Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2301) MdewC válasza Sirandrish (#2300) üzenetére


MdewC
nagyúr

Micsinyász??? :DDD

Ebből nagyon sok gombóc lesz. :))

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2302) Sirandrish válasza MdewC (#2301) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nincs a storeban vásárolható Fifa pont..vagyis én nem látok.
Mit nem értesz? :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2303) MdewC válasza Sirandrish (#2302) üzenetére


MdewC
nagyúr

Totál kész vagyok (meló, család, egyéb fontos teendők miatt, KO, alig van időm), ezért csak hülyültem... :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2304) Aguinaga válasza szupersanyi (#2297) üzenetére


Aguinaga
őstag

Szia (és szia mindenki, mert új vagyok a topikban)!

Én is onnan vettem, tegnapelőtt megkaptam a kódot, letöltöttem, és éjféltől már nyomom is.
Egyelőre nincs gáz vele, remélem, nem is lesz.

Amúgy kis segítség elkelne a játékhoz, mert kb. 6 évvel ezelőtt fifáztam utoljára, akkor még nem emlékeim szerint szó nem volt ilyen ultimate teamekről meg FUT meg minden.

Csak annyi a gondom, hogy valami nagyon alap, szájbarágós leírás van az ultimate team játékmódhoz?
Pl. ha csinálok egy ultimate csapatot, akkor kapok kártyákat, amikben minden féle fajta nemzetű és bajnokságú emberek vannak (persze ilyen 55-75 overallal) és gondolom a chemistry ezért ilyen fos (régen sokat NHL-eztem, amikor még volt PC-n, onnan ismerős a chemistry fogalma), de hogyan tudok más embereket szerezni. Adjam el a 75-ös csávókat, mert a 50-esért gondolom a kutya nem ad egy lukas coin-t se. Meg több csapatot is lehet csinálni, itt olvasom, hogy Calcio A csapat meg BPL, ebből gondolom.
Szóval nem akarlak fárasztani titeket itt ezzel a dologgal, viszont nekem nagyon tetszik ez a kártyás rész így első blikkre.

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#2305) Rypejakten válasza Aguinaga (#2304) üzenetére


Rypejakten
addikt

szia, topikösszefoglalót csekkold le, sok hasznos infót találsz. :)

(#2306) Sirandrish válasza MdewC (#2303) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez rendben van, de hol a francban vannak a Fifa pontok? :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2307) Rypejakten válasza Sirandrish (#2306) üzenetére


Rypejakten
addikt

Browse games > FIFA > FIFA points

nagyjából másfél másodpercet kellett volna rászánni.

(#2308) Aguinaga válasza Rypejakten (#2305) üzenetére


Aguinaga
őstag

Szia!

köszi, olvasgatom, ott egy csomó Fifa16-os hsz is be van linkelve, azok még itt is megállják a helyüket?
Pl. a 4-5-1 (1) formációnál a játékosok tulajdonságai (kapusoknál mi fontos, ilyesmi).
Ajánlott workrate-nél mi a H/M, H/H, M/H?

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#2309) poolzee


poolzee
tag

Sziasztok

A szabadrugásokat lehet valahol gyakorolni?
Practice arènában pl. nincs ilyen lehetősèg?

poolzee

(#2310) Sirandrish válasza Rypejakten (#2307) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nagyjából 12szer kerestem már rá (PC-n), és nincsen :N
Fifa 16 alatt sem mutat semmit, pedig eddig ott mindig meg lehetett találni.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2311) Rypejakten válasza Aguinaga (#2308) üzenetére


Rypejakten
addikt

többnyire megállják a helyüket, a tulajdonságokról esik szó, a kapusokat pl. pont embere válogatja, hogy kinek mi jön be.

H: high, M: medium, L: low, a játékosinformációknál találod meg (jobb analóg lefelé nyomva)

Sirandrish:

drachoHUN: tényleg nem, kidob mint a sicc.

[ Szerkesztve ]

(#2312) drachoHUN válasza lanikai (#2281) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Basszus akkor tényleg nem lehet alt+tabolni meccs közben? Zseniális...

