Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7251) x_o_n


x_o_n
veterán

vajon a többi tekkoban is ennyi?mert láttam már csodát...

(#7252) DeFranco válasza x_o_n (#7251) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Én pont egy hete 4k-ért láttam a Brotherhoodot a Fogarasi T-ban. Vannak központi és egyéni akciók is, 50-50% az esélye, hogy máshol is ennyi.

(#7253) KubanitoS válasza Youri (#7238) üzenetére


KubanitoS
veterán

Egészen jó árak + te is rendes vagy. :C

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#7254) x_o_n


x_o_n
veterán

na ez az,lehet elugrom kökitermibe..hátha vagy a soriba

(#7255) x_o_n válasza KubanitoS (#7253) üzenetére


x_o_n
veterán

igen nagyon rendes , simán mehetne neki piros pötty:)

(#7256) Youri válasza x_o_n (#7255) üzenetére


Youri
veterán

:B

RTX ON

(#7257) Źşë' válasza Youri (#7256) üzenetére


Źşë'
addikt

valóban nemes gesztus :) ritka az ilyen sajna

am sztem a Kane & Lynchek is megérik az árukat most steamen!
+ Overlord Complete pakk is!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#7258) ittakary válasza Youri (#7242) üzenetére


ittakary
nagyúr

Rendes vagy nagyon :R

Amúgy Kane and Lynchen elgondolkoztam, de ilyen euró mellett a "poénból megveszem" sajnos nem opció.

(#7259) L3zl13 válasza ittakary (#7258) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Valóban...
Az euró árfolyam miatt buknál rajta vagy 300 forintot! Nem csoda, hogy meggondoltad magad. :U

Aki hülye, haljon meg!

(#7260) nepszter1


nepszter1
addikt

A Limbon nagyon gondolkodom csak attól félek hogy benne lesz az majd az egyik indie packba.

(#7261) ollie


ollie
MODERÁTOR

Witcher 2 Digital Premium - 12.95 GBP

***

(#7262) Niczo válasza nepszter1 (#7260) üzenetére


Niczo
senior tag

Én is erre számítok, de ha mégse lesz a humblibundli 4-be majd megveszem a karácsonyi akcióba (ugyanennyiért vagy kevesebbért) :P
Ellenben megvettem Impulse-on a Red Faction Armageddon-t 1780 Ft-ért, ennél steamen csak akkor lesz olcsóbb, ha jelenlegi árra 90%-ot dobnak (erre kevés esélyt látok)
Ja, és Steamen regizhető az Armageddon.

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#7263) mokus1


mokus1
addikt

Keresek valami játékot amivel tudnék egy jót játszani. Leginkább valami FPS esetleg stratégiaát keresek. Legutóbbi cod és BF nem igazán jött be.
F3AR milyen játék lett? Vagy valami hasonló ami úgy leköti az embert és izgalmas, esetleg ijesztős.
Remélem nagyjából érthető milyen játékot keresek:) Mit ajánlotok?

(#7264) Youri válasza mokus1 (#7263) üzenetére


Youri
veterán

Skyrim

RTX ON

(#7265) ittakary válasza nepszter1 (#7260) üzenetére


ittakary
nagyúr

Lol. Nekem is hasonló félelmeim vannak. Sőt igazából a rettegés szorítja a torkomat.

(#7266) ollie válasza mokus1 (#7263) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Warhammer 40k sorozat nagyon jó, mint stratégia.

***

(#7267) Niczo


Niczo
senior tag

Impulse-on a Darksiders 1186 Ft-ért van. Steamen a legolcsóbban tán 5ajróért volt.

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#7268) ollie válasza Niczo (#7267) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És ez is Steam-es.

***

(#7269) Niczo válasza ollie (#7268) üzenetére


Niczo
senior tag

Így van, ezt lehagytam :R

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#7270) Ilsyde válasza Niczo (#7262) üzenetére


Ilsyde
őstag

Path to War DLC is jár hozzá, vagy azt kulon meg kell venni?

(#7271) ollie válasza Ilsyde (#7270) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Biztos külön kell megvenni.

