Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49301) Integra válasza hoffman_ (#49293) üzenetére


Integra
titán

a tech7-es srácra emlékeztet, csak az a srác autentikus, jól áll neki, emberünk meg túlzásba viszi. sajnos. kevesebb is elég lenne. megnéztem a bosszúállók riportját is, 10 percnek a fele kapásból a semmiről szólt, filmhez köze nem volt. ettől függetlenül helyenként tényleg vicces, és ügyesen csinálja, csak arányokra jobban kéne figyeljen :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#49302) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Halálos iramban 6 promo poszter

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#49303) hoffman_ válasza BITBOYS (#49296) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Igen? Igazából már nem is emlékszem rá, nekem az ilyen "régi2 emlékek már összefolynak :D Azt tudom, hogy akkor még teljesen máshol volt, és vázolta, hogy ő most mit és hogyan szeretne majd csinálni :) Részemről mondtam, hogy oké, ha a többi kritika is ilyen lesz, aztán azóta is jó.

Integra:

Igen, helyenként tényleg sok, ezt én is érzem. De há' evvan, ezt kő szeretni :D Meg amúgy is elég sokat változik hosszútávon, majd mondjuk neki minél többet, és beérik.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#49304) Jhonny06


Jhonny06
veterán

21 Jump Street kint, este lesz mit nézni. Egyhangúan jó véleményeken olvastam eddig róla.

(#49305) BITBOYS válasza hoffman_ (#49303) üzenetére


BITBOYS
addikt

Még a másik filmvilágban, de az is lehet tévedek :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#49306) hoffman_ válasza BITBOYS (#49305) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Olyan régóta itt lennék? :DDD

mod:

Csekkoltam, nem :N :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#49307) BITBOYS válasza hoffman_ (#49306) üzenetére


BITBOYS
addikt

Total Recall 16 August 2012 (Hungary) Remélem ez is brutál lett :C
Idei nyár filmkihozatala eddig perfekt

hoffman_: A logoutos filmvilágra gondoltam, nem találtam meg a posztom, végülis mindegy :D

mod: RoboCop (2013) Lassan, de készülőben :C

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#49308) hoffman_ válasza BITBOYS (#49307) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Jaa, az már bizony lehet :K

más: Aranyos :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#49309) pohár válasza BITBOYS (#49307) üzenetére


pohár
félisten

új Robotzsaru? nofene, ebből még jó is kisülhet, épp nemrég gondoltam rá, hogy lehetne belőle egy remake, kíváncsi lennék mi sülne ki belőle

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#49310) BITBOYS válasza pohár (#49309) üzenetére


BITBOYS
addikt

Én is nagyon várom, ráadásul ha elkészült nekiugranak a Starship Troopersnek is :K

mod: Milyen reklámok voltak már benne :D..

Napfaktor 2000, rendszeres használata bőrrákot okoz :DD

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#49311) hoffman_ válasza BITBOYS (#49310) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Má' mié'? Abból nem lehet jobbat kihozni! :D Pont most néztem meg, szerintem 2-3 hónapja sincs.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#49312) Integra válasza Jhonny06 (#49304) üzenetére


Integra
titán

ismered az eredeti sorozatot? illetve mikor a booker is beszáll a jumpstreet-be?
ez a mozifilm egy vicc, egy meggyalázása a sorozatnak. azért azt hozzá teszem gyorsan, hogy nem láttam a filmet és csak a trailert néztem.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#49313) Tibiajax válasza Jhonny06 (#49304) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

elég volt a trélert félig megnézni..

(#49314) hoffman_ válasza Integra (#49312) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Én nem is tudtam, hogy sorozatból készült, teljesen ismeretlen volt számomra - és így biza tetszett a film.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#49315) Integra válasza hoffman_ (#49314) üzenetére


Integra
titán

nem ma volt :)
volt egy másik sorozat, a booker, richard grieco-val. idővel a két sorozatot összeszőtték.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#49316) hoffman_ válasza Integra (#49315) üzenetére


hoffman_
nagyúr

De zsír :D Biza nem vagyok egy kövület, de tényleg nem jött velem szembe, pedig hasonló korú szériákat azért láttam ám, nagyon rá voltam függve a sorozatokra kölökként (is) :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#49317) Integra válasza hoffman_ (#49316) üzenetére


Integra
titán

mindkettő a jobb sorozatok közé tartozott szerintem akkoriban. a booker macsóbb volt, csajzabáló és egyedül dolgozott. a jumpstreet meg komolyabb hangvételű volt és komolyabb témákat is feszegetett. aztán a booker valahogy becsatlakozott a jumpstreet-be, asszem egész szezonra is és akkor még jobb lett a jumpstreet is.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#49318) hoffman_ válasza Integra (#49317) üzenetére


hoffman_
nagyúr

I see. Ma is tanultam valamit :D Viszont ezekhez tényleg nem sok köze van a filmnek, és nem is nagy eresztés ezek tekintetében. Amíg önmagában álldogált, addig jobban el tudta adni magát nekem is.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#49319) oriic válasza gyuromoj (#49302) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Affene, azt hittem legalább egy kocsit rátesznek...