Forza JUVE!!!

(#2313) zsolti72837 válasza _adaml21_ (#2298) üzenetére


zsolti72837
őstag

Köszönöm. :R

A csatár emberkét lehet ismerni? :)

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#2315) Sirandrish válasza Rypejakten (#2311) üzenetére


Sirandrish
legenda

PS store-ról van ám szó :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2316) mettek


mettek
addikt

Van egy 64-es UT csapatom akikkel div9-ben játszom de már ott tart a dolog hogy semi pro szinten sem tudok nyerni. Mi a szar? Nem vagyok egy nagy spiler de nem is analfabéta. Nem értem. Az embereim nem mozognak üresbe, az ellenfél minden labdát elvesz, tökéletesen passzol stb.... lehet valamit beállítani amitől jobb lesz a csapatom vagy ez ennyi? Ilyen a játék?

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2317) lanikai válasza drachoHUN (#2312) üzenetére


lanikai
aktív tag

nem, és nem lesz egyszerű leszokni róla... nekem egy draftom (is) bánta

durva, hogy 10-ből legalább 6-7 ellenfél coin farmer, legyen az draft vagy seasons :(((

[ Szerkesztve ]

(#2318) HaZsolt válasza clizer (#2290) üzenetére


HaZsolt
őstag

Aki Fifa 17 Deluxe Editiont rendelt elő PS4-re. Az írja be a kódot, indítsa újra a fifa 17-et és a következő indításnál kapja meg a csomagot.

(#2319) Takika14 válasza lanikai (#2317) üzenetére


Takika14
aktív tag

Én ezért toltam a 16ot ablak módban, itt is az lesz szerintem. :D

(#2320) clizer válasza HaZsolt (#2318) üzenetére


clizer
tag

Ilyen alapvető dologra nem gondolni.. Köszi, meg is kaptam!

(#2321) marcess válasza Takika14 (#2319) üzenetére


marcess
senior tag

Én próbáltam, és ablakos módban 1 perc alatt kidobott mindig, sajnos ez nem megoldás.

(#2322) MdewC válasza HaZsolt (#2318) üzenetére


MdewC
nagyúr

Köszönjük az információt!

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2323) _adaml21_


_adaml21_
őstag

Gyerekek, ez kínzás, fél órája telepítek, és még csak most raktam be a 3. DVD-t.... Itt vár még 2 bevetésre... Biztos ér ennyit ez a Journey mód? :DDD

Amúgy unalmamban megnézegettem a dobozait az eddig megvásárolt FIFA-imnak, és a következő a tendencia:
- 14, még DZSB-vel az elején: 1 DVD, 10k HUF
- 15, 2 DVD, 11k HUF
- 16, 3 DVD, 14k HUF
- 17, 5 DVD, 15k HUF

Ha így haladunk, pár év, és 20 DVD-n jön ki a 30ezerbe kerülő játék :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2324) #TOTTI


#TOTTI
őstag

Vajon miért nem tudok mobil appban és web appban transfert használni? Mennyi meccset kell ahhoz játszani.

(#2325) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

No, lenyomtam a gép ellen, amivel nyit a játék első indításkor, illetve 3 pro club meccset. Eddig tetszik. Eddig...

Forza JUVE!!!

(#2327) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Hát srácok, ez az input lag engem kicsinál... Főleg, hogy nincs alt-tab, egy Skype-tól DNF-et kapok.

Oda is lett a rekordom, 5 dnf-et kaptam, miközben csak 3x kaptam ki 30 meccs alatt... Még jó amúgy, Div 7 veretlenül elérve, de a kevés coin miatt, mindig rotálom a csapatomat jobbra-balra...

