Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3251) kicsako válasza MdewC (#3250) üzenetére


kicsako
őstag

OTW Miliket. Megy neki a szeker toty-ig meg kap if-et valszeg

(#3252) Citroware válasza MdewC (#3250) üzenetére


Citroware
addikt

Szerintem IF Manolas. :))

(#3253) HdRew


HdRew
őstag

A Sixes SBC-ből jött egy Hamsík :) Azt az SBC-t megéri csinálni, jókat ad mindenkinek :D

(Kb. 8K-ból csináltam meg, abból jött ő, Inigo Martínez, aki már elment 1,5K-ért, meg pár argentín fazon, akik azért nem rosszak, quick sellben 1,8K arany még jönne, de megtartom őket.)

(#3254) lanikai válasza _adaml21_ (#3246) üzenetére


lanikai
aktív tag

a csalókról és a coin farmerekről volt szó, erre reflektáltam és merészeltem rákérdezni, hogy ezeket a formákat milyen okból nem büntetik...

(#3255) MdewC válasza kicsako (#3251) üzenetére


MdewC
nagyúr

Igen, biztos. Viszont őt nem játszatnám, ami hátrány, de befektetésnek lehet jó lehet. Átgondolom.

CtroG: Jó lap, tuti, hogy megy feljebb az ára, de semmivel sincs benne nagyobb profit lehetőség, viszont kap egy SIF lapot és felezőik az értéke.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#3257) Citroware válasza MdewC (#3255) üzenetére


Citroware
addikt

1 hét alatt nem valószínű, hogy kap SIF lapot, viszont egy hét alatt felmegy annyit az ára, aminél az után már szinte csak stagnálni fog.

(#3258) MdewC válasza Citroware (#3257) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ha keddig lesz 90K-m újra, akkor lehet 70-ért megveszem. :)

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#3259) Meghivott válasza MdewC (#3258) üzenetére


Meghivott
addikt

Én 59K-ért vettem... Figyelni kell az árát.

(#3261) _adaml21_ válasza lanikai (#3254) üzenetére


_adaml21_
őstag

Értem én a célzatot, nem is személyed ellen irányult ez most, csak az általános miheztartás végett írtam le.
Sajnos ez van, nem nagyon tudunk mi "kis emberek" tenni a coincsalók ellen úgy érzem, egy időben napi 6-7 embert jelentettem, de inkább csak több lett belőlük, aztán akkor hagytam abba, amikor jöttek vissza az ismerős nicknevek, amiket már korábban (akár nem egyszer) jelentettem.

(#3262) MdewC válasza Meghivott (#3259) üzenetére


MdewC
nagyúr

Te gondolom nem PS4-en vetted, plusz keddre drágul.
Tudom, hogy figyelni kell. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#3263) bajzal


bajzal
őstag

Most adtam el őt 3000-ért. Kevés volt? Mert kb. egy perc alatt elvitték :D Pedig csak egy silver játékos.

(#3264) Citroware válasza bajzal (#3263) üzenetére


Citroware
addikt

Igen. Akiket én homoszexuálisnak hívok pejoratív formában, azok vitték fel az árát, mivel ugye van a Liga NOS bajnoksággal kapcsolatos SBC, amelyben nagy a jutalom, és egyes csapatok egyes posztjai hiányposztnak számíthatnak, ezek az emberek pedig ritkítják a kínálatot és magasra fixelik az árukat, akármilyen szar játékosról is van szó.

Légy körültekintő, melyik játékos mennyiért megy.

Mostanában kb minden második játékos, akit eladok, a vevő "Quick Sell"-ezi, pl az IF Promest 55k-ért, ez onnan látszik, ha eladtam és hirtelen nulla szerződést ír neki, mikor volt rajta egy csomó. Hogy mire jó ez nekik, és hogyan fogja megérni az 55k-s játékost 10k-ért megsemmisíteni, azt nem tudom. Gondolom vagy 100 van nekik elrakva ugyanabból a játékosból és azért vásárolják fel az egészet, hogy aztán kitehessék drágábban, mint monopólium. Nyomik.

