Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17951) po1son


po1son
addikt

vége lett ennek a free be mine 4nek gamestopon rögtön be lehet jelentkezni... ;] :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#17952) f_you


f_you
tag

Total Annihilation: Commander Pack 3$
Total Annihilation: Kingdoms + Kieg 3$
Pharaoh + Cleopatra 5$
Zeus + Poseidon 5$

GOG hogyan működik? Van valami kliens, amivel bármikor leszedhetem őket?

[ Szerkesztve ]

(#17953) [balu] válasza f_you (#17952) üzenetére


[balu]
tag

Kliens van, de anélkül is le lehet tölteni a játékokat. Ha egyszer leszedted a telepítőt, simán lehet másolni.

(#17954) SenorGrande válasza f_you (#17952) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Van hozzá egy letöltő manager, de nem muszáj használni, weboldalról is letölthetők a játékok. Mivel DRM mentes cuccok, nem kell a futtatáshoz semmi.

Szerk:
Lassúvótam. :DDD

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#17955) f_you


f_you
tag

Köszi mindkettőtöknek :R Total Annihilation-t meg is vettem.

Mellesleg kaptam ingyen 9 játékot a regisztrációhoz, köztük ilyenek mint Beneath a Steel Sky, és Ultima 4. Nem tudom, hogy ezt mindenki megkapja-e a későbbiekben is, de esetleg megéri regisztrálni miattuk.

(#17956) csaba951


csaba951
veterán

Green Man Gaming
-25% kedvezmény mindenre ezzel a kóddal: GMG25-1BW0K-K1A3G
Még 1 nap és 13:30 percig él az akció. Sajnos nagyon lassú a GMG oldala, de működik! Csak türelmesnek kell lenni. A kóddal gyakorlatilag USA árakkal lehet most vásárolni.

(#17957) HS 2142 válasza csaba951 (#17956) üzenetére


HS 2142
őstag

A Guild Wars 2 készletet már le is rabolták. :DDD

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#17958) csaba951 válasza HS 2142 (#17957) üzenetére


csaba951
veterán

Ez kivételesen nem e miatt az akció miatt van! Kellően nagy volt a felhajtás körülötte, ezért mindenhol ez van az eladási listák élén most. Az az igazán durva, hogy jelenleg még a saját boltjukban is kifogytak a készletből!

(#17959) HS 2142 válasza csaba951 (#17958) üzenetére


HS 2142
őstag

A saját boltjukban azért nem lehet kapni, mert a szerverparkjukat meghaladó játékosözön áramlott be és inkább egy időre szüneteltetik az eladásokat, hogy aki megvette, az ne tépje a haját a lag miatt, míg a további bővítések el nem készülnek. :) Mindenesetre elég jó ár lett volna érte, többen kérdezték már tőlem is, hogy hol a legolcsóbb, én még korábban megvettem itt nagyjából hasonló összegért.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#17960) Wolverine válasza f_you (#17955) üzenetére


Wolverine
félisten

Igen, ezek a játékok járnak minden regisztrált tagnak ingyen.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#17961) csaba951


csaba951
veterán

SAPPHIRE Free Promotion Giveaways for Gold Members

Get one of 300 codes for the full version of Battlefield™ 3!
REGIONS: All
CLOSE DATE: 11:59PM EDT on Thursday, September 6, 2012

Get one of 350 codes for DiRT Showdown!
REGIONS: All
CLOSE DATE: 11:59PM EDT on Tuesday, September 4, 2012

[ Szerkesztve ]

(#17962) ollie


ollie
MODERÁTOR

Darkspore - £4.93
Mass Effect 3 UK - £14.99

Mindkettő Origines
A UK-től nem kell félni, én is pont ezt (és itt) vettem meg magamnak még annak idején.

