Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3351) _adaml21_ válasza Kristof_94 (#3348) üzenetére


_adaml21_
őstag

Sajnos így is több jön, mint amire nekem időm van :DDD
Ha meg kihívást keresel benne, ne a futheades előre megcsinált csapatokat rakd össze, hanem agyalj rajta te.

(#3352) mashroom


mashroom
csendes újonc

Valaki tud megoldast a direct x hibara?

(#3353) SzakalyAti


SzakalyAti
tag

Kristof ne haragudj, de a Te rinyálásoddal van mindig tele a fórum..Ez volt a 16-nál is! Nem bántásból, de ahogy olvasgatom elég sokat kellene még gyakorolnod!

(#3354) Kristof_94 válasza SzakalyAti (#3353) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nem sértődök meg! Csak akkor panaszkodom, ha tényleg okom van rá és igazságtalannak érzem. Tavaly megnyertem a DIV2-t csalók nélkül, majd a DIV1-t is jó pár alkalommal, bár azt képtelenség tisztán nyerni, mivel 10-ből 9 ellenfél csaló. Nyilván mindenkinek van mit fejlődni, de lejátszottam már pár meccset és tudom mikor van az, hogy akár mit csinálsz a gép ellened dolgozik. Nézd meg vegitos fórumtárs bejegyzését, hogy honnan bukta el. Én ma 11 meccset nyertem a 25-ből, illetve egyet kihagytam mert már nem tudnék feljebb lépni. A 13 bukott meccsből 9-10 ilyen volt, mint az övé. Szerintem ez alapján jogos a "rinyálás".

(#3351) adamlukacs:

Magamtól szoktam, csak az elején az ultimate kihívást és társait néztem ki. Van egy rakat játékosom, úgyhogy mindig összejön. Viszont azt már nem tudom ki volt a legjobb nyitott játékos. Talán egy OTW Gaitán, el is adtam szerencsére. Ja meg draftból volt egy Benzema, ő is szép összegért ment el. De látom neked nagyon adja! :D

[ Szerkesztve ]

(#3355) kicsirobi


kicsirobi
tag

Adott valakinek valamit ez a Hétvégi Champions?
Végig vittem az egészet, és semmi.

Playstation 5, Miskolc, Spartan Race, Xiaomi 13, Garmin Fenix 6x Pro

(#3356) Yodamest


Yodamest
addikt

Viszont ezt nem értem, kellett volna a hétvégi ligáért valami 30K-t meg csomagokat kapnom de semmit nem kaptam.... ez most hogy van? Aki részt vett még benne az jelezzen már vissza plz, hogy most ő kapott-e valamit.. nemvágom.

Ja közben rábukkantam egy ilyenre: They'll be delivered through the week and before the next weekend league.

A pulzusom egyből visszaesett :)

[ Szerkesztve ]

(#3357) getdizzy válasza kicsirobi (#3355) üzenetére


getdizzy
aktív tag

When do you receive your FUT Champions Rewards in FIFA 17 Ultimate Team?

This is yet to be confirmed, we’re led to believe you’ll receive your rewards in the coming days. As soon as details are confirmed, we’ll keep you updated.

(#3358) kicsirobi válasza getdizzy (#3357) üzenetére


kicsirobi
tag

Köszönöm szépen :)

Playstation 5, Miskolc, Spartan Race, Xiaomi 13, Garmin Fenix 6x Pro

(#3359) getdizzy válasza kicsirobi (#3358) üzenetére


getdizzy
aktív tag

nincs mit :)
én is várom már a packokat, főelg hogy ma éjfélig vannak csak az OTW lapok.
reméljük ma megjönnek.

