Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18601) Wolverine


Wolverine
félisten

A GOG-nál ma akciós a Nexus: The Jupiter Incident és 10 dollár helyett 4-ért bezsákolható.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#18602) csaba951


csaba951
veterán

GMG Need for Speed akció (csak 1 napig!)

Shift 2: Unleashed; -74%; 6.26 EUR
Need for Speed: The Run; -74%; 6,26 EUR
Need for Speed: Hot Pursuit; -74%; 6,26 EUR

Még nagyon új az akció, a site-on még sok helyen nem is látszik!

Amazon USA
Mass Effect 2 [Download]; -50%; 10,09 USD

[ Szerkesztve ]

(#18603) v!ct0y válasza csaba951 (#18602) üzenetére


v!ct0y
veterán

Voucher kódod nincs esetleg ?:)

(#18604) csaba951


csaba951
veterán

Impulse
Sleeping Dogs; -40%; 29,99 USD

simplygames
Sleeping Dogs; -57%; 14,99 GDP

Innen még nem vettem semmit, de nagyon úgy tűnik, hogy ez egy hivatalos bolt. 1998--ban alapították, van rendes adószáma, meg minden.

Nagyon úgy tűnik, hogy ez lesz a következő Deus Ex - már ami a leárazásokat illeti. Szerintem bérelt helye lesz az akciós játékok között. Augusztus 14-én jelent meg a játék, és máris ilyen leárazásokat kap. Pedig jó játék. A jelek szerint karácsonykor -50% vagy akár -66% akcióban is lehet majd a Steam-en.

(#18605) csaba951 válasza v!ct0y (#18603) üzenetére


csaba951
veterán

Igazad van, ha akciós áron van az nem jelenti azt, hogy ne lehetne még olcsóbb! :D

Tegnapig volt érvényes, de most is elfogadja:
GMG -20% kupon: GMG20-27J4Z-8NXHO

(#18606) v!ct0y válasza csaba951 (#18605) üzenetére


v!ct0y
veterán

Kösz! Vettem is egy RUN-t.

(#18607) csaba951 válasza v!ct0y (#18606) üzenetére


csaba951
veterán

Szintén azt vettem! Volt 2,5 EUR creditem, így tényleg megérte! (Összesen 2,51 EUR-t kellet kiadnom érte.) :D Nem egy jó autós játék, de azt a 2 órát amíg tart, remélem élvezni fogom! Azt még jegyezzük meg a többieknek, hogy pillanatnyilag valamiért nem lehet PayPal-al fizetni GMG-n.

Nocsak! Origin elég jól bírja a Fifa 13 megjelenését! The Run-t teljes sebességgel tudom tölteni, nem omlottak / lassultak le a szervereik.

[ Szerkesztve ]

(#18608) Agyzuzo válasza csaba951 (#18607) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Szintén 5 ojróér Run zsákolva. :D Annyit tán csak megér. :D
(Nekem engedte a PayPal-t...)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#18609) v!ct0y válasza csaba951 (#18607) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ezt a credited, hogy lehet összehozni ?
Origin mindig is jó volt szvsz letöltés szempontjából. Mikor BF3 hoz jön valami peccs azt is mindig maxal szedi.

[ Szerkesztve ]

(#18610) Niczo válasza csaba951 (#18607) üzenetére


Niczo
senior tag

Hát én még bankkártyával sem tudok rajta fizetni, nemhogy paypallal :(

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#18611) xavix13 válasza csaba951 (#18592) üzenetére


xavix13
senior tag

Engem már ez a BIT.TRIP RUNNER is tejesen kiakasztott, úgyhogy akkor ezt a Jamestown-t lehet ki sem próbálom. :DDD

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#18612) csaba951 válasza v!ct0y (#18609) üzenetére


csaba951
veterán

Olvasd naponta többször ezt a fórumot! Időnként a GMG felajánl egy-egy ingyenes játékot. Később ezeket vissza lehet váltani. Általában 1 játékért 0,5 EUR-t adnak. Nagyjából 1 hete volt az utolsó ilyen, az XCOM előrendelését dobták fel vele. Ingyen adtak AOF: Undead King játékot, amit most 7 EUR-ért lehet beleszámítani az XCOM előrendelésébe.

