Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2402) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah érdekes módon nekem a chrome nem hajlandó megnyitni de az edge igen.
És meglepő, de kaptam 5 ajándék pakkot...nyilván semmi nem volt bennük, de legalább el tudok indulni :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2403) HaZsolt válasza Kristof_94 (#2338) üzenetére


HaZsolt
őstag

Nagyon sok a serules + a mezeket is rosszul mutatja, kovi patch szerintem helyre hozza.

(#2404) dracox válasza Kristof_94 (#2400) üzenetére


dracox
addikt

Megosztanád a csapatot és hogy mennyibe fájt?

(#2405) _adaml21_ válasza dracox (#2404) üzenetére


_adaml21_
őstag

(#2406) Citroware válasza _adaml21_ (#2405) üzenetére


Citroware
addikt

Ez az Ultimate, nem a Hard. :N

(#2407) Chereiose


Chereiose
addikt

Olaszra milyen csapatot ajánlotok? Építettem egyet, kíváncsi lennék más össze rakott-e esetleg Seria A-ból :)

(#2408) Citroware


Citroware
addikt

Tud valaki részletesebben valamit erről a Ones to Watchról?

(#2409) szupersanyi válasza Citroware (#2408) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Ha van egy ilyen lapod, akkor az fejlődik, ha az adott játékos valamilyen speciális lapot kap a valós teljesítménye miatt. Csak azt nem tudom, hogy ezek eladhatóak-e és hogyan lehet beszerezni őket?

Szerk.: Láttátok az új SBC-eket? Egyikért 84-es RM Sterlinget lehet kapni, nagyon op.

[ Szerkesztve ]

(#2410) rvn_10


rvn_10
senior tag

Sziasztok! Az elején mivel érdemes kereskedni?

Gigabyte B760M Gaming X, I5 13400, 2x16 DDR4 Corsair Vengeance 3600Mhz, NZTX Kraken X61, Sapphire Pulse RX 5600XT, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 Evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phanteks Enthoo Pro M Acrylic

(#2411) SzakalyAti válasza szupersanyi (#2409) üzenetére


SzakalyAti
tag

Ez érdekel engem is! Valaki esetleg?
Ilyet találtam:
[link]

(#2412) majnkopf


majnkopf
tag

Sziasztok, nem igazán volt alkalmam kipróbálni a demot. Tudnátok valami véleményt adni, hogy mennyire éri meg a pénzét az idei fifa?

(#2413) Chereiose


Chereiose
addikt

[link]

Olaszhoz nincsenek ilyesmi tippek?

(#2414) underdark válasza majnkopf (#2412) üzenetére


underdark
aktív tag

az első patch után nézz vissza, ha akkor se anyázza mindenki a játékot és az ea-t akkor vedd meg :O

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#2415) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

The #FUT 17 Ones to Watch starts now!

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#2416) Citroware válasza LendvaiFeri1 (#2415) üzenetére


Citroware
addikt

Hogy lehet ezeket megszerezni? Nyitni? Indokolatlanul drágák lesznek... mert mindenki túlzottan megelőlegezi majd, hogy mennyire fognak felfejlődni, és annyira talán nem is...

(#2417) toome1985 válasza Chereiose (#2407) üzenetére


toome1985
tag

Én ezt raktam össze. A felallas is egesz megfelelo nekik. Kb a jatekelmeny: keves golt rugok keves golt kapok es mindig nálam van a labda. Jo kis tanulos labdatartos kispasszos csapat.

Kapus:Hart
Vedok:Sandro. Barzagli. Manyolas. Florenzi.
Kp:Perisic. Hamsik. Khedira. Parolo. Cuadrado
Egy szem csatárom: Jovetic vagy Totti.

Costum tactic: Build up to play mindketto 62. Többi alapon meg a defencenél coverre.

Sandro stay back. Barza agressiv int. Perisic cut inside meg get into the box. Khedira stay back. Parolo agressiv int. Cuadrado cut inside. Jovetic stay central target man. Minden más default.
Ennyi. Most ezzel tanulgatok

(#2418) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok,
Kérdésem lenne a jétékkal kapcsolatban. Láttam hogy van egy story mode, amiben mindenhol valami Alex Hunter nevű gyerek van. Csak vele lehet lenni vagy készíthetünk saját karaktert is?

Köszönöm

(#2419) SzakalyAti válasza smallmer (#2418) üzenetére


SzakalyAti
tag

Sajnos csak vele...

(#2420) Rypejakten válasza smallmer (#2418) üzenetére


Rypejakten
addikt

pro club alatt csinálhatsz saját játékost, de nem kapsz mellé ilyen sztorimódot, ha ennek szól a kérdés.

