Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49401) lorcsi válasza lorcsi (#49399) üzenetére


lorcsi
veterán

kissé bourne rejtély szerűs..

(#49402) Pitterix


Pitterix
őstag

Csak nálam szarakszik a PH, vagy másnál is gond van?

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#49403) darál0w válasza Pitterix (#49402) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

503, lassulás...van minden.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#49404) Pitterix válasza darál0w (#49403) üzenetére


Pitterix
őstag

Most megnyugtattál is, meg nem is is...... :K :U

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#49405) leslieke válasza Pitterix (#49402) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nálam rendben működik.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49406) F34R válasza darál0w (#49403) üzenetére


F34R
nagyúr

gyün megint a vihar :DDD

Jeff Who Lives At Home

ezt látta valaki ?

(#49407) BITBOYS válasza Tibiajax (#49390) üzenetére


BITBOYS
addikt

:DDD
postás

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#49408) Zirowe válasza F34R (#49406) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Fú, ezt múlt héten kerestem, látom végre kijött.

Na majd vizsga után meglesem.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#49409) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Prometheus

5/10

Nagyon nagy csalódás részemről. Hemzseg a következetlenségektől és a logikátlanságoktól. A rendezés gyenge. 2012-ben ilyet kiadni nonszensz. :(

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#49410) #54715584


#54715584
törölt tag

Star Trek II The Wrath of Khan

Sajnos nem tudtam az első résszel kezdeni, de nagyon jól szórakoztam így is. Jaj édes istenem mennyire bájos volt ez a film :DDD
Amikor történt valami, mindenki megfordult a kis székével és az összes színész az előre begyakorolt arckifejezéssel mondott valamit :DDD
Hát nagyon jól szórakoztam.

Bár pár dolgot nem értek: SPOILER

A kutatóállomáson miért volt elszabadulva egy patkány?
Khan mellkasán miért volt vágás, amikor nem is történt vele semmi?
Miért robban folyton az összes kezelőpanel, ha támadás éri a hajót, és utána miért néz ki minden újra a réginek?
Spock hogyan ért le 2 perc alatt a hídról a gépházba a szervízjáraton?

(#49411) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Prometheus filmből egy kép:

[link]

:DDD

Remélem mindenkinek leesik. :DD

Live-Die-Respawn

(#49412) #54715584 válasza oriic (#49411) üzenetére


#54715584
törölt tag

Neeeeeeeeeeee :DDD
Legalább egy Firefoxot feltehetett volna :))

Ezt hogy szúrtad ki?

[ Szerkesztve ]

(#49413) leslieke válasza oriic (#49411) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

LOL. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49414) oriic válasza #54715584 (#49412) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Másik fórumon linkelték, de valaki nagyon unhatta a filmet ha ilyet kiszúrt. :DDD

Live-Die-Respawn

(#49415) #54715584 válasza oriic (#49414) üzenetére


#54715584
törölt tag

Bár a mozivászon meg nagy, ott simán ki lehet szúrni :DDD

(#49416) Kassadin válasza oriic (#49411) üzenetére


Kassadin
addikt

Ha a legújabb IE, akkor nincsen para.

(#49417) Jojo5


Jojo5
őstag

This Means War - Kémes hármas
BDRip\Hundub

Közepes film, helyenként vicces beszólásokkal\jelenetekkel, barátnővel ajánlatos nézni hátha a csajos téma megfogja őket, nekem személy szerint annyira nem tetszett ez a "vajjúdás"...

5,5/10

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#49418) zoltanz válasza oriic (#49411) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Már akkor a végén értem miért ütköztek össze. ;]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#49419) Realradical


Realradical
őstag

Prometheus 10/7
Nekem tetszett, a mozijegy árát simán megérte. A fönt spoilerezett következetlenségek többsége mögé szerintem lehetne elméletet tenni sok helyen.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#49420) Viszlát


Viszlát
addikt

The Avengers (6/10): mindent leírtatok már előttem, voltak idegesítő dolgok de nem vészes mennyiségben (leszámítva Hulk érthetetlen megjavulását), voltak jó poénok, volt akció, szóval teljesen jó volt egynek, de én azért többet vártam. Vasembert és Hulkot leszámítva rém gyenge karakterek, a főgonosz inkább csak egy durcás kölyök volt, Amerika Kapitány és Thor a röhejes kategória, a nyilas csávó abszolút jellegtelen, SJ popója meg jó, de izé.

