Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3151) KKaresz45 válasza huskydog17 (#3147) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Szeretnék segíteni, meg úgy látom, hogy mások is, de nem halmozol el minket információkkal. :)

Szóval nem az a lényeg, hogy Takarékszövetkezet, teljesen irreleváns, hogy melyik magyar bank adta ki a kártyát. Az a lényeg, hogy Mastercard-e vagy Visa vagy esetleg valami egyéb (talán Maestro? Visa electron?). Valami csak van rá írva.

A biztonsági kód NEM a PIN kód, keress rá a google-ben, hogy CVC kód.

(#3152) Wolverine válasza huskydog17 (#3147) üzenetére


Wolverine
félisten

Beszélj a szövetkezettel és kérdezd meg, hogy használható-e a kártyád webes fizetésre; és ha nem, milyen konstrukcióban kaphatsz ilyet. Persze ez bele fog telni némi időbe és a mostani akciót el fogod mulasztani... de lesz még hasonló nem egyszer :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3153) LW válasza SenorGrande (#3149) üzenetére


LW
őstag

Nemhiszem, nekem sincs meg. Most töltöm, ha nem kapsz választ, akkor megosztom a tapasztalataimat. :))

(#3154) HS 2142 válasza SenorGrande (#3149) üzenetére


HS 2142
őstag

Önállóan is működik, de azért nem rossz ha ismered a történet előzményeit (hozzáad az élvezeti faktorához) :DDD

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#3155) FehérHolló válasza huskydog17 (#3150) üzenetére


FehérHolló
veterán

A biztonsági kód az egy 3 számjegyből álló kód, valahol rajta van a kártyán. Mindenféle kártyával lehet fizetni, nem hinném, hogy a dombornyomott feltétel lenne.

Skynet is real. It's called Google.

(#3156) huskydog17 válasza KKaresz45 (#3151) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Értem. Egy Maestro logo van rajta. Ez a probléma letudva.

CVC kód (a kártya hátlapján) nem szerepel, a hátlapon semmi ilyesmi sincs.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#3157) Wolverine válasza huskydog17 (#3156) üzenetére


Wolverine
félisten

A Maestro jelenlegi kártyái nem alkalmasak a netes fizetésre. Amíg nem cserélsz kártyát, addig nincs sok választásod.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3158) FehérHolló válasza huskydog17 (#3156) üzenetére


FehérHolló
veterán

Keress rajta 3 különálló, általában dőlt karakterrel írt számjegyet. Nem olyan bonyolult.

Szerk. Maestroval tényleg nem fog menni a steam útmutató alapján. Paypal még egy lehetőség, ha most azonnal kell. :D

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#3159) huskydog17 válasza FehérHolló (#3158) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Sehol sincs rajta különálló három szám. így a Paypal-ra sem tudok fiókot csinálni.

A kártyám hátlapján csak cím és telefonszám van, az előlapon pedig a 16 jegyű szám.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#3160) kovsol válasza huskydog17 (#3159) üzenetére


kovsol
titán

akkor online vásárlásra nem alkalmas a kártyád, esetleg nem valami maestro kártya ?

May the Force be with you!

(#3161) Doki16 válasza kovsol (#3160) üzenetére


Doki16
addikt

Mestroval nem fog neki menni az biztos. Visa vagy MasterCard kell. Tud még PayPalra befizetni, de az sokáig tart és valószínűleg addig az akció is lejár.

huskydog17: Ha tudsz nekem utalni én megveszem neked a játékot ha kell.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#3162) Wolverine válasza Doki16 (#3161) üzenetére


Wolverine
félisten

Kb. márciustól lesznek az új Maestro kártyák is alkalmasak a webes fizetésre; addig nem.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3163) KKaresz45 válasza huskydog17 (#3156) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Igen, erre az információra voltam kíváncsi. Ezért nincsen rajta CVC kód sem. Sajnos csak megerősíteni tudom az előttem szólót/szólókat, nem lehet vele neten vásárolni (Steam-en legalábbis biztosan nem). Sajnálom. :(

(#3164) SenorGrande válasza HS 2142 (#3154) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Köszi az infot, megvettem. :R
A többi részt meg majd hozzáképzelem. :D Vagy ha le lesznek ennyire értékelve, azokat is beszerzem. . .

