Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6351) x_o_n válasza alratar (#6349) üzenetére


x_o_n
veterán

origin,original igen azt jelenti angolul eredeti.
de mi magyarországon élünk és itt ezt a jelzőt a
bontatlan csomagolásra használják.

és válaszoltam neked hol találsz eredeti használt játékot.

[ Szerkesztve ]

(#6352) #65675776 válasza x_o_n (#6351) üzenetére


#65675776
törölt tag

Egy újabb tipikus példa arra, hogy a magyar nyelvben az átvett szavak jelentését minden esetben ki is forgatják. Nehogy egyértelmű legyen.

alratar: Ha már ékezetesen írod, akkor senkit sem érdekel az eredeti angol jelentés, mert egy magyar szót írtál le.

(#6353) x_o_n


x_o_n
veterán

az egész eredete valahol az originál csomagolásban rejlik,anno 1992 ben mikor cd-lemezekkel foglalkoztam , sokan már úgy kerestek lemezt hogy originál,bontott vagy használt...
Én a celos-jelzőt használtam akkoriban vagy fóliás de miután a vevők 99,98% az originált használta nem erőltettem.
az eredeti jelzőt meg külön a nem ukrajnai nyomások kiszűrésére használták.
pedig a bontatlan vagy celos azért még mindig jobban hangzik mint az originál vagy oridzsi:)

[ Szerkesztve ]

(#6354) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Ti nagyon betegek vagytok.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#6355) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

De jó hogy tele szemetelitek a topikot vagy 30 hozzászóláson keresztül...azt hittem már van valami nagy akció.
Ebben a topikban bevett szokás, hogy csak eredeti, új játékokról beszélünk.A használt játék persze hogy olcsóbb....de itt nem ezt szoktuk megdumálni!!!
Eredeti, új, digitális vagy boltban kapható játékokról megy itt a téma, ez így van, mióta látogatom ezt a fórumot.

(#6356) DeFranco válasza ProEvoFan (#6355) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Azért tegyük hozzá, hogy a kolléga nem azt kérdezte, hogy egyénileg hol talál egy eredeti játékot, hanem azt, hogy van-e olyan üzlet/shop, ahol lehet eredeti és használt játékokat kapni jó áron.

Nem arról van szó, - ahogy azt sokan feszegetik - , hogy PHaprós linkekkel akarná bombázni/bombáztatni a topicot, hanem ugyan olyan üzletszerű forrást keresett, mint az új játékok esetében, csak épp itt second hand alapon kereskednek.

Nehogy már ezért le legyen ugatva... (nem neked szól, csak te vagy az utolsó hozzászóló, azért válaszolok). Teljesen legit volt a kérdés, senki a büdös életben nem mondta, hogy itt csak új játékokról lehet szó.

Az már egy másik kérdés, hogy páran félreolvasták/félreértették csak most meg ciki beismerni a tévedést, inkább szemantikai vitává forgatják a témát. Lehet én származom rossz helyről de ezt nálunk f*szkodásnak hívják.

*a

szerk: akkor már tényleg nagy baj van, ha közel-régen még teljesen értelmes jó arc tagok is erre a szintre mennek le.

[ Szerkesztve ]

(#6357) cass


cass
aktív tag

Sziasztok!
Audiosurf-höz hasonló játékot tudtok nekem mondani? Pc-re kéne. Audiosurf-ben az a legjobb, hogy be lehet tenni bármilyen zenét. Guitar hiro-t ismerem amúgy. köszi mindenkinek!

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

(#6358) HS 2142


HS 2142
őstag

Serpiko: A Virtua Tennis 4 most 66%-al olcsóbb (10,2 euró)!

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#6359) HS 2142 válasza cass (#6357) üzenetére


HS 2142
őstag

A Beat Hazard, a Music Catch vagy a Ray Catcher az, amit így hirtelen találtam, de steamen mintha még láttam volna ezekhez hasonlót.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#6360) #65675776 válasza ProEvoFan (#6355) üzenetére


#65675776
törölt tag

Sehol nincs kiemelve, hogy csak új játékokról van szó.

(#6361) SenorGrande válasza cass (#6357) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Audiosuf-öt nem ismerem. de van egy egész jó, ingyenes Guitar Hero klón, a Frets On Fire. Ez bővíthető zenékkel. Gameplay video.

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#6362) KubanitoS válasza cass (#6357) üzenetére


KubanitoS
veterán

Én is a Beat Hazardot mondanám.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#6363) bAtt001 válasza cass (#6357) üzenetére


bAtt001
addikt

beat hazardot mondanám én is. nekem megvan steam-en, jó játék, igaz sokat nem lehet játszani mert kifolyik a szemed :D na meg az epilepsziásoknak elég veszélyes.

