Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2201) kryboy


kryboy
tag

Üdv Mindenkinek
Lenne egy kérdésem a tapasztalt Ultimate Team játékosokhoz?
Szerencsés voltam jött egy Modric , kérdésem az volna eladjam most vagy késöbb?

(#2202) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#2203) HaZsolt válasza kryboy (#2201) üzenetére


HaZsolt
őstag

Elején, ha viszont LaLiga csapatot építesz akkor én megtartanám.

(#2204) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Nekem megjött a G2A kód, szerintem lessétek meg az emaileket! :)

(#2205) Rypejakten válasza kryboy (#2201) üzenetére


Rypejakten
addikt

mindenképp add el, mert most még jó drága, és amúgy pótolható, most elég sok jó játékos van ligá belül is ingame.

(#2206) szcsabaa válasza getdizzy (#2185) üzenetére


szcsabaa
csendes tag

nekem tegnap este küldött emailt a konzolvilág hogy átadták a futárszolgálatnak , majd utána küldte a GLS is az email-t a csomagszámmal
ha te még mindig nem kaptál semmit akkor szerintem keresed meg őket facebookon vagy telefonon

(#2207) Citroware


Citroware
addikt

Perisicre LW-ben 4-3-3-ba milyen CS-t tennétek, Hunter vagy Engine?

[ Szerkesztve ]

(#2208) Kristof_94 válasza Citroware (#2207) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én Engine-t tennék rá!

(#2209) csocsioko


csocsioko
csendes tag

Sziasztok! Akinek a játék betöltésekor (Reusnál) kifagyott a Fifa17 demo sikerült valamire jutnia? Vajon az eredetinél is várható ez a lefagyás? Nálam is ugyanez a jelenség AMD radeon HD5670 videókártyával. Crimsonnal és Catalyst 14.9-el sem változott a helyzet :(. Valami ötlet?

(#2210) pokbubi


pokbubi
tag

:) Meg jött nekem is a kód. :C

[ Szerkesztve ]

(#2211) bab1987 válasza pokbubi (#2210) üzenetére


bab1987
tag

Én is innen vettem. A linkemről való vásárlások utáni jutalékot felhasználva került a játék kb 7000HUF-ba :B

psn:balazsb1987

(#2212) WhiteAngel89


WhiteAngel89
aktív tag

meddig lehet preorder meg venni?

iPhone 15 pro, Macbook Pro 13 m1 2020

(#2213) LendvaiFeri1 válasza WhiteAngel89 (#2212) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Máig.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#2214) mettek


mettek
addikt

valaki tudna nekem egy UT gyorstalpalót írni? eddig a trial verzióban a nyitott pakkokból összeraktam egy nem túl acélos teamet, amivel offline seasont játszok de még a nyert meccsekért is csak 400 pénzt kapok...most ha elkezd lejárni 1-2 szerződés akkor a gatyám rámegy nemhogy még fejlesszem is a csapatot. Hogy érdemes pénzt keresni vagy taktikázni hogy jusson mindenre? köszönöm :R

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2215) csaszika87


csaszika87
csendes tag

Sziasztok, úgy volt hogy holnap megtudom venni a közeli GamerTech(Corvin) boltból PC-re a FIFA17-et 13500-ért, de ma azt mondták hogy a PC változat késve érkezik hozzájuk, pénteken. Tudtok valami boltot a belvárosban ahol holnap délelőtt megtudnám venni, lehetőleg hasonló áron :) Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#2216) tigomigocika válasza mettek (#2214) üzenetére


tigomigocika
senior tag

Topic összefoglalót nyisd le és minden kérdésedre választ kapsz :)

Az amúgy , hogy van ?
Fórumtárs már vereti a 17-et ps4-en és az 576ban rendelte...engem meg felhív az 576 hogy nem biztos h csütörtökön megkapom?
Mondtam a csávónak, dehát előrendelői akcióban van tőlük akkor miért nem?
Válasz: sok a megrendelés.....fasza :C

[ Szerkesztve ]

XBOX LIVE: rolandinho007

(#2217) mettek válasza tigomigocika (#2216) üzenetére


mettek
addikt

köszönöm szépen :R

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2218) Rypejakten válasza mettek (#2214) üzenetére


Rypejakten
addikt

offline meccseket a bronz játékosokkal told, ha div2-ig végigviszed, megtanulsz játszani, és lesz vagy 40-50k coinod, ami bőven elég bármilyen játszható csapathoz.

(#2219) dracox válasza csocsioko (#2209) üzenetére


dracox
addikt

Elindítás előtt azokkal a graf. Beállításokkal próbáltad amit a gép automata kiválasztott magának?

