Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2451) chop


chop
őstag

Na, egyelore ezt sikerult osszekukaznom, eszrevetel-javaslat?

[link]

(#2452) Sirandrish válasza MdewC (#2448) üzenetére


Sirandrish
legenda

ÉS ha nem titok mennyit vettél?
Mert két elég szép csapatot hoztál össze :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2453) kicsako


kicsako
őstag

UT meccs rewardnál az a szorzó (multiplier) az mi pontosan? Folyamatosan leszorozza 0.3-5ökkel amit kapnék :(

(#2454) szpal17 válasza MdewC (#2430) üzenetére


szpal17
őstag

Komoly ez a két olasz gárda. Elég sokáig nem lesz gondod velük. Nyomtam még tegnap és Muriel, Niang egyelőre megállíthatatlan. :C

(#2455) mitisz válasza szpal17 (#2454) üzenetére


mitisz
tag

Egyetértek, nálam Niang és Bacca eddig az OP játékosok :D Baselli, Kucka eddig a két legjobb CM olaszból. :)

(#2456) foresz válasza lanikai (#2450) üzenetére


foresz
tag

Szerintem csomagot egyáltslán nem szabad venni. Az sima lehúzás.

(#2457) LendvaiFeri1 válasza foresz (#2456) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Igen, kis tételben.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#2458) MdewC válasza lanikai (#2450) üzenetére


MdewC
nagyúr

Teljesen szerencsém volt, mert volt 1 db 15K-s, 3-4 db 6-7K-s és sok 2-3K-s játékos benne. A fogyóeszközöket megtartottam.

Egyedül a Fáraó helyett lett Pjaca, a silver Lukaku helyett Evra és Salah helyett Biabia, mert nyitottam.

:R

SirA: 12 ezerért vettem pointot, ez erre volt szánva, nekem nincs más játékom, csak a Fifa. 1 éve erre készülök, másra nem költök, csak erre. Tehát egy olcsó PS4 game ára ment bele.

:R

Szpal: Remélem, hogy egy darabig jók lesznek, aztán szép lassan Dybala, Marci, Giorgio, Barza, GIGI... ;)

:R

(#2456) foresz: +1 Semmilyen szinten nem éri meg.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2459) foresz válasza LendvaiFeri1 (#2457) üzenetére


foresz
tag

Ezt, hogy érted? Szerintem sehogy de lehet én nem tudok valamit

(#2460) lukigeir


lukigeir
újonc

Fifa 17 működése leállt!

Első nap még tudtam vele játszani, más nap pedig már adódtak problémák. Még padig az amikor elkezdődne a meccs akkor kilép a játékból. Vagy azt írja ki, hogy a játék leállt vagy hogy "A képernyőillesztő nem válaszolt, és utána helyreállt. Az NVIDIA WOndows Kernel Mode Driver, Version 372,90).
Ez csak The Journey, Manager mode és az Ultimate Teamnél van, a Kick Offnál és a Tournamentnél nincs.

Másnál is jelentkezett már ez a probléma, tudna valaki erre megoldást?

(#2461) szupersanyi


szupersanyi
aktív tag

Na sikerült bejutnom a Weekend League-be, kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz ez.

(#2462) szeby241


szeby241
csendes tag

Sziasztok valaki tudna segíteni az sbc- league and nation hybridnel - hard egy csapatot linkelni?? Nem akar összejönni akárhogy probalkozok.

(#2463) lanikai válasza MdewC (#2458) üzenetére


lanikai
aktív tag

az akkor tényleg egész jó arány! én is 12k-t szántam rá, utólag bánom... persze, jó kis kezdőtőkét adott, de hiányérzetem van

(#2464) Zsohi


Zsohi
őstag

Egy ilyet sikerült nagy nehezen összekukáznom 10k alatt, nem túl acélos, de toty-ig meg fogja tenni. :)

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#2465) Pacos válasza lukigeir (#2460) üzenetére


Pacos
tag

Próbáld meg az eggyel régebbi drivert vagy amelyikkel nem csinálja :)

féloff: FIFA15-ig minden résszel játszottam, aztán tavaly volt egy kis anyagi gondom, de később megvehettem volna. Viszont bejövök az aktuális rész topikjába és máris megspórolok 15ezret :)

