Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3101) LW válasza bazsi83vp (#3098) üzenetére


LW
őstag

Black Opsot vettem így. Az még egy harmadik személyen is átment, aki még pakolt rá valamennyit, de így is megérte 6000ért. :)

A játék nyelvét érdemes megnézni, az én CoDom is orosz, de pillanatok alatt angolra varázsoltam.

Érdemes rákeresni (felhasználói véleményekre), vagy kipróbálni egy kisebb tétellel. :K

üdv. LW

szerk:
Láttátok, hogy Steamen 2,49ért vannak Hitman epizódok?

[ Szerkesztve ]

(#3102) orkester válasza bazsi83vp (#3098) üzenetére


orkester
senior tag

Én pont ott vettem tegnap egy kódot (Test drive unlimited 2), a paypal nem ment, de mivel külön internetkártyám is van fizetésre, azt meg mertem adni. A pénzt ugyan még nem vonták le, de tegnap késő este már meg is kaptam a szkennelt orosz kódot. Minden hibátlan vele, remélem így is marad! :U

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#3103) Doki16 válasza orkester (#3102) üzenetére


Doki16
addikt

Mennyi volt forintban a kód?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#3104) Dreimus


Dreimus
senior tag

Én a cdkeyhouse.com-ról vettem a tdu2-t amit fentebb is írtam ( [#3081] ) csak egyesek lehurogtak érte. Mindenki eldönti mi mennyire éri meg. Mindig van rizikó az ilyenekben. Nekem 5500Ft vont le amúgy.

Míg egyesek azzal jönnek hogy a kiadó bannolná hát inkább attól tartanék hogy másnak ne keljen el a kulcs, mert ahogy írják egy scannelt példányt kapsz és kész. De mivel ők megveszik ezért a cég nem jár rosszúl :) .

[ Szerkesztve ]

(#3105) Wolverine válasza LW (#3101) üzenetére


Wolverine
félisten

Napi akció.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3106) Scholes9 válasza huskydog17 (#3099) üzenetére


Scholes9
nagyúr

A Gyémánt Kiadás tényleg Budget kiadás, és ne az árát nézd ;) Egyszerűen el van árazva és ennyi.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#3107) LW válasza Wolverine (#3105) üzenetére


LW
őstag

Ja, látttam, este valszeg le is csapok rá. :DD

(#3108) Wolverine válasza LW (#3107) üzenetére


Wolverine
félisten

Csak este 7-ig él... :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3109) huskydog17 válasza Scholes9 (#3106) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Vagy úgy, akkor ezek szerint - ha jól értem - semmivel nem több, mint a többi kiadás.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#3110) kovsol válasza huskydog17 (#3109) üzenetére


kovsol
titán

[link] itt is látszik 4990Ft -t akartak volna érte kérni mégis 990Ft ért osztják és:
Kiadás módja: zsebpénzbarát
Sorozatiság: Gyémánt Kiadás

May the Force be with you!

(#3111) LW válasza Wolverine (#3108) üzenetére


LW
őstag

Hálám a sírig. Ha nem szólsz, lazán lecsúszok róla. :Y ;]

(#3112) HS 2142 válasza huskydog17 (#3099) üzenetére


HS 2142
őstag

Jer1cho szerintem egész végig arra akart rámutatni, hogy nem az ára miatt lesz valami budget kategóriába tartozó játék, hanem a kiszerelése miatt.
Példának nézhetjük az újfajta EA classic kiadásokat (rikító sárga), amit leáraztak az 576-ban 2 ezer forintra. Ettől még a CD Galaxisban nem viszik le az árat (kivéve, ha versenyben akarnak maradni, de most nem is ez a lényeg), hanem megmarad az EA classic alapára 4 ezer forintnak. De ha te most arra gondolsz, hogy mi van az alapkiadással, annak is teljesen hasonlóan mozoghat az árszabása és így például az is előfordulhat, hogy a máshol látott eredeti kiadás ára lesz az olcsóbb/drágább, mert készletszórás van.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#3113) Źşë' válasza kovsol (#3076) üzenetére


Źşë'
addikt

hogyan lehet steamre beregisztrálni egy játékot ill ez mitől függ, milyen játékokat lehet beregelni?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3114) Sonja


Sonja
veterán

A STALKER: Shadow of Chernobyl letölthető változatban most csak 985HUF itt! ;)

Steam-en meg a Kane & Lynch 1 és 2 + a 2. rész 3db DLC-je van leárazva!

