Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2501) rvn_10


rvn_10
senior tag

Jó ez a játék, csak teljesen újra kell tanulni fifázni, mert ahogy 16-ban játszottam semmire se megyek vele, a gép amatureon megver futba...

FUT pointot hol tudok venni mert a játékon belül hiába megyek arra hogy elfogadás miután beírom a bankkártya adatokat nem történik semmi....

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B760M Gaming X, I5 13400, 2x16 DDR4 Corsair Vengeance 3600Mhz, NZTX Kraken X61, Sapphire Pulse RX 5600XT, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 Evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phanteks Enthoo Pro M Acrylic

(#2503) #TOTTI válasza rvn_10 (#2501) üzenetére


#TOTTI
őstag

Az én 16-os játékom se működik, viszont most sikerült egy 9-es győzelmi sorozat UT-ben,és feküdt minden meccs. Igaz épphogy.

(#2505) Chereiose


Chereiose
addikt

BPL csapatnak mit ajánlanátok, 10-15K-ból? Illetve most ugye olasz van, érdemes ezt eladni az angol kedvéérr? Itt azért vannak jók elég olcsón, PL-ben meg nem nagyon láttam ennyiért jókat.

(#2506) Citroware válasza Chereiose (#2505) üzenetére


Citroware
addikt

Semmit. Eddig is indokolatlanul drágák voltak a BPL játékosok, de most, hogy megjelent velük kapcsolatos SBC, még az indokolatlannál is kegyetlenebbül drágák, érdemes nagy ívből elkerülni most egy darabig azt a bajnokságot, mert ugyanannyi pénzért másból jobbakat lehet.

(#2508) dracox válasza vegitossj7 (#2498) üzenetére


dracox
addikt

SBC-nél nem lehet változtatni a felállást.

(#2509) Citroware


Citroware
addikt

Most van 4 csapatom, egy állandó ellenfél ellen le szeretném tesztelni, hogy megtudjam, hogy melyik működik jobban nekem. Van itt olyan, akinek lenne kedve több meccset letolni velem ma este? (PS4)

(#2510) Chereiose válasza Citroware (#2506) üzenetére


Chereiose
addikt

Ó akkor egyértelmű, hanyagolom. Tavaly azért még megfizethető volt egy alap csapat, idén már egy no name szar is 1K-nál többe kerül.
Amit írtam viszont, talán az olasz a legjobb ár/érték arányú csapat, nem?

És mi az az SBC?

[ Szerkesztve ]

(#2511) vegitossj7 válasza dracox (#2508) üzenetére


vegitossj7
addikt

Akkor csak egy bug lehet...

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#2512) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Srácok, csak engem zavar az hogy normál bajnokságot nem lehet játszani?Mi az hogy ezt kihagyták?Kedvem lenne lenyomni pár spanyol bajnoki szezont, addig is tanulnám a játékot.
Szerintem az kurva gáz, nem értem miért nincs benne ez a játékmód.Epic fail!

(#2513) dracox válasza vegitossj7 (#2511) üzenetére


dracox
addikt

Rypejakten kolléga már megadta a választ a problémára. Elvileg nem bug

(#2514) Meghivott


Meghivott
addikt

Imbularól valakinek tapasztalata?

(#2515) arsenal58


arsenal58
csendes tag

Sziasztok!

Nem hiszem el milyen szerencsésen indult az UT számomra, ilyen még soha nem volt :D
Ugyanis nyitottam egy Agüerot. Gyorsan el is adtam, 365k-m van most.
Mivel ennyi coinom az aktuális Fifa utolsó hónapjaiban sem volt, nem tudok mihez kezdeni vele.
Esetleg tudnátok valamilyen tanácsot adni, hogy mibe érdemes fektetni? IF lapokba, esetleg One to watch kártyákba?

(#2516) MdewC


MdewC
nagyúr

Elképzelhető, hogy egy időre leoffolták a kereskedést nálam? Illetve ugyan ez a para Francescoo kollégánál is.

Semmi re nem enged licitálni, azzal a szöveggel, hogy: "There was an error with your bid. Another team has higher than your recent offer."

EZ MI A TÖCS? Infó valakinek?

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2517) SzakalyAti


SzakalyAti
tag

Nem tudja valaki, a FUT CHAMPIONS hogy működik? Ma megnyertem a döntőt, kaptam 3750 zsetont, és ezután? Valami Weekend league van látom, és hogy kvalifikáltam, de ez mikor lesz?

Arsenal58: ha jól játszol, akkor draftolj, én biztos azt csinálnám! Ezeket az IF lapokat nehéz most megmondani, mennyit fognak érni..