[ Szerkesztve ]

***

(#17963) Youri válasza ollie (#17962) üzenetére


Youri
veterán

Originen szerencsére nincs semmi régiókorlát. Max a nyelvekkel vacakolhatnak, de az UK, az ebből a szempontból talán nem gond :)

RTX ON

(#17964) GoZoL válasza csaba951 (#17961) üzenetére


GoZoL
senior tag

Többször részt vettem ilyen promócióban de egyszer sem kaptam kulcsot! :(
BF3 már harmadjára van!

[ Szerkesztve ]

(#17965) darkling


darkling
tag

Na csak meggyőztem magam a Plethora of Paradox Games megvásárlásáról. ~2.300 Ft-ért:

Majesty I Gold HD
Majesty II Collection
Crusader Kings II + DLC hegyek
Victoria II
Magicka Collection + Stars Are Left
Warlock - Master of The Arcane

Why is a soap bubble round?

(#17966) xavix13 válasza GoZoL (#17964) üzenetére


xavix13
senior tag

Valaki írta itt régebben hogy ő nyert 1x vele BF3-at.

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#17967) Bluerainbow válasza GoZoL (#17964) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Szintén. Amugy haragszom rájuk (ssc). Most vettem új grafikus kártyát , természetesen ezt is beregisztáltam náluk , gondoltam kapok érte hűség pontokat. Anno az 5770-ért 5 hűségpontot adtak. Na erre semmit nem kaptam (ugyanannyi hűségpontom maradt mint előtte). Köszönöm sapphire :W +(gépfegyveres smiley)

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#17968) mrhitoshi válasza GoZoL (#17964) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Én már mikor megvettem a 7850-et, gondoltam hogy valaki regisztrálni majd lehet, így most beregisztráltam, és jelentkeztem a promócióra, aztán meglátjuk mi lesz. :U

(#17967) Bluerainbow: Hűség pontok ? :F

PS4

(#17969) csaba951 válasza ollie (#17962) üzenetére


csaba951
veterán

Én azért átgondolnám vásárlás előtt ezt a Mass Effect 3 UK vásárlást. Most az Amazon USA-n 15,99 USD, a Deluxe változat pedig 19,99 USD. Mindkettő olcsóbb mint a UK ajánlat.

(#17970) xavix13 válasza Bluerainbow (#17967) üzenetére


xavix13
senior tag

Úgy vettem észre hogy eltörölték ezt a hűségpontos rendszert. (Legalábbis nálam már nem mutat ilyesmit. Pedig nekem is voltak pontjaim.) Régen ugye volt kb. 10 pontod amit felhasználhattál ilyen eseményekre. Ha elfogyott akkor nem vehettél részt rajtuk. Most már nincs ilyen. Ha gold tag vagy egyszerűen csak jelentkezni kell a promócióra és vagy nyersz vagy nem. Ez annyiból jó hogy minden sorsoláson részt tudsz venni.

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#17971) vhunor válasza csaba951 (#17969) üzenetére


vhunor
őstag

Ahova kamureg kell.

(#17972) wwenigma válasza Bluerainbow (#17967) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

My account - Promotions Available: You can access 4 more promotions

Megvan a dolog, de csak bizonyos dolgokra vonatkozik.

vhunor: elnézést hogy elköltjük a pénzt és nem töltjük le. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#17973) vhunor válasza wwenigma (#17972) üzenetére


vhunor
őstag

?

(#17974) cskamacska válasza darkling (#17965) üzenetére


cskamacska
addikt

Nyalják meg a talpam. Pár hete ez még 20 dollár volt, és akkor 7,5 dollárért megvettem a Pint Sized bundlit a Majesty miatt, hogy majd hozzá veszem a Plentiful Pakkot(12,5 dollárért) és kijövök 20 dollárból, de több játékkal, mintha egyből a Plethorát venném(viszont a többi nagyon nem hatott meg). Most meg pont leárazzák 10 dollár alá egyben ami érdekelt volna, és most vehetném meg másodjára is a Mejesty játékokat, ha kell a CKII. :U
Tudjátok mit? Nem kell, majd megveszem, ha a féltucat 10 eurós DLC-t(és itt nem a Ruler Designer félékre kell gondolni, hanem a Sword of Islamból lesz még pár) is hozzá csapják télen, vagy jövőre. :P

