Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2151) Rypejakten válasza vegitossj7 (#2147) üzenetére


Rypejakten
addikt

Áhh, akkor nevermind, köszönöm azért.

(#2152) barcabome válasza kicsako (#2143) üzenetére


barcabome
aktív tag

Nekem is a pro club a kedvenc játékmódom csak én PS4-en tolom... :U

Én is keresnék csapattársakat (max 4 főre gondoltam). Ha túl sokan vagyunk szerintem nem olyan jó.

(#2153) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Na szuper, egész jól gyűlünk, hátha még valakinek kedve támad hozzá! :)
Csak azért, hogy ne 10 különböző csapatot csináljunk már!

(#2154) kicsako válasza bab1987 (#2149) üzenetére


kicsako
őstag

Nagyon ritka hogy lenne lag. 20-30meccsbol 1x fordul elo.

576os rendelest visszamondtam. Mostmar g2an is ugy hirdetik, hogy megkapod az elorendeloi ajandekokat, igy inkabb megvettem onnan.

Pro club nalam tobb csapatban megy. Haverokkal szoktuk tolni es olyankor atlepkedek oda. De ok kb. Havi 3-4x ha vannak azert keresnek masik csapatot.

(#2155) Kristof_94 válasza kicsako (#2154) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én is G2A-n vettem, remélem hamarabb megkapjuk, mert holnap este már nem igazán leszek, utána meg csak vasárnap... :(

(#2156) WhiteAngel89


WhiteAngel89
aktív tag

g2a ról ha megveszem, de a trial le van töltve, akkor már nem kell letölteni utána a játékot ? mert elvileg ez is a teljes

iPhone 15 pro, Macbook Pro 13 m1 2020

(#2157) kicsako válasza Kristof_94 (#2155) üzenetére


kicsako
őstag

Anno overwatch kulcsom 1 nappal kesobb jott. Nagyon merges voltam rajuk, de nincs kedvem holnap 10ig varni amig kinyit a bolt. Remelhetoleg most idoben megkapom.

(#2158) bab1987 válasza WhiteAngel89 (#2156) üzenetére


bab1987
tag

Szerintem kód bepötyög és kész. Max ha lesz day1 patch azt letölti. Én legalább is így értelmezem.

psn:balazsb1987

(#2159) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

G2Aról miért rendeltek játékot?Veszélyes is lehet (lopott bankkártyáról vásárolták...stb ), meg azokból a kulcsokból a hasznot nagy valószínűséggel nem kapja meg az EA...szerintem addig örüljünk amíg az EA nem szarja le PCs tábort.Az a plusz 1-2K amivel drágább hivatalos eladónál nem hiszem, hogy földhöz vágna egy olyan személyt, aki kifizet egy játékért 10K+ forintot.

(#2160) getdizzy


getdizzy
aktív tag

Kicsit foglalkozni keleltt vele, de megérte
Íme a két csapatom
Várom a holnapot :))

PS4: getdizzy811
Fifa16 DIV 1-2

[ Szerkesztve ]

(#2161) Yodamest válasza ProEvoFan (#2159) üzenetére


Yodamest
addikt

Megbízható oldal a g2a, a másik meg hogy nem 1-2K-val drágább a hivatalos storeból megvenni. Én már rengeteg AAA játékot vettem onnan párszáz forintért.

(#2162) ProEvoFan válasza Yodamest (#2161) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem akarom tele offolni a topikot, de ezt érdemes elolvasni mielőtt ennyire lazán kimondod hogy megbízható oldal...
Egy fejlesztő szerint még a kalózkodás is jobb, mint a G2A
G2A - barát vagy ellenség?

(#2163) Yodamest válasza ProEvoFan (#2162) üzenetére


Yodamest
addikt

"Egy fejlesztő szerint" - már ebből lehet tudni, hogy ellene fog beszélni, nem meglepő.
Viszont én tapasztalatból beszélek, annyit mondhatok , hogy már vagy 300 játékot vettem onnan és egyiket sem törölték, nem lőttek agyon miatta semmi. Nincs az a cikk ami meggyőzne arról, hogy én milyen rosszul jártam :)

(#2164) Toxy


Toxy
aktív tag

Én Kinguin.net-ről rendeltem. Ezzel vannak tapasztalatok?

G2Aról sokat vásároltam már, mindig minden okés volt. Igaz csak a új Tomb Raider volt előrendelés.

(#2165) #16514048 válasza getdizzy (#2160) üzenetére


#16514048
törölt tag

Nem tudom mennyire számít idén a chemistry a gyakorlatban, de papíron elég sokat, én biztos oda fogok figyelni rá.