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#3115) Doki16 válasza Źşë' (#3113) üzenetére


Doki16
addikt

Ezeket lehet beregelni.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#3116) Źşë' válasza Doki16 (#3115) üzenetére


Źşë'
addikt

köszi, nincs valami sok sajna, K&Lynch első részét jó lett volna beregelni... gondolkoztam h megveszem a 2.t, de haver se veszi meg így én minek vegyem, h nézegessem? :s mind1, talán még lesz karácsonyi akcióban és akk ő is megveszi

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3117) cskamacska válasza Dreimus (#3104) üzenetére


cskamacska
addikt

Jogosan. Az adóoptimalizáló onlány csomagküldők sem feltétlen a tisztesség mintaképei, de a szürke/fekete kulcsárusítók már tényleg a legalja. :(((
Ruszki nyelvű Black Ops angolra haxolva :DDD Ha ez a dolog elharapódzik, simán bevezetik a régikorlátos Steam kulcsokat, és akkor nézhetünk. Előtte valszeg utánszimatolásos nagyüzemi játékelvételt láthatunk majd fiókletiltásokkal fűszerezve.
De még a Steam/EA kulcs a legkevesebb, multi kulcs+"biztonsági mentés", amit más játékokhoz kínálnak alternatívának, az bőven a fizetős warez definícióján belül esik nálam. :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#3118) orkester válasza Doki16 (#3103) üzenetére


orkester
senior tag

Jelenleg kb. 4E Ft (19.99$).

Elvileg 60 nap garancia, más ilyen oldalon pl. azt írják 3 hónap után megsemmisítik a dobozt, tehát nincs akkora meggyőző erő, mint az ismertebb boltokban.

[ Szerkesztve ]

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#3119) LW válasza cskamacska (#3117) üzenetére


LW
őstag

Nem gondolod rosszúl, orosz IPről kellett aktiválni. :B

Jó a Hitman 4 és még csak nem is virágbolti. :DD Köszönöm HS 2142-nek, aki a bankkártyáját adta hozzá. ;]

(#3120) bAtt001


bAtt001
addikt

nem egészen témába vág de ha valaki tervez valami játékot venni EA store-ban ami több mint 30 euró az írjon egy privit, küldök neki egy 10 eurós kupont :) szülinapomra küldte az EA, kedves ajándék de biztos nem veszek semmit náluk 30+ euróért, ezért továbbajándékoznám.

(#3121) Źşë' válasza bAtt001 (#3120) üzenetére


Źşë'
addikt

rendes tőled :)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3122) HS 2142 válasza bAtt001 (#3120) üzenetére


HS 2142
őstag

Én is kaptam hasonlót 1 hónapja, de ez fogadott a levél alján, ami részletezi a feltételeket:
"...Az ajánlat május 31/12/2010-ig érvényes..." :F :DDD

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#3123) SenorGrande válasza Sonja (#3114) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Lecsúsztam a STALKER-ről, már ~4000Ft. . . :O

Én is kaptam anno ilyen kupont, de töröltem is a hírlevelet, ahogy szoktam. . . ;]

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#3124) Sonja válasza SenorGrande (#3123) üzenetére


Sonja
veterán

Igen, ezek napi akciók. :(

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#3125) bAtt001 válasza HS 2142 (#3122) üzenetére


bAtt001
addikt

lehet még nem álltak át akkor :D de nekem már ez év (2011) szilveszterig jó

(#3126) fpeter07 válasza HS 2142 (#3122) üzenetére


fpeter07
veterán

Was ist das? Mindenesetre kedves volt a részükrők, még nem ha is tudtad felhaszmálni. :D

(#3127) dbius


dbius
veterán

Napi akcióban:

Tomb Raider (75%) és Lara Croft &DLC (66%): [link]

Weekend Deal: Civilization 4 és 5

Lara Croftra és a DLC-kre lecsaptam, ennyiért megérte.

[ Szerkesztve ]

(#3128) Doki16 válasza dbius (#3127) üzenetére


Doki16
addikt

Én is beszereztem TF2-es cuccokért :D ingyen meg bőven megérte :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#3129) ollie válasza Doki16 (#3128) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Milyen TF2-es cuccokért?

***

(#3130) dbius válasza ollie (#3129) üzenetére


dbius
veterán

Erre én is kíváncsi lennék, tekintve, hogy semmit nem találni erről a leírásban.

(#3131) csana válasza ollie (#3129) üzenetére


csana
senior tag

Szerintem arra célzott, hogy a TF2-ben adott valakinek itemeket (fegyvert/sapkát), és ezekért cserébe megkapta az említett játékok aktiválási kulcsát.