(#2220) szupersanyi válasza Rypejakten (#2198) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Nem szeretnék vitatkozni és igazából az utóbbi 3 szezon alapján simán el is fogadom a véleményedet, de szerinted melyik játékosok overrated-ek a MU-ban? FIFA alapján. :DDD
Szerintem Rooney, Bastian, Darmian, Depay és talán Valencia, de első kettőt így is downgrade-elték, Darmian lehetne 78-as, Depay pedig gondolom a kora miatt kapott csak -1-et.
Én inkább a Chelseare mondanám, hogy overrated. :D Matic, Fabregas, Oscar, Terry, Cahill, Luiz, Ivanovic, Courtois, Pedro, mondjuk Kanté pont underrated. :)

TOTW: Pogba rohadt jól játszott végre (kicsit jobban, mint a Soton ellen), de szerintem Mata és Blind is jobban megérdemelték volna az IF-et, mint ő.

[ Szerkesztve ]

(#2221) tigomigocika


tigomigocika
senior tag

75-ös Nikolic zsebben 400 pénzért ;]

XBOX LIVE: rolandinho007

(#2222) Citroware


Citroware
addikt

Na hát ez a két csapatom van most, jobbakat akartam, de végül sokat befektettem másra, bevásároltam egy rakás szerződést, hátha elmennek drágábban. :DDD

Serie A
Russian

(#2223) szupersanyi válasza Citroware (#2222) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Promes-t nyitottad?

Más: Valakinek van egy eladó Fosu-Mensah-ja PC-n? Piacon nagyon ritkán van fent és akkor is csak 10k-ért, én adnék érte 4,5k-t.

(#2224) Citroware válasza szupersanyi (#2223) üzenetére


Citroware
addikt

Vettem. :))

(#2225) #16514048 válasza szupersanyi (#2220) üzenetére


#16514048
törölt tag

+1, nálam Mata volt a meccs embere. Pogba jobban játszott, mint eddig, de ennyire azért nem.

(#2226) Francesco003 válasza tigomigocika (#2216) üzenetére


Francesco003
aktív tag

Hali.Beszéltem 576 al.Mondták idén szigorúan veszik a megjelenést.Csak 29 lehet átvenni..közben jött az sms holnap nyitástól átvehetem.ps4

(#2227) chop


chop
őstag

Osszeakadtam egy ujabb futobolonddal, valami Mbokani nevu negerrel alazott, de ugy, hogy hiaba volt Manolasom (aki amugy nem egy lassu vedo) 3 meteren 4 metert vert ra. Bosszanto.

Komolyan nem ertem, hogy hogyan tudnak egyesek ennyire rohadt jol jatszani (ennyire szar jatekosokkal. A 90. percben ugy futnak, mintha az 1. perc volna, az en csapatom meg csak vonszolja magat. Korrekt.)

A masik rejtely, hogy (es ez az Tactical defending bevezetese ota fennall nalam) hogyan tudjak ugy rahuzni a vedot a tamadomra, hogy se testcsellel, se semmivel nem tudom kizokkenteni, en viszont gyakorlatilag megkozeliteni sem tudom a mocskokat. Brrr..

[ Szerkesztve ]

(#2228) tibi206


tibi206
tag

Sziasztok! Valaki aki konzolvilágtól rendelte és személyes átvétellel kérte kapott már valami értesítést? Mert én még semmit.

(#2229) Meghivott válasza tibi206 (#2228) üzenetére


Meghivott
addikt

Igen, holnap nyitástól átvehető.
Már napokkal ezelőtt küldték.

[ Szerkesztve ]

(#2230) Meghivott


Meghivott
addikt

Mobil app-on nyitásnál van "kisétálás" ha nagy lap jön?

(#2231) Kristof_94 válasza Meghivott (#2230) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ott nincs! Amúgy csak nekem csábító ez az új nyitás animáció? :D

(#2232) csocsioko válasza dracox (#2219) üzenetére


csocsioko
csendes tag

Igen azokkal is meg lejjebb is vettem kissebbre.

(#2233) chop


chop
őstag

Szerintem az UT konkretan egy teljesen mas jatek, hiaba huzom az RT-t, nem fedezi a labdat. Ez igy nagyon kellemes lesz.

(#2234) Aguinaga válasza csocsioko (#2209) üzenetére


Aguinaga
őstag

Nem véletlenül az okozza, hogy a win felhasználói fiókod elnevezésében ékezetes betű van? (persze ha az van benne).

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#2235) WhiteAngel89


WhiteAngel89
aktív tag

na, insta gamingről be szereztem, kód aktiválva, éjféltől megy akkor ?

iPhone 15 pro, Macbook Pro 13 m1 2020

(#2236) toome1985


toome1985
tag

Valaki tolja 433-5-ben? Ehhez kene egy jo instructions meg egy alap taktika amit formalhatok. Ami a bajom hogy a cf nem er be soha a beadasra. Monduk veluk meg nem probaltam. Csak a nyomi csapattal. Delutan raktam ossze meloba. Bal szelre Perisic lesz.