[ Szerkesztve ]

(#3265) drachoHUN válasza bajzal (#3263) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Nekem most vittek egy non-rare silver svédet 10k-ért... Még SBC-hez vettem 250-ért, de végül nem került be a csapatba. De végül is jó üzlet lett belőle. :D

Megéri az SBC úgy látom. Tegnap és ma nyomtam párat, kicsivel 100k fölül indultam, lett belőle 180k + Chiellini a csapatban. Ódzkodtam tőle mondván úgyse lesz szerencsém, de nem kellett volna. Innentől figyelem mindig az aktuális challengeket. Mondjuk ez az MLS-es nem éri meg, pedig jó lenne az a Giovinco. De nagyon sokba kerülne...

Forza JUVE!!!

(#3266) bajzal válasza drachoHUN (#3265) üzenetére


bajzal
őstag

Ehhez az SBC-hez sok pénz kell ugye? Hogy belekezdjek? Na meg elveszik a mostani squad-om, ha belekezdek?

(#3267) _adaml21_


_adaml21_
őstag

Bizony, hogy megéri az SBC! Ma este én is összedobtam a Sixes kihívást, kicsit drágán, 11k-ért. Kaptam két Prime Gold Player pakkot (mivel ezzel egyúttal befejeztem a teljes Hybrid Leagues kihívást is).

Dobott egy Kroost, 50k-ért szépen el is ment :)

(#3268) _adaml21_


_adaml21_
őstag

Van egyébként most valami IF/OTW lap, amiket érdemes megvenni befektetési céllal, úgy 60k-ig bezárólag?
OTW Giulianot nézegettem, de ott van még esetleg OTW Embolo, IF Manolas, IF Pereira, IF Verratti, vagy Jota, Silva, Aspas....

Nem igazán értek ehhez az IF kereskedéshez, nincs túl jó érzékem kiválasztani a jó potenciállal rendelkező lapokat, úgyhogy nem tudom.

Giuliano 55k körül van, én őt választanám tapasztalatlanul, mert biztos lesz még 1-2 jó meccse, talán kap IF-et, és holnap 6-ig nyitható csak, viszont hátrány, hogy Zenit, azért 10 emberből 9 nem építene rá csapatot.

(#3269) MdewC válasza _adaml21_ (#3268) üzenetére


MdewC
nagyúr

Akkor OTW Milik. ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#3270) Citroware válasza _adaml21_ (#3268) üzenetére


Citroware
addikt

Nézd csak meg, én hova illesztettem be. :)) Egyelőre jobban működik, mint a másik csapatom.

(#3271) HdRew


HdRew
őstag

Arra adjatok már magyarázatot kérlek, hogy az hogy lehet, amikor lejárt már az "aukció" egy játékosért, és éppen töltött nekem már a webapp, 0 seconds-ot írt ki, erre utána jött még rá ajánlat.. Kicsit fura volt nekem, hogy kiírta a "Progressinget" és hirtelen a 30 másodpercet elölről kezdte el számolni... :D

(#3272) _adaml21_ válasza MdewC (#3269) üzenetére


_adaml21_
őstag

Ő már megvan, egy másik SBC pakkból húztam, még egyet meg nem akarok venni :)
Úgy látszik, idén fordult a kocka, megjött a packluck, ami eddig teljes mértékben hiányzott, cserébe szarul megy a játék :DDD

Citroghost: láttam, de en nem kivantam meg ezt a csapatot. Pusztán befektetésre keresek lapot, csapatot nem akarok köré dobni most még.

(#3273) kicsako


kicsako
őstag

Milik majd egy evre kidolt. Ne vegyetek meg!!!

(#3274) dracox válasza _adaml21_ (#3267) üzenetére


dracox
addikt

SBC sixhez dobjatok már egy olcsó csapatot. Feltéve ha nem kell lejátszani velük 10meccset, mert a jatekot majd a kovetkezo napokban vasarolom meg.

(#3275) Sirandrish válasza dracox (#3274) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mert meglehet csinálni webappon is őket vagy mi? :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3276) dracox válasza Sirandrish (#3275) üzenetére


dracox
addikt

Persze :DDD. Csak amihez játszani kell a plusz chemek miatt azokat nem tudod teljesíteni. Múlt héten így cumiztam be egy SBC-t, de sikerült haszonnal túladnom a srácokon még idő előtt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3277) Sirandrish válasza dracox (#3276) üzenetére


Sirandrish
legenda

De ezt hol érem el..én nem találom webappon ezeket az SBC-ket :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3278) Meghivott válasza Sirandrish (#3277) üzenetére


Meghivott
addikt

Csak mobilon és a jatekban... Böngészőben nincs.

