Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3751) tibi206


tibi206
tag

Sziasztok! Valaki tudna segíteni player of the month son és sterling köré építeni egy hybrid csapatot? Aki tudna linkelni pár csapatot azt megköszönnöm!

(#3752) _adaml21_ válasza szcsaba95 (#3750) üzenetére


_adaml21_
őstag

OTW amúgy.
Én személy szerint nem merem nyugodtan ajánlani, ígéretesen kezdett a srác, a 77-es kezdőjéhez képest rengeteg potenciál van benne, játszik is sokat. Simán lehet olyan éve, mint mondjuk tavaly Comannak, akkor persze, megéri.
De nagyon sok minden történhet, egy váratlan hosszú sérülés (lásd Milik, elég rendeset droppolt az OTW ára), vagy megtorpanhat a fejlődése, stb.
Ha folyamatosan figyelgeted az árát, akkor nagyot nem tudsz vele bukni, esetleges IF-ek idején nagyot szakíthatsz is vele, de semmi sem garantálja, hogy így lesz.

(#3753) Meghivott


Meghivott
addikt

Nem tudom megéri e a kész PL csapatot beáldozni + Kanet 10Kért megvenni az új SBCben... A másik kettőt nem csinálnám meg.

(#3754) Rypejakten válasza szcsaba95 (#3750) üzenetére


Rypejakten
addikt

ha Reus visszatér, nem lesz kezdő, én biztos nem költenék rá.

(#3755) tibi206 válasza tibi206 (#3751) üzenetére


tibi206
tag

Erről vélemények?

(#3756) eM'82 válasza szeby241 (#3748) üzenetére


eM'82
addikt

Dettó. De már én is nagyon közel voltam. Viszont a védelmemen ugy ment át az ellenfél mint forró kés a vajon (szlalom effekt).
Ezért is qrtam fel magam, aminek költekezés lett a vége (Griezmann projekt elmarad). Jött: Buffon, Barzagli, Alex Sandro, Naingolan, Lukaku (brutál jó!... nekem jobban bejött mint Lacazette (vele szinte minden kimaradt)). +1 jatekost tervezek a középpályára: Modric vagy Iniesta, vagy James R., vagy Th.Müller. Nem tudok egyelőre dönteni. Támadásban utóbbi kettő a jobb. Talán.

Visszatérve a meccsekre: Persze rajtam is múlt, halom ziccer/kapufa + koncentráció hiánya. A befejezéseket tovább kell gyakorolnom.

Voltak speedsterek (a Flash után szabadon) is az ellenfeleim között. Mondom enélkül nekem se fog menni, igy Coman érkezett. Jobb oldalra Wallcott fog.
Taktikán is alakitottam picit. Hátha. :)

(#3757) szeby241 válasza eM'82 (#3756) üzenetére


szeby241
csendes tag

Majd jövő héten újra nekiesek,nincs több lehetőségem,de majd meglátjuk,kicsit elment tőle a kedvem,talán túlzottan is nyerni akarok ès ez a bajom,ki tudja.

(#3758) szupersanyi


szupersanyi
aktív tag

Nem tudom mi tart ennyi ideig, de mostmár elküldhetné az EA a múlt heti Weekend League nyereményeket...
Ezen a héten nekem sem sikerült bejutnom, bár csak 2-szer próbáltam. Második alkalommal a döntőben a 80. percben még 2-0-ra vezettem, aztán az ellenfél egész meccs alatt két helyzetből 2 gólt lőtt. Nem fogom még egyszer megpróbálni, mert csak kontrollert törnék.

(#3759) vegitossj7 válasza tibi206 (#3755) üzenetére


vegitossj7
addikt

Ahogy játszol, nekem nagyon színes,nagyon pöpec, de ha egy nagyon jó játékossal találkozol, akkor egy bronz csapattal is elverheti ezt.

