Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49601) hoffman_ válasza #54715584 (#49600) üzenetére


hoffman_
nagyúr

:DDD

tween:

Na, ez jó hír, mert meg akartam nézni, már csak a látvány miatt is.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#49602) tween


tween
őstag

A titánok haragja (2012) : sokkal jobb, mint az első ..

(#49603) Jojo5 válasza Tibiajax (#49594) üzenetére


Jojo5
őstag

én is kibuktam, ezért is lett végül csütörtök 22:30-asra 2 jegy... :W

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#49604) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Ezt ismeri valaki? :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#49605) #54715584 válasza hoffman_ (#49604) üzenetére


#54715584
törölt tag

Jesszum, nekem rémlik valami :DDD

De nem nagyon emlékszem rá: vagy traumát okozott vagy nem józanul néztem :DDD

(#49606) hoffman_ válasza #54715584 (#49605) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nagyon debil, de én nagyon szeretem, és kivételesen ez is magyarul jó :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#49607) Integra


Integra
titán

tévedtem, ami a folytatást illeti, a 2 év nem elég... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#49608) Zirowe válasza Integra (#49607) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Merész, hogy ennyi idősen ilyen távlatokban gondolkodik. :U

Én a helyében már tartós tejet se vennék. :D

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#49609) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Carnage

Legalább 8 pont, nagyon jó film volt, remek színészekkel.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#49610) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#49611) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

American Gangster
hd,dts
Mocskos jó film...

..hát így dióhéjban
9/10

[ Szerkesztve ]

(#49612) hoffman_ válasza Tibiajax (#49611) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Kb. Először láttad ezek szerint?

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#49613) pohár


pohár
félisten

nyafitron :D :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#49614) bagyulajuve válasza tween (#49602) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nekem nagyon nem tetszett, a történetvezetés eléggé összecsapott volt, de a látvány azért 1-2 helyen eléggé ott volt

Resistencia eterna

(#49615) koxx válasza Tibiajax (#49611) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Hmm, neked megért 9/10-et? Valóban nem rossz, de ennyire nem éreztem erős filmnek. Ritkán értek egyet Viszláttal, de itt most igaza van vmennyire.

hoffman: sem az 5 sem pedig a 9 ponttal nem értek egyet, nekem egy erős 7,5-es

[ Szerkesztve ]

(#49616) hoffman_ válasza koxx (#49615) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Az egy dolog, hogy én is Tibi pontszámára hajlok, de az 5 pont még akkor is csúnya, ha nem tetszett volna. Jáucs...

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#49617) L_YKing válasza hoffman_ (#49616) üzenetére


L_YKing
addikt

valami f**zányos kis horrorfilmet tudok irni?:)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#49618) pohár válasza L_YKing (#49617) üzenetére


pohár
félisten

menj el tankolni...

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#49619) hoffman_ válasza koxx (#49615) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Az már oké, a filmek többsége van ennyire szubjektív.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#49620) BITBOYS válasza koxx (#49615) üzenetére


BITBOYS
addikt

American Gangster valóban kiemelkedő film, 8-ast azért biztosan megér. Bár szerintem itt mindenki a lelkiállapotához képest pöttyöz :)

(#49621) orichalcos: Én is bealudtam már sok jó filmen. Végülis engem lekötött, tetszett úgy ahogy van.

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#49621) oriic válasza BITBOYS (#49620) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát nekem nem jött be, elaludtam rajta... Mondjuk már naaagyon régen kezdtem bele, lehet hogy ha most megnézném tetszene. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#49622) #54715584 válasza BITBOYS (#49620) üzenetére


#54715584
törölt tag

Micsoda alap igazság :K

(#49623) BITBOYS válasza #54715584 (#49622) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ugyehogyugye? :D

Valahogy nekem kimaradt a Dark City, elég régi film. Miután megnéztem azonnal az Inception ugrott be. Lehetséges, hogy innen merítették az alapötletet? Különben tetszett, bár a párbeszédek eléggé bugyuták. :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#49624) BITBOYS válasza Tibiajax (#49611) üzenetére


BITBOYS
addikt

Még egy Denzel film: Training Day, most ajánlották.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#49625) pohár válasza BITBOYS (#49624) üzenetére


pohár
félisten

uh, ez kemény film...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#49626) littlelion21 válasza koxx (#49615) üzenetére


littlelion21
addikt

Egyetértek. Nálam is egyszer nézős.