Cavani statjai pl így alakulnak a csapatodban: [link]

Így pedig full chem + hunter lappal: [link]

(#2166) vegitossj7 válasza ProEvoFan (#2162) üzenetére


vegitossj7
addikt

Hát, mentek is a bannok jobbra-balra, aki mást is mert mondani mint a GS. Gyökér egy brigád, de legalább gyorsak. Mikor a hírérték kimerül egy Overwatch killstreakben, meg a cím és a cikk cáfolja egymást, hát az igazán kiemelkedő teljesítmény.

Nem mellesleg a G2A megbízható oldal, ésszel veszed, jó eladóktól, normális áron. Minden portál rossznak akarja beállítani, mert menjél adózni utána. Nem azt nézik, hogy mi a jó a fogyasztónak, hanem a nagycégek a fontosak. A fejlesztő/kiadó meg annyiért teszi fel a játékát amennyiért akarja. Lopott kártyával fizetett játékokért is megkapták a pénzt a kiadók/fejlesztők. Azt a pénzt nem vehetik el. Bankokat hibáztassák a gyenge védelmükkel. Az 1%-os hibaráta meg nem rossz teljesítmény. Egyedül csak a havi G2A cuccot tartom átverésnek, 1.5 eurot levon mindig sunyiba, ha 1x fizettél g2a pay-el. Ez mocsok dolog.

Summa summarum bátran ajánlom mindenkinek a G2A-t, tavaly ott vettem a Fifát előrendelésbe, 3 nappal megvolt előtte a kód 1 e-mailt követően. Több mint 100 játék után semmi problémám nem volt velük.

Uff.

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#2167) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Tudtok olyan boltot ahol mar ma oda adjak a fifa17 ps4 verziojat? Valaki betudta mar szerezni?

(#2168) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Közben megjöttek a kódok, Cdkeys-ről legalábbis. Dobozosról lett lemásolva...

(#2169) WhiteAngel89: Mikor először rendeltem meg, 2 perc alatt refundolták. Siege-t vettem itt, meg most a fifát. Jók az árak, adómentes, gyors. Én ajánlom. 10k volt 34 €

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#2169) WhiteAngel89 válasza vegitossj7 (#2168) üzenetére


WhiteAngel89
aktív tag

azt az oldalt is nézegettem de onnan még nem vásároltam.

iPhone 15 pro, Macbook Pro 13 m1 2020

(#2170) chelseafan94


chelseafan94
tag

Éjféltől én is játszom PS4-en.
Co-operativhoz keresnék játékosokat.
Proclub terén nincs tapasztalatom, de szivesen csatlakoznék.
PS ID: KoloChelsea

PS ID: KoloChelsea

(#2171) Yodamest


Yodamest
addikt

Na holnap eljő az armageddon :) Webappból sikerült egy 12K kezdőtőkét összeszedni, simán csak a napi ajándékokból. Ez már egy lóbaszó Bentekére vagy Lukakura biztosan elég lesz meg egy jó kapusra, több nem is kell div 5 ig ;]

(#2172) getdizzy válasza #16514048 (#2165) üzenetére


getdizzy
aktív tag

Vágom, tudom tudom és köszönöm a segítséget

Azon vagyok erősen, hogy alá egy jó csapatot építsek, de az még nem most lesz

De már nem sok kell hozzá :D

[ Szerkesztve ]

(#2173) rvn_10


rvn_10
senior tag

Cdkeys.com tól megjött az origin kulcs, ma este 11től játszható UK-ben:) az account namehez az origines kell?

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B760M Gaming X, I5 13400, 2x16 DDR4 Corsair Vengeance 3600Mhz, NZTX Kraken X61, Sapphire Pulse RX 5600XT, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 Evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phanteks Enthoo Pro M Acrylic

(#2174) chop


chop
őstag

Hol talalom meg a FUT appot, amivel a munkahelyen munka helyett tudnek bohockodni? :D

(#2175) Kristof_94 válasza rvn_10 (#2173) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

G2A még nem küldte :(

Amúgy tényleg jónak tűnik ez a Cdkeys! BF Hardline 5 euró :D

(#2176) Meghivott


Meghivott
addikt

Mikor várható hogy felpörög kicsit a piac? Jelenleg nem túl nagy a kínálat pl bizonyos 82-es játékosokból sem... 6-7 darab mozog a piacon.