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#3165) kovsol válasza SenorGrande (#3164) üzenetére


kovsol
titán

karácsonykor szinte ingyen megkaptad az összes hl részt hl1 től hl2 ep2 ig

May the Force be with you!

(#3166) ollie


ollie
MODERÁTOR

Psychonauts 2,5 USD holnap 16-ig, DRM mentesen.

***

(#3167) Psychonaut válasza ollie (#3166) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ha nem lenne meg, megvenném... :))

(#3168) Sonja


Sonja
veterán

Alpha Protocol - 11,95GBP

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#3169) dbius


dbius
veterán

Ma "kicsit" bosszantó dolog történt:

Pc-Dome-tól megrendeltem fiamnak - hetek óta "rágta" a fülem érte - a Spiderman Friend or Foe c. PC játékot, személyes átvétellel, bankkártyával rögtön ki is fizettem.

Ma utaztam Budapestre (450 km. oda-vissza) más okból is, ezért beugrottam és személyesen átvettem. Hazajöttünk, felbontottuk az original csomagolást, volt benne összvissz egy db. cd lemez, majd elkezdtem telepíteni a lemezről a játékot.

Ekkor kezdett feltűnni, hogy a megjelenő képek másról szólnak. Egyszer csak kérte a következő lemezt, mondom de hát nincs következő lemez, egy db. volt benne. Csak ragaszkodott a telepítő másik lemezhez.

Ekkor belenéztem a lemezbe, és voilá, kiderült, hogy nem a megrendelt játék lemeze volt a csomagolásban, hanem a Spiderman Movie c. játék EGYIK lemeze.

Viszont azt feltelepíteni sem tudom, mert hiányzik a második lemeze :W A fiam most - jogosan - itt hisztizik mellettem, hogy megígértem neki, ez lett volna a jutalma a mai kórházi kivizsgálások tűrése miatt, és erre csak a dobozát tudja nézegetni... :o :O

Írtam nekik emailt, hogy valahogy rendezzük a problémát, de anélkül, hogy én emiatt újabb ~500km-t utazzak...

ááááá ekkora szopás is pont most és velem fordul elő.... :( Egyébként számomra még akkor sem derült volna ki, hogy rossz lemez van a csomagolásban, ha ott helyben felbontom, ugyanis csak Spiderman van a lemezre írva, egyedül annyi lehetett volna gyanús, hogy rá van írva, hogy disc 1...

Esetleg nincs valakinek ismerőse a Pc-Dome-nál?? :R

[ Szerkesztve ]

(#3170) Archer válasza dbius (#3169) üzenetére


Archer
őstag

Talán úgy lenne a legolcsóbb ha visszapostáznád levélként ők meg küldenének egy rendes változatot. Különben jártam már én is úgy, hogy megvettem x játékot, berakom az 1db lemezt amit adtak hozzá, aztán a meghajtó ikonjánál kiírta, hogy x disc1, mondom és hol a disc2, de minden gond nélkül feltelepült és nem kért másik lemezt. Szóval akár még úgy is lehetett volna jó, hogy csak a disc1 van meg neked.

Másik amikor megrendeltem az Assassin's Creed-et, original fóliás, kibontom erre kézikönyv helyett egy iszonyat gagyi minőségű "fénymásolt" (faxszal különbet másolok) papírlap volt a kézikönyv. Egy ilyen névnél elég gáz szerintem, gondolom valami "honosított" verzsön lehetett.

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#3171) dbius válasza Archer (#3170) üzenetére


dbius
veterán

:R Pont most kaptam választ a Pc-Dome-tól, hogy volt egy másik példány is készleten nekik, felbontották, de abban is ugyanaz a lemez volt, ami nekem. Holnap felveszik a kapcsolatot a forgalmazóval, majd amint beszerzik a jó lemezeket, kiküldik.

