Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2051) F1rstK1nq válasza Sati1984 (#2050) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Szerintem. (Main squad-odra)
Kroosnál jobb Draxler (Nem minden a pace ugyan, de ide már nekem túl lassú, mondom úgy, hogy RM drukker vagyok és real life egyik kedvencem.)
Boateng egyik legjobb CB játékban.
Hector meg már tavaly is jó volt, szerintem idén jobb, mint Schmelzer.
Bruma meg chem miatt kell, nem lesz jobb vagy rosszabb, mint Vlaar.

*Nem utolsó sorban, így full chem-es lesz a squad-od, nem tudom mennyire számít nálad. ;)

[ Szerkesztve ]

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#2052) Attila432 válasza Sati1984 (#2050) üzenetére


Attila432
tag

Jeffrey Bruma-t használd szerintem Vlaar helyett és 100 a chem-ed is. Illetve Strootman-on elgondolkodnék Sneijder helyett, mert tud védekezni.

(#2053) Rypejakten válasza Sati1984 (#2050) üzenetére


Rypejakten
addikt

tuti így tolnám a helyedben, ennél jobbat nem igazán lehet összehozni, ha a játszhatóság a lényegi szempont.

a padon lévő német alternatívák a CAM posztra vonatkoznak, Vilhena Bazoer helyére mehetne.

[ Szerkesztve ]

(#2054) kicsako


kicsako
őstag

Valaki pc-n origin accessel meg tudna nezni pro clubban a top jatekosok hanyasok? Eddig neha felbukkantak 99esek, es erdekelne ott is vannak-e csalok. Koszi

(#2055) MdewC válasza Sirandrish (#2041) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ez persze Rype kolégának ment elsősorban!!! :))

Csak félre ment picit:

Ez igen. Köszönjük szépen a hosszú elemzést! :)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2056) barcabome


barcabome
aktív tag

Üdv mindenkinek!

FIFA 17-re keresek Pro Club csapatot PS4-en, ahova lehetne majd csatlakozni, vagy esetleg olyan személyeket, akik hasonló módon csapattársakat keresnek és alapítanának klubot velem.

Középpálya, középcsatár, támadósor bal és jobb széle, bárhol szívesen játszom.

PSN Id-m: bomeHUN90

Kérem csak olyanok jelezzenek, akik hétköznap is játszanának a klubban naponta legalább 1-2 órát. Az esetek 90%-ában hétköznap este 18:00-tól online vagyok.

Játéktudás nem mérvadó, a lényeg a jó hangulat és a baráti légkör lenne számomra.

Üdv! :)

[ Szerkesztve ]

(#2057) szeby241


szeby241
csendes tag

Sziasztok,a sbc- n jelenleg a ten league hybridnel tartok,megisvan a csapat de csak 99 a chemistry és 100-ast kér,na ezt hogy lehet megvalósítani.eddig dobott egy otamendit és egy godint az eddigi packokbol,ugy 80 k a jelenlegi költségvetés,ps4 id szeby24,engem is föl lehet írni.

(#2058) clizer válasza barcabome (#2056) üzenetére


clizer
tag

En is klub tarsakat keresek, max 4 foig. Jelenleg nem vagyok gepnel, ugyhogy felvehetnel, psn id-m az osszefoglaloban. :)

(#2059) _adaml21_


_adaml21_
őstag

Szerintetek előrendelésnél melyik az értékesebb?
- 5 héten át heti 1 draft token + 8meccs loan Hazard/Martial/Reus/James + Soundtrack mez
- 20 héten át heti 1 Jumbo Premium Gold pack

(#2060) toome1985


toome1985
tag

Hy. Nalam megy mar a jatek es az acces trialt mar felhasznaltam tegnapelott. Xbox one digitalis elorendeles. Gondoltam szolok

(#2061) HaZsolt válasza _adaml21_ (#2059) üzenetére


HaZsolt
őstag

- 20 héten át heti 1 Jumbo Premium Gold pack

(#2062) #16514048 válasza _adaml21_ (#2059) üzenetére


#16514048
törölt tag

Há az árat nem nézzük, akkor egyértelműen a második, de szerintem nem ér annyit, amennyivel többe kerül.

(#2063) sch_a válasza _adaml21_ (#2059) üzenetére


sch_a
addikt

Ha jól játszol, akkor a draft tokenekkel lényegesen jobban jársz.