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#2328) MdewC válasza vegitossj7 (#2327) üzenetére


MdewC
nagyúr

Jövő hét szerdára DIV1 win, ha megtolod kicsit. :C

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2329) _adaml21_


_adaml21_
őstag

Első tapasztalatok:
- A grafikától én egyáltalán nem dobom el magam (nem játszottam demoval, nem néztem gameplay videokat szándékosan, így ezzel most szembesültem először), majdhogynem jobban tetszik a 16 grafikája színvilág, ilyesmi miatt, pedig FHD Ultrán tolom
- A szögletek, beívelt szabadok tetszenek
- Végre van értelme a széljátéknak
- Vannak olyan lövések, amik rettenetesen irreálisak... imént Van Persie akasztott nekem 22 méterről estében (épp szerelni próbáltam), jobb (!) külsővel egy akkora bombát a bal felső ficakba, hogy csak lestem
- Paco Alcacer OP! :D 2 meccs, 4 gól, 1 assist
- A menüben való lépkedés lassú, "akadozik" (nem tudom, mi erre az egzakt kockagémer kifejezés)

[ Szerkesztve ]

(#2330) #16514048


#16514048
törölt tag

Ma kipróbáltam a játékot, eddig tetszik.

Megvolt az első kisétálós nyitásom is Lloris személyében. :DDD SBC után kaptam, a csapatra kb 6k-t költöttem, ő meg 35 körül megy most. Kezdésnek nem rossz.

(#2331) chop


chop
őstag

Na, eddig ugy allunk, hogy ket szezon FUT-ban, elso 2-2-5, masodik eddig 0-0-7. Igen, Div 10-ben. (A 15-osben Div 1-ben voltam 360-on, tavaly PC-n a legjobb osztalyom a 4. volt.) A 11-es ota az osszessel jatszottam, de azert ez eleg sokkolo. Ami nagyon fura, hogy gyakorlatilag az osszes ellenfelem nagyon jol vedekezik es letamad, akarcsak az elozo jopar verzioban. Azt gondolna az ember, hogyha mindenki jol vedekezik, akkor ez nem lehet olyan borzasztoan nehez, hogy csak nehanyak kivaltasaga, marpedig szamomra - tovabbra is - teljesen remenytelen. Amolyan passziv vedekezes van, folyamatosan containelek, jockey-zok (ahogy ugye javasoljak), de szerelni csak es kizarolag akkor tudok, ha:
- belemfut az ellenfel,
- es emelle jokor nyomom a szereles gombot.

Oldalrol pl. keptelenseg szerelni - mar persze nekem, mert az ellenfelnek ez rutinfeladat.

Ami nagyon erdekes, az az, hogy amennyiben az ellenfel cselez, akkor a vedom kibillen az egyensulyabol (ez foleg neger futobolondoknal jellemzo) es mire ujra megtalalja..na, ezt inkabb nem is folytatom. Ha ugyanezt probalom kopizni a masik oldalon, akkor a jutalmam az, hogy a vedore egyszercsak ravaltanak, megiramodik es meg azelott elveszi a labdat, hogy akarmelyik iranyba elhuztam volna az analogot.

Ezzel szemben az ellenfel - labdafedezes mellett - nemegyszer konkretan hatulrol megmaszik es egyszeruen elveszi a labdat.

A masik: high pressure aktiv, de az elozo reszekhez hasonloan ez kb annyira aktiv, amennyire az AI akarja. Jellemzoen nem. A masik oldalon konkretan az 16-osomnal van 4 jatekos, de annyira feltolt vedekezessel, hogy az utolso vedojuk a felpalyanal all. Kipasszolom a labdat a kapussal, probalom kihozni, de mire atpasszolom az egyik jatekostol a masikhoz, az ellenfel a masik jatekosaval mar ott terem, nekiront, felboritja, akarmi, meglep, beveri. Probalom ugyanezt a masik oldalon, de csak szolid kergetozes folyik.

Magamat masszivabb kocajatekosnak mondanam, de hogy kozel 20 meccsbol asszem 1 volt olyan, ahol minimalis eselyem lett volna, az egy kicsit bosszanto.

Ez a jatek meglatasom szerint az embervaltasrol szol. Ha ebben jo vagy, akkor a tobbi tokmindegy, egyebkent meg teljesen felesleges kinlodas. Szar ez igy.