(#3279) Sirandrish válasza Meghivott (#3278) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor talán ezért nem találom :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3280) _adaml21_ válasza kicsako (#3273) üzenetére


_adaml21_
őstag

Ezt valami hivatalos hírrel alá tudnád támasztani? Én csak annyit olvastam, hogy van esély a térdszalagszakadásnak, de nem tűnik olyan súlyosnak.
Tavaly Messi egy közepesen súlyos cruc.ligamentből 9 hét alatt felépült, és nem igazán nyomta rá a bélyegét a teljesítményére...

Amúgy tényleg beszartak az emberek, 65k-ért is látni már belőle.

[ Szerkesztve ]

(#3281) Dorcika50


Dorcika50
tag

Ezeket az SBC-ket a klubban lévő olyan játékosokra építitek amiket nyitottatok, de nem kellenek. Vagy piacról vesztek mindent és ezeket a játékosokat amik nem kellenek azokat eladjátok?

(#3282) Sirandrish válasza Dorcika50 (#3281) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én személy szerint is-is.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3283) Citroware válasza _adaml21_ (#3272) üzenetére


Citroware
addikt

Pedig az a Strong Link Joaozinho-val nagyon komoly. :))

Érdekes nekem ez a Joaozinho, kb a legOPbb játékos, mivelhogy az OP-nak tartott játékosok között is OP-nak számít, és senki nem szokott beszélni róla. :DDD

Minden túlzás nélkül mondom, hogy Douglas Costa szint. Tavaly kipróbáltam mindkettőt, azóta nem sokat változtak. Még az IF Douglas Costa is alig volt jobb nála.

[ Szerkesztve ]

(#3284) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Spanom játszott pár meccset, alakul a dolog.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#3285) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Valaki tudna ajánlani pár olcsóbb teamet ezekhez az SBC-khez?
Van pár komolyabb, de nem akarok vagyonokat költeni..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3286) bajzal válasza LendvaiFeri1 (#3284) üzenetére


bajzal
őstag

Nézed Discovery-n a Gas Monkey Garage-t? :D

(#3287) vegitossj7 válasza LendvaiFeri1 (#3284) üzenetére


vegitossj7
addikt

Honnan van ilyen sok coinod? :O

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#3288) _adaml21_ válasza dracox (#3274) üzenetére


_adaml21_
őstag

Bocsi a megkésett válaszért, én ezt dobtam össze.

(#3289) MdewC


MdewC
nagyúr

Milik infó:

"Perpill részleges elülső térdszalag-szakadásról írnak, műtét biztos és 4 hónapra kiesett, ha teljes szakadás akkor kb. annyi idő mint Marcinak." Az pedig 6-7 hónap. Javaslom a kivárást vele kapcsolatban.

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#3290) LendvaiFeri1 válasza bajzal (#3286) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

'13-ban néztem, ma már nem az igazi.

(#3287) vegitossj7

Ajándék Jézuskától.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#3291) _adaml21_ válasza MdewC (#3289) üzenetére


_adaml21_
őstag

Én is így gondolom, most azért esett le az ára hirtelen, mert mindenki olvasta a hírt a sérüléséről. Szerintem némileg emelkedni fog az ára, főleg, hogy ma estig nyitható csak. Aztán ha súlyos a sérülés, eladom.