(#2064) szcsabaa válasza _adaml21_ (#2059) üzenetére


szcsabaa
csendes tag

a 20 heti pack jobb szerintem, ha 576-nál nézted ezt mint ahogy én akkor azt vedd figyelembe csak készlet erejéig adják hozzá , tehát nincs garantálva
én ma kérdeztem rájuk facebookon

(#2065) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

G2A-n kívül honnan rendeltétek még elő neten PC-re? :)

(#2066) LendvaiFeri1 válasza _adaml21_ (#2059) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

+1 a tokenre.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#2067) szcsabaa


szcsabaa
csendes tag

aki tolta már online , szögleteknél szabadnál , tizinél lehet használni a "célzót" vagy teljesen vakon kell érzésre?

(#2068) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Ha tudtok mondani boltot ahol 29. előtt odaadják a fifa 17-et akkor jelezzétek légyszi, (privát üzenetben-ben is jöhet) már nagyon játszanék 28-tól:).

(#2069) LendvaiFeri1 válasza HaZsolt (#2068) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Konzolvilág?

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#2070) HaZsolt válasza LendvaiFeri1 (#2069) üzenetére


HaZsolt
őstag

Biztos vagy benne, hogy ők már 28-án oda adják? Akkor tuti, hogy ott szerzem be, ami szuper lenne, mert nem kellene 29-én beutaznom érte hanem helyette már otthon tudnék játszani.

[ Szerkesztve ]

(#2071) Meghivott válasza Meghivott (#2047) üzenetére


Meghivott
addikt

Végül Ghanaból 5 perc alatt nevetséges összegből összeraktam :DD

(#2072) _adaml21_ válasza szcsabaa (#2064) üzenetére


_adaml21_
őstag

Igen, az az 576, a másik meg a konzolokszervize.
Végül utóbbi mellett döntöttem, talán az 5 tokennel tényleg jobban járok, 110 Ft-al olcsóbb is, meg kapok egy kis Neymar figurát is :DD
Illetve az elmúlt 3 évben is náluk vettem.

(#2073) Sirandrish válasza _adaml21_ (#2072) üzenetére


Sirandrish
legenda

Neymar figura? Az asszony megölne érte :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2074) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

A magyar boltokban van rá bármi esély, hogy 1-2 nappal korábban megérkezzen?

(#2075) vegitossj7 válasza Kristof_94 (#2074) üzenetére


vegitossj7
addikt

2072

Ez már a második ilyen eset, hogy heccből sem olvastál vissza.

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#2076) Toxy


Toxy
aktív tag

Felhívtam a konzolvilag-ot hogy megérdeklődjem mikortól vehető át.

De azt az infót kaptam hogy 29-én nyitástól lesz kapható a FIFA 17.

[ Szerkesztve ]

(#2077) Meghivott


Meghivott
addikt

Az SBC-ben a liga és nemzet HARDot megcsinálta valaki?
5 pár játékosom van, akik egy-egy nemzet és csapattagok, és van egy, aki teljesen más nemzet és csapat, de a chem max 81-re jön ki.

(#2078) Meghivott válasza Meghivott (#2077) üzenetére


Meghivott
addikt

már látom, loyality chem ...
:(

(#2079) veterángeri válasza Meghivott (#2078) üzenetére


veterángeri
tag

A hard és az ultimate is ilyen!

(#2080) Citroware


Citroware
addikt

Leírom én is a kereskedési tapasztalataimat.
Soha nem ment olyan jól a biznisz, mint a FIFA 15 indulásakor. Eleinte minden úgy ment, mint korábban, Web App megnyílt, jöttek a napi ajándékok, felvettem, eladtam a cuccokat, szert tettem kb 10-15k zsetonra megjelenés előtt. Ez az a kivételes év volt, hogy nem vettem meg a megjelenéskor a játékot, mert PS3-ról PS4-re terveztem váltani kicsivel később. De ez a lényeget nem befolyásolja, Web Appban ott voltam.
Megjelenés után pár nappal, talán a megjelenést követő hétvégén, vagy az azt követő hét valamelyik napján egyszercsak megindultak a 150/200-as arany szerződésárak szépen felfele. Eleinte ugye minden laikus eladogatta a megjelenés napjának környékén, amiket csomagokból nyitott, mert nem látták be hogy kelleni fog, aztán persze lejátszottak pár meccset és hopp, gyorsan kéne szerződés, hogy játszhassanak még. Na ekkor beb.szott a piac. Hirtelen megnőttek az árak, korábbi években rendre ez beállt kb 300/400 közöttre, de ezúttal sokkal jobban megnőtt, már 400-500-at verte az érték amikor a sok bizniszelő rákapcsolt és ők is elkezdték felvásárolni heccből, hogy még feljebb menjen az ára, de a sok hozzá nem értő azonnali vételből vette meg ezeket, mert nekik azonnal kellett szerződés, így egy délután alatt felment 1000 zsetonra azonnali vételárban, miközben licitelésnél még mindig 150 vagy 200 körül kapható volt. Ez idő alatt én rengeteg szerződést vettem és adogattam el többszörös áron, aztán megint és megint, és 20k-ból csináltam magamnak 200k-t egy délután alatt.

