Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2651) F1rstK1nq válasza bab1987 (#2650) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Igaza van. Remek játék, de az input delay kikészít.

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#2652) bab1987 válasza F1rstK1nq (#2651) üzenetére


bab1987
tag

Én sem vitattam. Kellett piszkálni az engine-t. Van egy olyan érzésem h végig fogja kísérni az egész szezont.
A konkurencia is évek óta ezzel küzd..

psn:balazsb1987

(#2653) Kristof_94 válasza veterángeri (#2624) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Szerintem add el, én is kihúztam őt, de nem nagyon játszik az Atletinél! :(

(#2654) gabigyerek válasza chelseafan94 (#2641) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Keresést beállítom, hogy GOLD contract legyen, minimum 150 es árral max 200, gyorsár minimum 250 max 300

És elkezdem keresgélni a fényes contractokat a goldok között. Amikor találok lecsapok és gyorsárban 300 ért viszem :)

550-600 gyors árba teszem fel. Most pl 100 db van fent. De kb 30-40 perc alatt összeszedek 60-70 dbot így és dupla nyereséggel elviszik (5% adót nem számolva)

Sokat kell vele vacakolni viszonylag, meg nem viszik el első körben néha, de folyamatosan ürül 5-10 darab a tárhelyemből és pótolom.

Nem keresek 1-2ezreket vele egy adott tranzakción, viszont biztos.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#2655) szupersanyi válasza Rypejakten (#2639) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Vegyel one-to-watch Embolot 80k-ert. :D Bízom abban, hogy nagyon op IF-et kap es felmegy az ára 150-200k-ig.

(#2656) Kristof_94 válasza gabigyerek (#2654) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ez PC?

Amúgy nemrég buktam el a draft döntőt, nagyon mérges voltam, főleg mert az ellenfél azt az átkozott Pogbás gólörömöt nyomta... :D
Viszont némi kárpótlás volt, hogy kaptam egy 50k csomagot, amiben benne volt Benzema. Szerintetek adjam el most vagy várjak, hátha lesz valami Realos vagy franciás SBC? Olyan 68-70k körül biztos elmenne.

(#2657) Keller16


Keller16
aktív tag

Összes csel és gólöröm, nyomtatható formában. Ha már volt, bocsi. Én ki is nyomtattam magamnak :)

[ Szerkesztve ]

(#2658) Kristof_94 válasza Keller16 (#2657) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ez nem rossz, csak ha változnak az irányok kicsit összekavarodik az ember! :D

(#2659) bab1987


bab1987
tag

High pressure ellen vmi megoldás? Ma szinte csak ilyenek ellen játszottam. 0 fittnessel is ugyan olyan elánnal támadott le az ellenfél. Kb. a kapum elől nem tudtam kijönni. És erre jön még az input lag. Fenomenális.

Amúgy ki hanyadik osztályban tart? Én most kezdem majd a hatodosztályt. 23/12/17 ez a mérleg. Egy erős átlagos. Angol középcsapattal nyomom.

psn:balazsb1987

(#2660) HdRew válasza gabigyerek (#2654) üzenetére


HdRew
őstag

Nekem eddig 25 contract jött össze, nem tudom, hogy csinálod, hogy így elmegy neked...

450 bid és 500 buy now-ra raktam, és örülök, ha elmegy 2 :D (Gold 28-as contract)

(#2661) AldoWinnfiel válasza bab1987 (#2659) üzenetére


AldoWinnfiel
csendes tag

9. osztály.

Kevés győzelem, kb. ugyanannyi döntetlen, sok vereség. Tanulni kell. :)

(#2662) gabigyerek válasza HdRew (#2660) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Jellemzően este 19-23 között jobb a fogyás. De tegnap abban az időszakban 750 ért is elvitték.

Megfigyelhető, hogy vannak időszakok amikor a fogyóeszközök is kelendőbbek (hétvége délutánok és esték, hétköznap esték). (ja és amúgy PS4)

PS4

(#2663) gabigyerek válasza bab1987 (#2659) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Ha úgy támadnak le, hogy a védősurok a félpályád vonalán van, akkor long ball vagy counter attack, védőkkel feljuttatni max 2 passzból a kpra onnan pedig indítás a szélre vagy csatárnak.