MÁS:

Podolski bemutatkozása, elég brutális egy lap. :K

Vidi

Eltart még egy ideig, vagy 5 perc mire kész, csak dolgom van közben...

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#3760) szupersanyi


szupersanyi
aktív tag

Valaki kipróbálta már, hogy idén milyenek a szélsők ST-ben, tehát 6 chemistry-vel? A Martial-Depay páros nagyon jónak tűnik, de félek, hogy a 6 chemistry lehúzná őket. Azt pedig nem fogom csinálni, hogy minden meccs elején átrakosgatom őket.

(#3761) Rypejakten válasza szupersanyi (#3760) üzenetére


Rypejakten
addikt

Martial nagyon jó csatárban, a loan lapja asszem 7 meccset volt nálam, legalább ennyi gólt lőtt.

más: tud valaki okot rá, hogy miért drágulnak most a lapok? arra tudok tippelni, hogy az SBC-ket befejezte a többség, és így nem nyitnak annyi pakkot > kevesebb a játékos a piacon.
most ruháznék be Dybalára, csak túl drága az ízlésemnek.

(#3762) MdewC


MdewC
nagyúr

Eladtam ST Embolot 195K-ért, így visszakaptam a 185K-mat. Sajnos nem vettem jókor, így nem nyertem vele.

Korábban Morata 60K környékén ment, amikor nyitható volt, viszont nem ment fel még sokat az ára, így Őt vettem meg befektetési céllal 68K-ért. Nem túl nagy coin mennyiség ahhoz képest, egy CR és Bale mellett simán lehet benne 1-2 gól és gólpassz bármelyik meccsen.

Maradt 170K-m, most figyelem a piacot, ha tudtok jó javaslatot akkor írjatok, egyébként a mostani IF lapok közül talán IF Salah tűnik olyannak, vagy talán Benteke, akiben lehet potenciál. Vélemény?

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#3763) Tomenko


Tomenko
tag

Egyelőre nem tudok feljutni a Div2-be. Kíváncsi vagyok a patch után mennyire javul a játék.
SZép csapatok vannak eme divízióba, elég sűrűn futok össze legends összetételű játékosokkal.Utóbbi mérkőzésen Stoichkov volt ST-pozicióba és nagyon jó használta ki az ellenfél az erősségeit.Elvesztettem 2:1-re a mérkőzést de nem sok esélyem volt. BPL csapattal játszok és a csatáraim elég érdekes módon rangsorolódnak a teljesítményük alapján. 1.Lucas Perez 2.Michy Batshuayi 3.Lukaku

(#3764) lanikai válasza MdewC (#3762) üzenetére


lanikai
aktív tag

próbálj jó áron Mitrovicra vadászni
én nyitottam egyet délután, gondoltam IF Bernardo Silva után ő sem megy el 15 fölött... nagyot tévedtem. a plafont 30k-ra állítottam, szinte azonnal megvették. vettem még hármat 13-5k körül, mindegyik 30 fölött ment el, egyik 34.750-ért. nem egy komoly befektetés ugyan, de jól ki lehet jönni belőle :) (PC)

közben elbuktam az 5. döntőm is FUT championship felé menet, de ez zavart leginkább... kisebb túlzással köze nem volt a meccshez, de egyszerűen kijött, hogy ~8 millát ér csak a támadó négyese

[ Szerkesztve ]

(#3765) MdewC válasza lanikai (#3764) üzenetére


MdewC
nagyúr

Milyen platform?

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#3766) MdewC válasza lanikai (#3764) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nem tudom mi lett a hozzászólásommal, de megkérdezem újra. Milyen platform?

PC:

Srácok milyen az új demó? Írhatnátok, elsősorban olyanok véleményére vagyok kíváncsi, akik eddig elégedetlenek voltak. Valamennyire. (Rype, VJ7)

De mindenki írjon, akinek van tapasztalata. Pár összetett mondat jó lenne, ha kérhetem. Köszönöm.