Igazából nem is az a bosszantó, hogy rossz lemez volt benne, hanem az, hogy 240km távolságban derült ki, hogy nem a megrendelt termék volt a dobozban. Mert ha ott laknék, vagy ha helyben meg tudtam volna venni, akkor visszamennék, de így eléggé körülményes, ki tudja mikorra szerzik be a jó lemezt és mikor kapom majd meg - addig meg mentegetőzhetek a 6 éves fiam előtt, aki csak azt érti meg igazán, hogy megígértem neki, hogy megveszem a játékot és ma már játszhat is vele, és ennek ellenére csak a dobozt tudja nézni :W

(#3172) Archer válasza dbius (#3171) üzenetére


Archer
őstag

Szerezd meg alternatív forrásból ;] De tényleg, ha már egyszer pénzt adtál érte, ne csak az üres doboz legyen meg. Nekem is van elég sok régi eredeti játékom, amiket akkor szerettem de sajnos csak német nyelvűben tudtam megszerezni mert elég ritkák, németből meg nem vagyok perfekt így "biztonsági mentésként" bent van a dobozban az angol verzió is. Szerintem így teljesen elfogadható a dolog, a Te esetedben is az lenne.

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#3173) dbius válasza Archer (#3172) üzenetére


dbius
veterán

Én nem érteni miről beszélsz ;) I think I'll do it for him...

(#3174) Archer válasza dbius (#3173) üzenetére


Archer
őstag

:K

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#3175) Doki16


Doki16
addikt

Hetvegi akcio steam-en. A Command & Conquer Franchise van learazva 75%-al.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#3176) HS 2142 válasza Doki16 (#3175) üzenetére


HS 2142
őstag

Nekem pont a régebbi klasszikusok hiányoznak (Tiberian Sun, Red Alert 2), de még az új fajta mellékág, a Generals is jobban tetszett, mint a RA3. (A legutóbbi részét ki sem mertem próbálni a negatív visszhang, a csalódottság elkerülése érdekében) De ha lényeget nézzük, ennyiért nem annyira rossz ajánlat ezek ellenére sem.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#3177) Kephamos válasza HS 2142 (#3176) üzenetére


Kephamos
addikt

Számomra is nagy csalódás, hogy a RA2 nincsen köztük. Az volt a kedvencem. :)[/OFF

A pcdome-nál crysis 2 előrendelés ~9 db ezresér. Bad company 2 jár hozzá.

(#3178) whatever válasza HS 2142 (#3176) üzenetére


whatever
aktív tag

Tiberian Sun már ingyenesen elérhetőitt

(#3179) adalbert1 válasza Kephamos (#3177) üzenetére


adalbert1
veterán

Ennyiért amúgy kb. ingyen vannak. Más kérdés hogy a C&C, a RA és a Tiberian Sun hivatalosan is ingyenessé lett téve.

(#3180) Archer válasza HS 2142 (#3176) üzenetére


Archer
őstag

Aki a régebbi részekre pályázik, vegye meg a First Decade-et, a Generals: Zero Hour-ig bent van az összes C&C játék és csak 1,8k pl. a Galaxisban.

Mod: sry, most nézem csak az előttem lévő linket.

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#3181) HS 2142 válasza whatever (#3178) üzenetére


HS 2142
őstag

A Red Alertre emlékeztem, hogy ingyenes, pedig szerintem egyszerre tehették őket azzá. Köszi a hírt :)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#3182) Źşë'


Źşë'
addikt

Crysis 2 + Bad Company 2 ~ 8000 huf

ipon szépen belecsap a játékpiac lecsójába! így kell ezt csinálni! :DD :R

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3183) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

STEAM-en SpellForce leárazás. Első platinum, Második gold kiadása, vagy akár együtt az összes.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#3184) AtHoS válasza TazLeacher (#3183) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ha valaki nem ragaszkodik a steam verzióhoz: Spellforce Universe 1799Ft