(#6364) HS 2142 válasza bAtt001 (#6363) üzenetére


HS 2142
őstag

Azért ez a veszély az Audiosurfnél is fennáll, főleg, ha a maximális pontszámra törekszel, így gondolom ő a BH látványvilágával is meg tud birkózni. :)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#6365) cass válasza bAtt001 (#6363) üzenetére


cass
aktív tag

Fúha köszönöm a válaszokat, most játszok az audiosurf demojával meg fogom venni steamon asszem , mert nagyon tetszik, meg nézegetem ezt a beat hazardot is, de aki még tud az írjon!! köszönöm mégegyszer mindenkinek. :R

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

(#6366) cass válasza cass (#6365) üzenetére


cass
aktív tag

Hát tetszik ez a beat hazard is, de nem ilyenre gondoltam tulajdonképpen. Olyanra gondoltam mint az audisurf-nél, hogy megyünk egy ilyen sávban. :) Ilyen gomb nyomkodós is jó mint a guitar hero. Ilyenekre lennék kíváncsi! :))

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

(#6367) HS 2142 válasza cass (#6366) üzenetére


HS 2142
őstag

Kérdésed esetleg itt is felteheted, hátha ott többen felfigyelnek rá.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#6368) cass válasza HS 2142 (#6367) üzenetére


cass
aktív tag

Hűű köszönöm fel is teszem! :))

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

(#6369) BioNiCMaN válasza cass (#6368) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Meg használhatnád a szerkesztést is. :K

Főleg, hogy a saját 3 perccel korábbi hsz-edre válaszoltál. :U

[ Szerkesztve ]

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#6370) AxBattler


AxBattler
félisten

Bocs, ha már volt:
A steam-en még 21 órán át 7,50 ójró (kb. 2.300 HUF) a GTA Complete Collection. Pont.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#6371) Serpiko válasza HS 2142 (#6358) üzenetére


Serpiko
addikt

Most estem haza ezt vártam már nagyon ennyit aztán tényleg megér nem hiszem, hogy olcsobb lesz ez mostanában. Alszomrá egyett aztán lehet megveszem holnap. :K :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#6372) cass válasza BioNiCMaN (#6369) üzenetére


cass
aktív tag

Jólvan ne izguljál használom máskor. :U
Remélem így megfelel. ;)

[ Szerkesztve ]

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

(#6373) TazLeacher válasza Serpiko (#6371) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Látom észrevetted. Pont most akartam írni, tudtam, hogy Te már említetted, hogy ez kell neked. Jó játékot! :C

(#6374) ollie válasza HS 2142 (#6342) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

UK only

***

(#6375) Youri válasza ollie (#6374) üzenetére


Youri
veterán

Nem. Nekem legalábbis itthonról sikerült

RTX ON

(#6376) ollie válasza Youri (#6375) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem kiírta, hogy a régiómban nem elérhető.

Amúgy most már mindegy, mert vége a promóciónak.

[ Szerkesztve ]

***

(#6377) maross válasza ollie (#6376) üzenetére


maross
veterán

nalam es ismerosomnel is elfogadta.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#6378) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Nem tudom mennyire ismeritek (én kb. semennyire) de regisztráltam onlive-ra és kaptam 1-2 napra rá egy ilyen e-mailt

Thanks to everyone who helped MJ@OnLive win his bet, we all get to celebrate with 98% OFF any game for past purchasers or a $1 introductory price for new users!

Ez elvileg csak oktoberi akcio! Rendszerről ne kérdezzetek nem ismerem nincs még ott egy játékom se..

De marketplacen csomó játékot 1 dollárra van irva. (Dirt 3 , Deus Ex HR)

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#6379) HS 2142 válasza ollie (#6374) üzenetére


HS 2142
őstag

Én is láttam, de mondom kipróbálom és csak azután teszem közzé a topikban, azután, mivel működött és más írta, ezért nem gyanakodtam.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#6380) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Call of Duty akció a GamesPlanet-en

Halloween a GamersGate-en

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#6381) bpx válasza BigBlue69 (#6378) üzenetére


bpx
őstag

hát próbáld ki, egy csomó játéknál lehet 30 percet ingyen játszani, az újabbakból is
(én kipróbáltam, és egyelőre nem kérek belőle, messze vagyunk még attól, hogy számunkra is élvezhető legyen)

(#6382) Serpiko


Serpiko
addikt

Steam napi ajánlat: Cyan Complete Pack

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#6383) po1son válasza Kareszovics (#6380) üzenetére


po1son
addikt

Egy Left 4 Dead 2-őt benyomhattak volna egy -75% akcióval, ha már Halloween van. ;]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#6384) Kareszovics válasza po1son (#6383) üzenetére


Kareszovics
addikt

Ennyi... :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#6385) BigBlue69 válasza Kareszovics (#6384) üzenetére