***

(#7272) BigBlue69 válasza Ilsyde (#7270) üzenetére


BigBlue69
őstag

sztem külön.. mert nekem nem adta be a koddal alapbol

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#7273) Cucuska2 válasza ollie (#7261) üzenetére


Cucuska2
őstag

Az 54 forintos volt akkor is a legjobb. :R

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#7274) BigBlue69 válasza Cucuska2 (#7273) üzenetére


BigBlue69
őstag

Én is most vettem 40-ért...XD

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#7275) Serpiko


Serpiko
addikt

Steam akció: [link]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#7276) Niczo válasza Ilsyde (#7270) üzenetére


Niczo
senior tag

Beregiztem steamre, de nem jár hozzá a DLC (azért így is megérte) :K

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#7277) BigBlue69 válasza Niczo (#7276) üzenetére


BigBlue69
őstag

Most ott van akcióba a dlc.. -66%-ban.. Nem tudom milyen kieg de mennyit add hozzá a game-hez? szerk: (két új fegyvert, és négy új küldetést kínál.)
Amugy pedig Prejudice four pack? Ha lehet olyan is legyen benne akinek megvan hozzá a pénz mag nekem már sajna nincs..csak 1-re!

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#7278) Ilsyde válasza Niczo (#7276) üzenetére


Ilsyde
őstag

Meh, majd ránézek megint ha egyben lesz az egész.

Viszont a Magic 2012 legújabb kártyapakliját megvettem, így is 200 órám van abban a játékban :D

(#7279) BigBlue69 válasza Ilsyde (#7278) üzenetére


BigBlue69
őstag

Sztem nézz rá most..:D csak 1700 Ft kb 5 euro.. annyi nem lesz sehogy.. max pár év mulva

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#7280) kovsol válasza Ilsyde (#7278) üzenetére


kovsol
titán

itt ha nem veszek hozzá dlc ként kártyákat akkor máshogy nem tudom gyarapítani? maga az alapjáték gondolom nem sokra elég akkor

May the Force be with you!

(#7281) ollie válasza kovsol (#7280) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De, az alapjátékban is van egy rakás pakli, csak éppen ki kell őket nyitni (unlock), melyet single player játékkal tudsz megtenni.

***

(#7282) Balazs_ válasza ollie (#7281) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Nagyon gondolkozom rajta, de ott az a fránya expansion pack. Az mennyit ad a játékhoz?

(#7283) Źşë' válasza ittakary (#7258) üzenetére


Źşë'
addikt

cdgben ~1800huf, steamen meg 3,5€ volt talán - ez 1140 kb

(#7263) mokus1 Batman Arkham City, Driver San Francisco, The Elder Scrolls V - Skyrim ahogy előttem is mondták, akkor Dead Island :) van választék

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#7284) ittakary válasza Źşë' (#7283) üzenetére


ittakary
nagyúr

Mindkettőt venném, ha már... :B Illetve már hajlottam rá, hogy csak a kettőt megveszem, de addigra már vége volt :D Na majd karácsony...

[ Szerkesztve ]

(#7285) ollie válasza Balazs_ (#7282) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gondolom új (NPC) ellenfeleket meg paklikat.

***

(#7286) KubanitoS válasza Niczo (#7267) üzenetére


KubanitoS
veterán

Megvettem, erre miután elment a pénz, ez a képernyő fogadott. Első vásárlásom volt, de lehet az utolsó is.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#7287) FehérHolló válasza KubanitoS (#7286) üzenetére


FehérHolló
veterán

Zárolták, vagy terhelték? Mert nagyon nem mindegy.

Skynet is real. It's called Google.

(#7288) KubanitoS válasza FehérHolló (#7287) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nem tudom miről beszélsz. Nem a pénz levonásával van a probléma, hanem ezzel az utólagos szórakozással. Adják ide a CD kulcsot és kész.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#7289) Ilsyde válasza KubanitoS (#7288) üzenetére


Ilsyde
őstag

Hát elég bunkóság hogy nem adnak azonnal elérést a játékhoz, csak azért mert - gondolom - vasárnap van. Érdekes egyébként hogy ekkora cégnek nincs automatizált rendszere.