Én múlt hónapban vettem meg

read-only mode on the forum

(#3185) Kareszovics válasza TazLeacher (#3183) üzenetére


Kareszovics
addikt

Spellforce 2 Goldot egy bő fél éve sikerült 75%-on megvenni GamersGate-en. Mivel Steam Achi nincs ehhez a játékhoz úgy gondolom jó vétel volt. :K

Félve nézek rá mindig Steam-re, hogy olyan akció lesz, amit "kénytelen" leszek megvenni. :DDD Bírjanak már ki egy hetet, ha valami nagyon spécire készülnek, addigra lesz egy kis mozdítható tőkém.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3186) TazLeacher válasza Kareszovics (#3185) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem tudom...én karácsony óta nem vagyok elájulva. Vagy nem érdekel, vagy megvan már. 1 dolog érdekelt volna, arról meg balf*sz módon lemaradtam... :(((

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#3187) GypsFulvus2


GypsFulvus2
őstag

Ha valakit érdekel egy kéjleány jó, igazi régi vágású RPG, kb 750 Ft-ért...

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#3188) Kareszovics válasza TazLeacher (#3186) üzenetére


Kareszovics
addikt

Én csak a 7.5€ Batman-t sajnálom, de azt nagyon; éppen stexnulla állapotban voltam, kunyerálni meg nem szokásom. :O

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3189) Doki16


Doki16
addikt

Steamen a midweek madness akcioban a Braid van learazva 70%-al. 2.70 €

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#3190) 7 válasza Doki16 (#3189) üzenetére


7
addikt

Ennyiért ajándék. :K

(#3191) lorcsi


lorcsi
veterán

volt már ?

Medal of Honor 10th Anniversary

a gyémánt kiadásos grid magyar nyelvű?

[ Szerkesztve ]

(#3192) Wolverine válasza lorcsi (#3191) üzenetére


Wolverine
félisten

Ezt a feléért is lehetett már kapni :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3193) Sonja


Sonja
veterán

Imperium Romanum: Gold Edition most ingyen a tiéd lehet a Greenmangaming-ről! Nekem sikerült. :C

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#3194) DeFranco válasza Sonja (#3193) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nekem is. :DDD :R

(#3195) Kareszovics válasza DeFranco (#3194) üzenetére


Kareszovics
addikt

Nekem kiírja, hogy sikerült a Voucher, aztán csináltam valami trade-in-t és el is tűnt a játék valamerre.

Az a gyanúm, hogy elb@sztam valamit.

MOD: Van egy tippem, de nem biztos: ez a trade-in az, hogy beszámolta creditbe (0,01 €) a játékot és egyúttal el is tűnt.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3196) DeFranco válasza Kareszovics (#3195) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem kell trade-in-t csinálni, úgy van szerintem ahogy mondod, beleszámolta. Nem tudom, meg tudod-e venni még egyszer... :(

(#3197) Kareszovics válasza DeFranco (#3196) üzenetére


Kareszovics
addikt

Próbáltam másik e-mail címemmel is, nem sikerült... :( Mindegy, leszarom, könnyen jött - könnyen ment... :DDD

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3198) ollie válasza Kareszovics (#3195) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jaja, trade in adod vissza nekik a játékot, jelen esetben 0,01 euróért. Ennyi euró lett náluk a számládon.

***

(#3199) kovsol válasza Sonja (#3193) üzenetére


kovsol
titán

köszönöm a tippet, sikerült megcsinálnom :K a korábban szintén ingyen beszerzett Grand Ages: Rome mellé ez is rákerült az accountomra

May the Force be with you!

(#3200) fpeter07 válasza Sonja (#3193) üzenetére


fpeter07
veterán

Kiderült most, hogy valamikor regisztráltam már az oldalon. :D Köszi az infót! Uborkaszezonra elrakom a játékot.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.