(#3360) SzakalyAti válasza getdizzy (#3359) üzenetére


SzakalyAti
tag

Csak nehogy az legyen, hogy direkt nem kapjuk meg ma, amíg tudnánk valami jót nyitni :W :))

(#3361) Yodamest


Yodamest
addikt

Na de ki meddig jutott a 7végiben? Meg most nézem csak, hogy a kvalifikáló hétközi kupát csak 4X lehet megpróbálni? Elég para, ezt elsőre nem is fegyeltem, de meg is lett egyből viszont így hogy megláttam, hogy csak 4 try lehet tuti nem fog már összejönni 4 ből sem ;]

(#3362) F1rstK1nq válasza Yodamest (#3361) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Napi 4szer amúgy. :p

Az úgy már elég baráti

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#3363) Kristof_94 válasza getdizzy (#3359) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

A következő hétvégi bajnokság előtt ígérik, szóval simán lehet csütörtök vagy péntek is.

(#3364) Rypejakten válasza chriss87 (#3349) üzenetére


Rypejakten
addikt

nincs VGA a gépedben, úgy nem meglepő.

[ Szerkesztve ]

(#3365) kicsako válasza Yodamest (#3361) üzenetére


kicsako
őstag

4 meccs 4 győzelem. Többre nem volt időm :( Ha megint bejutok most lejátszom mind a 25-t.

(#3366) trapedli


trapedli
csendes tag

Na úgy néz ki "véglegesítettem" a csapatot a hétvégi ligára való felkészülésre.

OTW Sanchest sikerült eladnom 185K-ért, annál többet szerintem nem nagyon fog kapni, mivel elég keveset játszik ha jól tudom. Jó lesz helyette a sima Sanches :)

Elég pofás lett szerintem, ma nekikezdtek a gyakorlásnak, aztán hétvégén hátha bejön valami a weekend kupából :)

Padon van még Costa és Coman is, de sajnos másik RW nincs aki nekem megfelelne. Lehet még Embolot kipróbálom cserének

(#3367) Citroware válasza trapedli (#3366) üzenetére


Citroware
addikt

Csicsó nekem nem vált be annyira. Bellarabi jobb volt.

(#3368) 77Guba


77Guba
aktív tag

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy mi a különbség a teljesen fekete Milik lap, és a félig arany félig fekete lap között? Előre is köszönöm a segítséget!

(#3369) evibly válasza 77Guba (#3368) üzenetére


evibly
senior tag

Teljesen fekete: One To Watch (OTW) lap, ami egy újítás, eddig nem volt ilyen. Azt jelenti, hogy ha a jövőben speciális kártyát kap a játékos, akkor az OTW lapja automatikusan megkapja ugyanazokat az értékeket.

Félig arany félig fekete: TOTW, más néven in form lap. A heti kimagasló teljesítmény alapján kapják a játékosok, egy héten át nyitható, az értéke(i) állandó.

(#3370) Rypejakten


Rypejakten
addikt

töröltem a klubom 160k coinnal, az elmúlt 3 nap kicsit betette a kaput. nem nekem való még mindig az UT.

(#3371) szpal17


szpal17
őstag

(#3370) Rypejakten
Mi történt ha szabad kérdeznem?

[ Szerkesztve ]

(#3372) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Tegnap div7-ben sikerült egy

Neuer-Lahm-Boateng-Hummels-Alaba-Reus-Robben-Thiago Alcantara-Lewandowski-Aubameyang ellen úgy 1:1-et játszanom, hogy félidőben érkezett hozzá csereként egy Ronaldo-Neymar-Pogba trio :D :D :D

Hozzáteszem, 2 db ziccert kihagytam kapussal szemben a 80-ik és 85-ik percben :/

[ Szerkesztve ]

PS4

(#3373) Rypejakten válasza szpal17 (#3371) üzenetére


Rypejakten
addikt

az early access utáni egy hétben minden rendben volt, de utána egyszerűen játszhatatlan volt az egész, próbáljam nonrare csapattal, vagy 200k-s BPL csapattal, utóbbival csak még cikibb volt.