[ Szerkesztve ]

(#2332) Meghivott válasza _adaml21_ (#2329) üzenetére


Meghivott
addikt

Dettó ez az érzésem a grafikával kapcsolatban :(
Ezért kár volt új motorhoz nyúlni.
Azt hittem az irányító kezd beszarni, de nem, a menüben való lépkedéskor sokszor kétszer kell irányt nyomni.

(#2333) chelseafan94 válasza chop (#2331) üzenetére


chelseafan94
tag

Azt hittem, hogy csak én vagyok ezzel így. Tavaly masszív 2. ligás játékos voltam, most meg szóról szóra úgy jártam, ahogy te.

PS ID: KoloChelsea

(#2334) MdewC


MdewC
nagyúr

Első 17 élményem: nincs meg a 2012-es csapatom, 2016 szept a dátum, 0 pakk jutalommal.

Ilyenkor mit lehet tenni???

Chop:

1. Kevesebb sprint szerelésnél. (Túlfutsz a labdáson.)
2. Több labdafedezés labda átvételkor és támadás építéskor. (Bal alsó.)
3. Go offline practice.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2335) LendvaiFeri1 válasza _adaml21_ (#2329) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Nekem azért volt egy kicsit lassú a menü, mert ott 30fps-ben ment a dolog.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#2336) MdewC válasza MdewC (#2334) üzenetére


MdewC
nagyúr

Viszont az 1. meccsem nagyon pozitív lett, online szezon.

Higu mesterhármas pár perc alatt, kellemes meglepetés. Kellemes volt a 4-3-3(4) és tetszik, hogy tudok a 2 CDM-re stay back-et tenni.

Az első benyomásom, hogy a 17 ég és föld a 16-hoz képest, passzolás és emberváltás tekintetében.

(Amint tudok, nekiállok alaposan kitesztelni.)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2337) _adaml21_


_adaml21_
őstag

Na, lejátszottam 8 Online Div meccset, 6-0-2 stattal. Ami érdekes, hogy 3x is rage quiteltek ellenem, 16-ban összesen talán 5x nemtomhányszáz meccs alatt. Ja, és megvolt az első coincsalóm is, ilyenkor különösen érzékenyen érint, mikor minden játékos szerződése egyszerre akar elfogyni, a kasszában meg 300 coin van.

4-5-1(2) felállással csináltam két csapatot, még sosem játszottam ebben a formációban, de Rype 16-os irománya alapján megfogadtam, hogy a 17-et ezzel kezdem; és milyen jól tettem!

A sokpasszos játékomnak nagyon fekszik a játék, szélen is lehet támadást indítani végre, és a pace úgy van jól, ahogy van. A kapus megmozdulásai néha irreálisak, és itt nem arra gondolok, hogy olyat fog ki, amit nem lehetne, csak hülyén néz ki.

A grafika, hááát.... Ha mindenféle előítélet nélkül nézzük, akkor azt mondanám, hogy más, mint eddig, de semmiképp se jobb. Ha úgy nézzük, hogy ez az idei egyik fő fícsör, és agyon vissza be volt harangozva, akkor szerintem kifejezetten szar.

Ja igen, a két csapat. Egyik, másik.

Akik jók:
- Paco Alcacer, egy isten, 6 meccs, 8 gól, rá szerintem még egy Hunter lapot is hajlandó lennék elpazarolni
- Wass, Trigueros, gólerősek, jól passzolnak, nagyon faják
- Enzo és Saul király mélységi osztogatók
- Mind a négy középső védő, de különösen a Mangala-Kolo páros
- Rodrigo szélvészgyors, és 4*skill

U.i.: Holnap k*rva szar lesz felkelni :DDD

(#2338) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Draftoltam, sajnos a 3. körben kiestem, de a lényeg, hogy minden meccsen lesérült valaki! Még csak oda sem csúsztak nekik, hanem egyszer csak beadja a taktikai képernyőt, hogy cseréljem le a sérültet... Ugyan ez van az UT-ben is, remélem javítják...
Ja és már rosszul vagyok a Pogba féle gólörömtől... Amikor lő 3-4 gólt és mindet ezzel ünnepli. Dedó.

