Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12126) Integra válasza hoffman_ (#12124) üzenetére


Integra
titán

áááááááá, ennyi embernél csak telefonon lehet, meg egyszerűbb is, nem kell kóddal vacakolni. mit ne mondjak, 3 napba tellett mire mindenktől megkaptam a zsét a jegyre, úgy küldtem a mailt is, hogy számolják ki, mert nem fogok tudni vissza adni, persze voltak páran akik 5rugóssal jöttek fizetni.. :DDD
aztán meg jött az egyik, akiről köztüdott, hogy kicsit khm.. szóval fogához veri a garast, hogy ha ennyi embernek veszek jegyet, akkor kérjem kedvezménnyel palace kártyára és akkor 10% vagy mi.. nem is értettem miről beszél. na ok, kollégám kártyájára megvettük, megjön ez a srác is, azzal indított, hogy na volt kedvezmény? mennyi volt a jegy? kiszámoltuk, 120ft vissza mindenkinek, a borítékomban meg 3000 valahányszáz ft egyben. mondtam neki, hogy scuzi, de én most ennek neki nem állok, max majd nyomok a kezébe a saját pénzemből 120ft-ot, csak ne szarrágózzon már ilyenen ha lehet.

BITBOYS: egy angelina jolie mindig kell, szerintem ő pályázik erre a címre, korban jó hozzá:K
bár számomra ez a fingós böfögős dumája eléggé egyszerű, na de hát nem is ezért szeretjük..

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.