben megkérdeznék valakit, aki eredeti nyelven látta a filmet, hogy tényleg Budapestet mondanak-é. Nem ez lenne az első olyan eset, hogy a szinkront készítők "magyarosítanak".

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#48156) pohár válasza enginev3.0 (#48154) üzenetére


pohár
félisten

nemnem, hanem Hawkeye-nak és Black Widow-nak lesz előzménye majd egyszer, mert volt a filmben utalgatás az előéletükre, de semmit se tudtunk meg :N

Viszlát:

Natasha Romanoff: [watching the aliens come toward them] This is just like Budapest all over again.
Clint Barton: You and I remember Budapest very differently.

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#48157) Sotho


Sotho
őstag

Escape.from.Alcatraz.1979.HDTV.720p.H264

8.7/10 :Y Még ilyeneket mondjatok! :K

[ Szerkesztve ]

(#48158) tween válasza Sotho (#48157) üzenetére


tween
őstag

ez az Eastwood-os? mert az tényleg jó :K

(#48159) Sotho válasza tween (#48158) üzenetére


Sotho
őstag

Igen.

(#48160) vzsryl válasza enginev3.0 (#48150) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Mert Hawkeyeval volt közös múltja Black Widownak, és erre utalt. Mi nem tudjuk mi volt Budapesten, max. ha olvasunk képregényt. Ez csak egy fél-meddig viccesnek tűnő beszólás akart lenni a "régi szép időkre" utalva.
Kaptárban nem szerepelt Scarlett Johansson, Milla Jovovichal kevered, aki 9 évvel öregebb nála, és ez meg is látszik rajta. :)

Szerk.: De jó, hogy ha rámegyek arra a kis linkre, ami azt jelzi, hogy hány hsz jött a legutóbbi topic megtekintésem óta, akkor 50-esével bontja a hsz-okat ugyebár, és így enginev3.0 hozzászólást mutatta legfrissebbnek. Ennek következtében hiába írtam le az infókat, mivel előttem leírtátok neki. :D

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#48161) xlife11 válasza vzsryl (#48160) üzenetére


xlife11
senior tag

[link]
Egy fan már elkezdte írni az előtörténetet.Kb. ennyit lehet róla tudni, valószinüleg lesz cameo-juk egy filmben és ennyi.Képregényeket olvastam, 99% hogy nem volt bp-i rész.

(#48162) BLeP_i


BLeP_i
tag

Mount St. Elias: sajnos még csak német felirattal szivárogtatható le, németül meg keveset tudok, így nem is értettem a dumálások nagy részét, de azért a hangulata megérintett.
Ami abszolút pirospont, hogy a zenéi nagyon passzolnak a képvilághoz.

Precízen nem is tudnám most lepontozni, de azért ajánlom a megtekintését!

http://vister.hu

(#48163) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Taken 2 képek

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#48164) leslieke válasza gyuromoj (#48163) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jó képek.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#48165) mondomén


mondomén
őstag

A Blade Runner 2 írója?

Annak ellenére, hogy nem nagyon tetszett az első rész én várom a folytatást. Ha tartanák magukat az 1. részben felhúzott világhoz (és miért ne tennék), akkor azért elég durva dolgokat lehetne belőle kihozni. Persze ehhez kéne az is, hogy egy kis izgalmat erőltessenek a sztoriba.