Live-Die-Respawn

(#49320) BITBOYS válasza hoffman_ (#49311) üzenetére


BITBOYS
addikt

Szerintem se, de a folytatásai valami extrém szarok lettek. Jó lenne az eredetit kicsit felturbózni és újranézni IMAXben :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#49321) tween


tween
őstag

:DD

(#49322) pohár válasza tween (#49321) üzenetére


pohár
félisten

de hülye :DDD :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#49323) leslieke válasza pohár (#49322) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Zseniális. :DD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49324) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nagyon gondolkoznom kellene hogy kinek szurkoljak. :DDD

Live-Die-Respawn

(#49325) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

(#49326) kenny123


kenny123
addikt

Valaki esetleg tudna adni pár jó horrorfilmcímet?

Én legutóbb a grave encounters-t láttam a témában, régóta az első horror ami méltó a műfajához, szerintem.

yo

(#49327) BITBOYS válasza kenny123 (#49326) üzenetére


BITBOYS
addikt

Hááát ha nem sajnálod az időd és az agyi kapacitásodat akkor The Devil Inside :D

mod: na jó, ez viccnek is rossz állítólag :DDD

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#49328) atike válasza kenny123 (#49326) üzenetére


atike
nagyúr

Itt egy jó kis lista... :)

Szerk:
Ezzel azért kiegészíteném.... )

[ Szerkesztve ]

(#49329) Tibiajax válasza kenny123 (#49326) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

éppen ajánlani akartam személyes kedvencemet, az Insidious-t. épp az este néztük meg, még mindig imádom
közben látom, atike listáján is az első

(#49330) kenny123


kenny123
addikt

Köszi mindenkinek, ma sem unatkozok! :R

Este meg nem alszok.. ;]

yo

(#49331) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Most jöttem imaxből, hát ez vmi ritka szar volt, nagyon felidegesített.

Mindjárt összeszedem a gondolataimat és részletezem.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#49332) Jhonny06 válasza atike (#49328) üzenetére


Jhonny06
veterán

Mennyire hiteles vajon ez a lista, ha rajta van a Fright Night? :)

(#49333) BITBOYS válasza Zirowe (#49331) üzenetére


BITBOYS
addikt

Hűha, gondolom promiról lesz szó :) Kell a negatív kritika is..

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#49334) Integra válasza Zirowe (#49331) üzenetére


Integra
titán

jöhet minden, kíváncsi vagyok :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#49335) atike válasza Jhonny06 (#49332) üzenetére


atike
nagyúr

Miért ne lehetne az....? Biztosan sokan szavaztak az USA-ból... :DDD :P

(#49336) dangerzone


dangerzone
addikt

Sziasztok.
Tudja valaki, hogy a cinema city honlapján mikor írják ki az új vetítési időpontokat? Mert jövő hét csütörtökre akarok jegyet foglalni, de ahhoz képest, hogy már péntek van, a jövő héten szerdáig lehet csak jegyet foglalni

(#49337) Zirowe válasza Zirowe (#49331) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Na, kicsit hosszabban, és filmbuzira is kiírva.

Prometheus SPOILERESEN

Itt van a "Tervező" az elején, szép nagy anyag pelenkában, jobbra nem telik sajnos, minden pénz elment a fekete trutyti fejlesztésre.
Szépen megissza, a cucc beüt, atomjaira szedi őt meg a dnsét, belesik a vízbe, ahol végleg szétfoszlik, és az atomjaiból lőn az élet.

Eddig nincs gond.

Megtalálják a barlangokban a rajzokat, én innen rögtön következtetnek arra, hogy minket bizony ezek az óriások terveztek és hoztak létre, semmi kétség nem fér hozzá, hiszen "egy" rajzból ezt bizony meg lehet állapítani.

A robot festi a haját, mert miért ne, és egy mély űri expedíción természetes, hogy van hajfesték.