mindig is nagyon sokat próbálkoztam formációkkal, egyéni statisztikákkal, játékosokkal - idén talán minden 4 védős formációt kipróbáltam már, több mint 300 játékost teszteltem (10+ ligából volt csapatom), de az utolsó 1 hétben semmi sem jött össze, az utolsó 7 meccsen kb. 2 gólt lőttem.

az tette be a kaput, amikor épp felszámoltam az Eredivisie csapatom, építettem egy franciát (Koscielny, Martial, Lacazette etc.), és a következő meccsen színre ugyanaz a holland ligás csapat jött szembe velem. nem játszott jól a srác, de egyszerűen olyan rések voltak a védelmemben, stay back-estül mindenestül, illetve annyi tere volt mindig kontrázni, hogy ott elszakadt a cérna - az volt a fő gondom, hogy oké, nekem sem megy úgy a játék, mint a 16-ban (helyzetkihasználásom pocsék, a gép ellen legendáson is kipasszolom bármely csapatot, de online abszolút nem megy, a védekezésem sem betonbiztos), de egyszerűen olyan mélyen játszik bármilyen taktikával a csapatom, és annyire betömörül ellenem minden ellenfél a saját térfelén, hogy képtelen vagyok felnyitni, ellenben a kontráknál, még ha full mélyen is van a védelmi vonalam papíron, állandóan létszámfölényben hozhatják rám a labdát.

nem éreztem, hogy a játékosaim lassabbak lettek volna, csak egyszerűen nem volt átmenet a csapatrészek között, semmi dinamika. és ez nem 3 meccsig, hanem az utolsó 20-25 meccsem ilyen volt az elmúlt pár napban. semmi örömöm nem volt abban, hogy drága játékosaim voltak, mert nem tudtam használni őket normálisan.

[ Szerkesztve ]

(#3374) _adaml21_ válasza Rypejakten (#3373) üzenetére


_adaml21_
őstag

Kár volt eladni, elosztogathattad volna itt közöttünk a coint legalább, mint egy szeretetszolgálat ;]

Viccen kívül én is azt éreztem, hogy az első héten minden oké, aztán azóta nem megy... Idejekorán meguntam a 16-ot is (egy patch után, olyan április magasságában), de ha ez ilyen marad, ezt még korábban meg fogom :(

[ Szerkesztve ]

(#3375) kicsako


kicsako
őstag

Egyre jobban tetszik ez a játék. Első Samponship weekendre kvalifikáltam magam az első próbálkozásra. Sajnos hétvégén nem volt időm játszani csak 4meccset játszottam 4 győzelemmel. Ma ismét elsőre összejött a kvalifikáció :DD Már csak hétvégére kellene egy csapatot összedobnom.

Eddigi legjobb Fifa. Persze vannak benne hibák mint minden játékban (tudom tudom a vicsőr 3 hibátlan :W ), de ennek ellenére nagyon tetszik. 4312ben eddig egyetlen vereségem volt neten kb. 30meccsből!!

Adam
Felvettelek, van rá esély hogy ma 5 óra előtt tudjunk játszani párat?

[ Szerkesztve ]

(#3376) MdewC


MdewC
nagyúr

Annyia játszanék én is, de 3 napja nem volt 38 alatt a lázam, örülök ha feküdni tudok. :(

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#3377) 77Guba válasza evibly (#3369) üzenetére


77Guba
aktív tag

Köszi a gyors választ, még annyit szeretnék kérdezni, hogy az OTW lapot mi alapján kapja valaki, és ezt milyen gyakran adják valakiknek?

(#3378) kicsako válasza 77Guba (#3377) üzenetére


kicsako
őstag

Máig lehetett csak nyitni. Volt fixen nem tudom hány emberke akik kaptak. Több valszeg nem lesz majd csak jövőre.