(#48166) Integra válasza Viszlát (#48099) üzenetére


Integra
titán

ezzel én is így vagyok, ezért megspórolom magamnak az idegességet és nem is nézek szinkronizáltat, max utólag ha tv adja egyszer, de magyar tévét semmit se nézek. max hbo, de azon meg már amióta van, angolra állítottam a nyelvet.

mondjuk pont tegnap néztem meg a diktátort moziban szinkronosan, de mentségemre legyen mondva, csajoztam.... :DDD a film amúgy teljesen beteg, baron egy barom, elképesztő, muszáj angolul megnéznem, mert a szinkron akkora gigafosch volt még a poénok ellenére is, hogy a fele elveszett a poénoknak és savazásoknak. inákbb utóbbinak, mert az egész film egy hatalmas cinikus savazós valami. végig visítottam rajta :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#48167) koxx válasza Integra (#48166) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

mozi után meg a csaj visított rajtad :DDD

(#48168) mondomén


mondomén
őstag

(#48169) darál0w


darál0w
Jómunkásember

The Sitter

veszélyes hulladék.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#48170) Viszlát


Viszlát
addikt

Haywire: Izé... nem igazán tudom beazonosítani, hogy ez most mi is akart lenni. Hogy a francba tudtak ilyen neveket összeszedni ehhez, számomra totális rejtély. Inkább nem pontozok. :U

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#48171) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Van 720p John Carter ha érdekel valakit.

Live-Die-Respawn

(#48172) F34R válasza oriic (#48171) üzenetére


F34R
nagyúr

tom . nézem estére :DDD

(#48173) Tibiajax válasza oriic (#48171) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hmm, 7.0... akkor annyira lehet, h nem rossz..

(#48174) pohár válasza oriic (#48171) üzenetére


pohár
félisten

meg van mápecc is :D
azt látta már valaki? (IMDB 7,5)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#48175) oriic válasza pohár (#48174) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha lesz szinkronos azt tuti megnézem. :) ELőzetes nem volt rossz. :C

Live-Die-Respawn

(#48176) pohár válasza oriic (#48175) üzenetére


pohár
félisten

már van szinkronnal, mindenféle felbontásban :K
csak nekem még itt az Act of Valor, előbb az kell megnéznem, mielőtt ezt elkezdem szedni, nincs helyem :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#48177) mondomén válasza oriic (#48175) üzenetére


mondomén
őstag

Már van, épp most töröltem.:)
Beletekergettem, de a sitter után kicsit szigorúbb vagyok.:D

(#48178) TESCO-Zsömle válasza Tibiajax (#48173) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Van belőle Asylum, ha esetleg sokallod. ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#48179) MmDorian


MmDorian
őstag

Sziasztok!

jövök bulit megölni:

Diktátor

Egyszernézős, néha nagy poénos vígjáték, a legnemkedvencebb színésznőmmel.
Lehet hogy kinőttem a vígjátékokat, nem tudom őket élvezni.(valószínűleg azért, mert apám 13 évesen megnézette velem a Ponyvát...:DDD)

6/10

(#48180) stvnppp válasza MmDorian (#48179) üzenetére


stvnppp
senior tag

" Egyszernézős, néha nagy poénos vígjáték... "

szerintem senki sem számít többre :)

(#48181) F34R


F34R
nagyúr

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
John Carter

Eng BD

Az eleje gyengén indul , közepétől kezd javuló tendenciát mutatni , a vége ismét pocsék.
Enyhe koppintás az Avatar-ról , ez kicsit akció dúsabb.
Spoiler
Tehát a gravitációs különbségek miatt lett "erősebb" ?! (egyébként egy normál felépítésű földi ember ) nagyobbat ugrott , messzebbre dobot el tárgyakat , és egy ütés egy halott :D .
Amint keményebb 1v1-el szembesültem akkor az ottani lakosoktól sem volt erősebb , tömegben zúzott.
Spoiler

Ettől függetlenül én nem mondanám azt hogy egy rosszul sikerült film , de tény hogy 1-2 apróbb dolgot figyelembe kellett vennem , és igen sajnos a grafika sem kötött le annyira.

6,7/10

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Intouchables

French BD

Nah erre a filmre mondom az minden kommentár nélkül hogy hihetetlen . Aki látta megérti , nem kell részleteznem. Jópofa , humoros és valódi!

