Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2951) Kareszovics válasza ollie (#2911) üzenetére


Kareszovics
addikt

A harmadik kulcs "titka" ( :( ), melyet a Support közölt háromszori levélváltás után:

"...however, we suspect that this item was only available with the pre-order of the game, so it is possible that you are not going to be able to redeem this code.

Unfortunately for technical reasons it was impossible to remove the bonus code from the confirmation email, and we apologize for the confusion that this created."

Elvileg a Live Acc-ba lehetett volna regisztrálni, de nem engedte. :U

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2952) Źşë'


Źşë'
addikt

egy piszkos jó akció steamen!

Riddick - Assault on Dark Athena (+gondolom ehhez is jár az Escape from Butcher Bay) 5€!!

nem lenne meg már rég a kosaramban lenne a hűlt helye! :DD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2953) ollie


ollie
MODERÁTOR

Aurora, egy új RTS, csak ma ingyen!

***

(#2954) Hell válasza ollie (#2953) üzenetére


Hell
tag

Köszi!

Letöltve este nézem is.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Hell..............................................BC2, BF3, BF4 nick: WarthogHell

(#2955) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Mennyi az esély arra, hogy GamersGate-es King Arthurt aktiváljak Steam alatt? :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2956) fpeter07 válasza Kareszovics (#2955) üzenetére


fpeter07
veterán

50% :) Steam retail listában szerepel a játék, így gondolom biztosan lehet.

(#2957) HS 2142 válasza ollie (#2953) üzenetére


HS 2142
őstag

Nagyon köszönöm ollie, ezzel órákig elleszek! :R
Tipikusan az egyszerű, de nagyszerű játék.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#2958) cskamacska válasza Kareszovics (#2955) üzenetére


cskamacska
addikt

Semennyi. :( A játék multi és Steam nélküli változata van fent GemersGate-en. Egyébként is jellemző, hogy Steam játékok nincsenek, vagy kigőzölve vannak fent, a Lead and Gold, és RUSE azok nemrég (amolyan teszt jelleggel) felkerült kivételek. Sőt, még a karácsonyi zakciós Prey is bukta lett, nincs több multi kulcsa a GG-nek(és így jó eséllyel a Prey DD forgalmazásának annyi is..), mostantól annak is lőttek. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#2959) Zolás válasza ollie (#2953) üzenetére


Zolás
addikt

Köszi a játékot, ha azt is elárulod hogy miért akad(beesik ilyen 1fps-re) akkor sokáig hálás leszek :R

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#2960) Kareszovics válasza cskamacska (#2958) üzenetére


Kareszovics
addikt

Közbe rájöttem. :O :( :W :DDD

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2961) ollie


ollie
MODERÁTOR

2 ingyenes indie játék.

(#2959) Zolás: nem tudom

[ Szerkesztve ]

***

(#2962) Źşë'


Źşë'
addikt

steamen hogy működik a cd kulcs deaktiválás? avagy revooke, néztem batman aa gotynál is pl h keményen be van határolva a telepítés

ha veszek a gépembe valami új dolgot akkor buktam egy aktiválást (persze telepítés által)? vagy hogyan működik ez pontosan... ami a szomorú h ez a kisbetűs rész, és az ember akkor döbben rá mikor már megvette... ezzel csak azt érik el h akkor már kalóz verzióhoz nyúl az ember mivel az bármeddig jó... nem kell attól tartani h elveszik a cd kulcs és az ember bukja az eredeti játékát! nagyon vaddisznó fejlesztők vannak :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2963) ollie válasza Źşë' (#2962) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Semmi köze a fejlesztőknek hozzá.

***

(#2964) Źşë' válasza ollie (#2963) üzenetére


Źşë'
addikt

lényegtelen, akkor meg a kiadóknak, de így is úgy is az eredmény egy és ugyan az.

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2965) polonic válasza Źşë' (#2962) üzenetére


polonic
félisten

Én vga-t cseréltem és nem kellett újra aktiválnom a batmant.
Egyébként meg a legtöbb securomos játéknak van revoke toolja. Ennek pont nincs. Itt az a megoldás, hogy csinálsz egy ikont az asztalra a bmgame.exe-ről , jobb klikk rá, tulajdonságok, parancsikon fülnél a célhoz a végére beírod: /revoke
Utána elindítod ezt a parancsikont.
Egyébként meg ez szerintem más securomos játékkal is működik

(#2966) fpeter07 válasza ollie (#2961) üzenetére


fpeter07
veterán

A repülős egy régi nokia játékra emlékeztet. :) Letöltöm.

(#2967) Źşë' válasza polonic (#2965) üzenetére


Źşë'
addikt

köszi, majd kipróbálom mindenképp! :R

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2968) polonic válasza Źşë' (#2967) üzenetére


polonic
félisten

Annyival egészíteném ki, hogy a sima batmanhez van revoke tool, a goty edition-höz nincsen.

