Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57551) TTomax válasza tkesy (#57549) üzenetére


TTomax
nagyúr

Én vittem el az utolsót... :B

Köszönöm szépen itt is! :R

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#57552) Karáth


Karáth
újonc

Én is kaptam egy ilyen amazonos kupont.
Ha kell valakinek az írjon, én úgy sem fogok semmit se venni.

(#57553) Jofi81 válasza tkesy (#57549) üzenetére


Jofi81
őstag

Sajnos lemaradtam, de köszönöm a felajánlást! :R

(#57554) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Bohemia Interactive halálos cég. Eddig 48 óránként voltak hajlandóak válaszolni, mióta az ügyészségi feljelentés szóba került, azóta menekülni próbál a felelőség alól és 3 percenként válaszolnak.

Szánalmas.

(#57555) ayo válasza maddionmax (#57554) üzenetére


ayo
addikt

legtobb support pedig 48-72oras valaszidos

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#57556) #79621120 válasza maddionmax (#57554) üzenetére


#79621120
törölt tag

Mi van ? Ügyészségi feljelentés mert törölték a játékot a Steam könyvtáradból ?

(#57557) ZS3NI válasza #79621120 (#57556) üzenetére


ZS3NI
őstag

:DDD :))

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#57558) KubanitoS válasza ZS3NI (#57557) üzenetére


KubanitoS
veterán

Inkább meg sem szólalok...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#57559) maddionmax


maddionmax
aktív tag

ayo: Eddig nagyon be is tartották! :)

dadawa: Dehogy, egyszerűen kértem egy személyes adatoktól mentes rendőrségi feljelentést az ügyről, most pedig mentegetőzik és mutogat másokra,mert amit csináltak lehet, hogy jogszerűnek tűnik volt, de nem az. Most meg már úgy tűnik, hogy önhatalmúlag léptek és semmilyen hivatalos eljárás nem volt az ügyben. Ez így viszont az ő részükről lopás, ami önmagában vicces, de igaz.

[ Szerkesztve ]

(#57560) ayo válasza maddionmax (#57559) üzenetére


ayo
addikt

mazlid van hogy nem a steamnek kell irogatni, meg hogy ennyi idod van vele foglalkozni. majd meselj a vegerol. steamen amugy sztem ennyi valaszt se kapnal...3perces valaszidot meg csak Gabe kap :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#57561) DeFranco válasza ayo (#57560) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nekem is van, hogy 3 perc, mire megnyílik a store page...

...az is 3 perces válaszidő :K

(#57562) maddionmax válasza ayo (#57560) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Igen, Steam nem valószínű, hogy válaszolna :)
Nem repültem volna ennyire rá a témára, ha nem azonnal hárítani kezdett volna a support. Most már meggyőződésem, hogy ez nem adatvédelmi szabályzat, hanem egyszerűen hatékonyabban szeretik intézni az ügyeiket és a számukra felesleges rendőrségi köröket inkább kihagyják.

Konklúziót megosztom majd :)

(#57563) #79621120 válasza maddionmax (#57559) üzenetére


#79621120
törölt tag

Megkérdezhetem , hogy mennyibe került neked anno a CD kulcs ( vagy gift ) ? Szabályos körülmények között vásároltad , vagy fű alatt ?

[ Szerkesztve ]

(#57564) reelc válasza DeFranco (#57561) üzenetére


reelc
veterán

Akkor Te is akkora név vagy a szakmában, mint Gabe. Így logikus a dolog. :D

(#57565) maddionmax: a válasz az lesz, hogy nem az a lényeg, hogy 600Ft-ba került, hanem az elv?

[ Szerkesztve ]

(#57565) maddionmax válasza #79621120 (#57563) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Megkérdezheted, tradertől cseréltem több közepes árfekvésű játékért. Trader sok százas minősítéssel rendelkezett és mai napig állítja, hogy a kulcs legális forrásból származik. Ő maga is megkereste a Bohemia-t, de értelmes választ ő sem kapott.

[ Szerkesztve ]

(#57566) DeFranco válasza reelc (#57564) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Pszt....

én vagyok Gabe...

(#57567) FollowTheORI válasza reelc (#57564) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Alapvetően igen... mert pl mi van ha valaki vesz jópár giftet, aztán üzletel vele nagytételben, nyer vele pénzt, majd benyögi később hogy ez nem kell, nem ő vette, charge back-et csinál... vagy akármi. :)

Visszakapja a pénzét, azoktól akikkel meg üzletelt csak úgy elveszik a játékot? :)
(Ki tudja mekkora láncolatot borítva ezzel fel.)