(#2421) szpal17


szpal17
őstag

Ma tudtam csak normálisan kipróbálni a játékot és csak rövid időre. Szóval a sima Seasons meccsek még mindig brutál lomhák és körülményesek.
A FUT viszont ismét pörgősebb. Szokni kell a mozgásokat, talán mintha nehezebb lenne a labdát elvenni. Ami negatívum, hogy a kapusok megint tök vakon vannak vagy mindent megfognak.

Nekem olasz csapatom van, amiből ki tudom emelni NIANG-ot. Nagyon bejön a játéka, Jovetic is elég jól szerepelt.
Lesz idegeskedés idén is és remélem DIV 1 győzelem is.
Egyelőre ennyi :D

(#2422) szpal17 válasza szpal17 (#2421) üzenetére


szpal17
őstag

Ja és ALT+TAB-ra meccs közben kivág. Hangerőt akartam állítani...1 loss. De legalább még az elején. Kíváncsi leszek a csalókra így...remélem ez megoldás. :K

(#2423) Chereiose válasza toome1985 (#2417) üzenetére


Chereiose
addikt

Hát ez nem a low budget kategória :)
Én azért szerényebbet raktam össze. :)

(#2424) #16514048


#16514048
törölt tag

Tegnap még csak az SBC-t próbálgattam, de ma lejátszottam vagy 4 online UT meccset, mindegyik vereség lett. :DDD Nagyon nem fekszik nekem ez egyelőre.

Ami érdekes, hogy nekem a menü is nagyon lassú, pedig meccs közben szépen fut a játék. Viszont az input lag tönkrevágja az egészet, azért adom el a labdákat, meg hagyom ki a helyzeteket, mert a gomnyomás után minden sokkal később történik, mint a 16-ban. Ezt nehéz lesz megszokni.

Az tetszik, hogy most hatékony a passzjáték, szépen fel tudom vinni, meg tartani a labdát, viszont a védekezés abszolút nem megy, nagyon sok gólt kapok.

Nektek egyébként a menü nem lassú? USB-vel csatlakoztatott külső hdd-ről megy a játék, mert az ssd-n már nem volt hely, lehet ez a baja? Olyan, mintha ott is később reagálna a gombnyomásra, meg alacsony az fps, néha megakad, stb. De mondom, azért érdekes, mert meccs közben meg jó a teljesítmény.

(#2425) szupersanyi


szupersanyi
aktív tag

Valaki bejutott már a FUT Champions Weekend League-be? Én eddig kétszer a döntőben kaptam ki...
Amúgy ha egyszer bejutok, akkor végig bent is maradok, vagy minden héten meg kell nyerni előtte egy ilyen kupát?

(#2426) Citroware


Citroware
addikt

Az SBC Hard és Ultimate csapatok csak úgy megvalósíthatók, ha a játékosok megkapják a hűségbónuszt, ami 10 lejátszott meccs után jár.

Ha én nem akarok kétszer 10 meccset lejátszani ezekkel a szar emberekkel, hanem elkezdem a meccset, aztán mindig kilépek (offline szezonban), akkor jár valami DNF vagy egyéb negatív következmény ezért, azon kívül, hogy lejátszatlan meccsért is csökkennek a szerződések?

(#2427) foresz


foresz
tag

Nagyon lassú lett a 16 hoz képest a játékmenet.

(#2428) toome1985 válasza Chereiose (#2423) üzenetére


toome1985
tag

Valaki már linkelte már régebben. Nem tudom most hogy mennek az árak de erre azt irták hogy olcsó jó játékosok.

olaszok

[ Szerkesztve ]

(#2429) SzakalyAti válasza #16514048 (#2424) üzenetére


SzakalyAti
tag

Ez a bajom nekem is, később reagál jóval... 16 teljesen más volt ehhez képest, remélem lesz valami frissítés.. Ja és a menü is akadozik ( xbox one) szóval sztem nem azért, mert külsőről játszol

(#2430) MdewC válasza Chereiose (#2407) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nem tudom mennyire fog beválni, de holnap velük próbálok kezdeni, a költségvetés 80%-a megvan:

1
2

Majd kiderül, 2 óra alatt nem rossz. Persze vettem némi pointot, dolgoztam érte, hogy ne kelljen hetekig kereskedni megint az indulásnál, plusz hátráltatott is a rendszer...

5 online szezon és friendy meccs után benyomások:

- hihetetlen OP a passz a 16-hoz képest
- emberváltás rendben
- irányítás késés ott annyira nem zavart, de a gyorsabb UT-ben biztosan fog

Egyelőre ennyi.

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2431) Meghivott


Meghivott
addikt

Aki PC-én ps4 kontrollerrel játszik a 17-el, kérem írjon rám egy privátot, köszi!

(#2432) Sirandrish válasza MdewC (#2430) üzenetére


Sirandrish
legenda

Honnan van már ilyen csapatod/csapatotok??