BigBlue69
őstag

Tavaly 29-én kezdődőtt a e forum szerint!:D Igen.. Visszaolvastam!:D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#6386) x_o_n


x_o_n
veterán

sniper ghost warrior gold edition 2690,- cdg és pár webshopban.

az viszont nem egyértelmű mit is takar biztosan ez a kiadás.
mert pld német webshopban és 576-ban azt irják:

Tartalom:
- 2 rendkívül erős új mesterlövész-puska
- 4 új küldetés
- Egy remek új multiplayer játékmód, a Zászlórablás (CTF)
- 3 képeslap
- Dögcédula

de a boritón csak az első három szerepel pld cdg... de az 576nál lévőn is csak 3 van de ki irva meg 5.

nem vette meg valaki véletlen?

(#6387) Kareszovics válasza BigBlue69 (#6385) üzenetére


Kareszovics
addikt

Ahogy nézem az egy csütörtöki nap volt, tehát még csak nem is midweek-ben, hanem weekend deal szintjén fog "működni" az akció.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#6388) ollie válasza po1son (#6383) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

L4D-t kizárólag Steam árul (kivéve, ha dobozos).

***

(#6389) Źşë' válasza po1son (#6383) üzenetére


Źşë'
addikt

tuti h lesz, csak ki kell várni, mondjuk nekem megvan már mind a 2 rész, és szeretem is őket
valve hozta a szintet :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6390) BigBlue69


BigBlue69
őstag

"Csütörtökön BF3 launch partyt szerveznek a Mammut II Saturnban, ahol 6.990 Forintért vásárolható meg a játék PC-s változata, a konzolosért 9.990-et kell fizetni a kasszáknál. Ennyiért vétek lenne kihagyni az év legjobban várt FPS-ét!"

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#6391) BaLee válasza BigBlue69 (#6390) üzenetére


BaLee
addikt

Arra már én is azt mondom, hogy egész baráti...

(#6392) Devil Smile válasza BigBlue69 (#6390) üzenetére


Devil Smile
őstag

Az a baj vele h sima verzios jatekot kapsz tehat kesobb ha multizni is szeretnel es megveszed a karkand DLC-t akkro ugyan ott vagy mintha most elorendelted volna 10e ert a limitedet femdobozzal 3 DLC vel... de ha vki csak single-t akar akkor meg jobban megeri kulcsot venni hozza ~4e ert..

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#6393) ollie


ollie
MODERÁTOR

ARMA Gold - 10 USD, DRM mentesen

***

(#6394) Serpiko válasza ollie (#6393) üzenetére


Serpiko
addikt

Steamen lehet reisztrálni? Gondolom nem vagy mégis? :U

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#6395) ollie válasza Serpiko (#6394) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem.

***

(#6396) po1son válasza Devil Smile (#6392) üzenetére


po1son
addikt

Multizni lehet a karkand DLC nélkül is....

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#6397) Devil Smile válasza po1son (#6396) üzenetére


Devil Smile
őstag

perzse h lehet.. nem is mondtam h nem..csak sztm 2e ert megeri a +3DLC....
visszaolvastam a hszemre es felreertheto valoban...
szal a vki multizni akar es kell neki a karkand is akkor jobban megeri most megvenni a LE-t..
allitolag 576 ba van is meg...

[ Szerkesztve ]

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#6398) po1son válasza Devil Smile (#6397) üzenetére


po1son
addikt

Már, mint + 3000 Ft, ha vki LE-t akar venni most és nem a Mammutba a sima verzsőnt.
Egyébként most olvastam, hogy aki 576ba vásárolta ma az LE-t nem kapott +3 DLC-ét
(elvileg talán emailbe fog).
Szóval kétséges, hogy megéri-e 576-ba LE-t vásárolni ;]

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#6399) Devil Smile válasza po1son (#6398) üzenetére


Devil Smile
őstag

cgd be 9890.- a LE (enniyert rendeltem en is) ez meg 6990lenne uh 1ezunk ki +3e be.. :P ;]
es valoban mar lassan normal verzio se lesz az uzletekben mert mind elkapkodtak...
erdemes benezni a bf3 topikba reggel ota legalabb 6-700hsz irodott... (leginkabb persze hulyesegeket irkalnak mert legtobben lustak elolvasni az elso hsz.-t :W :W )

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#6400) po1son válasza Devil Smile (#6399) üzenetére


po1son
addikt

Szerintem felesleges ezen vitatkozni, hogy melyik éri meg jobban.
A +3 dlc lehet mondani, hogy parasztvakítás, mert semmi érdemleges nincs benne.
A Back to Karkand az egyetlen értelmes kiegészítő.
Én egyébként már tegnap délután megvettem az LE-t cdgbe, de nem tudtam, hogy árulják a cgdbe is ennyiért. :P ;]

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.