Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17101) po1son válasza Youri (#17097) üzenetére


po1son
addikt

Attól még kliens, ha tetszik neked, ha nem. :)
Nekem mondom, hogy a GTA complet pack van meg onnan és abból a IV és SA sem működik normálisan a többit meg nem próbáltam. SA játszhatatlan mert szaggat a játék a IV-nél meg fekete a képernyő...
Persze lehet mondani, hogy biztos user hiba, de érdekes módon a virágbolti verzió működik mind2nél... Arról nem is beszélve, hogy steamen és origin mindegyik játékom tökéletesen működik... Igaz, nem lebeszélni akarom az embereket, hogy ne vegyenek ott játékot, de én ezek után biztos nem fogok olyan játékot venni ott, amit náluk kell letölteni...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#17102) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Mindenki a steam kulcsot lesi, de amihez steamen adnak serialt azt milyen másik kliensbe tudom beregelni? :D

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#17103) Niczo válasza $p@rr0w (#17102) üzenetére


Niczo
senior tag

Az EA-s játékokat néha Originbe :D

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#17104) ollie válasza Erdei88 (#17100) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Biztos, hogy jó helyen nézed? Nem a Complete packot lehet küldeni, hanem a Complete packban levő játékokat külön-külön.

***

(#17105) Erdei88 válasza ollie (#17104) üzenetére


Erdei88
veterán

Nem tudom mit szerencsétlenkedtem, de nincs olyan opcióm
Ettől függetlenül a kulcsot fel lehet használni? Haverom "valahonnan" letölti és utána használná a kulcsot.

(#17106) csoli31 válasza Niczo (#17103) üzenetére


csoli31
aktív tag

A Live-os játékokat meg regisztrálni kell a Windows Live-ba (ha fontos az acsi számodra). :)

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#17107) Youri válasza Erdei88 (#17105) üzenetére


Youri
veterán

Mondjuk letöltöd neki, vagy letöltöd a letöltőklienst, és átdobod neki :)

RTX ON

(#17108) ollie válasza Erdei88 (#17105) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Várj csak, megnézted a kulcsokat, az összes példánynál? Mert akkor már nem lehet giftelni.

Amúgy ja, fel tudja használni szerintem.

***

(#17109) Erdei88 válasza ollie (#17108) üzenetére


Erdei88
veterán

Igen... :W
Akkor majd a kulcsot adom át, úgy sem élek vele vissza

(#17110) cskamacska válasza $p@rr0w (#17102) üzenetére


cskamacska
addikt

Hehe, épp Company of Heroes-ban a Relic Online kliensbe, ami alapból nethez köttött DRM-nek is felfogható a Steam mellett. Érdekes, ezért nem tépik az emberek a szájukat. ;]
De épp emiatt a játék olcsón Steamesíthető(ha valaki véletlenül nem a Sor miatt venné meg, ha mégis, akkor kötelező a CoH Complete Pack :P ), csak az alapjáték, vagy valamelyik kieg kell Steamen, és az akárhonnan beszerzett CD kulcsokkal az egész játékot fel lehet oldani úgy, hogy nem veszi meg a többit a Steam Storeban, de mégis elérhető Steamről a telepítő.

Erdei88: Én nem ajánlanám a "valahonnan letöltést", a CoH Securom védelme elég macerás(volt legalábbis 2007-2008 környékén), viszont egy bárhonnan beszerzett bármelyik alapjáték/kieg beszerzésével megkapjátok a telepítőt, amibe bele lehet pakolni a te kulcsaidat.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#17111) sith7 válasza Erdei88 (#17100) üzenetére


sith7
nagyúr

ja ... az gáz ... :F

(#17112) ollie


ollie
MODERÁTOR

X-Superbox - 5 GBP (ez Steam-es)

***

(#17113) djculture


djculture
félisten

Én már azt unom hogy húszféle rendszer kell minden játékhoz, minden nyavaja kiadónak van már saját rendszere ahova regelni kell a játékot. Persze néha van belőle steam rendszeres is. Meg a windows live ami a saját kiadó rendszerével van kombinálva ugye szivatásnak. Ehez jön még az ea féle origin ami egy hulladék valami és kész a napi idegesség hogy miért nem indul egy game:)