[ Szerkesztve ]

(#2518) _adaml21_ válasza ProEvoFan (#2512) üzenetére


_adaml21_
őstag

Hát lehet, hogy azért hagyták ki belőle, mert van legalább 3 sokkal nagyobb élvezetet nyújtó játékmód :)
Ha mindenáron bajnoki meccseket akarsz játszani, akkor kick offal állítsd be a csapatokat. Egy sima bajnokság ehhez csak annyit adna, hogy lenne egy tabella, de az mitől lenne jobb? Úgyis minden meccset meg akarsz nyerni, nem?
Ott van a manager mód, ha offline akarsz a való élethez hasonló bajnokságot játszani, ott van az UT, ami egy hihetetlenül jó és addiktív játékmód, és ott a Journey, ha sztorira vágysz.

Ez most kábé olyan, hogy hogyan képzelik, hogy veszek egy 30 milliós S Mercedest, és nincs benne kazettás magnó? Biztos létezik 1 millió emberből 1, akinek lenne rá igénye, de a többi 999 999-nek tökéletesen felesleges.

Más: K*rvára idegesít, hogy "akadozik" a menü, rákeresek a transfer marketen különböző item-ekre, rálicitálok, kiírja, hogy már elvitték. OK, akkor kilépek, indítok egy új keresést ugyanazon feltételekkel, ugyanúgy kilistázza a már elvitt itemeket, ugyanúgy rálicitálok, és újra kiírja, hogy sorry, már lejárt a listázást, majd ugyanez a végtelenségig....

Ez eddig nekem egyre inkább nem tetszik... És akkor nem is beszélve arról, hogy nálam minden flottul ment, nem lettem úgy megsz*patva, mint MDewC.

(#2519) arsenal58 válasza SzakalyAti (#2517) üzenetére


arsenal58
csendes tag

Az a baj, hogy még nincs meg maga a játék :(
Úgyhogy csak a kereskedés marad.

(#2520) Z()L3


Z()L3
tag

Sziasztok!
Eddig a 17 elég nagy csalódás számomra...kezdésre webapp-al sikerült 2 csapatot összeütni, egy alap PL meg egy olasz 1. osztályút. Olaszt fejlesztgetem (PL drááága :D) de maga a játék kész röhej nálam...(PC-n)

- Random gondol egyet a játék, és mintha ALT+F4-et nyomtam volna...3-0-ra megyek, biztos ki akarok lépni...
- Ultra-n 60 fps körül szaladgál a játék, de mintha mégis laggolna...
- Haverral tolnánk egy kis COOP-ot, talál ellenfelet, de a játékos akit irányítanék áll mint az a bizonyos..nem reagál semmire...
- Ehhez még hozzájönnek a menübeni random pár mp-re megáll a kép dolgok.
Másnak is csinál hasonló dolgokat ? :)

Nagy csalódás ez idáig, 13 óta veszem mindet, kellett azért velük jópár hét mire az idegrohamtól le akartam törölni...ez meg tegnap óta van meg...:) Mindezt 15 ropiért..

(#2521) F1rstK1nq válasza MdewC (#2516) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Nálam is volt, 2szer kb. Fél óra múlva visszaengednek. Szinte biztos vagyok, hogy nem is direktbe csinálták, egyszerűen csak így van megírva. Túl sok tranzakció mehetett szerver felé. Én is adtam/vettem akkor pár percig gyorsba, amikor megkaptam a hibaüzenetet, ezért gondolom.

[ Szerkesztve ]

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#2523) szami777 válasza ProEvoFan (#2512) üzenetére


szami777
addikt

Hogyne lehetne.
Menübe Tournaments-> New tournament és voilá.

Egyébként én a helyedbe akkor már karrier módot nyomnék spanyol csapattal, a bajnokság az egy év, alig van benne opció.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#2524) david368 válasza MdewC (#2500) üzenetére


david368
aktív tag

Igen, szerintem fel is vagy véve ismerősnek :)

(#2526) Chereiose


Chereiose
addikt

Amúgy azt nem tudom valahol beállítani, hogy a játékos magasságát UT-ben cm-ben mutassa?

(#2527) _adaml21_ válasza Chereiose (#2526) üzenetére


_adaml21_
őstag

Sajna nem.

(#2528) Takika14


Takika14
aktív tag

Tudna valaki dobni egy magyar nyelvű videót vagy leírást vagy bármi használható egyéb dolgot a védekezéssel kapcsolatban? Vagy esetleg bővebben leírni nekem?

Alap hangon minden meccsen kapok 3-4 gólt. 16-ban semmi gondom nem volt a deffel azon kívül, hogy maga a játék húzta le a csapatomat.