Erre az eseményre figyeljetek majd. Tavaly figyeltem a piacot, sajnos ilyen esemény nem történt meg, sőt, rendhagyó módon örökre 200-as áron maradt a sima arany szerződés, erre még nem volt példa. Lehet, hogy a csomagokba több szerződést rakta, vagy fene tudja. Most persze csak a PS-es piacról beszélek. De ha idén netán megint összeomlana a szerződés piac... érdemes lehet résen lenni. Kb szombat környékén.

[ Szerkesztve ]

(#2081) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Na, végül megvettem neten a játékot és nagyjából megismertem az új dolgokat.
A Journey mód nekem nagyon tetszik, a NUFC híján a MU-t választottam, de az utóbbi néhány meccsen nem mentek a dolgok, úgyhogy végül aláírtam egy kölcsönszerződést a Newcastle csapatával! :DD
A keretépítős kihívások sem rosszak, legalább fel lehet használni a nem eladható játékosokat is, plusz a jutalmak sem rosszak. A draftot nem próbáltam egyelőre, talán majd ma este.
Ami nem tetszik az tizenegyesek... Lehet, hogy valakinek ez bejön, de szerintem borzasztó. Amíg ott van a segítő nyíl elboldogulok valahogy, de egy éles helyzetben... Ami még nem tetszett: mi ez az új testcsel, mozgás? Azt hiszem az LM+RM kombinációval csinálják vagy tévedek? Nagyon idegesítő, egyelőre nem tudom kivédekezni sem. :( Az ellenfelem úgy forgott Hisztiánóval, hogy beleszédültem.

(#2082) WhiteAngel89


WhiteAngel89
aktív tag

ha ma veszek egy cd kulcsot akkor mától már lehet tolni?

iPhone 15 pro, Macbook Pro 13 m1 2020

(#2083) dtrms


dtrms
aktív tag

Az hogy lehet, hogy volt egy Lukakum, akit eladtam 25,000-ért és csak 24,367-em van ??? És ezt úgy, hogy most reggel még kaptam hozzá 500-at ajándékba és volt kb 150-200-am.
Szóval olyan 26,000 kellene legyen a kasszában....

(#2084) LendvaiFeri1 válasza dtrms (#2083) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Adó.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#2085) eM'82 válasza dtrms (#2083) üzenetére


eM'82
addikt

5%-ot levesz az EA, sajna ezt bele kell kalkulálni a tervezett profitnál.

(#2086) dtrms válasza LendvaiFeri1 (#2084) üzenetére


dtrms
aktív tag

Ez de kemény! :D eddig észre se vettem...

(#2087) gabigyerek válasza dtrms (#2086) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Ez akkor igazán érdekes csak amikor eladsz egy játékost 400K-ért plusz még párat mellé és 398K lesz az egyenleged :)

PS4

(#2088) Sati1984 válasza F1rstK1nq (#2051) üzenetére


Sati1984
tag

Igazatok van, nem figyeltem a full chemre rendesen oda... Majd összedobok egy hibridet ezekből a javaslatokból, köszi, kollégák :D :R :C :R

Intel Core i5-9600K | 56 GB RAM | RTX 4070 12GB | Oculus Quest 2 | Beat Saber magyar csúcs pár pályán :-)

(#2089) MdewC válasza dtrms (#2086) üzenetére


MdewC
nagyúr

Meg se mertem nézni a coin mennyiségem, mikor több százezres játékosokból cseréltem csapatot. Több mint 150K-ba fájt csak a csere... :P

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2090) Sati1984


Sati1984
tag

FIFA 17 Finishing tutorial

Úgy néz ki, a hosszú sarokba a megfelelő szögből idén elég effektíven be lehet lőni.

Csak ugye az ilyen góloknál a helyzet kialakítása a 90%, a finishing maga csak 10... és Inceptionnek meg a többieknek (JukeZ, airjapes, stb.) azért jobban megy ez... :DD

Intel Core i5-9600K | 56 GB RAM | RTX 4070 12GB | Oculus Quest 2 | Beat Saber magyar csúcs pár pályán :-)

(#2091) barcabome


barcabome
aktív tag

Üdv!