:R

Szerk.: közben megkerült... OMG. :DDD :B

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#3767) eM'82


eM'82
addikt

bakker... Fut champions - ma este 3. nekifutásra 2. körben, 5-0-s vezetésemnél, a 87. percben loading... majd közli a játék, hogy check your ethernet cable, DNF. Hogyaza... Na majd akkor jövő héten.

Közben megvettem Thomas Müllert. Bellarabi nálam jobban muzsikál ugyanazon a poszton.

Online Div-ben még csak a 9. osztályban vagyok, de be kell lássam nem olyan egyszerű ez most, mint tavasszal feljutni lazán a ranglétrán. Több a jó játékos :). De legalább így többet fejlődhetek.

(#3768) lanikai válasza MdewC (#3766) üzenetére


lanikai
aktív tag

PC, jeleztem is zárójelben :)

most érdekes a helyzet, több is van 20-22k körül buy now-ban, vettem kettőt, délután kiderül...

(#3769) Meghivott válasza lanikai (#3768) üzenetére


Meghivott
addikt

Pont vettem én is párat 19-20 körül. Ki kell tenni őket dupla áron, terelgetni kell a piacot :)

[ Szerkesztve ]

(#3770) Francesco003


Francesco003
aktív tag

Pc sek kivi vagyok nektek mennyi item van a piacon?

(#3771) kisengi1


kisengi1
tag

Végre megkaptam a nyereményem a múltheti weekend league-ből. Kinyitottam az egyik csomagot és esett belőle egy Rakitic gyorsan el is ment 37000-ért. Még van két mega pack-om.
Szerintetek mikor érdemes kinyitni őket, vagy mindegy hogy mikor nyitom?

Somos Reyes de Europa

(#3772) bdave16 válasza Francesco003 (#3770) üzenetére


bdave16
senior tag

300ezer körül szokott mozogni. Ki,hogy áll eddig a Weekend Leagueben? Én már lejátszottam 10et 6ot nyertem belőlle. A 4 vereségböl 2x volt jobb az ellenfél,másik 2-nél rosszul jött ki a lépés vagy a Neymar,Suarez,Bale csatártrió és De Gea lehozta az ellenfelemnek.

[ Szerkesztve ]

(#3773) chop


chop
őstag

Sanerol velemeny? Hasznalja valaki RW-ben? A Bundes csapatomba gondoltam Dembele melle.

(#3774) Tomenko


Tomenko
tag

Ez a fut egy fos :W 3x dobott ki dnf-el az egész UT-ből. Nem tudom mi van ( dehogynem ) lassú,áll mindenki,
nem tudok támadni védekezni,semmit. Küzdök,hogy bennmaradjak a Div3-ba. Soha nem szakad meg a sima seasonban és a meccsek is sokkal simábbak és a válaszidők sem késnek.Ja, xbox one.
Most patch-elték a játékot vagy még nem?

(#3775) Citroware válasza Tomenko (#3774) üzenetére


Citroware
addikt

Az "Ultimate Team egy szar" sorozat hatodik évadjának négyszázharminchetedik epizódját láthattuk. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3776) majnkopf


majnkopf
tag

Legalább most már megnyugodtam, hogy az idei fifa sem a lapos passzokról szól. Megint megy az ívelgetés, szélre le, bepassz középre vagy beívelés és gól.. Marcelot lefutja Dybala labdával a szélen. Megy a labdafedezés, szkriptelt lófasz, ha a gép úgy akarja Isten sem veszi el a labdát tőle, a védelem még több dolgot megcsinál magától védekezésben, hihetetlen.. alig múlik valami a meccs alakulásában a játékosokon. :W

(#3777) Attila432


Attila432
tag

Szerintem is szar az egész, főleg amiatt, mert munkahelyen vagyok és nem tudok épp játszani....