Shaw felébred, de a többiekkel ellentétben teljesen száraz, a haja is jól áll kb, szintén szárazon, mindenki más tocsog a vízben.

Rögtön megtalálják a bolygón az idegenek bázisát.

Fejlett faj, de falba vésett rúnákon keresztül kommunikál, ez már csak természetes, mint ahogy az is, hogy ezt csak a droid érti, aki számára a világ legtermészetesebb dolga, hogy meg is nyomkodja a véseteket, mert miért ne, és hát pont a megfelelő kódokat nyomkodja.

Következik a csoportos vetítés olyan hologramokkal, amik még a droid tökéletesen és frissen festett frizuráját is szétfújják.
Érdekes történet tárul elénk, három óriást üldöz vmi, az egyiket lefejezi egy ajtó.
Következtetés: a Tervezők mind kihaltak.

Hullát megtalálják, és persze előzetes vizsgálatok nélkül megállapítják, hogy ez bizony szénalapú életforma, így a carbon meghatározás tökéletes lesz ide.

Egyenes parancs ellenére a mi kis szófogadó droidunk kinyitja az ajtót, fúj, rossz droid!
A kamrában teljesen értelmetlen módon ott sorakoznak a kannák tele az életadó trutyival, de ez nem elég, hanem a kannák nem légmentesek és elég erősek(most az, hogy maga a terem volt légmentes, és azt bontották meg a betolakodók tök mindegy, hiszen maguknak a kannáknak is ellenállóknak kellene lenniük a tartalmukra, mint ahogy teszik azt a nagyobb rakodótérben később), elkezdenek izzadni és folyni.

A beállított sérójú geológus (mondjuk én katonának mondtam volna, főleg, hogy ébredés után terepruhát vett fel és úgy beszélt, mint egy zsoldos, nem úgy, mint egy tudós, sőt, még szapulta is a többi tudóst) és hűséges sidekickje jól befosik és leválnak, vissza akarnak térni a hajóhoz.
No de ez nem olyan egyszerű, mert bár a geológushoz tartoznak a felderítő gömbök és előzőleg ő mondta, hogy merre kell menni a csuklóján lévő kijelző alapján, ELTÉVED!!!!

Jön a nagy részecske vihar, ami még töltéssel is rendelkezik, mindenki gyorsan húzzon be a hajóba.
Persze a hősnő lekési a belépést, de a várakozásokkal ellentétben nem rázza szénné az áram, se őt, se a droidot, úgy látszik a latex ruha jó szigetelő.

A hajón mindenki füstöl, füstöl a csoki kapitány szivarral és persze a főhős első dolga is az, hogy füstölőt gyújt a szobájába, hiszen kit érdekel a mesterséges légkör.

A droid közben jelent a láthatatlan gazdájának (Dart Maul, are you there? Yes Master..), és közli, hogy amit talált, az nem egy kifejlett egyed volt (wtf?!).

Miután a hajón jó sok alkoholt is hoztak magukkal, droidka leitatja főhős fasziját, és közben csellel megszerzi a belelegyezését a kísérlethez.

A fekete löttytől fertőzött Tervező fej felrobban.

Párbeszéd a hitről, és legalább 4en dugnak kettőt.

Közben geológus cigizik a skafanderében, mert ez természetes, a giliszták pedig átalakultak nagy gilistzákká és orálisan jól megerőszakolják az egyiket, aki pacsizni akart vele, másikat meg jól megmarja a sav és kap ő is fekete cuccot.

Szorgos droid megtalálja a még alvó egyik tervezőt, de előtte még rendez egy mozidélutánt, aminek a hozzávalói egy kontrol panel, ahol gombok helyett záptojások vannak, és a kis juhász furulyája..

Főhős terhes, de hisz az lehetetlen, gyorsan abortál, majd összeszegecseli a hasát, nem kell neki a polip, szebb gyerekre számított.

Közben kiderül, hogy az öreg is ott van, egy egész külön csapattal, külön orvosi kabinnal és szállással, ami persze eddig fel se tűnt a kapitánynak, hisz ő azzal volt elfoglalva, hogy romantikus viselkedésével elcsábítsa a szöszit, aki, nagy csavar, az öreg szivar lánya.

Visszatért a geológus is, először pókjárásban, majd erős szörnyként, nagy nehezen megmurdál.