(#2339) Tomenko


Tomenko
tag

Jelenleg Div7-ben vagyok de nem vagyok megelégedve magammal. Egyelőre csak tesztelem a beállításokat és
a formációkat. Még mindig gyengusz csapatom van főleg csatár poszton és védelemben, Berahinho és Evans :P de a többi is hasonló kategória. Hihetetlen felépített csapatokkal lehet már találkozni, csak pislogok.
Valószínűleg éjjel-nappal kereskednek meg pontokat vásárolnak. Div7-ben szinte minden csapat jobb játékosokból áll mint az enyém de keményen harcolok ;] Jelentem a potya gólok és a komikus helyzetek megvannak.A létező-nemlétező hendit még nem érzékeltem.

(#2340) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Tegnap sikerült nekem is pár meccset lenyomnom, és így elsőre:

- Néha rohadt körülményesen mennek a dolgok (oké a mozgás több pontból tevődik össze, de tényleg érezni a lassulást)
- A lassuláshoz kapcsolódóan az egész játékban érezni egy kis iram visszavételt, elég csak megnézni pl draftban mikor dobja ki a választható kártyákat (1 megjelenése 1 másodperc körül (nem mértem :D) )
- a passzolást szokni kell, de szerintem jobb lesz ez mint a 16-ban volt
- a lövések terén volt pozitív és negatív élményem is, viszont alapjaiban nézve túl van húzva. UT-ben kb 2 gólt kaptam amit kicsit szélről középre lőttek és a kapus vetődve a hóna alatt elengedi. És amúgy is irreálisan sok gólt lehet rúgni szerintem. Túl egyszerű rúgni és kapni is. Tehát ha a védőkkel nem szerelsz a kapus már csak 50-50 hogy megfogja (83-as Trapp-al tesztelve)
- A pace tényleg a helyére került de a dribblingel kapcsolatban még tapasztalnom kell, mert tegnap jött egy cselmatyi CR7-el és megállíthatatlan volt, bárhogy akartam levédekezni
- pakkokból az előbb említett trapp-on kvíül senki sem esett, azt hiszem idén sem hagyatkozhatok a pakkok tartalmára :)
- a grafikában csak én érzem azt, hogy a demo szebb volt?
- UT-ben végre találkoztam (3 meccs) időjárási körülmény változással, Journey-ben pedig olyat is láttam hogy az árnyékos rész naposra változik vagy fordítva (lehet UT-ben is lesz ilyen látható)
-a Journey mód érdekes, egyelőre ami feltűnt a borzalmas grafika a bejátszásoknál. Oké,oké a játékosok jól kidolgozottak és szépek (mondjuk a szemforgtások még mindig nevetségesek :) ), viszont amikor Hunter áll és a háttérben a fák mint a stroboszkóp villognak plusz a kocka autók viccesek. (Ez a játék nem erre van kitalálva)

Alapvetően sokat kell játszani vele, de az UT online season-t én még nem kezdem el tanulva atavalyi hibámból, ugyanis az elején a 10-6 divekben is nagyon megszórják az embert és csak gyűjti az ember a vereségek számát miközben fogynak a fogyó eszközök :)

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

PS4

(#2341) veterángeri


veterángeri
tag

Mandzukicra milyen chemet tennétek?
Kellemes csalódás eddig nekem de hátha lehet még fokozni ;)

(#2342) LedyGyuszi


LedyGyuszi
addikt

Home társam unszolására megvettük mi is a játékot. Egyre jobban tetszik... :) Befejezéseket viszont még tökéletesíteni kell! :)
Squad building challengeből már csak a 2 legnehezebb van hátra (a ligásakat leszámítva).
A pakkokból + minimál áras várárlásokból összedobtam az alábbi 2 csapatot + marad még kb. 100.000 coins.
Bundes
SeriaA

Egyenlőre offline gyakorolok, de még sok a munka.

Érdemes egyébként 400-as bronz pakkokat venni, jobb esetben 7-8 itemet is el tudsz belőle passzolni.