(#2969) 7


7
addikt

Dead Space akció Steamen megint. Egész hétvégén 66% kedvezmény van az árából (ha előrendeled a második részt, -75%), így 5,10 EUR-t kóstál.

(#2970) Źşë' válasza polonic (#2968) üzenetére


Źşë'
addikt

és erre a revokolásra csak újratelepítés (azaz uninstall) előtt van szükség? pl steamnél ha régi xp rendszeren van a steam, de egy win7 install után a fennmaradó steam mappát betallózom, vagy épp telepítem oda a steamet, akkor gondolom ezt a mappát a benne lévő játékokkal látni fogja, csak a kérdés hogy kell e ismét aktiválni őket - csinált már valaki hasonló dolgot?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2971) dbius válasza ollie (#2961) üzenetére


dbius
veterán

Az Absolute-Blue sajnos nem megy Win7 Home Premium x64 alatt, a kompatibilitási módok egyikével sem, elkezd betölteni, majd a betöltés végén elszáll hibaüzenettel. :O

A fejlesztők oldalán és a neten is csak a kompatibilitási módot javasolják (xp sp3), de egyikkel sem megy - adminként futtatva sem - sajnos, pedig rajongok az ilyen stílusú kis játékokért. A régi ifjúkorom jut eszembe róla, amikor bementünk haverokkal a moziba suli után - előtt, közbe :DDD - és 20-okat dobálva a gépbe toltuk végig kettesben. Volt hangulata :K

Másnak Win 7 alatt elindult valamilyen módon?

(#2972) Zolás válasza dbius (#2971) üzenetére


Zolás
addikt

Nálam win7 64biten simán megy. Viszont felbontást nem lehet állítani saccra 1024x768ba fut. Elég idegesítő....

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#2973) HS 2142 válasza dbius (#2971) üzenetére


HS 2142
őstag

Én Win7 Ultimate 64-es változatában ütköztem nehézségekbe, konkrétan elindítom, elkezdett tölteni, levág az asztalra egy Memory Access Violation hibaüzenettel és sajnos a neten tanácsoltak se jöttek be. És még az ember azt gondolná az egyszerűbb játékokkal nincsen semmilyen probléma :DDD

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#2974) dbius válasza HS 2142 (#2973) üzenetére


dbius
veterán

Nekem is ugyanez a problémám :O

Zolás: Akkor vagy mákod van, vagy vmi szoftvert nem szeret a mi rendszerünkön... Nálad kellett kompatibilitási módot állítani, vagy alapból fut rendesen?

Ja, off-ba rakom, mivel nem konkrétan kapcsolódik a topic témájához, az előző hsz-mat is abba kellett volna, most már mind1 :D

(#2975) Amantius


Amantius
senior tag

Érdekes, hogy elsőre nekem is elindult (w7 x64), de egyszer nyomtam egy ESC-et, kidobott és többet soha. Ugyan azzal az üzenettel, mint nektek.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#2976) ollie


ollie
MODERÁTOR

Europa Universalis III Complete 4 euró a Steam-en! (80% kedvezmény)

Ez nem tartalmazza a most megjelent kiegészítőt, de az előző kettőt igen.

***

(#2977) Zolás válasza dbius (#2974) üzenetére


Zolás
addikt

Kompatibilis módban installáltam lehet hogy azért...

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#2978) HS 2142 válasza Zolás (#2977) üzenetére


HS 2142
őstag

Próbáltam azt is, de csak annyit segített mint Amantiusnak. Egyszer elindul utána soha :D

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#2979) dbius válasza Zolás (#2977) üzenetére


dbius
veterán

Nem tudom, valószínűleg hardverfüggő is lehet a dolog. Nálam az adataimnál lévő gépen és a fiaim gépén sem indult el. (nálam Win7 Ultimate x86 van Nvidia vga-val, fiúknál Win7 HP x64 Ati vga-val)

De végül úgy néz ki, megvan a megoldás: :C

1. Kompatibilitási mód - XP SP3
2. a játék könyvtárában létre kell hozni egy üres fájlt, aminek

16bit.mode

legyen a neve.

Az én gépemen azóta fut a program, de csak a fentiek együttesen történő beállítása mellett, egyébként nem. A fiaim gépén még nem néztem meg.

Forrás: [link]

[ Szerkesztve ]

(#2980) dbius válasza dbius (#2979) üzenetére


dbius
veterán

No, a gyerekek gépén viszont így sem megy, cserébe nem a korábbi hibaüzenettel, hanem unknown runtime exception-nel száll el a betöltés végén. :O

(#2982) ollie


ollie
MODERÁTOR

Darksiders 4.95 GBP!

Steam-en kell aktiválni.