(#2177) heim válasza HaZsolt (#2167) üzenetére


heim
tag

Consol Corner most hívott hogy megjött, de csak sima van nincs Delux.... :W

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#2178) Tomenko


Tomenko
tag

7 mérkőzést játszottam a FUT-ban 6 győzelem 1 vereség.A csapatom szedett-vedett játékosokból áll,zömében ingyenes pack-ból meg kölcsön játékosokból szóval kemi a béka popója alatt.Majd az építésre is sor kerül ha elfogynak a loan játékosok.Suker és Zola a két csatárom ebből az első valami irgalmatlan semmit mutatott a mérkőzések során.Csak állt mint egy fa.Az utolsó mérkőzésén(gondolom kipihente magát a sok álldogálásban)
valami csodát művelt.Én még ilyet nem láttam.Egyfolytában befutott a védők közé-mögé minden passz megtalálta még védekezett is visszafutva.Lőtt 2 gólt a 4-ből. Szintén loan játékos Bellerin pfffff "ez a lap kell"
játékos.Mindenhol ott van, csatár,jobbszélső,jobbhátvéd, középpályás szóval egyszemélyes hadsereg.
A vereséget egy teljesen kölcsönzött és legends játékosokból álló csapattól szenvedtem el 3:2 eredménnyel.
A mérkőzésen nem észleltem hogy most kikapok na de ilyen a foci és a Fifa ,ide is osztja a pofonokat és oda is.
A srác ügyesen összerakta a csapatát full kemi volt de, nem érződött a játékban az én 63-as kemi ellen.

(#2179) rvn_10 válasza Kristof_94 (#2175) üzenetére


rvn_10
senior tag

Én is most rendeltem először, fél óra és lent is van, várjuk az estét:)

Gigabyte B760M Gaming X, I5 13400, 2x16 DDR4 Corsair Vengeance 3600Mhz, NZTX Kraken X61, Sapphire Pulse RX 5600XT, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 Evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phanteks Enthoo Pro M Acrylic

(#2180) hajbel válasza Rypejakten (#2136) üzenetére


hajbel
addikt

Szeretnék én ilyen "szarul" cselezni azért :DD Szerintem a reaction arra vonatkozik, hogy pl. egy elpattanó labdára milyen gyorsan reagál egy játékos, mivel a dribbling csoportban van. A vision vonatkozik arra, hogy hogyan lát a pályán egy játékos, az pedig csak 81-es nála, ami 95+ a való életben. Sok mentális tulajdonság hiányzik, ami pl a football managerben megvan, decisions, concentration, teamwork stb.

#2166 vegitossj7 Én tavaly olyan akcióban rendeltem elő, hogy be kellett lőni egy flashes játékban három gólt, erre kaptam még néhány százalék kedvezményt. Gyanúsan olcsó volt a játék, ami sohasem érkezett meg. Írtam a supportnak, hogy a játék már két napja megjelent, a kulcsom meg sehol, erre írja a supportos, hogy várjak kicsit. Kérdem, hogy mire számíthatok? Írja vissza, hogy a megoldásra, erre rögtön ki is lépett a beszélgetésből. Visszakaptam a pénzem, de addigra már 5-6 fonttal drágább volt a játék. Kerülöm is a G2A-t azóta. Sohasem volt bajom velük, vagy a kulccsal, nekem a support nem tetszett meg a tény, hogy átvágtak. A használt bankkártyás dolog meg tényleg nem az én bajom, oldják meg a kiadók és a bankok, vagy akkor tiltsák be ezeket az oldalakat. Tudtommal én fizetek nekik, nem pedig fordítva, szóval ez az ő bajuk. Ha valaki el akarja adni a használt vagy a promóciós játékát, annak szíve joga. Ha én annakidején nem kezdek el olcsó kulcsokkal fifázni, az utóbbi két évben nem is veszem meg a játékot eredeti helyről.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#2181) Citroware


Citroware
addikt

Én is játszottam UT meccset, meg simát, és röviden, tömören az a véleményem, hogy ez a játék nagyon élethű a pillanatnyi történések terén, de az egész meccs összképét tekintve sokkal rosszabb, mint a tavalyi, ugyanis rendkívül irreális eredmények születnek, még Legendary nehézségen is. Még hozzá sem szoktam a játékhoz, de simán nyerek a legnehezebb fokozaton is.

Szóval ez a rész Ultimate Teamre nagyon jó lesz, de karrier módra nem. Tavaly pont fordítva volt.