(#7290) KubanitoS válasza Ilsyde (#7289) üzenetére


KubanitoS
veterán

Megnéztem a fórumjukat is. Nagyjából minden második téma erről szól. Az amcsiknak sem igazán tetszik ez a helyzet. Eszem megáll, hogy 2011-ben ilyesmi előfordulhat. Nem mintha most éjfélkor kezdeném el tölteni, de azért ez mégis elég kellemetlen. Remélem nem lesz semmi gond és küldik majd a kódot.

Ha valakit ezek után érdekel, a Rage most 7200 forint az oldalon.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#7291) Źşë' válasza Niczo (#7267) üzenetére


Źşë'
addikt

Red Faction Armageddon!! 1780- huf! steamwork-ös

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#7292) BigBlue69 válasza Źşë' (#7291) üzenetére


BigBlue69
őstag

Igen-Igen! Amugy küldik rendesen a kodot.. csak hát külön programot kell rá felrakni..:D
De én ilyen akciónál elnézem ezt nekik..:D

Aki megvette Armageddon-t Az irjon pm-et.. nyomhatnák multiba is!

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#7293) ollie válasza KubanitoS (#7286) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ellenőrzik a tranzakciót, hogy nem-e lopott kártya van mögötte, vagy nincs e egyéb probléma. Általában csak új ügyfeleknél szokták ezt csinálni.

***

(#7294) GoZoL válasza KubanitoS (#7286) üzenetére


GoZoL
senior tag

Szia!

Én is dettó ilyen üzenetet kaptam. 1 nap alatt remélem lecsekkolják hogy rendben minden és akkor megkapom a játékot! Steam kódot fognak küldeni vagy, hogy jutok hozzá a Armageddonhoz? Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#7295) BigBlue69 válasza GoZoL (#7294) üzenetére


BigBlue69
őstag

Kapsz egy linket h szedjle egy progit és ott mutatja a játékaid és alul lesz egy look serial vagy hasonló és ugy megtudod a serialt! Amugy én is néztem egy nagyot amikor megvettem de 5 perc nem telt el és már küldték a mailt!

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#7296) GoZoL válasza BigBlue69 (#7295) üzenetére


GoZoL
senior tag

Gondlom nekem is küldenek e-mailt, de az egy napot meg kell várnom :(

(#7297) BigBlue69 válasza GoZoL (#7296) üzenetére


BigBlue69
őstag

Arra fele éjszaka van.. szoval lehet azért nem kaptad egyből.

Ez kell Majd hozzá!

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#7298) Źşë' válasza BigBlue69 (#7292) üzenetére


Źşë'
addikt

feltettem az impulse progit, kimásoltam a játék kódokat, majd aktiváltam steamben őket, innentől kezdve felesleges lesz ez a progi mert úgyis steam tölti le, de azért fennhagyom mert hátha lesznek még steamwörksös játékok ami megéri

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#7299) GoZoL válasza BigBlue69 (#7297) üzenetére


GoZoL
senior tag

Egy ilyen levelet kaptam:

Our records indicate that you recently placed order number xxxxxxxx with us at GameStop.com. Thank you for your business.

Unfortunately our system was unable to process your order. This has resulted in the order's cancellation. We apologize for any inconvenience this may have caused.

As a possible solution, we would recommend these steps:

1. Contact your financial institution and confirm that the information they have on file matches with all the information you included when you placed your order.

2. Place another order on www.gamestop.com using a different form of payment.

If you require any further assistance, please feel free to reply to this email and we will be more than happy to assist you further.

Na most gondolom a pénzt nem tudta levenni a számlámról?! Pedig a paypal-om össze van párosítva a dombornyomott kártyámmal.

[ Szerkesztve ]

(#7300) ruti válasza GoZoL (#7299) üzenetére


ruti
Közösségépítő

a PayPal egyenlegeden volt fedezete a tranzakciónak?

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.