Amúgy nekem a 17-nek már a Demoja sem százas és ahogy itt olvasom a teljes verzió "még jobban" sikerült. :)
Most már meg sem próbálja palástolni az ismert "csalásokat?", nem beszélve hogy már kb. 3 vizuálisan is látható bug is előjött. (bíró beleszaladt a közönségbe és átment a mátrixba, gépi kapus bevitte a labdát a gólvonal mögé de nem gól, labda össze-vissza felgyorsulva pattogott három játékoson/között)
Minimum várok még pár hetet hogy megvegyem-e vagy sem...

Amikor szétszedtem még működött!

(#2466) Takika14


Takika14
aktív tag

Nem tudom ki hogy van, de nekem eddig ez a legrosszabb FIFA.

A mozgás lassult ami jó lenne, ha nem késleltetve lenne az irányítás. Védekezésben az embereim nullák, össze-vissza futnak, nem helyezkednek. Ez a lapos lövés.. minden be megy konkrétan. Boldog-boldogtalan a contain védekezést nyomja ami számomra megöli a játékot akkor is ha én használom akkor is ha ellenem használják. Nagy kihívás nyomva tartani egy gombot és a játék elvégzi helyettem a dolog nagy részét.. (tudom nem csak ebből áll a contain de ez az alapja) Az ember váltásról nem is beszélve, ha random váltok az is szar ha jobb analóggal az is.

Egyenlőre megbántam, jobb helyre is mehetett volna az a 15k.

Próbálok rá feküdni a jobb védekezésre de ha az embereim labdaszedők akkor sok esélyem nincs.

Valakinek valami építő jellegű kritika/taktika/hsz esetleg?

ui: Annyi a coin csaló mint égen a csillag..

[ Szerkesztve ]

(#2467) veterángeri válasza szeby241 (#2462) üzenetére


veterángeri
tag

Azt kalkuláld bele hogy lojálisnak kell lenniük.

(#2468) toome1985


toome1985
tag

En megvettem a deluxeot plusz web appban kaptam 5 packot. Az elejetol kereskedtem legtobbet mqnager es player conractokkal nyomtam a bronz es silver csapatosszerakosat es 0 jatekkal kb 50k korul voltam. Plusz ezres meccsek vegig offline es hamar jon a lové.

(#2469) Joker88


Joker88
őstag

ezt az új változatot már leet használni PC-s billentyűzettel normálisan ?
a 16 eléggé tré volt ilyen téren.. ;)

In loving memory of Garrett Lockhart

(#2470) LendvaiFeri1 válasza Joker88 (#2469) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Lehet, de nem ajánlott.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#2471) _adaml21_ válasza Joker88 (#2469) üzenetére


_adaml21_
őstag

Hát szerintem maga a FIFA billentyűzettel való irányítása nagyon tré, egyszerűen nem erre van kitalálva. Vegyél egy kontrollert, egyszeri befektetés, kevesebből megvan, mint maga a játék, és nagy színvonalbeli előrelépésnek leszel tanúja.

A team contain-nek én személy szerint örülök, 15-ben is így tudtam sikeresen védekezni, és 16-ban azért tudott keresztülfutni az összes sprinthuszár a védelmemen, mert használhatatlan volt.
Fordított helyzetben pedig: játszottam most olyan ellenfél ellen, aki jól használta a team containt, mégis tudtam neki 3 gólt lőni.

Én az esztétikai dolgokkal nem vagyok kibékülve, legfőképp a Frostbite engine-el, mást se láttam minden EA trailerben, reklámban, mint Frostbite így, Frostbite úgy, ehhez képest bátran állítom, hogy ez most bizony visszalépés volt. Nem vitatom, hogy sokat ki lehet hozni ebből az engine-ből, nem is értek hozzá, nagyon nem vagyok otthon az ilyen gamer dolgokban, de az lehet, hogy szimplán sportjátékhoz "nem illik" ez az engine. Nem tudom, hogy pl. az NBA alatt milyen engine fut, de szerintem egy sportjátéknak 2016-ban így kellene kinéznie. Ahhoz képest a FIFA 17 ótvar szarul néz ki.
A másik, hogy a nem beszkennelt, de egyébként viszonylag híres játékosok arcai is elég szarul néznek ki néhol, pl. Cillessen még csak nyomokban sem hasonlít önmagára, szőke-szőke, aztán itt kimerül minden hasonlóság.
Meg még egy dolog, tudom, apróság, meg semmit se számít, de június 1. óta a középkezdés szabályai (meg még sokminden másé) megváltoztak, nem kell előrefele passzolni az első rúgáskor. Azóta minden csapat már csak 1 játékossal áll be középkezdeni. Komolyan, ezt olyan nehéz lett volna megoldani?