(#3132) Doki16 válasza ollie (#3129) üzenetére


Doki16
addikt

Irtam steam forumra, hogy kellene nekem ez a jatek es belinkeltem a backpackam, hogy miket tudok adni erte. Egy angol gyerek ram irt, en adtam neki par darab itemet(vasat) es o meg megvette nekem a jatekot es elkuldte ajandekba.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#3133) ollie válasza Doki16 (#3132) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez jó ötlet volt. :)

***

(#3134) Sonja válasza Doki16 (#3132) üzenetére


Sonja
veterán

Így lett meg nekem is a Poker Night at the Inventory játék. :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#3135) Polllen válasza dbius (#3127) üzenetére


Polllen
nagyúr

A legacy of Kain miatt lehet beruházok rá. Nagyon-nagy húzás volt részürkől, bár gondolom kevesen ismerik ma már a Soul Reaver-t... :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#3136) FehérHolló válasza Polllen (#3135) üzenetére


FehérHolló
veterán

A Legacy of Kain: Soul Reaver PC-s irányítása nagyon rossz. Le is mondtam róla a történetvonal közepe körül.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#3137) Polllen válasza FehérHolló (#3136) üzenetére


Polllen
nagyúr

Sztem nincs vele semmi baj... :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#3138) polonic


polonic
félisten

Sziasztok!

Tudtok most valahol akciós dirt 2-t? Mint a múltkori áron, 990 Ft-ért?

(#3139) Worker


Worker
aktív tag

Ma voltam az 576-ban, hogy beújítsak 999-ért egy UT3-omra, de nem volt készleten :(
Gondoltam benézek a MM-ba is, de ott már 2010 májusában kiment az összes UT3...

Nem tudom mi lett ezzel a - szerintem remek - játékkal, de hogy ennyire nem lehet kapni, míg az UT Anthology-t rengeteg helyen látni... rejtély.

Ha valaki látna UT3-at valahol egy ezresért, szóljon! :D

"To them... You're just a freak... Like me!" - Joker

(#3140) Doki16


Doki16
addikt

Steam Midweek Madness a Half-Life 2: Episode Two -75% 1,49€

Miért ilyeneket áraznak le? Van olyan akinek ez még nincs meg és akarta?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#3141) huskydog17 válasza Doki16 (#3140) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

"Miért ilyeneket áraznak le? Van olyan akinek ez még nincs meg és akarta?"

Nekem még nincs meg és meg akarom venni. :)

Mindenki: segítene nekem valaki abban, hogy hogyan lehet Steam-en keresztül vásárolni? Még sosem csináltam, de egy fiókom van.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#3142) FehérHolló válasza huskydog17 (#3141) üzenetére


FehérHolló
veterán

A vásárlás pontosan úgy működik, mint minden webshopban. Kosárhoz adsz cuccokat, amikor készen vagy, kifizeted, majd letöltöd a fizetett tartalmat. Kiszállítani a kutya sem fogja, ez nem az a hely.

Skynet is real. It's called Google.

(#3143) Doki16 válasza huskydog17 (#3141) üzenetére


Doki16
addikt

Lehet PayPalon keresztül és bankkártyával is. Kártyából a Visa és a Mastercard a jó.

Csak azért mondtam ezt, mert már rengetegszer le volt árazva.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#3144) huskydog17 válasza FehérHolló (#3142) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Azt gondoltam. Csakhogy az a problémám, hogy nem rendelkezem dombornyomott kártyával. Egy netbank fiókom van, de nem tudom, hogy lehet-e így fizetni és ha igen, akkor hogyan. Mindenhol kéri a bankkártyám azonosítóját meg a típusát, csakhogy az én kártyám nem támogatott (Takarékszöv., nem dombornyomott). Ilyenkor mit lehet tenni?

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#3145) LW válasza huskydog17 (#3141) üzenetére


LW
őstag

Úgyszint. ;)

(#3146) Doki16 válasza huskydog17 (#3144) üzenetére


Doki16
addikt

Milyen a kártyád? Nem Visa vagy Master Card? Még csinálhatsz PayPalt és oda elvileg tudsz befizetni, de azt annyira nem ismerem.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#3147) huskydog17 válasza Doki16 (#3146) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Takarékszövetkezetes és nem dombornyomott, de ezt le is írtam az előző hsz.-ben.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#3148) Doki16 válasza huskydog17 (#3147) üzenetére


Doki16
addikt

Jólvan én hittem hogy a takarékszövetkezet is valamilyen kártyafajtát használ. Egyébként meg tévhit, de nem kell dombornyomott kártya a vásárláshoz. Az a lényeg, hogy legyen rajta biztonsági kód.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#3149) SenorGrande válasza Doki16 (#3140) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Ez fut önállóan, vagy kell hozzá az alap HL2, vagy EP1?
Nekem sincs meg, és ennyiért érdekel. . . :D

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#3150) huskydog17 válasza Doki16 (#3148) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

A biztonsági kód a PIN kód?

Akkor a jelenlegi kártyámmal is tudok elvileg vásárolni és ha igen, akkor az milyennek számít, VISA-nak?

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.