XONE: LedyGyusziHU

(#2343) mettek


mettek
addikt

én offline season UT-t játszom, eddig div9-ben vagyok és egy itteni tanácsra nem full gold hanem többnyire bronz csapattal játszom 67 körüli overall-al. A bajom annyi hogy az azonos erősségű csapatok is megvernek professional fokozaton. Lehet én vagyok analfabéta ehhez a játékhoz de az ellen simán elveszi a labdát, én ha fedezem is ezzel az ölbeülős módszerrel akkor is elpöckölik. A játékosaim félidőre 20-30% staminán vannak, egyszerűen nem értem, kiábrándító.

A játékosaim üresbe nem mozognak, egyhelyben állnak vagy védő van rajtuk, az ellentől meg kb képtelen vagyok labdát szerezni, olyan szinten forgolódik.

biztos vannak olyan csapat, taktikai beállítások amik ezen javítanak csak én ezeket nem vágom..

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2344) zsolesz06


zsolesz06
tag

Fifa 17 iOS-re? Valaki nem tudja mikortól tölthető végre?
:) :)

(#2345) Kristof_94 válasza zsolesz06 (#2344) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nem tudom, már eléggé elhúzták a megjelenést. Mások már hetek óta játszanak vele, mivel 4-5 országban felkerült az apple storeba teszt célból... Aztán majd kiderül, hogy az iPad 2 nem is jó hozzá, úgyhogy hiába vártam ennyit. :D

(#2346) F1rstK1nq válasza _adaml21_ (#2337) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

KP Boateng érdekelne. Brutál lapnak néz ki, meg "olcsó" is. Vélemény róla?

Igaziból CDM-be tenném. Magas is, erős is, csak félek, hogy a medium wr kevés oda. :U

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#2347) zsolesz06 válasza Kristof_94 (#2345) üzenetére


zsolesz06
tag

Folyamatosan húzódik csak....már több időpontot olvastam aztán végül egyik sem jött be. Eddig egyik Appstorbe sem találtam, jelezhetnék már hogy mi van. :W :)

(#2348) LedyGyuszi válasza mettek (#2343) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

az elmúlt 2 évben működött nálam ez a módszer, az idén nem...demoval nem sokat gyakoroltam (pedig ott simán vertem WC-t),így most én "élesben" szokom a játékot. hasonló problémával küzdöttem, mint te!
amatőr- semmi prot bronz, majd ezüst kolumbiai csapattal vertem.
Profihoz már összetákoltam 2 gold non rare csapatot, így már azt is simán veszem, persze itt is van egy két soványka 1:0, 2:1, mert a gép tényleg néha hihetetlen dolgokat művel.

Szóval ajánlom vegyél nonrare gold playereket.

Biztosan van, aki chem nélkül, bronz csapattal oktat, de egyenlőre ez nem én vagyok... :DDD

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#2349) _adaml21_ válasza F1rstK1nq (#2346) üzenetére


_adaml21_
őstag

Egyelőre olyan semmilyen.
Erős, felborítani nehéz, passzolni egész jól tud, és a lövései se rosszak, valamint 4*skill, de szerintem CDM-be kevés a def statok miatt.

Én erre a Musondára lennék kíváncsi, nagyon körbe van rajongva Futheaden főleg az 5skill 5wf miatt, és viszonylag olcsó is (3k körül), kérdés, hogy kimerül-e ennyiben a srác, hogy 5*5*?

(#2350) F1rstK1nq válasza _adaml21_ (#2349) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Értelek, köszi, lehet ránézek, így elég meggyőző: Erős, felborítani nehéz, passzolni egész jól tud, és a lövései se rosszak, valamint 4*skill
Mondjuk tavaly sem statokkal védekeztünk, szóval az nem riaszt vissza. (Rooney volt a cdm-em 16-ban és hibátlan volt. ;) )

Musondával én is szemezek. :K Mondjuk múltkor Rypejakten kolléga rávilágított h stamina/strength kevés lehet oda, de igazából Neymar sem sokkal jobb ebben a két statban.

[ Szerkesztve ]

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.