Itt megtalálod őket: >>>>>>>ITT<<<<<<

[ Szerkesztve ]

(#3379) gabigyerek válasza _adaml21_ (#3374) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Nekem is volt holtpont, feltettem mindenkit piacra aztán el sem vitték az embereket. Majd néztem pár vidit a youtube-on és egy 4-3-3 (4)-es felállásban cm-ek stay back en sokat javult a középpályám. 10 meccsen keresztül elkaszáltak, aztán most beindult újra.

Drága játékosok ide vagy oda, én mára már az OP-okra voksolok. (Musa, Nkoudu, Gray, Holebas, Walcott, Bolasie stb.)
Oké középpályára érdemes összeválogatni egy jól passzoló-jól lövő-jól védekező kombót de előtte a Wingerek és az ST-ben elég ha csak azok a statok jók a játékosaidnak amiket kihasználsz. PL kit érdekel, hogy mennyi a deffending egy ST-n? úgysem állok le vele szerelgetni, ugyanez a fizikum is, bár ott néha könnyen ellüknek a védők de én hosszú passzokkal a védelem mögé játszok és akkor inkább a balance, és indulási sebesség számít. Workerate-ek nagyon számítanak! Idei részben látványosan nagyok a különbségek a különböző WR játékosok között.

Én sok pénzből a védekező szekciót erősíteném max, támadásban nem hiszem, hogy nagy különbség lenne egy Aguero és egy Musa között pl.

PS4

(#3380) _adaml21_ válasza kicsako (#3375) üzenetére


_adaml21_
őstag

Sajnos nekem a mai nap már nem jó, hétköznap nem is tudok játszani, legközelebb pénteken, de akkor mindenképp!

MDewC: Jobbulást! Jelen állapotában nem is biztos, hogy használna az egészségednek a játék :DDD

(#3381) WhiteAngel89


WhiteAngel89
aktív tag

üdv
nem lehet vhogy be állítani hogy ne yard legyen a mertek egység?

iPhone 15 pro, Macbook Pro 13 m1 2020

(#3382) kicsako válasza _adaml21_ (#3380) üzenetére


kicsako
őstag

Pénteken dolgozok végig :( Akkor majd hétvégén!

Barzagli VS Bonucci. Melyik jobb szerintetek? Barzaglin gondolkodom de hasonlóak.

[ Szerkesztve ]

(#3383) Meghivott


Meghivott
addikt

A tizik nagyon jók lettek szerintem.
A FUTban a replay viszont csapnivaló... Ugye itt csak egyszer, egy szögből mutatja, és 20-ból kb 1-2 élvezhető. Tudom, nem olyan lényeges, de jó lenne egy-két szép gólt nem szupeközeliből visszanézni :N

(#3384) Attila432 válasza kicsako (#3382) üzenetére


Attila432
tag

Bonuccit próbáltam, ő nagyon bejött, szöglteknél mind a két kapunál igen hasznos. Manolas néha futkosott össze-vissza, Bonucci viszont jól tartotta a pozíciót. Barzagli passz.

(#3385) 77Guba válasza kicsako (#3378) üzenetére


77Guba
aktív tag

Köszi szépen!

(#3386) kicsako válasza Attila432 (#3384) üzenetére


kicsako
őstag

Manolas megvan, de a mostani Sampon Weekendre kellene egy Juve kh hibrid csapathoz.
Ilyesmire gondoltam

(#3387) MdewC válasza _adaml21_ (#3380) üzenetére


MdewC
nagyúr

Köszi. :)

Lehet, bár nekem tetszik a game, felüdülés a 16 után. Jó lenne játszani.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#3388) chelseafan94


chelseafan94
tag

Ezt a Promo Packot érdemes megvenni 700 fifa pontért vagy inkább kisebb csomagokat jó nyitni?

PS ID: KoloChelsea

(#3389) Yodamest


Yodamest
addikt

11-es lövésnél van amikor látszik a lövősáv van amikor nem, ez mitől függhet? Szvsz vagy a játékos nem túl jó büntetőlövő ezért nincs ott a sáv vagy a felfokozott idegállapotot hivatott ez mutatni, tehát ha túl nagy a tét akkor egyszerűen nem lesz ott.