A játékmenet viszont tetszik nekem, az input lagot én nem nagyon érzékelem, lehet azért, mert hozzá vagyok már szokva a lagos meccsekhez, és ahhoz képest felüdülés? :DDD

(#2472) Joker88 válasza _adaml21_ (#2471) üzenetére


Joker88
őstag

és milyen kontrollert ajánlasz ? ha már egyszer veszek,akkor nem "egyszerhasználatosat" akarok ;]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#2473) MdewC válasza lanikai (#2463) üzenetére


MdewC
nagyúr

Köszi szépen. :)

Elhiszem, nekem is szokott, de most előre eldöntöttem, hogy nem idegesítem magam. Persze ha rosszabb lett volna, tuti, hogy mérges lennék. ;)

Kitartást!

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2474) LendvaiFeri1 válasza Joker88 (#2472) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

X360-1.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#2475) toome1985 válasza Takika14 (#2466) üzenetére


toome1985
tag

Szerintem allj ra az offlinera. Vegyel vissza a nehezsegbol gyakorold a támadásokat nem gond ha nyersz 5 gollal gyakorold be a szituaciokat. Pl. egy meccsen csak a szeljatekot eroltessed. Kovetkezon csak a kispasszt. Kozben amennyit tamadnak tanulhatod a vedekezest. Ha csukott szemmel megy mehetsz feljebb. Ne szegyelld ha nem megy. En is semi pro-pron jatszok.

(#2476) szupersanyi válasza Takika14 (#2466) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Szerintem meg egyértelműen jobb lett ez a FIFA, mint a 16. Tetszik, hogy le lehet védekezni a gyors játékosokat, végre van értelme a passzjátéknak és fejelni is lehet. Eddig 2 meccset veszítettem el online (kb. 25-ből), de nagyon jó meccseket játszottam. Az sem igaz, hogy nem lehet védekezni. A legjobb meccsem 0-0 volt, amikor egy velem azonos szintű ellenféllel játszottam és olyan élvezetes meccs volt, amilyenre nem emlékszem, hogy a 16-ban lett volna egy is.
Coin csalóval pedig még nem találkoztam, pedig végigjátszottam 4 Draft meccset és még több kupameccset és Division-t.

(#2477) lukigeir válasza Pacos (#2465) üzenetére


lukigeir
újonc

Melyikre gondolsz?

(#2478) _adaml21_ válasza Joker88 (#2472) üzenetére


_adaml21_
őstag

Xbox 360 controller
Xbox One controller

(#2479) Pacos válasza lukigeir (#2477) üzenetére


Pacos
tag

Nekem pl. 372.70-es van még fent. Lényeg hogy ha a mostanival csinálja akkor vmi korábbit próbálj meg!
Esetleg googlezd ki a hibát. Szerintem ha nem egyedi hiba akkor biztos van ezer FIFA17-es topik ahol már ez felmerült és talán megoldás is van.

Amikor szétszedtem még működött!

(#2480) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Még egyszer megkérdem, hátha...:)
Szeretnék egyszerű normál bajnokságot játszani, pl a spanyol bajnokságban.Nem online, hanem csak a gép ellen.Merre találom ezt a lehetőséget, mert vak vagyok és nem látom sehol sem :O

(#2481) Citroware


Citroware
addikt

Ilyet lőttetek már a 17-ben? :DD

Élő
Visszajátszás

(#2482) LendvaiFeri1 válasza ProEvoFan (#2480) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Esetleg?