(#49627) Tibiajax válasza BITBOYS (#49620) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

itt mindenki a lelkiállapotához képest pöttyöz
ott a pont, apa.
11-kor kezdtem neki (akkor még nem tudtam, h majd 3óra lesz), csönd, nagy kép, hangerő felteker, atmoszféra, szuper volt. a hajnali képek, ahogy a vasut elzakatol előtted, az eső utáni amcsi utcák... ezt én mindig is nagyon szerettem
külön tetszett még a két szál kellemes egymás melletti vezetése

ami még érdekes, h ott volt a donnie brasco ugye, amiben tisztára ugyanilyen, vagy nagyon hasonló képek voltak, és az mégsem fogott meg. az meg nálam nem működött, bizony ennyire nem vagyunk egyfomák de ezért érdekes a világ, mindenki máshogy látja a dolgokat kicsit.
0 vagy 1es, müködik vagy nem

[ Szerkesztve ]

(#49628) littlelion21


littlelion21
addikt

Segíts Te is! :D
[link]

(#49629) stranger28 válasza littlelion21 (#49628) üzenetére


stranger28
addikt

Úristen :DDD

(#49630) #54715584 válasza BITBOYS (#49623) üzenetére


#54715584
törölt tag

Huuh, ezer éve láttam, nem is nagyon emlékszem már rá.

(#49631) Viszlát válasza BITBOYS (#49620) üzenetére


Viszlát
addikt

Biztosan, de én nagyon ritkán pontozok egyből, hagyom ülepedni a dolgokat.

Egyébként végeztem egy kis kutatómunkát és számomra inkább az furcsa, hogy a legtöbb ember 5 és 10 között pontoz. Iszonyatosan lehúzó vélemények, pocskondiázás, így gáz úgy szar, aztán 6 pont. Konkrétan több embert is találtam aki 6 pontnál kevesebbet még sosem adott egy filmnek sem, azoknak sem, amiket ultragáznak talált. Számomra ez a felfoghatatlan...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#49632) madgie válasza Viszlát (#49631) üzenetére


madgie
titán

Összes Twilight: mínusz egy pont.

Nem vicc :D

(#49633) zoltanz válasza madgie (#49632) üzenetére


zoltanz
nagyúr

A csaj karaktere tetszik, ezért 1 pont, de nem tudtam végignézni ébren. :DDD

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#49634) stranger28 válasza Viszlát (#49631) üzenetére


stranger28
addikt

Ezt én is megfigyeltem már, biztos van valami megfelelő pszichológiai elnevezése, ami okozza. :D Nálam a legrosszabb a 2, legjobb a 10 nyilván.

(#49632) madgie: Ahhoz elég sok nullás szavazat kell. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#49635) BITBOYS válasza Viszlát (#49631) üzenetére


BITBOYS
addikt

Most visszanéztem miként pontoztam...

Sátánka - Pokoli poronty 10/10

Meg se szólalok többet :D
döbbenet

Tibiajax: Meg is nézem újra :)

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#49636) #54715584 válasza Viszlát (#49631) üzenetére


#54715584
törölt tag

Én olyankor már inkább nem is pontozok, beírom, hogy gáz. De azért most nem keresem vissza a sok évvel ezelőtti postjaimat :DDD

(#49637) hoffman_ válasza BITBOYS (#49635) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Na most egyrészt... Mindenki hibázik, ugye, hogy ugye? :DDD Milyen lavinát indítottam. Másrészt a Sátánka nekem is tetszett :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#49638) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Titánok harca, Titánok haragja
Van összefüggés? Vagy nem baj ha egyből a 2012-eset nézem?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#49639) leslieke válasza enginev3.0 (#49638) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Van összefüggés. Sorban nézd meg.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49640) littlelion21 válasza leslieke (#49639) üzenetére


littlelion21
addikt

Vagy fordítva. Úgy egy kicsit olyan élmény lesz mintha a Memento-t nézné.

