Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3701) _adaml21_


_adaml21_
őstag

Mivel az árak már lecsökkentek eléggé a gyakori játékosoknál, úgy döntöttem építek egy másik bajnokságból is csapatot, B csapatnak. Szívem szerint nyilván BPL-t építenék, de amúgy is magas árakat megszorozza 3-4-el a mindenféle SBC. Az olasz bajnokság idén is gusztustalanul OP, és gombokért lehet brutál csapatokat összerakni, így bár szívemtől a legmesszebb állnak az 5 topliga közül, mégis rájuk esik a választásom.

Én így első körben erre gondoltam, a padra raktam még 3 játékost, akik nagyon tetszenek (főleg Valero), mit szóltok ehhez? Tanácsokat elfogadok :)

Első csapat pedig ők.

(#3702) kicsako válasza _adaml21_ (#3701) üzenetére


kicsako
őstag

Kp-ra Strootman. Nalam kihagyhatatlan. Rombol passzol golt lo. Csatarba pedig Gabbiadini. Jol lo tavolrol, jol teker, szabikat is mind bevagja. Es csak az izomagyu vedok tudjak elnyomni. Lb-be pedig Nagatomot probald ki cserenek. Jatek legelejen nyitottam, igy vele kezdtem az olasz keretem es sosem volt ra panaszom.

Meghivott
2hetre elore meg tudod nezni melyik kupara/hetvegere mi a szabaly. Ne a jatekot hibaztasd. Belepsz ut-be, online, fut samponship, jobb felul schedule, aztan ramesz arra az esemenyre amlyik erdekel.

Sajat
Elkezdtem jatszadozni a felallasokkal, sok veresegbe kerult de a 4312 utan a 4321 is hasznalhatonak tunik. Szelsoim nem nagyon vannak, igy szelsos felallast nem nagyon probalgattam. 4321ben is csatarok az rf/lf.

[ Szerkesztve ]

(#3703) Meghivott válasza kicsako (#3702) üzenetére


Meghivott
addikt

Nincs nekem bajom a játékkal semmi, annyi volt csak, hogy eddig vagy nem voltak kritériumok, vagy úgy alakult, hogy mind3 csapatom jó volt, így nem tűnt fel, hogy vannak kritériumok. :)

(#3704) Mr.Rain válasza _adaml21_ (#3690) üzenetére


Mr.Rain
senior tag

Köszi! Meglett. Tetszik ez az SBC, el lehet vele ütni az időt. :) Néhányat megcsináltam, igaz, még nagy dolog nem pottyant (egy Ramsey 9000K), de eddig MINDEN játékost el tudtam adni, így plusszban vagyok bőven. Sok kicsi sokra megy.

Más.

Egy olcsó holland/Eredivise csapatom volt eddig. LW/RW poszton elég jót lehet összerakni, Depay, Promes Wjnaldum, Narsingh-gal, és Sneijder meg egy császár még mindig, de a többi poszt (4 3 3 [4]) elég vérszegény.Még csak a 7-ed osztályban vagyok, de itt meguntam, hogy sorra jobb játékosokból álló csapatokat kapok, ahol sokszor az dönt, hogy jobbak, erősebbek, gyorsabbak. Pedig 10-ből 8-szor nálam van többet a labda és a passzaim nincsenek 80% alatt, helyzetek is vannak, de valahogy kevésnek érzem a csapatot ide már.

Szóval eladtam mindenkit és spanyol vagy francia csapaton agyalok.

Kb. 40 ezerből gazdálkodok most, így ebből sem lesz világverő csapat, de a mostaninál jobb lesz szerintem.

Szövegelés vége.