9/10

----------------------------------------------------------------------------------------------------
The Devil Inside

Eng BD

Sajnos kár volt rápazarolnom azt a pár gigát , az eddigi leggyengébb ördögűzős movie.
Mielőtt lebasznátok , sajnos előbb lent volt , még mielőtt megnéztem volna az imdb tabellám :( .

Megnézése nem ajánlatos !

3/10

[ Szerkesztve ]

(#48182) madgie válasza F34R (#48181) üzenetére


madgie
titán

John Carter hozzávalók: két csipet Avatar, egy csipet Star Wars, és még egy csipet Aladdin :D (és mindezt ugye úgy, hogy az Avatar is óriási koppincs) Egyszer meg lehet nézni, mondjuk nekünk csak két részre bontva sikerült.

[ Szerkesztve ]

(#48183) littlelion21


littlelion21
addikt

(#48184) TESCO-Zsömle válasza madgie (#48182) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Avatar miről?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#48185) hoffman_ válasza TESCO-Zsömle (#48184) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Pocahontas :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#48186) littlelion21 válasza TESCO-Zsömle (#48184) üzenetére


littlelion21
addikt

(#48187) TESCO-Zsömle válasza hoffman_ (#48185) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

+littlelion21: Ez fájt. :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#48189) mondomén válasza F34R (#48181) üzenetére


mondomén
őstag

Koppintás az Avatarról?
Nem inkább Cameron szemezgetett a John Carter könyvből?

(#48190) F34R válasza littlelion21 (#48188) üzenetére


F34R
nagyúr

pedig milyen fasza is lehetne :K

így viszont "előzményfilmek" hiányában nem sok jövőt jósolok az ötletnek , vagy ha igen akkor már idejét múltja lesz és ráadásul meg fog addigra jelenni a Avangers 2 is.
Mi volna ha most jelenne meg valószínű az ami a mostani Asylum filmekkel , koppintásnak vélnék , noha legalább olyan jó (vagy jobb karaktereket vonultatna fel ).

(#48191) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Öhöm:

[link]

:DDD

Live-Die-Respawn

(#48192) hoffman_ válasza littlelion21 (#48188) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Korrekt. Én örülnék neki, még ha 5 éves tervnek nem is biztos, hogy elmenne.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#48193) #54715584 válasza F34R (#48190) üzenetére


#54715584
törölt tag

Mire kezdenének valamit a DC univerzummal, az még jó pár év, addig a Marvell filmek is lecsengenek és már "csak" a folytatások jönnek.
Nem félek attól, hogy nem lesz egyszer a DC részéről is hasonló megmozdulás ;)
Mi meg élvezhetjük az egészet, mert mindig lesznek szuperhősök... :K

(#48194) hoffman_ válasza #54715584 (#48193) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Jól beszélsz :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#48195) Ps Vita válasza #54715584 (#48193) üzenetére


Ps Vita
őstag

Igazad van..

(#48196) xlife11


xlife11
senior tag

Én mindig is több fantáziát láttam a DC univerzumban, mint a Marvelében, csak sajnos az elmúlt évtizedben minden mű mögött egy bűnrossz rendező állt.Kivétel a Batman, mert az fantasztikus lett :K

(#48197) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Act of Valor (2012)
1080p, DTS

Nagyon üdítő kis akciófilm, minden szempontból. Érdemes rászánni az időt. 8/10, kategóriáján belül erős.

(#48198) #54715584


#54715584
törölt tag

Hoodwinked Too
Hood vs Evil

Rengeteg kis apró poén van benne, ami talán másnál ütni fog. Én unatkozva néztem végig és alig vártam, hogy vége legyen.

Pontot nem érdemel

(#48199) pohár


pohár
félisten

elkezdtem nézni a The Muppets-et, de mikor a második éneklős szarságot elkezdték, belepörgettem, ott még találkoztam énekléssel, töröltem a francba :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#48200) tween válasza pohár (#48199) üzenetére


tween
őstag

szintén kuka, nekem ne vernyogjanak ..

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.