Alapvetően igen elvi probléma ez, hogy vajh egy sima benyögésre megteszik (mert úgy érzik megtehetik, vagy benne van valami szerzőséspontban ÁFSZ), vagy tényleg csak akkor lépnek, ha yard ott van a nyakukon, esetleg van valami bírósági döntés, ami az ilyen kártyás csalásokkal foglalkozik.

Amugyis általában a kártya elfogadó hely a bőnös alapból, ha elfogad illetéktelen fizetést stb. És neki kell benyelni ezeket, ha nincs meg a csaló.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#57568) maddionmax válasza reelc (#57564) üzenetére


maddionmax
aktív tag

A válasz nem az elv, de az sem elhanyagolható. Mérsékelten szeretem, ha valaki erőből hülyének akar nézni,csak mert ő úgy érzi, azt megteheti. Nincs bajom azzal, ha lopott és elveszik, bebukom amit be kell és ennyi, de jelen helyzetben úgy tűnik, odaát a fiúk úgy érzik ők minimum a Microsoft és rájuk a törvények már nem vonatkoznak.

(#57569) reelc válasza FollowTheORI (#57567) üzenetére


reelc
veterán

Nem rosszindulatból írtam.
Amúgy meg szerintem ez valamennyire az egész rendszer buktatója. Mert van gift, és vannak akik ezzel kereskednek. Sohasem tudhatod biztosra, tiszta helyről (ill. módon) származik-e, amit veszel? Lásd a mostani esetet.
A biztos módnak a Steam és az árusító boltok/webboltok tűnnek, magánszemélyeknél rizikófaktor van.
Jól gondolom?

(#57568) maddionmax: világos.

[ Szerkesztve ]

(#57570) huskydog17 válasza djculture (#57516) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Fordítok:

A fiókod egy Paypal tranzakcióhoz nem lett megerősítve, ezért kérlek a következő mezőbe add meg a mobiltelefonod számát, hogy arra egy ingyenes SMS formájában elküldhessük az igazoló kódot. A mobilszámod kizárólag ehhez az egy SMS elküldéséhez lesz felhasználva, azután semmiféle egyéb üzenetet nem fogsz tőlünk kapni. Az igazoló kódot tartalmazó SMS számodra teljesen ingyenes.
További rendelésekhez már nem lesz szükség ilyen SMS-re.

#57521: Vacak? Most viccelsz? Minden idők egyik legkirályabb FPS játéka, elképesztő jó hangulata van, na persze ezt a játékot leginkább csak azok tudják értékelni, akik szerették/szeretik a 80-as évek nagy akciófilmjeit.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#57571) Csapoati válasza ayo (#57560) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Látom neked megvan a The Swapper. Tudnál róla mondani pár szót? :) Képek alapján szimpi, de azért 5,5 eurót egy indie játékért akkor adok ki, ha tényleg emlékezetes (mint a Stanley Parable, vagy a Gone Home).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#57572) KaiotEch válasza Csapoati (#57571) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Engem is érdekelne! :K

(#57573) ayo: Mondjuk olyan 500JMF-ért engem is érdekelne! :P

[ Szerkesztve ]

(#57573) ayo válasza Csapoati (#57571) üzenetére


ayo
addikt

van egy kulon hangulata. mar a menu zeneje is amugy olyan hogy egybol aterzed az ur vegtelenseget az egyedulletet meg a szokasos sci fi dolgokat. grafika nagyon szep es jok a logikai feladatok, en meg a sajatomat steamen nemtoltam sokat de anno mar probaltam es bejovos volt. amugy sokan beraktak az evvegen mint emlitesre melto indie jatek. ha penz a gond kereshetek neked valami kellemesebbet hatha van vmi akcio:)

http://jateknaplo.blog.hu

(#57574) cikasz válasza ChingChang (#57510) üzenetére


cikasz
őstag

Köszi, sikerült.

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#57575) Crytek


Crytek
veterán

Amazon jól csinálja.Most kb minden jött ment népség elszórja az összes kuponját a tesók kalandjára azt gyors betolják majd a nagyágyukat :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#57576) szallasi007


szallasi007
őstag

Sziasztok,

tudom, hogy a BF4 egyenlőre nincs optimalizálva (vagy lehet csak valami ipari legenda), de 27 eurónál olcsóbban nem találok sehol. Esetleg ti nem tudtok megbízható helyet, olcsón?