(#2529) MdewC válasza F1rstK1nq (#2521) üzenetére


MdewC
nagyúr

Hát, nagyon remélem, mert még nem engedett vissza kereskedni... :((

A web app-ba meg még mindig nem enged kereskedni, mert, hogy még játszanom kell, hát könyörgöm, ma 15 órát ment a game!

Nehezen indul a szezon, egyetlen egy dolog vigasztal, hogy ha választani lehetett volna, akkor ezt választottam volna, hogy inkább ezzel szenvedjek, de a játék IG tetsszen.

- Passzok baromira bejönnek, végre tudok passzolni, oda, ahova akarok és úgy, ahogy akarok!!! Néha így is félre megy, de ég és föld a 16-hoz képest. Te jó ég mennyi fölöslegesen eladott labdám volt ott, néha a legkönnyebb helyzetekben. Elsírtam magam attól.

- Kiderült, hogy tudok embert váltani.

- A védekezés a kedvencem, végre nem instant gól a def mód.

- Ha csak az input lag lenne a legnagyobb baj egész évben, hogy később lövi rá néha, akkor egyelőre nem szólok semmit.

(#2524) david368: Jogos, akkor csapatjuk majd. :)

Takika: basic def video

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2530) _adaml21_


_adaml21_
őstag

Hát, én már rögtön az elején felültem egy akkora szopórollerre, hogy az nem igaz :D Bár, lehet, hogy saját magamat szivattam meg, 14 meccset lenyomni egymás után biztosan nem egészséges... De az újdonság varázsa, ugye.
Szóval egy 7-0-2-es stattal addig-addig szenvedtem, míg elértem, hogy több vereségem legyen, mint győzelmem...
Közben persze alakultak a csapataim, dobtam a 4-5-1-es felállást, visszatértem 4-3-3-ra.

Az utolsó meccsemen megint jött a papírforma, labdabirtoklási fölény, rengeteg passz, kényszerítő, elveszített labda után azonnali presszing, majd 4 kapuralövésemet követően egy kontrából az egyetlen kapuralövéséből meg is szerzi az ellen a vezetést.... Aztán jön még további 12!!! kapuralövés, közben 4!!!! kapufa, mikor végre egyenlíteni bírok, nagy nehezen, a 70. percben. Aztán további 4 kapuralövés, és a változatosság kedvéért még egy kapufa után kapok egy tizit a hosszabbításban... Kapus beleér, és bepattan róla. Hát ennyire győzelemnek régen örültem, el is kiáltottam magam itt az éjszaka közepén, az ellenfél meg nagyon magáénak érezhette a meccset a történtek ellenére is, így persze kihasználta a 3x 40 másodperces szünetét is a végén (sz*pjon lovat az ilyen világtalan...).
Remélem ezzel végetért most a szerencsétlenségi szériám, meg azt hiszem, ez egy jó alkalom, hogy lefeküdjek aludni.

A csapataim jelenleg:
Egyik, velük játszottam ezt az ominózus meccset
Váltópajtik

Egy-két komolyabb ember vásárlását tervezem még, Arda Turant mindenképp, CM-ben igen OP-nak tűnik, illetve egy jobbszélsőt feltétlenül Vazquez helyére, aztán abbahagyom a költést, és ráállok a komolyabb summa megszerzésére. :)

(#2531) szeby241


szeby241
csendes tag

Ennek a fifának olyan futsal feelingje van,rövid passz,laposlövès,ès kèt három vèdő a támadó játèkoson,de könyörgöm èn ezt miért nem tudom megcsinálni????😠 Hogy lehet így vèdekezni mit kell beállítani vagy milyen gombot kell nyomni ps4- én,az èn vèdőim egymást verik le,a csatárok úgy futnak el mint a sicc,nem èrtem.web app ès companion app nem műkszik,hiába van vagy 30 óra a játékba,mèg mindig kèri hogy játszak,èn nem èrtem!!!!

(#2532) kicsako


kicsako
őstag

Eddig igy allok. Valami olcsobb alternativakat tudnatok javasolni hogy pihentessem is a jatekosokat? Csatarnak Felipe Andersont szoktam berakni mert olcson (2k) hozzajutottam, meg vedocsereim vannak. Kp-ra kellenenek univerzalis de olcso jatekosok. Toty alatt majd veszek marchisio nainggolan stb-t addig kellene kibirni.

olaszhon

Hetvegi rajatszasba bejutottam fut championshipbe, remelem jo kis nyeremenyeket kapunk majd.

Gabbiadinit pedig probalja ki akinek olasz csapata van. Szabikat hihetetlen jol lovi, tavolrol is jokat lehet vele bombazni, es a tekeresei is veszelyesek.

(#2533) Meghivott


Meghivott
addikt

Aki már megcsinálta, kb mennyből lehet most az SBCben megcsinálni a Cityt?