Elmennek az alvó Tervezőhöz, se szó, se beszéd, pánsíppal felébresztik, persze tökig felfegyverkezve és ordibálva, droidka megszólítja a nyelvén, majd végre egy értelmes cselekedett: Tervező széttépi a droidot, mint egyetlen, aki tud vele kommunikálni, hiszen ő azt nem akarja.

Irány a Föld, pusztítsuk el, kinyílik a hangár, ami tömör fém volt és az egész lapos részt lefedi, ahol addig kószáltak kocsival, persze ezt nem jelezték a gép műszerei leszálláskor.

A hajót el kell pusztítani, dobjuk ki gyorsan a segélykabint, hátha vki túl akarja élni, bár ez ilyen tescogazdaságos kabin lehetett, hiszen szarrá tört földet éréskor, bár lehet, hogy csak túlsúly miatt, amit a sok könyv okozott benne, úgy látszik 2093ban már nem gyártanak kindle olvasót.

Örökös ellapul, főhős 2percnyi levegővel beér a kabinba, bár nem éreztem a drámát, hiszen azután még két percig bírta volna, ahol közben a gyermeke elérte a pubertáskort és nem értett már annyira egyet a szobafogságával, de a Tervező is mérges lett, csajszi után ered, aki egy egyszerű csellel egymásra hagyja a két liblingjét.

Mágikus módon a levegőtartálya is feltöltődött közben.

Droiddal jön a nagy ötlet, menjünk el a bolygójukra és győzzük meg őket, hiszen a föld alatt természetesen még csomó űrhajó van.

Közben a polip is meghalt és kitör a közepes méretű, kissé fogyatékos kinézetű előélien is.

The End.

Baszki, ennek a forgatókönyvét a három kismajom írta, soronként felváltva??!!

Megjelennek a bolygón, majdnem mindenkinek a kezébe sporttáska, ami csak szerintem volt elég gáz egy ilyen kaliberű küldetésnél?
Már vártam, hogy jobbról befigyeljen egy barnaszofit szívó segédmunkás tescózacsival a kezében..

Nem tudom mit lovagoltak páran a kétezer éven és a sok kereszten, semmi összefüggés nem volt közöttük.
A kétezer év kb csak hasráütésszerűen volt, meg eleve több idő telt el, hiszen 2093 volt, még akkor is, ha a mérés nem pontos, másrészt a keresztek meg a hit kérdés csak azért volt ott, hogy jobban hangsúlyozzák, hogy ha ezek tényleg a teremtők, akkor a hitnek nincs értelme.
Ok.

Egyezik a dns.
Könyörgöm, ezt ki találta ki?
A film elején direkt mutatják, hogy a dns szerkezete szétválik és mutálódik, és abból fejlődik ki majd szépen lassan az élet, és végül az ember.

Mi ennek a következtetése?
Hogy talán nyomokban egyeznie kéne, de egyáltalán nem az, hogy 100%-ig ugyanaz!!!
Egyébként se a dns-ről, hanem a génállományról van szó.
Ha a dns egyezne, akkor mindenki ugyanaz lenne, nem?! :U

Meg az egész sztori alatt úgy variálták a fekete cuccot, ahogy éppen kedvük tartotta, szögesen ellentételezve az előző történéseket.

Első eset: Tervező megissza, atomjaira hull, lőn élet.
Második eset: lefejezett tervező is trutyis lett, de ő inkább szétrobban, bár lehet, hogy a túlfeszültség miatt, hiszen mindenki úgy kezdi, hogy a hullákba áramot vezet.
Harmadik eset: a rossz szigetelés miatt (biztos náluk is gyakoriak voltak az alvállalkozók és a lopások) trutyi kiszabadul, átírja vminek a dnsét, ami persze rögtön nagy lesz (nem úgy, mint a Földön), megtámadja a Tervezőket, mind kiírtja, majd ő is meghal vhol.
Negyedik eset: arcos teremben kifolyik, elkapja a gilisztákat, óriás giliszták és facehuggerek lesznek belőlük, de annak ellenére, hogy behatolt a geológus sidekickjébe, az a srác nem szül szörnyet (bár lehet, hogy később szült, csak nem mutatták).
Ötödik és hatodik eset: főhős pasija és geológus is kap a trutyiból, az első képes utódszerű facehuggert nemzeni és utána átváltozni lassan (keveset kapott), geológus a nagyobb adagtól szörnnyé változik.

Teljesen ellentmondó dolgok ezek, először életet teremt, majd inkább mindig facehugger lesz az eredménye, wtf?!