(#2182) sagem


sagem
addikt

Ehhez az ár/hol vásároljam mizériához hozzászólva: Érthetetlen, hogy az EA saját boltja miért annyira drága (a legdrágább). A saját boltjukban csak meg tudnák csinálni, hogy annyiért adják, mint amennyiért a -hivatalos- partnereiknek vagy legalábbis közel azonos áron. Mintha nem lenne érdekük, hogy közvetlenül tőlük vegyék az emberek. A digitális Origin ár vs dobozos árról már nem is beszélve, pedig a dobozoson szerintem több a járulékos költség, mint a digitálison.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#2183) barcabome válasza chelseafan94 (#2170) üzenetére


barcabome
aktív tag

Szia!

bomeHUN90 a PSN-idm, vegyél fel nyugodtan!

Co-op is érdekel, de leginkább a Pro Club! :)

(#2184) MdewC válasza Citroware (#2181) üzenetére


MdewC
nagyúr

Megkérdezhetem hol és mivel toltad?

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2185) getdizzy


getdizzy
aktív tag

Van aki a konzolvilágból rendelt elő és kapott már visszajelzést róla?

Vagy bármi infót tud róla?

(#2186) Meghivott


Meghivott
addikt

BPL-csapatba kit tegyek cam pozícióba a jelenlegi árak mellett olyan 5-6K-ig?
Köszi

(#2187) Citroware válasza MdewC (#2184) üzenetére


Citroware
addikt

Úgy döntöttem, hogy visszamondom a konzolvilágos rendelésem és az amerikai PS Store-ról veszem meg, ahogy a múltkor írtam itt, hogy azon 2 nappal hamarabb van fent, ráadásul két felé osztva csak 8500Ft fejenként, de nem találtam partnert hozzá, viszont unokatesóm most vett emiatt PS4-et és így vele meg tudtam csinálni a megosztást is, meg már tegnap reggel óta játszható, bár nekem csak ma reggelre töltődött le, mert csak tegnap délután vettem meg és akkor kezdtem tölteni.
De akik előrendelték USA Store-on, pl F1rstK1nq, ő már tegnap reggel óta játszhat. :))

[ Szerkesztve ]

(#2188) getdizzy válasza Meghivott (#2186) üzenetére


getdizzy
aktív tag

a jelenlegi árak mellett

Alli, Lallana, Can, Xhaka

Vagy egy kicsivel többért Herrara

Én őket preferálnám

(#2189) Kristof_94 válasza Meghivott (#2186) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Bojan, Lanzini, Barkley, Fer

(#2190) szami777


szami777
addikt

Sziasztok.
Tudom, hogy itt mindenki az Ultimate-t nyomja, és a játék többi része nem számít
( ;] ), de hátha van tippetek.
Én Pro Clubbal nyomom mindig, meg is vettem a 17-et, ugye nem enged még játszani vele, a trial 10 órám viszont van, ezért most azt kipróbáltam, előző fifából áthozta a pro club profilomat, persze alap szintről nyomom, semmi stat nem maradt meg, csak a név+születési idő, meg ezek az alap dolgok.
Viszont a korábbi fifákba ugye lehetett arcot csinálni úgy, hogy letöltöd a gamefacet netről, ahol ugye magadról csináltál képet és azt berakja a játékba. Itt a trialba ezt nem látom, és eléggé izgulok, hogy most akkor ezt a részt ki vették az alapjátékból is, mert kb én ezért vettem meg a fifát a karrier mód mellett.
Teljesbe sem lesz benne? Izguljak, vagy ne izguljak?
Van valaki itt, aki szintén pro clubbot nyom és osztja aggodalmam?

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#2191) Kristof_94 válasza szami777 (#2190) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Jó amúgy ez a game face? Mennyire reálisan alkotja meg az arcod a képek alapján?

(#2192) HdRew


HdRew
őstag

Jövök én is, pro clubra jelentkezem!!! :D (PS4)

Én sajnos csak október 15-e környékén fogok nekikezdeni a fifának, addig nézegetek videókat, és értékeléseket, sok sikert mindenkinek! :)

(#2193) zsolti72837 válasza Rypejakten (#1822) üzenetére


zsolti72837
őstag

Szia!

Már nem tudom megnézni. :((

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#2194) szami777 válasza Kristof_94 (#2191) üzenetére


szami777
addikt

16 kimaradt, 15-be lenyomtam vagy 1000 pro club meccset, ott elég jól volt megcsinálva, 3 oldalról kell magadat fotózzad, és nem mindegy hogyan, de ha nem is tökéletesen, azért hasonlított rám, főleg a szemem, és ez szerintem hatalmasat dob a játékon, barátaimmal közös csapatba is mindenki megcsinálta a sajátját, jobb mint egy generált arc.
Nekem még külön jó is volt, hogy mivel Laci a nevem, volt olyan választható név, hogy Martin Tyler azt mondta, Lacó :DDD :DDD