(#2534) dracox válasza kicsako (#2532) üzenetére


dracox
addikt

Ha megvan a cserecsapatod utana annyi managert vegyél, hogy az 50%-os szerződésbónuszokat megkapd.

(#2535) foresz válasza dracox (#2534) üzenetére


foresz
tag

Nem csak egy managert tudsz venni?

[ Szerkesztve ]

(#2536) kicsako válasza foresz (#2535) üzenetére


kicsako
őstag

Csak egy lehet a csapatban, de osszeadodik a szerzodeses bonusz ha tobb van.

(#2537) foresz válasza kicsako (#2536) üzenetére


foresz
tag

Meddig adódik össze? Ez így volt a 16 ban is?

[ Szerkesztve ]

(#2538) kicsako válasza foresz (#2537) üzenetére


kicsako
őstag

14ota veszem a jatekot, es mindig igy mukodott. Ahogy kolega irta 50%ig.

(#2539) Meghivott


Meghivott
addikt

Az adott ligás managerek számítanak csak,vagy az összes?

(#2540) Meghivott


Meghivott
addikt

Az aranykártyás erőnléti és kapus edzők (+ egyéb) hogyan működnek? Csak 1 meccsre fejlesztik fel a meghatározott százalékkal a játékost?

(#2541) kicsako válasza Meghivott (#2540) üzenetére


kicsako
őstag

Minden menedzser szamit ami a klubbodban van.

Igen, csak egy meccsre.

(#2542) Meghivott


Meghivott
addikt

99es szerződéshez gondolom nem adja hozzá az 50%ot...

(#2543) _adaml21_ válasza Meghivott (#2542) üzenetére


_adaml21_
őstag

Ahhoz nem, de a 28-asból 42-es lesz, ami nem mindegy.

(#2544) foresz válasza _adaml21_ (#2543) üzenetére


foresz
tag

És ehhez Kb hány manager kell?

(#2545) chelseafan94


chelseafan94
tag

[link]

Van tippetek, hogy kit lenne érdemes beszerezni?
Talán a mostani magas árak mellett érdemesebb lenne eladni az egészet és építeni egy Seria A keretet? Ezeket a játékosokat akkor szereztem meg, amikor 30-40%-al olcsóbbak voltak.

[ Szerkesztve ]

PS ID: KoloChelsea

(#2546) LendvaiFeri1 válasza chelseafan94 (#2545) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

SLIMANI!!44!!!!4

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#2547) eM'82


eM'82
addikt

Valaki kérdezte, hogy érdemes-e Squad Building Challenge-ket csinálni.
A legelején biztosan, mert kis pénzből nagyon jó dolgokat lehetett kapni. Abszolút megérte.

Viszont a mostani Man.City, Schalke vs Mönchengladbach feladatok szvsz. piszok sok zsét felemésztenek.
65k-ból hirtelen 45 lett és még mindig nem volt tökéletes a Schalke-s küldetés... úgyhogy mindenkint eladtam inkább, minthogy submit-eljem, és vettem Cuadrado-t, meg még pár Seria A-s játékost. Gyüjtögetek inkább egy jó csatárra.
Hozzátenném, hogyha minden eddigi arany-ezüst játékost megtartottam volna akit pakkból nyitottam, akkor lehet nem kellett volna ekkora összeget áldozni egy-két feladatra és lehet könnyebbek lennének.De azokból meg pénz lett.

Offline Draft-ot nyomtam inkább, talán visszajött az ára, de az se érte meg most nagyon (gyenge játékosok hullottak a pakkokból).

Kíváncsi leszek mikor szakad be a piac, mert egy Griezmann még számomra elérhetetlennek tűnik.

Várom, hogy legyen majd Gold MegaPack, mert arra tartogatom a kis Fut pontjaimat.

(#2548) foresz válasza eM'82 (#2547) üzenetére


foresz
tag

Hogy lehet pár nap alatt valakinek már többszázezres játékosa?

(#2549) _adaml21_ válasza foresz (#2544) üzenetére


_adaml21_
őstag

Hát elég sok, egy rara-gold manager 3%-ot, a nonrare-gold 1%-ot, a rare silver pedig 2%-ot ad hozzá.
Első kettővel nem is nagyon van gond, azokat mindenki kirakja marketre, viszont a rare silvereket viszonylag nehéz, és viszonylag drága beszerezni.

Hogy hogyan lehet 100k coinja valakinek az elején? Szerencsés nyitással, és/vagy ügyes kereskedéssel simán.

(#2550) foresz válasza _adaml21_ (#2549) üzenetére


foresz
tag

Hű az nem kevés. A többi edzőből, is sokat kell venni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.