;]

(#49641) Tibiajax válasza Viszlát (#49631) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jaj egyelek meg, pedig annyira egyszerű ez
mivel én is azok között az emberek között vagyok, akikre gondolsz, tudom, az én részemet meg is magyarázom gyorsan
én kérlek értékelem a film alkotóinak az alkotásba fektetett munkáját már alapból. így ha egy film szar, akkor 5 pont. :D ha nem szar, de nem is nézem meg többször, 6, vagy esetleg 7, attól függ épp milyen lábbal keltem fel aznap
ha a film fasza volt, akkor 8. ha nagyon fasza volt, szinte már egy élmény, 9.
10 pontos film meg nagyon kevés van, de azokat már régen láttam, kismillószor.

5 pont alatti filmeket meg, mármint amik nekem az alatti, nagy valószínűséggel, eleve neki sem ülök, mert nem érdekel (mint például uj felkapott hu de rendkívül viccesnek mondott komédiácskák bensztilerrel, edemszendlerrel, owenwilsonokkal, tvájlájt meg egyéb vámpíros filmek, gyürük urai/henripotter eposzok, nic cage-cgi filmek, lövöldözös kommandos filmek the rock vagy más izmos emberek föszereplésével, stb stb stb....)

(#49642) koxx válasza Viszlát (#49631) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

"Konkrétan több embert is találtam aki 6 pontnál kevesebbet még sosem adott egy filmnek sem" na ebbe tuti nem tartozom bele :DDD

BITBOYS: ezért minimum 1 nap tempban jár :))

(#49643) pohár válasza koxx (#49642) üzenetére


pohár
félisten

ne szarozzá, permban neki! :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#49644) Viszlát válasza Tibiajax (#49641) üzenetére


Viszlát
addikt

Sejtős, hogy ilyesmi van a dolog mögött, csak tudod, akkor értelmetlen 10-es skálán pontozni, pontozzatok egytől ötig és semmi probléma, de a mostani helyzet, ebben a formában meglehetősen vicces.

5 pont alatti filmeket meg, mármint amik nekem az alatti, nagy valószínűséggel, eleve neki sem ülök, mert nem érdekel

Na de kérlek, ha az 5 pontos a szar, akkor mi van alatta? Mert ez így Hulk méretű ellentmondás. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#49645) Tibiajax válasza Viszlát (#49644) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

5 pontos filmem a szar film volt, de alapvetően érdekelt, időt szántam rá, leültem elé-kategória
ami nem érdekel, annak nem ülök neki, elképzelhetően 5pont alattiak.
de egyébként nekem oké, mehet az 5pontos rendszer is

de mégegyszer, 5 pontot nálam megérdemel az a film, amit végignézek, de abszolut semmilyen nyomot nem hagy bennem. nem minden filmet írok ám be ide, amit végig sem bírok nézni -és ugye kb azok lennének pl az 5 alattiak..- azokat nem pontozom, nincs értelme, kilövöm a fszba. nem engedem az időmet rabolni, annyi filmet nem láttam még én sem

(#49646) hoffman_ válasza Tibiajax (#49645) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Szöges ellentétben állsz mindazonáltal a mi szuper hangyánkkal, aki rendre dobálja be a 3 pontos műremekeit :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#49647) Viszlát válasza Tibiajax (#49645) üzenetére


Viszlát
addikt

Nincsenek illúzióm az egységes, objektivitásra törekvő pontozásról, nem is azért tettem szóvá a dolgot, mert változást remélek, szimpla megfigyelés volt.

Ahogy a filmeket is más szemüvegen keresztül látjuk, így az értékelést is, nincs ezzel gond. Csak egy példa: a te szemedben érték a pontozásnál, hogy érdekelt a film, időt szántál rá, leültél elé, számomra pedig még ha így is ültem neki, de gagyi, akkor semmit nem jelent a pontozásnál az, hogy előtte milyen hozzáállásom volt az adott műhöz, az ócska az ócska és kész. Nem csesztetlek, csak ez egy jól megfogható, kardinális pont, amiben egyértelműen tetten érhető a kolosszális különbözőség.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#49648) darál0w válasza hoffman_ (#49646) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

de én sem írom be mindet. csak amit végigszenvedek. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#49649) koxx válasza Tibiajax (#49645) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ha jól sejtem itt nem ütötte meg a film az 5 pontot :)

(#49650) hoffman_ válasza darál0w (#49648) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nem hogy kinyomnád a toszba :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.