Aztán a kioperált facehugger, na az tényleg mi a franctól nőtt meg?
Ott elzárva a kórterembe semmi kaja nem volt, illetve eddigi filmekben maga a facehugger sosem nőtt.

Scott azzal, hogy a Space Jockey kinézetét egy egyszerű űrruhává degradálta, önmagát köpte szembe.

Amúgy Weyland mire számított?
Elmennek, találkoznak, majd jószívűségből adnak neki ajándékba +50évet?
És milyen nagy válaszra vártak mindnyájan?
Talán 42?
Bár ebből a szempontból emlékeztet az SGU féle nagy kérdés baromságára.

Az meg tényleg, hogy a fejlett civilizáció runákat és falvéseteket használ, a záptojás gombok és a furulya, mind mind nevetségesek voltak.

A végén megjelenő kis korcs alien volt az utolsó utáni döfés számomra.

A látvány és a 3d tényleg lenyűgöző volt, de minden más hulladék.

Látványt leszámítva sztori színtjén elmegy egy asylum filmnek, a fox meg szerintem nézesse meg egy orvossal Scottot, mert ezen a 74 éves emberen szerintem úrrá lett az időskori demencia, épeszű ember ilyen munkát le nem tesz az asztalra.

Ez lett volna a véleményem.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#49338) BITBOYS válasza Tibiajax (#49325) üzenetére


BITBOYS
addikt

Mi van a scripteddel?? :DD
mukodik?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#49339) BITBOYS válasza Zirowe (#49337) üzenetére


BITBOYS
addikt

Áááá, ezt elnemolvasom! :D
Rendesen kibuggyant belőled :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#49340) atike válasza BITBOYS (#49339) üzenetére


atike
nagyúr

Én is csak a film megnézése után fogom, van egy olyan gyanúm... :)

(#49341) BITBOYS válasza atike (#49340) üzenetére


BITBOYS
addikt

Topikból is lelépek egy darabig :) Lehetetlen lesz elkerülni a spoilereket..

Edenyke: Nem probléma, de azért megpróbálom kizárni a lehetetlent :D

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#49342) Jhonny06 válasza Zirowe (#49337) üzenetére


Jhonny06
veterán

Leghosszabb hsz ever. :))

(#49343) Zirowe válasza BITBOYS (#49341) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Én jelöltem őket. :D

De nagyon felbaszott.

Persze, nem előzmény film, de mégis szöges ellentét minden eddigi cuccal+önmagával is.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#49344) dokee78 válasza Zirowe (#49343) üzenetére


dokee78
félisten

A Spoiler szót kiemelhetted volna.
A spoilereket meg offba jelölni,hogy halványabb legyen. :K

(#49345) Zirowe válasza dokee78 (#49344) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ott van a hsz elején nagybetűkkel, gondolom mindenki látja. :U

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#49346) Integra válasza Zirowe (#49337) üzenetére


Integra
titán

esküszöm szívesen olvastam végig :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#49347) #54715584 válasza Zirowe (#49337) üzenetére


#54715584
törölt tag

Ajjaj...ha ez sorozat lenne, mondanám, hogy kasza :DDD

(#49348) Integra válasza Zirowe (#49337) üzenetére


Integra
titán

SPOILER

amit nem értek. mi a szarért itta meg a vizesésnél azt a löttyöt.. tehát a lötty már létezett, ő is létezett, vagyis volt élet. mi volt a célja azzal hogy megdöglött a vízben? :)

és mi volt az a nagy korong űrhajó az elején?

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#49349) pohár válasza dangerzone (#49336) üzenetére


pohár
félisten

csütörtöktől szerdáig csinálják a műsort :K
szerda este nézegesd a műsort, hátha kiteszik a következő "turnust"

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#49350) Zirowe válasza Integra (#49348) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Spoiler

Elvileg azt azért itta meg, mert az bontja le őt magát és a génállományát+újraszervezi és gyorsítja az evolúciót.

Elvileg az a Föld akar lenni és így keletkezett rajta élet.
Ennek kicsit ellentmond, hogy már volt víz és növényzet.

Az, hogy az elején miért még csészealj formájú volt a hajó a jellegzetes patkó helyett, hagyjuk arra a feltételezésre, hogy rohadt régen volt, és hadd fejlődjenek a Tervezők is. :)

Amúgy szerintem ilyen büntetés jelleggel rakták ki, hogy akkor te most szépen feláldozod magad és életet teremtesz, vagy irány a sarlacc pocakja!

De tök mindegy, bárcsak ez lenne a legkisebb problémája.

Ó, jaj tervezőm..

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.