U.i.:Jah, a játék nekem nagyon tetszik, jobb, mint a 16. :)

[ Szerkesztve ]

"Nincs megállás"

(#3705) LedyGyuszi válasza _adaml21_ (#3701) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

olasz csapatban sztem a kapuba inkább Marchettit rakd, érv:
Perin traitje: Cautious With Crosses, ami ha minden igaz azt jelenti, hogy a beadásokkal gondban van
Marchetti traitje: Comes for Crosses + Long Thrower
nálam mondjuk általában alap a nagy kidobás

Ruinak LB-be pedig sztem nagyon kevés az az 55 strength, én Lulicot használom Sentinel lappal, bitang

Murillo sztem túl alacsony, itt én mindneképpen egy Benatia-t ajánlanék

joveticet pedig lehet visszahúznám CAM-be és Edert tenném be

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#3706) bdave16 válasza _adaml21_ (#3701) üzenetére


bdave16
senior tag

Egy Parolot tegyél be középpályára nálam mindenhol ott van,gólt lő és védekezik egyszerre,ha kell :D .

(#3707) Meghivott válasza kicsako (#3702) üzenetére


Meghivott
addikt

Játékon kívül hol lehet megnézni az aktuális feltételeket?
Köszi

(#3708) kicsako válasza Meghivott (#3707) üzenetére


kicsako
őstag

Szerintem sehol.

(#3709) Meghivott válasza kicsako (#3708) üzenetére


Meghivott
addikt

Akkor jelenleg a minimum 3 liga és 85 chem?
Ez csak erre a hétre érvényes?
Köszi

(#3710) kicsako


kicsako
őstag

Nem tudom, en hetfon megcsinaltam es nem foglalkoztam vele csak a hetvegivel.

Mas
Valaki kirakta az olcso sbc csapatait de nem talalom :W

(#3711) bdave16 válasza Meghivott (#3709) üzenetére


bdave16
senior tag

Ez csak a mai . A hétvégi az minimum 90-es chemistry és max.6 játékos ugyanabból a bajnokságból. Minden nap más feltétel van,de van olyan is,hogy egyáltalán nincs.

(#3712) LedyGyuszi válasza bdave16 (#3711) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

és ezt a hétvégi feltételt hol olvastad?

XONE: LedyGyusziHU

(#3713) bdave16 válasza LedyGyuszi (#3712) üzenetére


bdave16
senior tag

Ultimate Team,FUT Champions menüpont,Schedule és ott meglehet nézni az összes ilyet a következő 2 hétre előre.

[ Szerkesztve ]

(#3714) szupersanyi


szupersanyi
aktív tag

Valaki megkapta már a Weekend League nyereményét? :W

(#3715) bdave16 válasza szupersanyi (#3714) üzenetére


bdave16
senior tag

PC vagy konzol ? A konzolosok már megkapták a PC-sek elvileg még hétköznap megkapják,tehát ma meg kell.

(#3716) LedyGyuszi válasza bdave16 (#3713) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

thx :R

XONE: LedyGyusziHU

(#3717) chop


chop
őstag

Draxlerre ST-ben milyen chemet raknatok? Egyertelmuen Hunter? :)

(#3718) bdave16


bdave16
senior tag

Végre valami ! [kép]A hybrid leaguesből adta a Sixesből ! :P

chop : Hawk vagy Hunter,ha van utóbbira pénzed akkor azt . Most,hogy írtad lehet ki is próbálom csatárba Draxlert :C

[ Szerkesztve ]

(#3719) Norbika0703


Norbika0703
újonc

Hello

Az miert van hogy a Journeyt nem tudom visszatölteni, egyáltalán hol lehet elmenteni?

(#3720) szcsaba95


szcsaba95
tag

IF Embolon sikerült 45 ezret nyernem, bár ezt csak a véletlennek köszönhetem, mert meg mindig alacsonyabb áron mennek el, mint amin én túl adtam rajta.
Úgy látom az OTS lapok árai folyamatosan emelkednek, szerintem akinek van lehetősége meg most vegye meg a várhatóan fejlődő játékosokat.