***

(#2983) smkb


smkb
őstag

Sziasztok,

Westend MM-ben a Tomb Raider Underworld a korábban már említett 990ft-os játékok közé bekerült. Gyűjtőknek érdemes, mert egész szép körítés van a gémhez :
- papírtok
- papírtokban a dupla dvd tok + egy ART album, elég korrekt minőségű
- dvd tokban manual, és 2 db KÉPESLAP? Üdvözlettel Lara felirattal art albumos képekkel (én még ilyet játékhoz nem láttam : ) )
- a 2 dvd közül az egyik a játék a másik egy standard dvd rom, hogyan készült, koncept art videok, ingame videok, trailerek, video riport a lara croftot megszemélyesítő csajjal + a sound trackek mindez rendes menüs dvd rom.

Mind az art album, mind a képeslapok, manual magyarul van.

Egy ilyen csomagon mennyi haszna lehet a kiadónak?

(#2984) fpeter07 válasza smkb (#2983) üzenetére


fpeter07
veterán

Mindezt ezer forintért?

(#2985) ollie válasza smkb (#2983) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ehhez a leárazáshoz semmi köze a kiadónak. Rajtamaradt X darab az MM-en, ami nem fogyott, és inkább kitették 1000 Ft-os áron, minthogy rajtuk maradjon az összes. A kiadó nem ebből az árból kap részesedést, mert az MM már előre kifizette a nagyker árat, ami ennek valószínűleg a többszöröse volt.

***

(#2986) smkb válasza ollie (#2985) üzenetére


smkb
őstag

Igaz... lényeg, hogy az egyszeri juzer rosszul nem jár vele...

(#2987) Egon válasza smkb (#2986) üzenetére


Egon
nagyúr

MM-ben rendszeresen vannak ilyen akciók...
A magam részéről ott vettem a Civilization 3 Complete Edition-t (benne a Play the World és a Conquest kiegekkel) 1K-ért, no meg a C&C Generals Deluxe-ot, szintén 1K-ért. Ez utóbbi tetszett különösen (mármint ami a csomag tartalmát illeti): nagyon korrekt dupla DVD-tok, négy darab gyönyörű színes CD, kézikönyv, és egy poszterszerűség, amin tulajdonképpen egy fejlődési fa látható, a másik oldalán ha jól emlékszem egy kép van).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#2988) Doki16


Doki16
addikt

Ennél a játéknál melyik az a 3rd party download program ami kell hozzá?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#2989) HS 2142 válasza Egon (#2987) üzenetére


HS 2142
őstag

Az egyik oldalán a parancsoki pontokból vehető fejlesztések, a másik oldalán pedig az épületek, az általuk gyártható egységek és ezek fejlesztései láthatóak, nekem is a kedvencek között van :)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#2990) ollie válasza Doki16 (#2988) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Úgy tudom a Steam.

***

(#2991) BloodyEddie válasza Egon (#2987) üzenetére


BloodyEddie
őstag

GoW és Grid meg Dirt2 is volt, de már kifogytak. (első kiadás)

(#2992) Egon válasza HS 2142 (#2989) üzenetére


Egon
nagyúr

Ott a pont... :R

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#2993) Doki16 válasza ollie (#2990) üzenetére


Doki16
addikt

Én is arra gondoltam, de sehol nem találok róla infót.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#2994) Doki16 válasza Doki16 (#2993) üzenetére


Doki16
addikt

Végül megvettem és ha valakit érdekel akkor lehet regelni steamre.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#2995) csana


csana
senior tag

Nem tudja valaki véletlenül, hogy a pcgamestore.com-on lévő árakhoz jön még hozzá valamilyen költség? Szóval ha onnan vásárolok, akkor max annyival terhelnék meg a kártyám, ami ki van írva?

(#2996) AtHoS válasza csana (#2995) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Helló!

Én épp most vettem meg náluk a Magicka c. játékot és a játék árán kívül (9.89 USD) nem volt más "attrakció".

Amúgy a Magicka-t a steamen lehet aktiválni (épp most aktiváltam) a most ingyen hozzáadott Wizard Survival Kit-tel együtt.

read-only mode on the forum

(#2997) csana válasza AtHoS (#2996) üzenetére


csana
senior tag

Köszi a választ!
Én is pont a Magickát néztem ki ott :).

(#2998) AtHoS válasza csana (#2997) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ráadásul az aktiválást követően a steam-ről jött le a játék és nem kellett a pcgamestore-ról töltögetni. Gyakorlatilag csak a kapott kódok kellenek onnan.

No kíváncsi vagyok mit is mutat majd a játék a valóságban. Az ingame videó ígéretes volt, remélem a valóságban is hozza azt az élményt.

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#2999) HS 2142


HS 2142
őstag

Aki még nem tette eddig, annak érdemes lehet figyelni az iddqd-t, ugyanis még pár napig az oldalon, illetve annak facebook és twitter csatornáin steamen beváltható kódokat osztanak szét a magyar fejlesztésű Fortix indie játékhoz.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#3000) csana válasza AtHoS (#2998) üzenetére


csana
senior tag

Na nekem csak nem adja oda ez a suttyó gamestore: "Order failed, reason: The game Magicka is currently unavailable for purchase."

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.