Ha USA Store-ban veszem meg a FIFA 17-et, de a magyar profilomon játszom vele, akkor ugye nem tudok Ultimate Team-ben FIFA pontokat venni a magyar accommal (ez nem lenne gond).

Ezen kívül ér még bármilyen hátrány? Online meccsek nem fognak laggolni, illetve attól még európai játékosokkal sorsol össze a játék?

Fontos lenne a válasz, előre is köszönöm! :R

Van valami eltérés az USA és az EU verziók között (az elérhető kommentátor nyelveken kívül)?

Mert pl. anno a PES 2015-tel beszívtam, mert annál két külön játéknak számít az USA és EU verzió és USA verzióval csak USA-ban élők ellen tudtam játszani. :(((

(#2092) getdizzy


getdizzy
aktív tag

Hatalmas mázlim volt, mert esett egy IF Cavani a Squad building challange után
Jelenleg 58 k - 89k között mozog az ára

A kérdés hogy most eladjam ilyen áron, vagy ez fog még fentebb menni?

köszi

(#2093) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Iszonyat nehéz a védekezés ebben a játékban.Kezd felbosszantani.Minap ajánlotta a kolléga a területi védekezést, de az sem vált be igazán.A becsúszás életveszély, alig tudom használni sárga lapos figyelmeztetés nélkül.Remélem a teljes játékban csinálnak ezzel valamit.

(#2094) MdewC válasza getdizzy (#2092) üzenetére


MdewC
nagyúr

Jó kérdés, mert még kint sincs a game. Én eladnám, mert a megjelenés után sokan fognak még nyitni, ergó több lesz a piacon. De ez csak tipp, neked kell eldönteni. ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2095) F1rstK1nq válasza barcabome (#2091) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Nem lesz semmilyen hátrányod, nincs semmilyen eltérés a két verzió között, mivel csak egy verzió van. :K Nekem is pont így van, reggel 6 óta lehet is játszani vele, ha US Store-ból vásároltad. Nyomattam is pár meccset meló előtt. ;]
Pontokat is tudsz venni ha szeretnél, mert oda irányít át az oldal, amelyik account-odon játszol. (sosem vettem még, de teszteltem)
Nem fogsz laggolni sem természetesen.

(Aláírásodból gondoltam, hogy PS4 a platform, jó tévedek? :D Mivel ez arra vonatkozik, de gondolom xbox-nál is így van)

[ Szerkesztve ]

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#2096) _adaml21_


_adaml21_
őstag

Én ezzel a teammel mentem a Crazy eights-re, hátha valakinek jól jön.
Jobban jöttem ki Ndiayekkel, meg Kouyatékkal, mint rare bronz játékosokkal.
Mondjuk más kérdés, hogy így is kurvára ráfizetős lett a buli, el is vette most egy időre a kedvemet a dologtól. Jött ugye 2000 coin, meg egy pakk: Penaranda + Embolo, a csapatra meg 6k-t költöttem.

(#2097) hajbel válasza ProEvoFan (#2093) üzenetére


hajbel
addikt

Ne csúszkálj, csak annyit érsz vele, hogy teljesen kiesik egy védőd! Amikor nagyon közel vagy az ellenfélhez, és jó szögben akkor meg lehet nyomni. Nehezebb fokozatokon gép ellen, ha nem állsz jó szögben, amint megnyomod a gombot, rögtön befordul az ellnfél és villan a sárga/piros. Tehát csak legvégső esetben szabad használni, pl. ha hosszan megtolja az ellenfél a labdát.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#2098) Sirandrish


Sirandrish
legenda

PS4en nem lehet előre letölteni a gamet?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2099) F1rstK1nq válasza Sirandrish (#2098) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Nekem engedte előtölteni már múlt héten, US store-ból, 35GB. Érdekes, hogy EU store-on nem engedik, ötletem sincs mi oka lehet.
(Miután letöltöttem, előjött a számláló, hogy mikortól játszhatok vele :U )

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#2100) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Nyitottam pár 150 pontos pakkot és vártam, hogy besétál egy játékos, de sajnos nem. Viszont jött egy Handanovic aki 19k-ért, Ter Stegen 2,5k-ért, Pedro pedig 3k-ért ment el, szóval most van majdnem 40 ezrem, plusz a befektetések. Próbálom csinálni az olyan SBC-ket, amik nem "untreadable" csomagokat adnak, de nem egyszerű.
Szerintetek mivel lehet most jól kereskedni PC-n?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.