Ha mélyen van a védekezésük még egyszerűbb mert széthúzza a csapatot nagyon az egész pályás letámadás. Én személy szerint ezt úgy oldom meg, hogy a középpályások számát megnövelem formációváltással, hogy a pálya közepén átvegyem az irányítást és több lehetőség nyíljon a passzra. Amúgy egyelőre div 8

PS4

(#2665) varmi2


varmi2
nagyúr

üdv.
van tippetek, hogy a fifa17 demo miért nem indul el nekem. origin-es eredeti demó. a fifa 15 megy, az aláírásomban lévő leső gépről van szó. win7 64bit. elindul, tölt, majd lefagy a játék.

[ Szerkesztve ]

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#2666) Meghivott válasza varmi2 (#2665) üzenetére


Meghivott
addikt

Hol fagy le? Usb eszközök vannak bedugva?

(#2667) Sati1984 válasza varmi2 (#2665) üzenetére


Sati1984
tag

Az aláírásodban én nem látok konfigot...

De tippelek, mert nálam is ugyanez volt: Radeon HD6XXXX vagy HD5XXXX kártyád van? Mert akkor próbálkozhatsz egy a legújabbnál eggyel régebbi driverrel, hogy hátha... én úgy oldottam meg, hogy vettem GTX 750Ti-t (mert amúgyis upgrade-elni akartam).

Intel Core i5-9600K | 56 GB RAM | RTX 4070 12GB | Oculus Quest 2 | Beat Saber magyar csúcs pár pályán :-)

(#2668) varmi2 válasza Meghivott (#2666) üzenetére


varmi2
nagyúr

elkezd tölteni, majd megállnak pöttyők, és megjelenik az egérkurzor. és ennyi utánna már csak a feladatkezelővel tudom bezárni a játékot. 1 egér, egy billetyűzet, és egy logitecg f310 játékvezérlő van az usbken.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#2669) Citroware


Citroware
addikt

Letoltam már jópár meccset, én nem érzem egyelőre a hendikepet, és ez nagyon jó, de sikerült ma felbasznia ennek a szarnak még szülinapomon is, ilyen pechsorozatot, amit most egymás után 3 meccsen végigszenvedtem úgy, hogy mindhárom meccsen sokkal jobb voltam, ilyet még nem basztam.

Most lehet, hogy kicsit szüneteltetem, és elkezdtem a karrier módot.

[ Szerkesztve ]

(#2670) MdewC válasza Citroware (#2669) üzenetére


MdewC
nagyúr

Boldog szülinapot! :)

Nekem a lövést kell gyakorolni, egyelőre nem megy. Handicap-et egyelőre én se érzem.

Mondjuk néha én is peches vagyok.

(#2649) LendvaiFeri1: Ezt adom, az amúgy se jó lövés skillemre még ez is rápakol, elég keményen!

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2671) Meghivott válasza varmi2 (#2668) üzenetére


Meghivott
addikt

Játékvezérlő kihúz és próba.

(#2672) zsolti72837 válasza Keller16 (#2657) üzenetére


zsolti72837
őstag

Nem rossz. :)

Magyarul jó lenne. :)

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#2673) rento


rento
őstag

Sziasztok!

Ez a lojalitás dolog scb-nél hogy van? Oké tudom hogy 10 meccs kell hogy megkapják a plussz chemistryt. Offline is elég? Illetve ha offline akkor kilehet lépni az elején, elszámolja? Plussz azt nem tudom hogy az adott scb csapattal kell a 10 meccs vagy elég ha a benne lévő játékosokkal mondjuk az alap csapatommal lejátszok 10 meccset.

(#2674) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Beakarok lépni a web appba, de bejelentkezés után küld kódot, amit nem nagyon akar elküldi. Mi a teendő?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#2675) drachoHUN válasza chop (#2643) üzenetére


drachoHUN
senior tag

1. összerakod a kezdőket és a cseréket, tartalékokat.
2. Copy Squad
3. a lemásolt squadben kicseréled a kezdőket a cserékre
4. innentől csak a két squad között kell váltogatni.