Ebből gondolom, hogy benne kéne lennie, csak félek, hogy az uj engine miatt szartak bele: [link]
Csak ugye ez meg a fifa 17 hivatalos oldala, itt nem hagynak olyat, ami nem lesz benne.
Hnap megvárom még, hogy a teljes verzió játszható legyen, ha akkor sem lesz ott, írok supportnak.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#2195) Rypejakten válasza hajbel (#2180) üzenetére


Rypejakten
addikt

fél évig, amikor még aktívan néztem francia meccseket, data collector voltam az EA-nél, még a 14-es időkben, már akkor is nagy gond volt a játékosértékek meghatározásával, mert sehogy sem akartak megfelelő különbségek kijönni egyes játékosok között. pl. a nagyobb csapatok gyengébb játékosainak fel kellett boostolni a reactions statjait, mert a reactions a rating kalkulációba nagyon aktívan közrejátszik.

nem, csak kategóriákba sorolták be, a reactions anno a headinghez tartozott, illetve a mentális statokhoz, így csak a futhead jeleníti meg. bizonyos pozíciókhoz más-más tulajdonságok számítanak, a reactions az pont az, ami mindenhova számít. idén specifikusan a döntéshozásra, final ball-ra, és az adott helyzetben való legjobb megoldás megválasztására vonatkozik, ergo játékintelligencia, ami nem a vision.
a vision az már a kezdetek óta a passinghoz tartozott, a key pass statisztikák számítanak, amiket squawkáról vagy whoscored-ről szedi az EA. Müller ebben nem kiemelkedő, ő "csak" a helyet csinálja meg másnak, illetve magának, ezért is kapott 96 positioninget, a legjobbat a játékban.

idén a composure nevű stattal próbálják amúgy belecsempészni ezt a való életbeli random-faktort a játékban, kár, hogy csak sofifa-n találhatók meg ezek az értékek, és FUT-ban nem.
gyakorlatilag, minél magasabb, a scripting _elviekben_ annál jobban segíti a játékosokat ingame.
ezt muszáj lesz kiteszteljem online is.

zsolti72837: Alisson - Basta, Gamberini, Castán, Ansaldi - Vecino, De Guzmán, Benassi - Keita, Éder, Bernardeschi

[ Szerkesztve ]

(#2196) barcabome válasza Citroware (#2187) üzenetére


barcabome
aktív tag

Én is USA store-ból vettem végül még tegnap este, igaz én egyedül saját másodlagos acc-al.

Szerintem ez az új szögletrúgási rendszer majd pro clubban lesz ütős, mikor megbeszéljük, hogy pl. a rövidre megy a labda, a másik pedig odafut. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2197) hajbel válasza Rypejakten (#2195) üzenetére


hajbel
addikt

Értem, köszönöm! Müller kiemelkedő keypassokban is, és az azt megelőző passzokban is, csak Guardiola játékrendszerében pl. nem lőttek távolról szinte soha. Egyébként a játékos posztjából adódóan a key pass eltérő, a csapattól is függ, tehát szerintem nem a legobjektívebb mérőszáma a visionnek. Pl. megnéztem Cristiano Ronaldonak kevesebb van (7 évre visszamenőleg), és ő mégis 85-ös visiont kapott. Lehet tudni, hogy hány évre visszamenőleg nézik az adatokat?

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#2198) Rypejakten válasza hajbel (#2197) üzenetére


Rypejakten
addikt

konkrétan, a holland ligánál tudom, hogy a vision 1:1-ben a gólpasszokkal arányos, minden évben az aktuális gópasszkirály kap vagy 83+ visiont, miközben a passingja 70-75 körül mozog.

CR-t és a hasonló nagyobb játékosokat nem igazán lehet módosítgatni, mert szerződések kötik az EA kezét is. Messit pl. most, mivel lejárt a szerződése a céggel, lazán downgrade-elték, pedig a szezonja alapján annyira nem volt megérdemelt.

Ronaldo a visionjét a gólpasszai miatt tudja megtartani, de amúgy nem érdemel többet, mint 78-80, mint ahogy a MU kontrakt miatt is az idei MU ratingek is több helyen túlzóak (szupersanyi come at me :D)

(#2199) hajbel válasza Rypejakten (#2198) üzenetére


hajbel
addikt

:D Vettem észre. Demoban konkrétan nehezebb őket megverni, mint bárki mást (MU-t). Bár ugye elvileg a Bayern is szerződéses.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#2200) MdewC válasza Citroware (#2187) üzenetére


MdewC
nagyúr

Na! :)

Akkor ügyesek voltatok! :) Jó játékot.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.