Ilyen elég játékosztás ritkán van. Egyébként egész jó játékokat szoktak adni! Persze régiek, de akinek egyáltalán nem telik semmilyen játékra, az jól el tud még lenni velük.

Idén ezeket a játékokat kaptam:
* FO: Aftermath
* Beyond Divinity
* Age of Fear: The Undead King
* Greed: Black Border
* Disciples II: Gold Edition
* Hacker Evolution Untold
* Hacker Evolution Duality
* Commandos 2: Men of Courage (erre sajnos nem emlékszem pontosan, már korábban beváltottam, mert 1,5-t adtak érte)

(#18613) csaba951


csaba951
veterán

Itt találtok mindig friss kupon kódokat a különböző boltokhoz!

(#18614) wwenigma válasza xavix13 (#18611) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Az nagyon zsir de elő kellett vennem a Logitech F510-et mer billentyűzetemről gyalázatos. ;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#18615) ayo válasza wwenigma (#18614) üzenetére


ayo
addikt

a mostani hib6 sztem gamepadrol kellemesebb:) foleg a bonuszok!

http://jateknaplo.blog.hu

(#18616) Crytek


Crytek
veterán

Steam-re aktiválható! Kalandra fel! :DD

HáROME7AV-JenciEVBC-PMediaMark86

Next PC Upgrade: 2022

(#18617) wwenigma válasza Crytek (#18616) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Má van bétám de köszi. :]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#18618) ZS3NI válasza Crytek (#18616) üzenetére


ZS3NI
őstag

Jókor jó helyen, köszönöm szépen! :)

Más.:

Indie Gala
Alien Breed 3 and Worms Pinball unlocked now, NExt bonuses in the next few days!

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#18619) po1son válasza Crytek (#18616) üzenetére


po1son
addikt

Megpróbáltam, de Ön már rendelkezik az adott termékkel... ;] :DDD
Kösz egyébként. Mondjuk igaz ingyen lehet igényleni vagyis lehetett bárkinek... :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#18620) Crytek


Crytek
veterán

IGN Prime szarjaival elmehet a sunyiba! Akinek kell nyugodtan használja fel!

Closed Beta

G2FZD-PYXNX-GYCEM

How to Redeem Your World of Warplanes Beta Key
Go to www.worldofwarplanes.com and Create An Account or sign-in to their existing account
Once logged in, click on the “Join Closed Beta” icon on the main www.worldofwarplanes.com page
Click on the “Have an invite code” link on the Closed Beta Application page
Enter your beta code into the dialog box and hit Activate
Download the game client and you’re all set!

Next PC Upgrade: 2022

(#18621) arfer


arfer
aktív tag

Gamestop-on 10$ a Dragon Age Bundle, de csak észak-amerikai vásárlóknak, így nem engedi megvenni a saját accountomra. Gift-elni viszont engedi! Megtehetném, hogy egy másik emailemre küldöm a Giftet, és akkor már, mivel a bundle tudtommal Origin-es, tudnám használni?

(#18622) FehérHolló válasza arfer (#18621) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ilyenkor általában csak Észak-Amerikában kibocsátott kártyával enged fizetni, nem?

Skynet is real. It's called Google.

(#18623) Ilsyde válasza Crytek (#18620) üzenetére


Ilsyde
őstag

World of Warplanes? GOTY! :D
Ilyet en is kaptam, ha kell valakinek szoljon.

Nem olyan rosszak a betak neha, a Planetside 2 kulcsokat pl. 20-40 euorert arultak/aruljak eBayen. Smite is erdekelhetett embereket stb. Bar az igaz hogy sokszor csak valami B kategorias csodat adnak.

Az azert poen hogy az Eurogamer neha jobb beta kodokat ad, meghozza ingyen (Diablo 3, End of Nations, szexualis zaklatas WoW kieg., GW2, uj Painkiller stb.).

(#18624) csaba951 válasza arfer (#18621) üzenetére


csaba951
veterán

GameStop USA fiókhoz, USA bankkártya kell! Meg lehet oldani, de anyagilag nagyon rosszul jársz!

