Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18824) sutszi válasza csako (#18821) üzenetére


sutszi
veterán

Évekig használtam én is ráadásul banki felületen ami egy ugrással komolyabb terület mint egy közösségi oldal. Azért volt, hogy megreccsent a rendszer és nem jött az sms, meg összekeveredtek... De az legalább ki volt dolgozva. Le volt dokumentálva... Tudtam, hogy 5 percig érvényes az adott kód és nincs olyan, hogy kizárom magam... Amióta QR azonosítás van a mobilappon keresztül azóta úgy kivágtam a hagyományos kétfaktorost, mint a huzat... Sokkal egyszerűbb és kisebb az esély rá, hogy ilyen problémák felmerülnek... A facebooknak is inkább ezt kéne erőltetni, de ők még egyelőre abban a fázisban vannak, hogy mindenkinek a telefonszámára csorgatják a nyálukat... Tiszta gép, felkészült user, és nincs olyan, hogy véletlenül kikerül valami. De én nem is érzek késztetést, hogy online legyek órákon keresztül... Egy nap kétszer lépek be, de van amikor az is sok...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.