Prometheus (7/10): sosem voltam nagy Alien rajongó, az 1-2 még elment, a többit inkább hagyjuk. Ez a film hangulatát tekintve klasszisokkal jobb lett, a látvány is rendben és bár volt néhány lyuk a sztoriban, én jól szórakoztam. Arról nem is beszélve, hogy nagyjából két órán keresztül filózgattunk utána barátnővel és a haverokkal a lehetséges magyarázatokról, koncepcióról, ideológiáról.

És innen is köszi annak a bizonyos hölgynek aki lehetővé tette, hogy megnézhessem őket. ;)

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#49421) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Intouchables
hd,szinkron

8/10

(#49422) tween


tween
őstag

Védhetetlen (2012) 6/10 .. Ryan Reynolds könnybe lábadt szemei és játéka nagyon erőltetettnek tűntek..de biztos csak nekem ..

(#49423) somasz válasza Tibiajax (#49421) üzenetére


somasz
addikt

franciául sztem benne van még egy pont :P

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#49424) F34R válasza Viszlát (#49420) üzenetére


F34R
nagyúr

A te igényeidhez mérten , csak a teljes képernyő adaptáció segítene , de mivel ott Hulk metgintcsak mutatja értelem nemes szikráját (Hulk Planet comics ) így ez is kilőve. szomorúan olvasom , igaz még nem láttam de hasonló érzéseim lesznek akkor kihagyom az eyecandy supermovie-kat.

(#49425) Tibiajax válasza F34R (#49424) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ne aggódj, tetszeni fog..
megvárod a bluray-t amugy?

(#49426) F34R válasza F34R (#49424) üzenetére


F34R
nagyúr

meg mint majdnem minden filmnél.

(#49427) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Prometheus-ról mik a vélemények? Valaki látta már?

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#49428) littlelion21 válasza Gergosz2 (#49427) üzenetére


littlelion21
addikt

A keresőbe beírva alig 77 találatot adott. Szerintem nem látta senki.

(#49429) Tibiajax válasza littlelion21 (#49428) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:DDD

(#49430) Gergosz2 válasza littlelion21 (#49428) üzenetére


Gergosz2
veterán

én arra lennék kíváncsi hogy aki látta annak tetszett -e. Nem nagyon adok az ilyen filmes portálok kritikáira.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#49431) littlelion21 válasza Gergosz2 (#49430) üzenetére


littlelion21
addikt

a ph saját keresőjére gondolok, és a Filmvilág topicon belüli találatokra...

amúgy mostanában loptad az acc-od, vagy mi...?

(#49432) Gergosz2 válasza littlelion21 (#49431) üzenetére


Gergosz2
veterán

:F

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#49433) spammer válasza Gergosz2 (#49432) üzenetére


spammer
veterán

Te tényleg értetlen vagy :D

Katt ide!

Amúgy az oldal tetején (jobb felső) van a kereső, beírod és voila! Őstag vagy és sosem használtad? :Y

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#49434) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

fuh gyerekek, ez a kis othhoni mozi nagyon megfogott most.. [link]
simply awesome

(#49435) Viszlát válasza F34R (#49424) üzenetére


Viszlát
addikt

SPOILER

Igencsak félreértettél. Nem az volt a bajom, hogy Hulk értelmes lett, hanem az, hogy mindenféle magyarázat nélkül lett eszement baromállatból kezesbárány csapatjátékos (mert az nagyon olcsó magyarázat lenne, hogy a zuhanáskor beütötte a fejét). Nem hiszem, hogy nagy cucc lett volna megoldani mondjuk másfél percben az átalakulást.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#49436) xlife11 válasza Tibiajax (#49434) üzenetére


xlife11
senior tag

Eszméletlen profi kis kuckó lett. :Y

(#49437) #54715584 válasza Tibiajax (#49434) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nekem is, nekem is :O