(#18625) arfer válasza FehérHolló (#18622) üzenetére


arfer
aktív tag

Hát ez jó kérdés, csak azt vettem észre, hogy "normál" esetben checkout-nál visszadob, Gift-nél meg enged továbbmenni a vásárlási folyamatban, számlázási cím megadása, stb. A fizetés gombra még nem nyomtam rá :) , előtte gondoltam, megkérdem hogy is van ez... De amit mondasz, igen valószínű :(

De izé... Van Paypal fizetés! Ott honnan tudja, hogy nem USA a hitelkártyám?

[ Szerkesztve ]

(#18626) arfer válasza arfer (#18625) üzenetére


arfer
aktív tag

No, kiderítettem :D ! Végigenged az utolsó lépésig, és akkor mondja, hogy coki, nem az elején, mint "normál" vásárlásnál :D !

(#18627) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Alien Breed 2 Steames kód, aki kapja marja. Kicsit nehezítettem a dolgon, hogy izgibb legyen. :DDD

kilenceffhathéthatnullaeffkáeipszilonerrkáháromgéi

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#18628) Lucas Kane válasza KubanitoS (#18627) üzenetére


Lucas Kane
tag

Na ez való nekem. :D
Köszönöm :R

(#18629) BigBlue69 válasza csaba951 (#18604) üzenetére


BigBlue69
őstag

Ennek nem kicsit örülök, hogy ilyen hamar kapja a minuszokat:) Demó nagyon bejött..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#18630) ollie válasza BigBlue69 (#18629) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én annyira nem örülök, ugyanis ez azt jelenti, hogy annak ellenére, hogy a játék színvonalas lett (ez az általános vélekedés) alig fogy, ami előrevetíti azt, hogy nem hogy folytatása nem lesz, de az is kérdéses, hogy bármi hasonlót fognak-e csinál a fejlesztők a jövőben.

***

(#18631) maross válasza ollie (#18630) üzenetére


maross
veterán

Nem volt jo a marketingje, en semmit nem hallottam a jatekrol elotte, raadasul a "plakatja" is semmitmondo B kategorias jatekot sugallt.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#18632) danih válasza maross (#18631) üzenetére


danih
addikt

Elég hányattatott sorsa volt, az is öröm, hogy kijött egyáltalán...

(#18633) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Fifa 13 yuplay.ru-ről bevállalós lehet? Vagy ez is régiókorlátos lesz?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#18634) Gaborka30


Gaborka30
aktív tag

Ha még egyik NFS sincs meg, akkor a tisztelt nagyérdemű szerint melyiket érdemes megvenni a GMG akciójában? :)

(#18635) KubanitoS válasza Gaborka30 (#18634) üzenetére


KubanitoS
veterán

The Run-t szerintem, az a legújabb. Ha viszont van kormányod és szeretnél kicsit realisztikusabb (de csak mértékkel) pályás autóversenyzést, akkor bátran ajánlom a Shift 2-t.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#18636) Gaborka30 válasza KubanitoS (#18635) üzenetére


Gaborka30
aktív tag

Köszi :)

Van kormányom, de van 3 fiam is... szóval szempont, hogy ők is élvezzék...
Akkor valszeg marad a RUN.

(#18637) ayo válasza danih (#18632) üzenetére


ayo
addikt

igen, kb csoda hogy kijott. az a masik hogy se elotte se utana nem volt semmi infoaradat porfelkavaras vagy ilyesmi.

a jatek amugy meglepoen jo ahhoz kepest mikor eloszor meglattam ezt az egesz kompoziciot, mondjuk nem tokeletes. wintersale 12euro es veszem.

http://jateknaplo.blog.hu

(#18638) csaba951 válasza arfer (#18626) üzenetére


csaba951
veterán

GameStop USA fiókot külön kell nyitnod. Ott már a regisztrációkor visszadobta volna a kérésed. Neked egy nemzetközi fiókod van. Hm. Tulajdonképpen nem is lenne szabad látnod ezt az ajánlatot.

Sleeping Dogs
Azt nem is írtam, hogy tegnap 1 órára az Amazon USA is bedobta 35 USD-s akcióba a dobozos verziót (PC). Az erre lekötött készletek 87%-át el is vitték az emberek. Szóval 3 ilyen nagy akció, szinte egy időben. Ebből gondolom, hogy hamarosan más boltokban is leárazásra kerül.