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2433) Tirrel88


Tirrel88
újonc

Sziasztok!
A topikösszefoglalóban láttam vagytok egy páran akik ps4 jàtszanak , akinek néha lenne kedve barátságos meccseket játszani, Tirrel88 néven megtalál ! Nem vagyok egy nagy játékos ezt szeretném előre jelezni :)

(#2434) Tomenko


Tomenko
tag

Input lag nálam is jelen van. ( xbox1) Kipróbáltam tv-n és monitoron is de mindkettő egyforma.
A játékban van a bibi. A cseleket is nehéz kivitelezni így.

(#2435) kicsako


kicsako
őstag

Na nem szidom többet az ut-t :DD Gép ellen egy rakás f*s, de online adja, és eddig csak 1 csaló volt. FUT Championship döntője következik, elődöntőbe egy Klopperpool nevű magyar csapatot vertem remélem nem haragszik :)

(#2436) mikormit


mikormit
csendes tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne hogy a G2A-n szeretném megvásárolni a játékot de ha a magyar régiót adom meg akkor 17000!
Ha más régiót adok meg lehet belőle hátrányom?

Előre is köszönöm!

(#2437) foresz


foresz
tag

Ps4 en nekem a 16 szebbnek tűnik.

(#2438) Meghivott válasza Meghivott (#2385) üzenetére


Meghivott
addikt

Megcsináltam, hátha valakit érdekel:
úgy kell elindítani a játékot, hogy a kontroller ki van húzva, ds4windows vagy inputmapper ki van kapcsolva, aztán miután billentyűzettel elindult a játék, ds4/inputm. bekapcsol és már működik is minden.
Az irányító vezetékesen és wireless is használható így.
Hihetetlen, de innentől minden szaggatás, akadás megszűnt és a játék maxon fut 4x msaa mellett.

(#2439) zsolesz06


zsolesz06
tag

iOS-re tudja valaki hogy mikor lesz végre tölthető? :))

(#2440) ProEvoFan válasza mikormit (#2436) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Vedd meg itt.Hivatalos viszonteladó, no para. no veszély.Én is itt vettem.Jelenleg kb 14k.Igaz nekem olcsóbb volt, mert mint régi vásárló kicsit nagyobb volt a kedvezményem.

Önálló offline bajnokságot hol lehet kezdeni?Menüben nem találom sehol ezt a lehetőséget.

(#2441) mikormit válasza ProEvoFan (#2440) üzenetére


mikormit
csendes tag

Köszi!

Letettem a G2A ról!

És innen vettem meg!
[link]
:DD Haverom ajánlotta! Egy rugóra jártok! ;]

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#2442) Citroware


Citroware
addikt

Sterlingért kéne venni City játékosokat, de a SBC miatt felmentek az árai. Ez így rohadt drága lenne. Megéri egyáltalán megcsinálni ezeket az SBC-ket untradeable játékosokért?

(#2443) Keller16


Keller16
aktív tag

Nos, jövő héten én is harcba szállok, ezúttal xboxon. Sokat várok a konzolos UT-től a foscsi PC-s után. :U

[ Szerkesztve ]

(#2444) kicsako válasza Citroware (#2442) üzenetére


kicsako
őstag

Szerintem csak akkor ha használod is.

Ezt a támadó hármast próbáljátok ki, nem olyan drága de meccsenként 3-5 gólt lövöldözgetek velük.
Niang Gabbiadini
Sosa

(#2445) vegitossj7 válasza mikormit (#2436) üzenetére


vegitossj7
addikt

Nincs semmi hátrányod, de én a cdkeys-t ajánlom, 12000 a max. ott. Én 11 ezerért vettem.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#2446) mikormit válasza vegitossj7 (#2445) üzenetére


mikormit
csendes tag

Köszi már túl vagyok rajta! :K

(#2447) Chereiose válasza toome1985 (#2428) üzenetére


Chereiose
addikt

Köszi, ezt kerestem, de nem találtam sehol valamiért :R
MdewC: Szép keret, nekem erre nincs pénzem még :)

(#2448) MdewC válasza Sirandrish (#2432) üzenetére


MdewC
nagyúr

Point... Nem kell nagy tudomány hozzá.

CitroG: Hát elég elgondolkodtató némelyik kiírás szvsz.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2449) foresz válasza Citroware (#50) üzenetére


foresz
tag

Az a baj a karrier móddal , hogy túl sokat kell bíbelődni. Az UT ban pont annyit, hogy még nem
megy a játék rovására. Mondjuk ott is bosszantó tud lenni mikor egy rohadt szerződést 20 percig nem lehet megvenni.

(#2450) lanikai válasza MdewC (#2448) üzenetére


lanikai
aktív tag

már hogyne kéne, nekem 20+ csomagból a legértékesebb "játékosom" egy Zidane volt, 4k fölött ment el, a többi ipari hulladék :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.