(#3778) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Hát, 1 napig bírta a játék nekem input lag nélkül... Coop-ba Ferivel volt, utána elmúlt, de ma megint ugyanaz jött vissza, ami a patch előtt volt... :(

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#3779) _adaml21_ válasza MdewC (#3766) üzenetére


_adaml21_
őstag

Input lag nálam is megjött újra, a menüben lépkedés most már tényleg nem akad legalább, de még mindig szörnyen lassú. A mezmegjelenítési probléma nem javult az ígérettel elentétben.

(#3780) #TOTTI


#TOTTI
őstag

Journey módban Huntert mindenképp kölcsön adják, vagy csak én nem tudom hozni a szintet? :)

(#3781) veterángeri válasza #TOTTI (#3780) üzenetére


veterángeri
tag

Mindenképp.

(#3783) kicsako


kicsako
őstag

Weekend league ellenfelem (lila sterling+lila barry + fekete morata):

Eredmény:

[ Szerkesztve ]

(#3784) LedyGyuszi válasza #TOTTI (#3780) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

mindenképpen...hiába rúgtam gólt vele a meccsek 80%-án...

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#3788) #TOTTI válasza LedyGyuszi (#3784) üzenetére


#TOTTI
őstag

Ha gólt lövök akkor is 7-es osztályzat alatt vagyok. Na mindegy, tetszik a játékmód.

(#3789) _adaml21_


_adaml21_
őstag

Embolo is lesérült... Úgy látszik, nincs szerencséjük ezeknek a srácoknak... :(

(#3790) chop válasza _adaml21_ (#3789) üzenetére


chop
őstag

Pedig ma akartam megvenni...hudejohogynem...

(#3791) szupersanyi


szupersanyi
aktív tag

Frissítés óta még szarabb a helyzetkihasználásom. Weekend League-ben 10 meccsből csak 4-et nyertem, de úgy, hogy talán egy meccsen lőtt az ellenfél nálam többet kapura. Minden meccsen van legalább 4 kapufám és a kapusok ellenem Neuert játszanak. Ja és természetesen szinte minden gólt az utolsó 10 percben kapok...

(#3792) LendvaiFeri1 válasza vegitossj7 (#3778) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Ezek szerint nem a net volt szar. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#3795) vegitossj7 válasza Rypejakten (#3794) üzenetére


vegitossj7
addikt

10+ account már, az év végére ha belehúz, lehet 100 is. :U

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#3796) Citroware válasza vegitossj7 (#3795) üzenetére


Citroware
addikt

De honnan tudjátok, hogy ő az, vagy legalábbis mivel lehet rábizonyítani, hogy kitiltsák, ha csak nem követ el újabb szabálysértést ezzel a felhasználóval is?

Mondjuk nekem fogalmam sincs, hogy az eredeti accountját miért csapták ki.

(#3797) chop


chop
őstag

Vettem egy Jumbot, 78-as mittomenki lett a legjobb... :D :D

(#3798) vegitossj7 válasza Citroware (#3796) üzenetére


vegitossj7
addikt

Még az Argentin27 accját bannolták, valamikor a fifa 14 után egy kicsivel... Nem tudom mit csinált, de az új acc készítése ezek után szabályellenes. A modik tudják mi a helyzet, csak jelentjük és ők elintézik. Volt egy kirohanása, olyan Fifa 16 elején, mikor csinálta az accokat jobbra-balra. :D
Nélküle nem lenne teljes a fórum, ha nem csinálna havonta egy accot.. :D

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#3799) Citroware válasza vegitossj7 (#3798) üzenetére


Citroware
addikt

És mi van, ha téves a jelentés? :DDD

Hogy tudják rábizonyítani, hogy ő az? Valószínűleg dinamikus IP címe van, azaz naponta változik.

[ Szerkesztve ]

(#3800) MdewC válasza Citroware (#3799) üzenetére


MdewC
nagyúr

Semmi.

A jelentés nem kérdőjeles, hanem kötelező.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.