[ Szerkesztve ]

(#18639) csaba951 válasza Gaborka30 (#18636) üzenetére


csaba951
veterán

Lehetőségek:

The Run
Abszolút arcade versenyzés, kb. 2 óra a fő sztorit végigjátszani. Olyan nehézségi szinten (normal), amit szerintem egy óvodás is elsőre (vagy maximum harmadszorra) teljesíteni tud. Utána maradnak a time trial-ok, meg az on-line versenyek a barátok ellen. 50 € / $ ezért a játékért valóban sok volt, nem csodálom, hogy kicsapta a biztosítékot azoknál akik megvették. Persze a grafika az tényleg csodaszép! (Frostbite 2.0)

Hot Pursuit
Ez is teljesen arcade mint a fenti, de ebben legalább 16-20 óra végigjátszani a fővonalat. És a három közül ennek kell a legkisebb gép.

Shift 2
Itt csak pályaversenyek vannak, de azokból rengeteg fajta van. A karrier módban 15 lépcső van, és mindegyiknek megvan a maga varázsa. Egy lépcső kb. 4 versenyből áll. (Egy verseny több pályán való versenysorozatból is állhat!) Fokozatosan erősödik a vége felé. Tényleg érezni, hogy egyre jobb vagy. A nehézség teljesen jól állítható az arcade-tól a fél-profi szimulátor szintig, a vezetési segédek ki /bekapcsolásával. Mindenki meg tudja benne találni a neki legmegfelelőbb szintet. Meg a pályák! Ha nézed a F1-et, akkor rengeteg ismerős lehet. És micsoda élmény vezetni Hockenheim-ben, Monza-ban, Silverstone-ban! És ennek is szép grafikája van, bár érzésre mintha ez erőforrás igényesebb lenne, mint az újabb The Run.

Azonos áron én a Shift 2-t hoznám el!

[ Szerkesztve ]

(#18640) Gaborka30 válasza csaba951 (#18639) üzenetére


Gaborka30
aktív tag

Már megvettem a run-t.. :) Azért köszönöm. Majd lesz még akció a többire :)

(#18641) djculture válasza Gaborka30 (#18640) üzenetére


djculture
félisten

Jó nagy hülyeség volt, 2 órás móka utána megy a kukába sajnos... A sorozat legalja játék élmény szempontjából.

[ Szerkesztve ]

(#18642) v!ct0y válasza djculture (#18641) üzenetére


v!ct0y
veterán

Szerintem teljesen rendben van a játék. Csak rövid.

(#18643) Bluerainbow válasza v!ct0y (#18642) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Nekem is nagyon tetszett. Tény hogy rövid , de nekem tetszett. Volt már ennél roszabb NFS is

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#18644) Gaborka30 válasza djculture (#18641) üzenetére


Gaborka30
aktív tag

Na puff.. 2,5 eur. Ennyit tuti megér. Jó nagy hülyeség volt? Majd ha végigjátszom eldöntöm, hogy egyetértek -e veled. Ha a fiaimnak bejön, már akkor is megérte.

(#18645) djculture válasza Gaborka30 (#18644) üzenetére


djculture
félisten

Hát kb az lesz hogy mire neki készülsz játszani már vége van:) De amugy az utolsó részével egyet értek:)

(#18646) Crytek


Crytek
veterán

Mad Riders ~1100ft (Steam sor)

Next PC Upgrade: 2022

(#18647) Niczo válasza Crytek (#18646) üzenetére


Niczo
senior tag

Csak az a baj hogy itt megszűnt a Paypal fizetési lehetőség, magyar bankkártyát nem fogad el, így sehogyse nem tudod megvenni :N

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#18648) Crytek válasza Niczo (#18647) üzenetére


Crytek
veterán

O basszus ezt nem is tudtam :(
Akkor törlöm is az oldalt a kedvencekből :O

Next PC Upgrade: 2022

(#18649) csaba951 válasza csaba951 (#18604) üzenetére


csaba951
veterán

Sleeping Dogs akció (folytatás)

Amazon USA -40%; 29,99 USD

(#18650) Youri válasza Niczo (#18647) üzenetére


Youri
veterán

Hát, most buktak pár európai vevőt :)

RTX ON

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.