(#2237) Rypejakten válasza toome1985 (#2236) üzenetére


Rypejakten
addikt

ha kellenek a beadások, állj át 4-3-3(2)-re, viccen kívül. a false 9 mindenre jó, csak erre nem, ott a wingerekkel kell befejezni, a CF creatorként működik.

szupersanyi: az általad felsoroltakon kívül Pogba és Rashford van 1-2 ponttal túlértékelve, de bennük megvan a potenciál, hogy fejlődjenek, és "felnőjenek" a kapott értékhez.
a Chelsea-s dologgal egyetértek, kivéve Kantéval. az Arsenal ellen rossz volt nézni hogy futkos össze-vissza. olyan ellenfél ellen, aki képes a kreatív focira, hatástalan, illetve abszolút nélkülöz mindenféle offenzív hozzájárulást. jól van ő úgy, ahogy. :D

chop: fel tudod tölteni egy meccsed félidejét? majd én is hozok vidiket, idén már remélhetőleg jó minőségben is.

(#2238) HdRew válasza toome1985 (#2236) üzenetére


HdRew
őstag

16-ban 433 (5)-ben toltam, az egyik legjobb felállás szerintem. (Ha nem a legjobb.)

67-es build-up playt raktam rá custom tacticban, nálam elég frankó volt.

(#2239) MdewC válasza Francesco003 (#2226) üzenetére


MdewC
nagyúr

Sajna én nem kaptam. :(

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2240) Citroware


Citroware
addikt

Ilyen jól még soha sem kezdtem a FUT-ot. 15-0-0 a mérlegem eddig.

Az egyik meccsem első 15 (meccsbeli) perce itt látható: [link] - WC nehézség
A videó eleje kicsit uncsi, de aztán megindulnak az események, ami miatt feltöltöttem... :))

[ Szerkesztve ]

(#2241) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Jó játékot. :K

Már egy ideje Hospitality settings megy...

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#2242) Zsohi válasza Tomenko (#2178) üzenetére


Zsohi
őstag

Bellerin valóban mint Rambó. :D

Amúgy ti nem tudom hogyan vagytok vele, de számomra sokkal könnyebb távolról gólt rúgni, mint közelről... A rövid sokpasszos játékommal az ég világon semmire nem megyek, középen förtelmesen tömörödnek és ha még is átszenvedem magam rajtuk valahonnan riktig beugrik valamelyik birka elém... :((( Ez miatt tele is vagyok döntetlenekkel.

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#2243) Toxy


Toxy
aktív tag

Várom a kulcsom a kinguin.net-ről de nem akar jönni! :(

Pedig már 29-e van.

[ Szerkesztve ]

(#2244) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

PC-n megalapítottam a PRO Clubot: Prohardver FC néven! :)
Szeretettel várok mindenkit! Privátban küldjétek el az origin neveteket, hogy felvehesselek titeket barátnak! :)

(#2245) rvn_10 válasza Kristof_94 (#2244) üzenetére


rvn_10
senior tag

Szia!

Jönnék, küldtem privit.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B760M Gaming X, I5 13400, 2x16 DDR4 Corsair Vengeance 3600Mhz, NZTX Kraken X61, Sapphire Pulse RX 5600XT, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 Evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phanteks Enthoo Pro M Acrylic

(#2246) Kristof_94 válasza rvn_10 (#2245) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Felvettelek Originen! Te vagy az első jelentkező! :D
Azért remélem leszünk még.

(#2247) _Hodor_ válasza Kristof_94 (#2246) üzenetére


_Hodor_
tag

Jó reggelt!
Ha még kis idő múlva aktuális lesz,(vagy másnál) akkor szívesen csatlakoznék, de még bele kell majd jönnöm a játékba, mert vannak azért gondok a demo alapján :D
Kapásból amit az előbb írt a kolléga nálam is meg van, én anno (fifa 15) rövid passzos játékkal mentem mindig fel és kijátszottam az ellent, itt meg valahogy távolról jönnek a gólok ami stílusbeli átállást igényel
+ vissza kellett vennem legendásról wc-re szóval ezek azok az indokok ami miatt még szégyelném magam benevezni, de igyekszem hamar felhúzni magam... ;)

(#2248) szupersanyi válasza Rypejakten (#2237) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Pogbat elfelejtettem, o tenyleg 86-ot erdemelne. De Rashford szerintem k. nagy zseni mar most is, csak nezd meg, hogy milyen csatarok kaptak jobb ratinget nala. Szerintem o inkabb underrated. :D

Kanteval kapcsolatban sem fogunk egyeterteni. Szerintem a tavalyi Leicester legjobb es legfontosabb jatekosa is o volt.

(#2249) mettek válasza HdRew (#2238) üzenetére


mettek
addikt

Ez mit jelent ez a 67-es build up play?

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2250) LendvaiFeri1 válasza Kristof_94 (#2244) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

-

[ Szerkesztve ]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.