[ Szerkesztve ]

(#17114) po1son


po1son
addikt

GG-nél elég nagy raktársöprés megy, ahogy nézem...
Lengyel nyelvű játékot árulnak fillérekért :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#17115) BigBlue69


BigBlue69
őstag

GMG-n ha elküldök egy giftet és esetleg rossz a cim hol tudom ujra elküldeni? Nem találok rá..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#17116) robyeger válasza BMWFan (#15538) üzenetére


robyeger
addikt

Le van akciózva a tescoba ~1900Ft-ért a [Wargame: European Escalation] További érdekesség, hogy steam-en nem említik, hogy magyar feliratos lenne a játék, de a tescoba a magyar feliratos példányt árulják és plusz poén, hogy feltelepítve csak steam-es fiókkal játszható a játék. Erre varrjatok gombot :)

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#17117) djculture válasza robyeger (#17116) üzenetére


djculture
félisten

2hét múlva megyek arra de addigra tuti nem lesz már belőle:) Amúgy van ilyen a fear2 is magyar ha a lemezről telepitem de ha a steam rendszerről akkor meg angol:)

[ Szerkesztve ]

(#17118) sagem válasza djculture (#17117) üzenetére


sagem
addikt

Indie Gala 7 csomag (az összes tartalommal) átadó - 3 db van, darabja csak -mivel a költségeket elosztjuk- 428 ft :K PM, ha érdekel.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#17119) robyeger válasza djculture (#17117) üzenetére


robyeger
addikt

[Ha már kritizálom a steam-et, akkor legyen a steam topikjába...]

[ Szerkesztve ]

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#17120) djculture válasza sagem (#17118) üzenetére


djculture
félisten

Ebböl kettő játék ami értelmes a két dead to spies, de mindkettő megvan eredeti orosz kiadásban drm mentesen,a dmiki féle magyaritás simán rámegy. Amúgy köszi a lehetőséget, másnak ha nincs meg én ajánlom neki ezt akét játékot.

(#17121) HS 2142 válasza djculture (#17117) üzenetére


HS 2142
őstag

A játékon belül nem lehetett nyelvet váltani? Én nekem nem volt benn egyszer sem a lemez, angol a profilom, de úgy rémlik a játék gond nélkül ment magyarul is.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#17122) djculture válasza HS 2142 (#17121) üzenetére


djculture
félisten

Én nem láttam ilyesmit, majd megnézem a szokásos unranked multiplayer meccs ha lesz. Amúgy ha valaki akarna vele multizni szombat este mindig vagyunk.

[ Szerkesztve ]

(#17123) sagem válasza djculture (#17120) üzenetére


sagem
addikt

Kinek mi, nekem pl leginkább az armored princess miatt érte meg :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#17124) dokken


dokken
tag

Gamestop Two Worlds II GotY 2820,43 Ft

(#17125) ayo


ayo
addikt

kicsit megkesve de megszultem:

Indie Royale The Gone Fishin Bundle

a ket platformerert nekem mar megerte... valahogy mindig beleraknak egy jo kis retro indiet hogy megvegyem:)

http://jateknaplo.blog.hu

(#17126) Expendable válasza dokken (#17124) üzenetére


Expendable
aktív tag

[link] Shogun 2 1.691Ft :)

(#17127) BigBlue69


BigBlue69
őstag

"576 KByte
Örömteli hír, hogy újabb akcióval tudunk kedveskedni nektek, augusztus 30-ig ugyanis a látványos akciójáték, Spec Ops: The Line kapható az eddigieknél sokkal olcsóbban minden 576 KByte üzletben és természetesen a webshopon. A PC-s verzió az akció időszaka alatt 5.999 forint, a konzolos változatok 12.999 forintba kerülnek. Jó játékot, találkozunk Dubai-ban."

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#17128) FehérHolló válasza BigBlue69 (#17127) üzenetére


FehérHolló
veterán

13k-ért van az akciós ajánlat konzolokra? o_O

Skynet is real. It's called Google.