PSN ID: szcsabi95

(#3721) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Ahogy olvasom, az EA elkapta a csalókat a Championhip-ből, legalábbis nincs rangjuk...

És minden kedden banwave zúdul rájuk...

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#3722) bmw528 válasza trapedli (#3680) üzenetére


bmw528
tag

Bocsáss meg hogy közbeszólok, felejtsd el hogy tudsz bármit is csinálni a nettel, ha rossz a játék akkor az úgy is marad. Nekem maximálisan stabil a pingem 7-8ms (minden játék hibátlan, kivéve a fifa sorozat), az ea-val való levelezésből és válaszukból kiderült hogy csak a szolgáltatóváltás segíthet, és lehet rosszabb a neted és mégis tökéletes a játékélmény, tehát nem akad. Bemásolom nekem mit írtak miután kiderítettük hogy nem a netemmel van baj. Amúgy pl. T-home-t nem ajánlják, de nálam csak ez van...

Csak még annyit hogy én évekig játszottam a beállításokkal, szeretnélek ettől megkímélni, volt külső kábel, modem, router csere több is, stb.

EA VÁLASZ:
"Ahogy már korábban érintőlegesen említettem, a legvalószínübb oka az egész mizériának egy kapcsolattípus-inkongruitás. A német térségben pl. a Kabel Deutschland internetszólgáltatóval vannak kapcsolathibák egész Németország szerte.

Lehet, hogy egy tizedannyira jó kapcsolattal, de más szólgáltatóval teljesen folyékonyan menne a játék. Ehhez még hozzájön, hogy az okozója ezeknek a hibáknak, többek között software frissítésekböl fakadhatnak, mint a korábban említett német kollegák esetében. Ott egy friss Xbox One Update csapta ki a biztosítékat az adott játékosoknál.

A szervertől való távolság csak játék után és előtt veszi figyelembe a rendszer. A meccs kizárólag a két játékos között zajlik, persze, ha a rendszerünkhöz való közvetítés nem tökéletes, ami tucatnyi tényezőn múlhat, akkor keletkezhetnek ilyenfajta frusztrációk. Megértésedet ez ügyben köszönöm.

Korábban már felhoztam, de mindenképp átvinném a PS4-et a helyedben egy pár ismerőshöz, akik más szólgáltatóra esküdnek. Hátha tényleg csak ezen múlik. Otthoni számtechnikus ismerőseim általában a UPC-t és a Digit javasolják. Egy próbát mindenképpen megér.

Üdvözlettel,
David H.
EA Felhasználói élmény csoport"

[ Szerkesztve ]

(#3723) bab1987


bab1987
tag

Megjött az első frissítés. Most jelent meg nekem a FUT menüben. Már csak az a kérdés h most feltelepül vagy sem mert updatelni nem engedi manuálisan a játékot.

psn:balazsb1987

(#3724) bab1987 válasza bab1987 (#3723) üzenetére


bab1987
tag

Ahogy leírtam már neki is állt. :K

psn:balazsb1987

(#3725) _adaml21_ válasza bab1987 (#3724) üzenetére


_adaml21_
őstag

Nekem is szedi lefele'. Remélem javítják a bosszantó dolgokat, sajnos akad belőlük szép számmal.

(#3726) vegitossj7


vegitossj7
addikt

De hogy egy link is legyen azért...

1.02.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#3727) kicsako


kicsako
őstag

(#3728) F1rstK1nq válasza vegitossj7 (#3726) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

A sérüléshullám nem igazán áll meg. :D Fck it...

Ezek amúgy tényleg kellettek:
Increased the CPU AI tendency to attack directly.
Goalkeeper positioning for corner kicks.
Improvements to contested headers logic from corner kicks.
Cut scene for contentious fouls can now be skipped.
Addressed an issue where the selected kit isn't the one used in-game.

Kiváncsi vagyok konzolokra mennyi napot csúszik. :U

(#3729) adamlukacs : Jogos, ez a két dolog még életmentő:
Improved the general responsiveness of shooting.
Minor improvement to passing responsiveness when the ball is in the air.