És mi van a full HD-s filmekel, amik ténylegesen 1920*1080-ak? ;]
Nekem ez nagyon széles-szélesvásznúnak (21:9?) tűnik :)

[ Szerkesztve ]

(#49438) vzsryl válasza Viszlát (#49435) üzenetére


vzsryl
nagyúr

SPOILER

Pedig rém egyszerű a dolog, a filmben is elmondták, direkt ennek volt adva 2 elég hosszú jelenet is, vagy lehet, hogy több, már nem emlékszem minden egyes jelenetre...
Bruce Banner már alapjáraton tudta uralni Hulk-ot, amit a végén el is mond nekik. Úgy uralja, hogy folyton dühös, így bármikor átváltozhat, mivel egyszerűen mondva folyamatosan Hulk. Amikor vadbarom állat volt, arról Loki tehetett, mivel megbabonázta a botjával (vagy mi görcs). És amikor Black Widow átcseszte Lokit, akkor erre jött rá, hogy azért nyugodt Loki az elkapása ellenére is, mert így tudta megbabonázni Hulkot, ha a közelébe férkőzhet.

Egyébként muszáj volt ilyen gagyi ellenséget rakni az első részbe, mert a készítők biztosra vették a kasszasikert, és már a folytatásokkal számoltak. Az első részbe gyenge, és aztán egyre erősebb. Mondjuk ha a következő részben tényleg Thanos lesz, akkor el nem tudom képzelni, mit raknak a 3. részbe. Mivel Thanos a képregények szerint a legkeményebb ellenfél. Nála már csak a One Above All, Living Tribunal és Beyonder erősebbek, de ők mondhatni függetlenek, és afféle istenségek, akik szinte bármit megtehetnek.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#49440) bAtt001


bAtt001
addikt

prometheus

mondtam hogy tetszeni fog :DDD na de a látvány és a hang tökéletes (nem a szinkronra gondolok) a történeten meg simán fenn akad aki akar, tényleg egy plusz fél óra csodákat tudott volna művelni ha rendesen ki van töltve :)

spoiler

amikor a legvégén felkeltik a srácot az ágyából legalbb vártam volna valami 1 soros mondatot, még ha nem is érthető nyelven de akkoris illett volna szerintem valamit oda tenni. mert így kb azt is ki lehet nézni belőle hogy "felkeltettél? basszus olyan jól aludtam, akkor most megöllek" :) meg előzménynek se nevezném mert nem itt jött létre az alien faj, nem tudom a pontos nevüket most, hanem már eddig is léteztek kifejlett példányok. de nem keresem az értelmet, pár dolgon még elgondolkodom amin lehet és érdemes de elégedett a filmmel úgy általában.
aki nagyon kötözködős típus annak nem fog tetszeni ez egyértelmű :)

8/10

(#49441) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Magyar Zsolt interjú(hangmérnök)
Számomra érdekes volt, remélem másnak is tetszik majd :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#49443) #54715584


#54715584
törölt tag

Star Trek - The Motion Picture

Hiszti és SPOILER ON

WTF is this shit? Ez komoly, hogy így kezdték a nagy mozis karriert? Meg sem közelíti a sorozatok hangulatát vagy az első Alien filmet ugyanebben az évben, persze az nem is CGI-re épült. Ráadásul akkor már 13 éve volt az első rész a sorozatból, miért kellett változtatni dolgokon?
De hogy Kirk kapitány egy köcsög, akinek low EQ-ja van és alkalmatlan az emberi kapcsolatokra, majd a film végére már mutat egy kis fejlődést? Istenem mindig is gyűlöltem a 80-as évek ilyen filmjeit, amikor egy faszkalapot állítanak be úgy, hogy még neki van szüksége segítségre és ő az áldozat. És ezt eljátszották a Star Trekben, hát ez valami hatalmas csalódás volt :(

Az Enterprise indulási jelenete dettó ugyanaz, mint a 2. részben, csak kicsit rövidebben, még az integető asztronauta is ugyanaz. Nem is értem mit röpködött az mindenhol az első fél órában több helyszínen. Bár még az volt a legszórakoztatóbb.

