Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18451) KRi2 válasza sonicman89 (#18444) üzenetére


KRi2
aktív tag

Valamelyik hivatalos Race07 kiegészítőben van Dodge Viper, vmi újabb verzió. Talán a GTR evolution-ben. rFactor-hoz is tuti van ilyen auto, de nem hivatalos (rfactorcentreal.com-on keress rá).

||| | || ||||| | ||| ||

(#18452) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Aki Indiegala 9-ben vesz majd happy hour alatt és kap többet attól átvennék majd egy packot (Broken Swordos verzából).

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#18453) csaba951 válasza bul07 (#18448) üzenetére


csaba951
veterán

Alapvetően nem Steam-es, de Steam-en is kapható játék. Viszont mindenképpen kell hozzá Games for Windows Live! fiók. Sajnos ebből még egy régit akar telepíteni a játék, azt ne enged telepíteni. A Steam-en az 1.00 verzió van fenn a játékból. Az 1.5-ös patch innen letölthető és telepíthető kézzel, vagy amikor belépsz a GFWL-ba akkor automatikusan letölti és telepíti majd.

[ Szerkesztve ]

(#18454) dokken


dokken
tag

GameStop IL-2 Sturmovik Bundle 1922,77 Ft (Steam)

(#18455) FehérHolló válasza pecze (#18450) üzenetére


FehérHolló
veterán

Guild Wars 2-nél is ott volt, hogy kapszulás, azt mégsem az. Úgyhogy csak ennek alapján sajnos nem lehet megmondani. :(

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#18456) Youri válasza FehérHolló (#18455) üzenetére


Youri
veterán

Az mondjuk sose baj, ha valami nem kapszulás :)

RTX ON

(#18457) FehérHolló válasza Youri (#18456) üzenetére


FehérHolló
veterán

Az viszont baj, hogy a kiírás alapján nem egyértelmű.

Skynet is real. It's called Google.

(#18458) HS 2142 válasza FehérHolló (#18455) üzenetére


HS 2142
őstag

Nem rémlik, hogy ilyen lett volna, de az biztos fel volt mindig is tüntetve, hogy a hivatalos oldalon keresztül kell aktiválni a játékot.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#18459) SenorGrande válasza dokken (#18454) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Szerintem ebből csak a Cliffs of Dover Steam-es, az 1946 nem.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#18460) Wolverine


Wolverine
félisten

60%-os Atari akció van a GOG-com-on, benne például a Total Annihilation, Total Annihilation: Kingdoms, Master of Orion sorozat, Alone in the Dark sorozat, Blood I+II, The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena, Colonization, Locomotion és Rollercoaster Tycoon sorozat :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#18461) Egon válasza Wolverine (#18460) üzenetére


Egon
nagyúr

Ejnye, a minden idők legjobb TBS-ét meg csak úgy kihagyod a felsorolásból, ezáltal a "futottak még" kategóriába helyezve?!?!? :N :P ;]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#18462) Ilsyde válasza Wolverine (#18460) üzenetére


Ilsyde
őstag

Blood jeee! Ezzel toltam anno Duke Nukem helyett ;]

(#18463) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Sziasztok!

Nem találtam jobb topicot a kérdésem föltevésére, remélem tudtok segíteni!?

Olyan játékot keresek, amit lehet osztott képernyőn játszani, legjobb lenne ha valami autós játék lenne, de más is szóba yöhet!? van 2 logitech cordless rumblepad 2, szóval ehhez kompatibilisnek kéne lennie elvileg.

Már van egy yó játék, ez a Split Second.

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#18464) po1son válasza LordAxwell (#18463) üzenetére


po1son
addikt

Dirt 3
Azt nem tudom, hogy kompatibilis-e, de szerintem az... Boltban 2000 Ft újonnan.

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#18465) danih válasza LordAxwell (#18463) üzenetére


danih
addikt

Blur

(#18466) kervantas


kervantas
aktív tag

(#18467) darkling válasza kervantas (#18466) üzenetére


darkling
tag

Ami 7 euróért beszámítható az X-Com-ba, + kapsz 25%-os kupont.