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#2483) david368


david368
aktív tag

Na én meg is csináltam a BPL csapatom, volt egy kis szerencsém ,vettem fifa pointot és abból esett egy bale az elején.
[link]
PS-en játszom: david112193 , vegyetek fel:)

[ Szerkesztve ]

(#2484) Sirandrish válasza david368 (#2483) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az igen :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2485) ProEvoFan válasza LendvaiFeri1 (#2482) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem erre gondoltam.Akkor itt nincs olyanra mód, hogy sima bajnokságot játszok, akár több szezonon át, ahol nincs manager mód, se semmi, csak jönnek egymás után a meccsek.OK.Ez nem PES; én még ahhoz vagyok hozzászokva.

(#2486) tigomigocika


tigomigocika
senior tag

Elméletileg olyan fifat rendeltem amibe pakkok is vannak...
De eddig nem jött a pakk...
Akkor most mi van?
Vagy majd hétfőn ahogy szokott?
Citrog!
Köszi a meccset , grt, már hulla fáradt voltam és ezt a fifát is nehéz szoknom :P
Majd még meccselünk!

XBOX LIVE: rolandinho007

(#2487) dracox válasza szeby241 (#2462) üzenetére


dracox
addikt

előre még Volland kell. Csak sajnálom rá azt a 4-5000 egyelőre...

(#2488) david368 válasza tigomigocika (#2486) üzenetére


david368
aktív tag

En igy jartam draft tokennel (nem kaptam egyet sem), beszeltem supporttal, tudnak a problémáról,másnál is előfordult és dolgoznak rajta. Kárpótlást nem kaptam, feleslegesen vártam rájuk 20-30 percet...

(#2489) ferke.


ferke.
újonc

Hali! szeretnem kikapcsolni a pozicio vagy helyezkedes rasegitest hogy ne legyen olyan kis nyilacska az emberem korul ha pl club meccset jatszom.tudjatok hogy hol lehet esetleg?köszi

(#2490) szami777


szami777
addikt

Másnak is feltunt, hogy a The journeyben csal az ellen, mint a fene? Az egész olyan feeling, mintha szkriptelve lenne hogy mikor menjen jol, mikor nem a sztori miatt.
Professionalen játszok, nem akarom levenni félprofira de baromi zavaró.

Volt hozzá turelmem és egy manu elleni meccset nyolcszor egymás után restartoltam, bármit csináltam, kikaptam. Még ketto nullárol is...
Ilyenkor azért nagyon elojon a rage belolem, pedig higgadt ember vagyok.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#2491) dracox


dracox
addikt

Valaki világítson már fel, hogy nekem az a 11 chem hol maradt a csapatnál? :((( :(( Bonaventura van kitakarva a gyereknél.

(#2492) Rypejakten válasza dracox (#2491) üzenetére


Rypejakten
addikt

tíz meccset lejátszottál velük?

(#2493) dracox válasza Rypejakten (#2492) üzenetére


dracox
addikt

egyet sem még. Az a ludas?

(#2494) Rypejakten válasza dracox (#2493) üzenetére


Rypejakten
addikt

a logika azt diktálja, hogy ha mind a 11 játékos kap +1 loyalty bónuszt, akkor a 78-ból 89 lesz. szerintem. :K

(#2495) dracox válasza Rypejakten (#2494) üzenetére


dracox
addikt

Nem tudtam, hogy ennyi hozzáadódik. köszi a választ :R

(#2496) Meghivott


Meghivott
addikt

A felhalmozott szerződéseket érdemes már beröffenteni, vagy még kivárás?
300-350ért vettem...

(#2497) WhiteAngel89


WhiteAngel89
aktív tag

első UT csapatom korábban meg nem játszottam ezt a játék módot

iPhone 15 pro, Macbook Pro 13 m1 2020

(#2498) vegitossj7 válasza dracox (#2491) üzenetére


vegitossj7
addikt

4-1-2-1-2(2)-ben vagy...

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#2499) LendvaiFeri1 válasza vegitossj7 (#2498) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Annyit nem dob rajta.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#2500) MdewC válasza szupersanyi (#2476) üzenetére


MdewC
nagyúr

Sztem is jobb, mint a 16...

(#2483) david368: az nice. PS4?

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.