(#3292) elod22


elod22
senior tag

Tegnap én is elkezdtem az online seasont. Úgy voltam vele, hogy addig nem vágok bele, amíg nincs két ütőképes csapatom. Az összes SBC-t megcsináltam az MLS és Liga NOS kivételével. Értékes játékosok nem nagyon jöttek pakkokból, de egyszer esett egy James Rodriguez, az árából meg össze tudtam hozni a Man. City-s SBC-t. Utólag visszagondolva lehet nem érte meg, de Sterlinggel egyelőre elégedett vagyok, nála jobb RW nem nagyon lesz BPL-ben egy darabig.
Jelenleg így állnak a csapataim 8 meccs alatt 7 győzelem és 1 vereség jött össze, sok gólt rúgok, viszont a védekezésemen még javítani kell, s akkor talán összejön az első osztály, mint tavaly.
Depay ma érkezett Mirallas helyére, mivel kellett egy jó szabadrúgás lövő.
Remy, Firmino és Sterling egyelőre nagyon adja. Hátul Ogbonna már 2 gólt fejelt 3 meccs alatt :D

Másik csapatomban IF Balo, Cabella és a Fáraó akik remekelnek, meg Diego Alves a sok bravúrjával. Mondjuk ide még elférne egy-két fejlesztés. Majd ha lesz pénz és az árak is csökkennek akkor olaszosítom a védelmet.

A chem lapok úgy tűnik tényleg érnek valamit, bár ez csak idővel derül ki. Én egy kicsit szkeptikus vagyok azzal a nagy boost-al kapcsolatban, amiről mindehol írnak.
Egyelőre sokkal jobban tetszik, mint a 16-os, remélem nem rontják el a sok patch-el.

(#3293) Citroware


Citroware
addikt

Az a baj az OTW lapok áraival, hogy mindenki olyan áron veszi, hogy már garantálva van legalább 1 IF lap, hogy elérje azt az értéket, amilyen áron megy, márpedig a legtöbb lap nem kap egyáltalán IF-t, de ha még le is sérül valaki...

Sőt, ha fog is kapni valamelyik játékos 1 IF lapot, januárra az IF lapja olcsóbb lesz, mint a mostani megelőlegezett OTW lapok árai... azaz ígyis-úgyis bukta lenne, kivéve, ha valaki legalább kétszer szerepel a TOTW-ben.

[ Szerkesztve ]

(#3294) mashroom válasza _adaml21_ (#3291) üzenetére


mashroom
csendes újonc

Nem igazan ertem lehet hogy felre ertek valamit, de egy kartya erteket hogyan tudja befolyasolni az ha az adott jatekos serult, az ertekei ugyan ugy megmaradnak.

(#3295) _adaml21_ válasza mashroom (#3294) üzenetére


_adaml21_
őstag

Kábé arról van szó, amit fentebb Citroghost kollega is részletez: ez az OTW lap mindig, amikor a játékos IF lapot kap, automatikusan fejlődik, ezért drágább, mint egy sima IF lap, mivel megelőlegezünk egy jó teljesítményt a játékosnak, hogy vélhetően feljebb megy az értékelése.
Na már most, ha lesérül egy játékos októberben 4-5 hónaprea, akkor legjobb esetben is kb. áprilisban lendül olyan formába, amikor újra IF-et kaphat, tehát az OTW lap sem fejlődik addig, emiatt értéktelenedik el.

A sima IF lapot nyilván nem befolyásolja egy sérülés.

Más: Szerintetek ez életképes?

[ Szerkesztve ]

(#3296) dracox válasza _adaml21_ (#3288) üzenetére


dracox
addikt

:R ezzel kellett játszani 10 meccset?

(#3297) _adaml21_ válasza dracox (#3296) üzenetére


_adaml21_
őstag

Nem :)

(#3298) MdewC válasza _adaml21_ (#3295) üzenetére


MdewC
nagyúr

1-2 PHY lap elkel majd, de nekem tetszik.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#3299) Chereiose


Chereiose
addikt

Ti ebbe a csapatba kit raknátok még bele( aki megfizethető, tehát ilyesmi játékosok és 4-8 ezer coinba kerülnek)? [link]
Felállást azt 4-3-3-mon szeretném tartani, olaszoknál a szélsők miatt szerintem ez a legjobb.
Egy Manolast majd még mindenképpen szerezni akarok, csak hát 10K felett van már ő is.
Ötletek?

(#3300) Sirandrish válasza _adaml21_ (#3288) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez alapján megcsináltam én is.
8750coint költöttem. Amit kaptam az 5700ért ment el gyors eladásba, meg egy Torres amiből talán bejön 1500cont. Szóval olyan 1500 bukó...gondolom én vagyok az egyetlen aki ezzel is szív :W

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.