Why is a soap bubble round?

(#18468) Wolverine válasza kervantas (#18466) üzenetére


Wolverine
félisten

A GMG meg is halt :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#18469) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Köszönöm a válaszokat!

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#18470) kervantas válasza Wolverine (#18468) üzenetére


kervantas
aktív tag

nem is sikerült még "megvenni" :W

(#18471) darkling válasza kervantas (#18470) üzenetére


darkling
tag

Nekem is vagy 10 percig volt processing

Why is a soap bubble round?

(#18472) ollie válasza kervantas (#18466) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lol:

Your Payment Provider has not authorised your purchase. This may be because some banks (incorrectly) believe that Green Man Gaming is a gambling website. Please contact your bank to discuss your order. We are working with these banks to resolve this issue.

***

(#18473) maross válasza darkling (#18471) üzenetére


maross
veterán

Nekem lassan kifut a 15 percbol :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#18474) FehérHolló válasza maross (#18473) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nálam rég kifutott, de végül sikerült.
Érdemes otthagyni, azt kész. Frissíteni meg előnytelen. :)

ollie: :D

Skynet is real. It's called Google.

(#18475) CarajoEsp


CarajoEsp
senior tag

Sziasztok!

Gog-on a SILVER is akciós. Játszott valaki ezzel a játékkal korábban? Emlékeim vannak róla, amely szerint egész jó kis játék volt, hátha valaki megerősít benne:)

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#18476) maross válasza CarajoEsp (#18475) üzenetére


maross
veterán

Ha ugyanarra gondolunk (rpg, manga beutesu), nagyon jo volt, imadtam, tobbszor vegigjatszottam.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#18477) Egon válasza FehérHolló (#18474) üzenetére


Egon
nagyúr

Nekem azt írja, hogy sikerült (illetve megpróbáltam még egyszer bezsákolni, és azt írta hogy már megvan), de a játékaim között nem jelenik meg (4 db-nak kellene lennie, de csak 3 db-ot ír)... Másnál is így van?

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#18478) dokken


dokken
tag

Gamefly WBWeekend

(#18479) FehérHolló válasza CarajoEsp (#18475) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nekem anno egy PC Guru mellékleteként volt meg. (Már már elveszett.)
Egész jó játék, inkább ilyen arcade jellegű, mindenkit szépüfölök a kardommal és varázslataimmal (orb) élményt nyújt.
Van róla német nyelvű játékmenet jutúbon. [link]
Ezen a gépen nincs hang, csak emlékezetből mondom, hogy német.

Egon: Nem néztem még a játékaim között, ismét belépni meg túlzás lenne. Ha kaptál megerősítő emailt, akkor megvan a játék is.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#18480) Egon válasza FehérHolló (#18479) üzenetére


Egon
nagyúr

Ránéztem a mélboxomra, és látám, hogy jött levél, csak éppen a Spam-ek közé került...:)
Thx.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#18481) bul07 válasza FehérHolló (#18479) üzenetére


bul07
nagyúr

Én megkaptam az email-t és a profilomba is megvan
E-mailre visszatérve az alján van egy Vouchers kód azt csak én tudom felhasználni vagy más is feltudja

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18482) CarajoEsp válasza maross (#18476) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Akkor rendben. Igen ez a játék lenne, mivel nagyjából így emlékszem én is, megveszem:)

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#18483) FehérHolló válasza bul07 (#18481) üzenetére


FehérHolló
veterán

Szerintem szokás szerint csak te tudod felhasználni, de majd kiderül, amint valaki megpróbálja megint átruházni itt a topicban. :)

Az előbb pedig kimaradt egy 'a' bötű. Helyesen: Mára már elveszett.

Skynet is real. It's called Google.