[ Szerkesztve ]

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#3729) _adaml21_ válasza vegitossj7 (#3726) üzenetére


_adaml21_
őstag

- Addressed an issue where the player is forced to substitute an injured player in FUT online matches
- Corrected the shooting and crossing text in custom tactics :DDD
- Cut scene for contentious fouls can now be skipped.
- Improved the general responsiveness of shooting.
- Minor improvement to passing responsiveness when the ball is in the air.

Köszönöm.

(#3730) heim


heim
tag

Üdv mindenkinek! Ritkán szólok hozzá, de folyamatosan olvasom a fórumot, sokat tanulok a hozzászólásokból, köszi látatlanban is mindenkinek! Egy olyan kérdésem lenne bedobásnál hogyan tudom imitálni a bedobást (PS4). Találkoztam már többször is hasonlóval.

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#3731) F1rstK1nq válasza heim (#3730) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Sima fake shot. Választhatsz: négyzet + x vagy kör + x.

[ Szerkesztve ]

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#3732) heim válasza F1rstK1nq (#3731) üzenetére


heim
tag

Köszönöm a gyors választ! Ez a mostani csapatom:csak Bundesliga-t nyomok ezeket ismerem. Esteleg tanács, hogyan tudnám jobbá tenni a csapatot? Mindent szívesen fogadok, most olyan 65.000 körül tudok költeni.
[link]

[ Szerkesztve ]

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#3733) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Az alt-tabot ne próbáljátok... Ez a fixük rá.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#3734) lanikai válasza _adaml21_ (#3729) üzenetére


lanikai
aktív tag

már a második meccsen sérülés miatt kellett cserélnem... szép munka :D

végre
- An issue where the player would control the ball instead of attempting a clearance

[ Szerkesztve ]

(#3735) toome1985 válasza lanikai (#3734) üzenetére


toome1985
tag

Amit ki lehet probalni az Parolo, Evra, Florenzi, Niang, Hart. Elerheto aron mennek mar.

(#3736) Rypejakten válasza _adaml21_ (#3729) üzenetére


Rypejakten
addikt

Addressed an issue where the player is forced to substitute an injured player in FUT online matches.

ezt miért kellett javítani? szerintem tök életszerű, hogy ha valaki lesérül, akkor le kell cserélni, és nem játszhat tovább. :(

(#3737) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Son lett a hónap játékosa a BPL-ben. Betáraztam néhány Spurs és koreai lappal, remélem lesz belőle profit. :U

(#3738) F1rstK1nq válasza Rypejakten (#3736) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Az nagyon életszerű volt, hogy ott voltam az ellenfél kapuja előtt, már lőttem volna a labdát, de a bíró hirtelen közbefújt, megszakította a játékot, hogy a sérült játékost rögtön lecserélhessem. :D

Egyébként tényleg ok, csak ne legyen ennyire agresszív, hanem mondjuk akció után állítsa meg a játékot.

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#3739) LedyGyuszi válasza Kristof_94 (#3737) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

akkor tárazz be leverkusenből is... ;)

XONE: LedyGyusziHU

(#3740) Kristof_94 válasza LedyGyuszi (#3739) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Spurs játékos is csak 1 kell a kerethez... :U
Viszont a koreaiak jól mentek a piacon! Azokat 150-200 zsetonért vettem és legalább 25-30x többért mentek, sőt volt ami 7000-8000 zseton volt. :D
Simán meg is csinálhattam volna a koreai kihívást elég olcsón, de a BPL drága lenne, szóval ezt most lehet kihagyom. Bár a Barry SBC-t megcsináltam, miközben az volt a legrosszabb... :C

[ Szerkesztve ]

(#3741) LedyGyuszi válasza Kristof_94 (#3740) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

jah, most látom...
kár, hogy nemrég eladtam az ezüst koreai csapatom, kb 2500 coinba fájt...