Szerencsére gondom még nem volt a büntetőkkel, a weekend leaguen 4 olyan meccsem volt, ahol büntetőpárbaj döntött és mindet sikerült hozni. De ott is néha volt sáv néha nem..

(#3390) gabigyerek válasza chelseafan94 (#3388) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Én ezt még nem venném meg. Szerintem a jelenlegi magas árak mellett is szerencsével jön csak vissza a 35K coin. Azt írja 18 rare. ebből tuti max 3 játékos aki max 4000 ezerért megy el a többi szerződés meg kutya.....

Persze a Fifapontból minden megéri mert nem kerül coinodba (ha a pénztárcád bírja)

[ Szerkesztve ]

PS4

(#3391) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

Nem tudja valaki a tescoban mennyi a game? Esetleg valaki nem vett ott mostanában?

(#3392) sch_a válasza ЯΞD (#3391) üzenetére


sch_a
addikt

Hétvégén láttam, PC-re 14, konzolra 18ezer ha jól emlékszem.

(#3393) ЯΞD válasza sch_a (#3392) üzenetére


ЯΞD
senior tag

:R

(#3394) F1rstK1nq válasza Yodamest (#3389) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Teljesen random. Idegesít is, hogy nem lehet kikapcsolni, mert egy esetben nagyon zavaró: mikor haverral játszom localba. :D

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#3395) vegitossj7 válasza sch_a (#3392) üzenetére


vegitossj7
addikt

Az jó, mert 12k-ért vettem. :D

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#3396) #16514048 válasza chelseafan94 (#3388) üzenetére


#16514048
törölt tag

Semelyiket nem érdemes megvenni. Nézd meg, hogy a nagy youtuberek mennyit költenek pakkokra, több tízezer forintnyi pénz megy el, mire nyitnak egy igazán drága játékost. Kb ennyire éri meg ez az egész nyitogatás.

Te tudod, hogy mennyire engedheted meg ezt magadnak, csak készülj fel rá, hogy valószínűleg a nagy semmiért adsz ki ezer forintokat, ha fifa pontot veszel.

[ Szerkesztve ]

(#3397) kicsako válasza Yodamest (#3389) üzenetére


kicsako
őstag

Gép ellen/offline ott a nyilacska. Asszem a Dpad felfelével tudod eltüntetni.
Neten nincs nyilacska.

Trapedli-vel játszottunk pár barátságos meccset. Végre egy ellenfél aki játszani is tudott!
1-0 oda, utána 1-0 ide, 2 döntetlen, majd ismét 1-0 oda :(

(#3398) F1rstK1nq válasza kicsako (#3397) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Ezt írtam előbb, hogy random. Neten is van nyilacska néha.

PS4-en játszom, de nem hinném, hogy PC-n ez máshogy lenne.

[ Szerkesztve ]

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#3399) Sirandrish válasza kicsako (#3397) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én asszonnyal játszottam, és totál változó.
Van hogy ott a nyil, vagy hogy nincs.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3400) chop válasza #16514048 (#3396) üzenetére


chop
őstag

Ez oke, de akkor az hogyan lehetseges, hogy 3-4 meccsenkent olyan emberek jonnek, hogy Dybala, Marchisio, Buffon, Legend Zola, meg ilyenek, ahol a legolcsobb kerul kb. 40k-ba. Ertem en, hogy kereskedes, meg egyeseknek leesnek draga lapok, amiket mittomen, felmillaert (azert ez mar tenyleg jo lap legyen) elpasszolnak es vesznek belole jatekosokat, de ha 3-4 meccsenkent ilyen draga squadok jonnek, akkor a pakknyitasok 30-40%-anak meg kene ernie - viszont itt a forumon is csak nehany embernek esett igazan nagy lap. Szoval valahol nem koser a tortenet.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.