(#18484) alratar válasza FehérHolló (#18483) üzenetére


alratar
addikt

És ez a kód, csak X-Com esetében használható, vagy mindegyiknél?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#18485) Wolverine válasza Egon (#18477) üzenetére


Wolverine
félisten

Igen, én is így jártam. És levelem sem jött még :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#18486) tupacamaru válasza alratar (#18484) üzenetére


tupacamaru
veterán

Csak X-Com.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#18487) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Sziasztok!
A Borderlands 2 a Yuplayes teljes régiózáras? Azt írja, hogy aktiválás csak FÁK, de a játszáshoz is FÁK ország kell? Van játék aminél írja, hogy játékhoz is FÁK kell, de itt nem írja.

(#18488) po1son válasza Darth_Revan (#18487) üzenetére


po1son
addikt

full régiózáras...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#18489) Crytek válasza Darth_Revan (#18487) üzenetére


Crytek
veterán

Innen vedd itt region free! ~3430FT

Next PC Upgrade: 2022

(#18490) po1son válasza Crytek (#18489) üzenetére


po1son
addikt

jó kis oldal ez... :DDD

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#18491) csaba951 válasza Darth_Revan (#18487) üzenetére


csaba951
veterán

Változott a helyzet! Akik most veszik meg a RU/CIS változatot, azok kapnak egy plusz ROW-os példányt. Viszont továbbra sem lehet egyiket sem elajándékozni. A Steam oldalon olvashatsz róla bővebben.

(#18492) maross válasza csaba951 (#18491) üzenetére


maross
veterán

Ha valaki megvette ennyiert es mukodik is, irjon ram pls. Nem terveztem ruszki dolgot venni, de valahol el kell kezdeni :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#18493) $p@rr0w válasza kervantas (#18466) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Köszönöm hogy szóltál!

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#18494) Darth_Revan válasza csaba951 (#18491) üzenetére


Darth_Revan
veterán

*If you purchased Borderlands 2 in Lithuania, you will receive two versions of the game in your library at launch. Both version are playable for you, but cannot be gifted.

Worldwide Version

The worldwide version of the game will contain the following languages (English, French, German, Italian, Japanese and Spanish).
Multiplayer will be available with everyone playing this version of the game worldwide.
Russian Version

The Russian version of the game will be playable in Russian language only.
Multiplayer will be available with other customers playing the Russian language version of the game.
*Applies to retail customers as well

Tehát elvileg, ha megveszem a Yuplay-ről, akkor Steamen kapok egy orosz és egy nemzetközi változatot? Vagy ez csak volt USSR országokra vonatkozik, akiket még mindig Oroszországgal vesz 1 kalap alá a Steam? Próbálta már valaki a Yuplayes változattal?

Na én anno bevállaltam a Mass Effect 3 Digital Deluxe Edition-t, most valaki máson a sor, hogy tesztelje a nép kedvéért :DDD

Nem írja a Yuplay, hogy csak CIS országban játszható, mint például ahogy írja a Skyrim esetében.

[ Szerkesztve ]

(#18495) Erdei88 válasza Crytek (#18489) üzenetére


Erdei88
veterán

Most akkor lehet vele játszani vagy sem? Ahány ember annyi félét mond

(#18496) Darth_Revan válasza Erdei88 (#18495) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Yuplay azt írja, hogy lehet játszani az angollal, de multiplayer csak az orosz változattal megy...

(#18497) Crytek válasza Erdei88 (#18495) üzenetére


Crytek
veterán

Ott van hogy region free.Eddig ez is only ruszki volt.Ha bármi kikötés lenne odaírnák.

Next PC Upgrade: 2022

(#18498) maross válasza Darth_Revan (#18494) üzenetére


maross
veterán

:DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#18499) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Csak úgy halkan megjegyezném, hogy mióta változott a Steam EULA, azóta PH-n is eléggé tabu téma a VPN-es aktiválás, és így az ezt igénylő kulcsok ajánlgatása is. Persze a Steam-es játékok körében.

Köztünk vannak!

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#18500) ollie válasza FehérHolló (#18499) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De pont ez a lényeg itt, hogy ez elvileg nem VPN-es, vagyis nincs mit tiltani. De persze én senkit sem akarok rábeszélni, mert mi van, ha mégis...

***

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.