vhunor: Nem kell kamureg az Amazonra(minden adatod lehet valós), csak az elsődleges szállítási cím(amiből elvileg lehet több is) amerikai kell hogy legyen. Egyébként jól példázza a kiadók álságosságát(vagy az Amazon kegyességét), ha kint vagy turistaként amerikai címmel, akkor teljesen legál a dolog, ha visszajössz már "kamureg kell"? Nyaljanak sót. :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#17975) csaba951 válasza vhunor (#17971) üzenetére


csaba951
veterán

Lehet de nem kötelező! Nyugodtan megadhatod a valódi USA vagy kanadai lakcímedet is. Vagy persze beírhatsz egy kamu címet is, ha nem szeretnéd megosztani a lakcímed az Amazonnal.

(#17976) csaba951


csaba951
veterán

Amazon USA
Assassin's Creed bundle [Download]; -75%; 19,99 USD

Ezeket tartalmazza a csomag:
* Assassin's Creed: Director's Cut Edition [Download]
* Assassin's Creed 2 Deluxe Edition [Download]
* Assassin's Creed: Brotherhood Deluxe Edition [Download]

Sajnos nem aktiválható Steam-en, de ezért az árért 3 db nagyon jó játékot kapsz meg! Ezért érdemes rajta elgondolkozni!

(#17977) Tibcee válasza vhunor (#17971) üzenetére


Tibcee
tag

Már miért kéne? Borderlinx, ComGateway és társai néve szóló, legális amerikai címet adnak regisztrációért cserébe...

[ Szerkesztve ]

(#17978) Youri válasza csaba951 (#17976) üzenetére


Youri
veterán

A 2 és a BH uplayen aktiválható viszont

Bluerainbow: Célszerű talán külön acc-ra regelni a másik kártyát

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#17979) FehérHolló válasza Tibcee (#17977) üzenetére


FehérHolló
veterán

Google maps is.

Remélem, nem hiszed, hogy attól lesz valami legális, hogy létezik. Be vagy jelentve oda?

Skynet is real. It's called Google.

(#17980) Bluerainbow válasza Youri (#17978) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Késő bánat...ha tudtam volna :W

[ Szerkesztve ]

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#17981) Youri válasza Bluerainbow (#17980) üzenetére


Youri
veterán

Most nézem, hogy a jelenlegi kártyám nincs is beregelve

RTX ON

(#17982) Serpiko


Serpiko
addikt

Steam napi ajánlat:
ORION: Dino Beatdown

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#17983) FehérHolló válasza Serpiko (#17982) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ez most komoly, hogy erre felhívtad a figyelmem? :O :(

2 napig rosszat fogok álmodni.

Skynet is real. It's called Google.

(#17984) djculture válasza Bluerainbow (#17967) üzenetére


djculture
félisten

Nem mindegy? A meglévő pontok úgyis újra töltődtek minden januárban.Egy ideje ilyen promóciós játékra való jelentkezésért pontot se von le..

[ Szerkesztve ]

(#17985) Youri válasza Serpiko (#17982) üzenetére


Youri
veterán

Az Orion: Dino Beatdown jelenleg nem támogatja a 32 bites operációs rendszereket.
:Y

RTX ON

(#17986) ayo válasza Youri (#17985) üzenetére


ayo
addikt

es csak floppyrol megy:D

http://jateknaplo.blog.hu

(#17987) Serpiko válasza FehérHolló (#17983) üzenetére


Serpiko
addikt

Ez volt a célom :DDD Vegyük meg aztán csinálunk egy klánt és multizunk nagyban :))

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#17988) Ilsyde válasza FehérHolló (#17983) üzenetére


Ilsyde
őstag

Eleg meresz ezt berakni ugy, hogy a Gotham City Impostors meg most lett ingyenes :P

(#17989) salala válasza csaba951 (#17969) üzenetére


salala
tag

Remélem még holnap is ennyi lesz :) :R

A gép építés alatt...