Köszi

(#57577) FollowTheORI válasza Crytek (#57575) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Milyen nagyágyút vársz ami még nem volt agyon diszkontálva eddig és újdonság? :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#57578) Heavyrain válasza szallasi007 (#57576) üzenetére


Heavyrain
őstag

Nézz szét Hardveraprón,van aki 5000 forintért árulja. (VGA kupon)

[ Szerkesztve ]

(#57579) Crytek válasza FollowTheORI (#57577) üzenetére


Crytek
veterán

Újdonság sosem volt sehol egy akcióban se mindig a régi "**arok" vannak állandóan akcióban!
Tehát én bármit várok amit 5-7 dolcsiért adnak azaz ingyen van 2 dollárért ha a -5$-árt nézem :C

Next PC Upgrade: 2022

(#57580) Mate válasza szallasi007 (#57576) üzenetére


Mate
nagyúr

Nézz szét hardver aprón. 5.000-ért megy.

Megelőztek :D

[ Szerkesztve ]

(#57588) dejaris válasza #79621120 (#57556) üzenetére


dejaris
addikt

Szoval szerinted az onbiraskodas teljesen rendben van? Es ez nem tulzas, mert amilyen informaciokat megoszt itt maddionmax, az alapjan egy az egyben az.

(#57589) szallasi007


szallasi007
őstag

Köszi, akkor megsasolom ott bár kicsit félve teszem (nem bízok az emberekben baj? - hacsak nem ajánlotok valakit fixre :DDD )

(#57590) warcat


warcat
veterán

How to Survive 7.49 kuponnal 2.49
Marlow Briggs and the Mask of Death 7.49 2.49
TAKEDOWN: Red Sabre 6.99 1.99

Bundli készülőben 12.99 kuponozás előtti ár:

Darksiders
Darksiders II + DLC
Alan Wake + DLC (include American Nightmare)
Titan Quest Gold
Supreme Commander+Forged Alliance

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#57591) joe-ker válasza warcat (#57590) üzenetére


joe-ker
senior tag

TAKEDOWN: Red Sabre-tol óvok mindenkit,kuponnal se éri az árát,de ez az én véleményem (na meg jó pár emberé)

(#57592) TheProb


TheProb
veterán

Borderlands 2 GOTY-ot ~5500 alatt látott már valaki? vagy ez alatt ne is keressem?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#57593) maddionmax válasza TheProb (#57592) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Nuuvemen volt 2500 körül, szóval létezik :)

(#57594) trance89 válasza TheProb (#57592) üzenetére


trance89
őstag

itt pedig pár napja 12 ejró: [link]

(#57595) csaba951 válasza maddionmax (#57568) üzenetére


csaba951
veterán

Szerintem nagyon jó dolgot feszegetsz, amire szerintem még senki nem gondolt bele előtted! Ha valamelyik fórumtagnak van kapcsolata valamelyik nagy (külföldi) játékoldallal, akkor érdemes lenne őket is megkeresni!

Valami rémlik nekem, hogy a védekezéshez való jog alapjog. Ha megvádolnak valamivel, akkor nekem jogom van védekezni a vád ellen. Ezt nem lehet elvenni senkitől. A védekezéshez pedig jogom van megismerni a bizonyítékokat, amik alapján megvádoltak. Na, ezek alapján valóban aggályos, hogy a Bohemia egyetlen beszólására a Steam simán leveszi a játékot a fiókról, valamilyen csalásra hivatkozva. Viszont se a Steam, se a Bohemia nem adja ki az ügy részleteit az érintet félnek, se önként, se az illető kifejezett kérésére.

Jó, biztos sokszor jogosan szankcionálnak. Viszont mi a biztosíték arra, hogy ezzel nem kezdenek el visszaélni??? Anyagilag erősen érdekelt (mind a Steam, mind a Bohemia), hogy újra megvegyem az adott programot. Kihasználják azt, hogy ilyen kis összeg miatt nem érdemes ügyvédet fogadnom, meg bíróságra járnom.

(#57596) cikasz válasza warcat (#57590) üzenetére


cikasz
őstag

Az egyetlen kuponomat el is lőttem a Hogyan éljük túl-ra :P

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#57597) Arkennys válasza cikasz (#57596) üzenetére


Arkennys
addikt

Én is vettem kettőt, ezt vártam :)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#57598) sagem válasza warcat (#57590) üzenetére


sagem
addikt

Hm, a How to..ára 2 hónap alatt hatalmasat esett, véget érni látszik a -kisebb- zombis játékok korszaka..?:)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#57599) TheProb válasza maddionmax (#57593) üzenetére


TheProb
veterán

Szuper... most mind2 helyen 10k fölött van...
Én eddig kinguin-on meg fast2play-en néztek a legjobb árakat, igaz a 2 ugyan az.
Jelenleg bf4-et és B2-t vadászom, de úgy néz ki mindig kifutok a jó ajánlatokból :F

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#57600) FollowTheORI válasza TheProb (#57599) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Te átaludtad az elmúlt hónapokat vagy mi? ;]

Amugy ha eddig nem volt fontos akkor majd a tavaszi akciók során nézelődj. ;)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.