Forza JUVE!!!

(#2676) Meghivott válasza rento (#2673) üzenetére


Meghivott
addikt

UTn belül bármi és kezdést követően altf4

(#2677) Rypejakten válasza szupersanyi (#2655) üzenetére


Rypejakten
addikt

azt a 80k-t el is pakkozhattad volna, hasonlóan jó befektetés lenne. :))

(#2678) MdewC


MdewC
nagyúr

Na bakker. :DDD

Nem bírtam ki, valakivel mégiscsak kell gyakorolni a lövést, vettem egy ágyút, bár coin nem maradt... :))

1
2

Salah használhatatlan, Cuad is minden kihagy, egyedül a Juves kötődés tartja bent, hátha Fekir... Ntep viszont baromi OP!

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2679) ali75 válasza MdewC (#2678) üzenetére


ali75
aktív tag

Üdv.!

Laca,Fekir,Niang,Asa-ról egy kis véleményt lehet kérni?

Köszi!

Jó játékot.

[ Szerkesztve ]

(#2680) _adaml21_ válasza MdewC (#2678) üzenetére


_adaml21_
őstag

Ntep tavaly is OP volt. :)
Én is kíváncsi lennék egy részletesebb bemutatóra róluk :)

(#2681) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Akinek van kedve rész tvenni egy PC-s UT(?) bajnokságon, az írjon már egy privit. Meglátjuk, hogy hányan jelentkeztek, aztán majd lesz valami.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#2682) zarakisan08 válasza LendvaiFeri1 (#2681) üzenetére


zarakisan08
tag

Sziasztok!

PS4-en ha valaki akar néha játszani vegyetek fel nyugodtan. felhasználó: zarakisan1987

(#2683) bab1987 válasza Citroware (#2669) üzenetére


bab1987
tag

Engem minden nap felbaszott mióta megvan a játék. Nekem szinte minden meccsen 2-3xor többet kell lőnöm mint az ellenfél mert az input lag miatt még a ziccert is kínkeservesen tudom berúgni. Az ellenfél meg a szokásos 2/2 3/3-akal elver. Hiába gyakorlom be ott nem késik. Amint éles meccs van minden kimarad.

Ja és így védekezni sem lehet érdemben mert csak korcsolyázni tudok a játékosaimmal. Sikerült ma egy 1-2-2-őt hoznom Div 6-ban vért kell izzadnom hogy egyáltalán bent tudjak maradni.

psn:balazsb1987

(#2684) chop


chop
őstag

Beragadt.

[link]

(#2685) bab1987 válasza chop (#2684) üzenetére


bab1987
tag

:C :R

psn:balazsb1987

(#2686) h_eduka


h_eduka
tag

Valaki osszetenne nekem egy PL csapatot olyan 23-25k korul? Kispasszos, tavoli loveses jatekot jatszok altalaban

(#2688) CoRt3z


CoRt3z
tag

Sziasztok. Home partnerem megvette a super deluxe változatot, nekem is megjelentek letöltésekben az extrák, de nem kaptam semmit a játékban. Ez normális?

(#2689) AldoWinnfiel


AldoWinnfiel
csendes tag

Ó, hogy az a... Vezettem egy meccsen, simán jobb voltam, erre egy felugró hibaüzenet miatt kidobta ablakba a játékot, tehát buktam a meccset... Erre nincs valami beállítás winben, hogy a FIFA legyen az elsődleges program, és még véletlen se dobjon ki? Vagy csak ki kell lépnem az összes apró, hülye programból, hogy ne járjak így? (Egyébként nem viber, vagy üzenetküldő stb. program volt...)

(#2690) MdewC válasza ali75 (#2679) üzenetére


MdewC
nagyúr

(#2680) adamlukacs: Hát még totál kísérleti fázisban vagyok, ma összehoztam első vereségemet is, CitroG kolléga által, nem mondom, hogy nem volt szerencsés, 1 jó félidővel, ahol tényleg jól játszott, nyert 2 meccset. :) (1. meccsen a gép is besegített neki, a végén indokolatlanul összefutott 2 CB-m, amivel megnyerte a meccset.)