(#17990) Akos2110


Akos2110
aktív tag

Akkor mit lehet csinálni ha gmgn szerettem volna megvenni valamit, már fizettem is volna ppvel, de akkor meghal az oldal. Pénzt nem vont le, de a gmg oldalán egyszer a basketre nullát ír, egyszer meg az eredeti árat. Ha újra rákattintanék az adott játékra, akkor azt írja, hogy fejezzem be az adott vásárlást először, de ugye nem csinál semmit ha rámegyek a basketre. :F :F

szerk. letelt a 15 perces idő, meg is oldódott a probléma, szerintem inkább hagyom ha ennyire "stabil" az oldal

[ Szerkesztve ]

(#17991) djculture válasza Akos2110 (#17990) üzenetére


djculture
félisten

Ismerős dolgok, ilyenkor van minden szerencsére egyszer lehet csak megvenni valamit:D

(#17992) Akos2110 válasza djculture (#17991) üzenetére


Akos2110
aktív tag

ha eltűnt a korsárból 15 perc után és semmit nem vont le, akkor ugye nekem nincsen kötelességem megvenni?

(#17993) djculture válasza Akos2110 (#17992) üzenetére


djculture
félisten

Nincs hát. Ha nem jelent meg a my games részen akkor nem vetted meg.

[ Szerkesztve ]

(#17994) maross


maross
veterán

Amazonon van egy csomo szimpatikus ajanlat most, pl gothic pack 1-3 4dollar, de itt az osszes learazas.

Azt hogy csak vpn, lehet valahonnan tudni, vagy csak szobeszed alapjan terjed?

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#17995) ollie válasza maross (#17994) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Steam-eseknél szokott előfordulni VPN-es móka, azt meg nem írják az Amazonos oldalon. Minek is írnák, hiszen eleve csak US lakhellyel rendelkezőknek árulják a cuccokat, azok meg ugye az USA-ban laknak. Vagyis onnan tudod, hogy valami VPN-es-e avagy sem, hogy vagy kipróbálod, vagy valahol, valaki már kipróbálta előtted, és írja valahol.

De mint írtam, tudtommal csak a Steam-eseknél fordul elő ez a móka, nem Steam-esből meg csak Originest, esetleg uPlay-eset érdemes venni (utóbbinál kevés van, amit ott aktiválható), hiszen nem akarsz közvetlenül Amazonról tölteni egy olyan accounttal, melyhez hamis címet adtál meg, nehogy elveszítsd a játékaid egy esetleges ban esetén. Vagy igen?

Ugye nem gondoltad azt, hogy a Gothic pack regisztrálható Steam-en?

***

(#17996) maross válasza ollie (#17995) üzenetére


maross
veterán

Ha azt gondoltam volna, steam topicba irtam volna :). Amazonrol meg nem vettem semmit, de igy nem is fogok. DRM menteset nem szeretem, az osszes amit igy vettem az enyeszete lett, steam 4eva :K .

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#17997) csaba951 válasza maross (#17994) üzenetére


csaba951
veterán

Az a csomag amit belinkeltél az nem a Gothic 1-2-3-at tartalmazza, hanem "csak" a Gothic 2-3-at (+kiegészítőket is). Az Amazon download managerre meg teljesen jól működik akkor is, ha a külföldi nyaralásól akarod használni.

[ Szerkesztve ]

(#17998) maross válasza csaba951 (#17997) üzenetére


maross
veterán

Valoban, azt hittem a gothic 2 gold a gothic 1+2-ot takarja, de jobban megnezve a 2 + kieg :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#17999) Serpiko


Serpiko
addikt

Steam napi ajánlat: Hydrophobia: Prophecy

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#18000) Zamery válasza Serpiko (#17999) üzenetére


Zamery
senior tag

Jaj, de sokszor volt már ez akciózva! :)

https://steamcommunity.com/id/zamery/

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.