A második rész már fokokkal jobb volt, sokkal jobban élveztem és értékeltem. Ezt a szart meg kilőttem felénél, miután beletekertem még a végébe egy kicsit.
Bár sajnos így nem tudom meg mi lett Mr. Decker-el, de sebaj.

Ja és ezek a ruhák, amiket viseltek. Némelyik egész jó volt, de hogy minden pasinál ott volt a kis fézer... :DDD

Szóval most csak szomorúan csóválom a kis fejemet és belekezdek a 3. részbe, ami remélem továbbra is fejlődést mutat. Alig várom már, hogy eljussak Picard kapitányig.

(#49444) zoltanz válasza bAtt001 (#49440) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Nekem nagy bajom nem volt a szinkronnal, kicsit erőltetett az angolhoz képest csak.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#49445) bAtt001 válasza zoltanz (#49444) üzenetére


bAtt001
addikt

trailer nagyon sokszor láttam így vágtam miket mondanak angolban és magyarul nem ütött annyira :) de am elviselhető nem úgy mint előtte a batman trailer magyar hangja, na azt nem akarom hallani. pedig muszáj lesz ha imax-ben akarom nézni :(

(#49446) F34R válasza Tibiajax (#49434) üzenetére


F34R
nagyúr

fuu ilyenem lenne otthon hát keresném az állam .....

#49435) Viszlát

nah igen én pont arra gondoltam , ugye "a Hulk" nem arról híres hogy túl bőbeszédű és engedelmes legtöbbször senki nem bírja kezelni. Van egy vakcina amitől visszaalakul ( veszít a haragjából ) de a hirtelen állapotváltozást semmi nem magyarázza az elég ....

#49438) vzsryl

mondjuk végülis ez volt Hulk vs Thor ban is amikor különválasztotta a két jellemet akkor tudott igazán pusztítani Hulk .

Thanos szerezte hatalmát nem veleszületett képességgel rendelkezett (vagyis a gyűrűk lévén lett valaki ) míg a többi akiket felsoroltál teljesen független hatalom ( szinte isteni erővel bírnak )
Jól gondolom hogy Thanos egyedül képes legyőzni az egész Avangers csapatot ?

(#49447) Mercutio_ válasza antikomcsi (#49396) üzenetére


Mercutio_
félisten

Minden korosztálynak a maga gyermekkori filmjei az etalonok, ezt teszi a nosztalgia, meg a bene gesserit bevésés :DDD

orichalcos: Mi az a Prometheusos képen amire a nyíl mutat, Asrock X-fast LAN? :DDD

Tibiajax: Uhh, azt a "házimozit" én is bevállalnám :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#49448) dokee78


dokee78
félisten

Mai néznivalóm:

Megtorlás Hadithában Erről eddig nem is hallottam.
München Ez is kimaradt.

Nem tudjátok mi a címe annak a filmnek ami valami arab országban játszódik és az amerikai katonákról szól,hogy miket műveltek a polgárokkal.
Megerőszakolnak egy lányt is benne.
Úgy rémlik díjat is nyert a film.

Folytattam a látott filmek jelölgetését az IMDB-n és jelenleg 1055-nél járok.

[ Szerkesztve ]

(#49449) Typhoon47 válasza Tibiajax (#49434) üzenetére


Typhoon47
őstag

úristen... beindult a nyálképzésem, ahogy a felénél jártam a képeken... :)

"Education is important but big biceps are importanter"

(#49450) antikomcsi válasza Mercutio_ (#49447) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Biztos van abban valami, amit mondasz, mert igaznak, és logikusnak is hangzik.

Viszont megnéztem már a fiammal is a nagyját, és Neki is tetszett, pedig az Ő gyermekkori filmje a Hárri Péter és ilyenek.

_______

Olvasgattam a topikot, és mivel sok volt a negatív kritika, megnéztem én is a Battle Los Angeles című alkotást.

Véleményem szerint tipikus film + -os műsor, osztályozni nem érdemes, mivel, maximum B kategóriás, de érdekes, mert ahhoz viszont kicsit költségesek találom.

Egyszer éppen végig lehet nézni, ha nincs semmi más. Csodát ne várjatok.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.