Mind1, egyértelmű, hogy nem ismerem az új lövés rendszert, most azt gyakorlom ezerrel, mert a többi aránylag rendben. Ha ezt helyre tudom tenni / megszokni, akkor az nagy segítség lesz.

Offline sokkal könnyebnek érzem a játékot, legendáson még nem kaptam ki, irreálisan könnyűnek érzem, alig lő kapura a gép. Mondjuk az is igaz, hogy folyton def-ben vagyok. :D

Mindent összevetve iszonyatosan tetszik a játék, teljesen 15-ös feelingem van vele kapcsolatban, sok potenciált érzek benne. Végre élvezem a játékot, amikor kikaptam se voltam ideges, amikor összejön valami, annak viszont nagyon örülök. :) És ez az ami nekem nagyon fontos volt, hogy lehessen szórakozni, pihenni, fejlődni, amikor pedig már jobban megy, akkor komolyabban venni 1-2 kupát. Csak jusson rá idő. :)

(Meg ne jöjjön egy javítás és rombolja le az egészet. Bár a lövés késleltetést javíthatnák.)

Játékosok, bár nincs sok meccsük:

- Ntep: hihetetlen OP, még annál is jobb, szuperlatívusz! Salah, Cuadrado csak jelenthet, Perisicnél is jobb, mert gyorsabb. +3 SHO és PASS
- Asa: picit csalódás, néha villan, néha indokolatlanul hibázik. Ha nem vállalja túl magát vele az ember, akkor nem rossz. 7K-t egyelőre nem ért meg, most +2 PHY DEF és PASS van rajta, de agyalok egy sima +3 PHY és DEF lapon...
- Laca: elképesztő eddig, bár csak 2 meccsem van vele. Eddig adott egy beadás gólpasszt és lőtt egy gólt, de szerzett labdát és jól is passzol. Sólyom lap van rajta, gyors mint az állat és érződik a fizika rendesen. CAM-be is fullos lenne.
- Niang: csatárba nekem nem adta, qrva fosul lő, néha villant, de nem megbízható. Viszont amikor vissza cseréltem CAM-be a meccs végén, ott mindig jobban teljesített, így most alapból CAM-be használom. +3 PHY és PASS. Van sebessége a meginduláshoz, utána képes indítani, lőttem vele most 1-et távolról, de nem ez a jellemző rá. Egy gyors CAM, aki képes passzolni, cselezni és nem gyenge... Persze nem egy Laca, de sokkal jobb arra a pozira mint Bacca vagy Éder.

Eddig ennyi. Még sokat kell játszani, ha akarok valamit érdemben. :)

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2691) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Sziasztok!

Benzemat érdemes most eladni?

(#2692) Blashe válasza MdewC (#2690) üzenetére


Blashe
aktív tag

Nekem nagyon hiányzik CAM-ból Pereyra :( Látom nem vagyok ezzel egyedül :)

(#2693) rento válasza Meghivott (#2676) üzenetére


rento
őstag

Értem. Ezek szerint mind1 hogy milyen csapatban játszanak 10 meccset.

(#2694) MdewC válasza Blashe (#2692) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nem vagy egyedül, hiányzik bizony. :)

Ár értékben a legjobb volt. Lehet pótolni minőségben, de sajnos nem kevés coinba kerül...

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2695) Meghivott


Meghivott
addikt

Mondjatok már légyszi valaki OP ST-t, bármely bajnokságból. Mondjuk 10K-ig.
Mint amilyen pl Tevez volt tavaly...
köszi

(#2696) LendvaiFeri1 válasza Meghivott (#2695) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Slimani.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#2697) MdewC válasza Meghivott (#2695) üzenetére


MdewC
nagyúr

Braithwaite? 800 coin.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2698) Meghivott válasza LendvaiFeri1 (#2696) üzenetére


Meghivott
addikt

Ő már megvan

(#2699) Meghivott válasza MdewC (#2697) üzenetére


Meghivott
addikt

Megnézem, toltam rá egy huntert, biztos ami biztos.
Köszi

(#2700) LendvaiFeri1 válasza Meghivott (#2698) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Akkor nagy probléma nem lehet... :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.