XONE: LedyGyusziHU

(#3742) bdave16


bdave16
senior tag

Sansone OTW kártyáját megérné megvennem ? Van itt olyan aki nézi a Villareal meccseit,mert IF-je is van az pedig 25k és feleslegesen nem akarok költeni rá .

(#3743) Kristof_94 válasza LedyGyuszi (#3741) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nem tudom mennyiről indultam, ha jól emlékszem kb. 120 ezer volt, most pedig minden játékost eladtam, így van 251 ezrem! Szerintem ez volt eddigi fifás "karrierem" legjobb befektetése. Amúgy hülye voltam, hogy nem csak koreaiakat vettem, 150-300-ért az összes ezüstöt meg lehetett venni. Vettem volna 100 db-ot 200-ért az 20 ezer zseton és ha csak 4000-ért megy el mindegyik az 400k! :D
Következőnek okosabban csinálom, bár érdemes vigyázni az EA-vel, mert most is mindenki vette a Spurs játékosokat és csak 1 kellett, bár azokon is legalább dupla profitom volt. Lehet, hogy következőnek mondjuk De Bruyne lesz, mindenki veszi majd a belga játékosokat és nem is fog kelleni. Illetve ez most szerencsés eset is volt, mert ugye kb. 2 arany koreai van, a többi ezüst és azok nyilván többet érnek. Szóval mondjuk egy belga, angol vagy egyéb hasonló kerettel nem lehetne ekkorát kaszálni.
Most azon gondolkodom, hogy megcsináljam-e a BPL és 11 országos kihívást. A 11 nations kb. 25k lenne a TOTW miatt (Tadic), a BPL pedig olyan 30-35k. Megéri szerintetek azért a 2 Premium gold players és 1 gold players csomagért? :D

(#3744) Meghivott


Meghivott
addikt

Mobil web app csak nálam kuka?
Futhed szokta betippelni a következő SBC-t? Ha igen, akkor hol?

[ Szerkesztve ]

(#3745) SzakalyAti válasza Kristof_94 (#3743) üzenetére


SzakalyAti
tag

Kristóf még jó hogy olvastam a hozzászólásod köszi ! :) Mondom elkezdem venni web appon a spurs játékosokat,míg nem jutok géphez, mondván biztos kell majd! De akk már meg is jelent a chellenge, felejtős akkor :)

(#3746) bab1987


bab1987
tag

Na a patch után eltűnt a menü dropp és input laggal sem találkoztam egyenlőre pedig nekem 5/4 meccsen előjött.

Most már csak meg kéne tanulnom játszani :B

psn:balazsb1987

(#3747) SzakalyAti


SzakalyAti
tag

Jó lenne a squad chellenge, de úgy felmentek az árak Sonosnál, hogy amennyit ráköltesz, szinte biztos nem jön vissza...

(#3748) szeby241


szeby241
csendes tag

Ismèt nem sikerült bejutni a hètvègi bajnokságban,elkeseritő,hogy olyan meccseim is vannak hogy 65%- is labdabirtoklásom van,ès mègsem tudok 2. Körnèl továbbjutni,az ellenfél 1-2 helyzetet is gólra váltsa,ez így már nem igazság.div7- ben vagyok,ott úgy ahogy bemennek a helyzetek is,de milyen draftal vagy a championsban próbálkozók,mintha nem is az a csapat játszana,teljesen levannak butitva az embereim.

(#3749) Meghivott válasza szeby241 (#3748) üzenetére


Meghivott
addikt

Nem sokszor próbálkoztam eddig, de mindig a döntőben kaptam ki, ráadásul a messze leggyengébb ellenféltől. Nade majd ma este :)

(#3750) szcsaba95


szcsaba95
tag

OTS Dembelé megéri befektetésnek szerintetek?

PSN ID: szcsabi95

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.