(#17129) ruti


ruti
Közösségépítő

hááát ezt a CoH Complete csomagot még 1 nap után is össze-vissza árazzák a többi részhez képest a GG-n:

most éppen -44%, azaz 2,31 €-ért van kint, tegnap ennek négyszerese is volt napközben :N

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#17130) Balazs_ válasza ruti (#17129) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Most meg teljes áron van, 19.95€... Beleraktam a kosárba, PayPal login, aztán látom, hogy 19.95-15%... Mondom lol.
Most vége az akciónak, vagy csak megint össze-vissza árazás van?

Szerk.: Na most meg 6.78€.

[ Szerkesztve ]

(#17131) djculture válasza BigBlue69 (#17127) üzenetére


djculture
félisten

Jó hülyeség cdgalaxisban ugyaennyi pont néztem, kb a kutyának se kell ezért...Lesz ez még 4ezer is nemsokára , annyit dobozosba talán megér. Bár valahogy nem nagyon birtam már a demóba se hogy egyes helyeken nagyon randa textúrák voltak máshol meg jók. Fércmű.
Randa bugos cucc...
[link]

[ Szerkesztve ]

(#17132) danih válasza djculture (#17131) üzenetére


danih
addikt

Amazonon az első héten dobtak rá egy -50%-et....

(#17133) ollie válasza djculture (#17131) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ettől függetlenül csak jókat hallottam a játékról olyanoktól, akik játszottak vele.

***

(#17134) Zamery válasza danih (#17132) üzenetére


Zamery
senior tag

Én akkor vettem meg, és azóta már kétszer végigjátszottam. Nekem megérte, tetszett nagyon!

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#17135) djculture válasza ollie (#17133) üzenetére


djculture
félisten

Én csak a demót láttam de elég volt belőle több éves grafikai szint plusz bambán bámuló ellenfelek ha nem lő az ember, lehet hogy amúgy a multiban jó. De én már unom a multit, nem lehet 20 féle játékkal egyszerre multizni.

(#17136) cskamacska válasza djculture (#17131) üzenetére


cskamacska
addikt

Nem tudom mit szívtál, de a Spec Ops az utóbbi idők talán egyetlen modernwarfér játéka ahol egy épkézláb sztorit össze tudtak dobni, erre meg leszidod.. a grafikájáért.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#17137) sith7 válasza robyeger (#17116) üzenetére


sith7
nagyúr

Melyik Tesco - ba , hol ? :F

szerk.: látom egri vagy, akkor gondolom ott ... :B

[ Szerkesztve ]

(#17138) Expendable válasza sith7 (#17137) üzenetére


Expendable
aktív tag

Nálunk a 21ker-ben is ennyi volt.

(#17139) sith7 válasza Expendable (#17138) üzenetére


sith7
nagyúr

Na, akkor másfél óra múlva kiderül, hogy a szombathelyi tesco - ban is ennyi - e ... :U

(#17140) djculture válasza cskamacska (#17136) üzenetére


djculture
félisten

Nem csak a grafikáért, valahogy nem szeretem azt ha megvan dermedve pl az ellenfél.. Ez a Medal of Honor: Allied Assault idején még elment 10 évvel ezelőtt:) Konzolos nyavaja az egész úgy ahogy van, minden héten bejelentik amúgy mostanában hogy a konzolok miatt ezt ezért butítják ezt meg azért. Ebben is van egy mázsa al és textúra butítás.

[ Szerkesztve ]

(#17141) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

Hasznalt black ops xboxra nincs valakinek véletlen?

Szépnapot!

(#17142) Youri válasza Dexter-2000 (#17141) üzenetére


Youri
veterán

FÓRUMOK PC JÁTÉKOK Eredeti játékok - best buy topic (kiemelt téma)
Amúgy Hardvarapró a barátod

RTX ON

(#17143) sith7 válasza sith7 (#17139) üzenetére


sith7
nagyúr

És tényleg annyi :Y

(#17144) Dexter-2000 válasza Youri (#17142) üzenetére


Dexter-2000
őstag

:R

Szépnapot!

(#17145) ruti válasza Expendable (#17138) üzenetére


ruti
Közösségépítő

Expendable:
Csepelen konkrátan melyik áruházban vetted?
Steam-en regelhető formátumú kódja volt?

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#17146) Expendable válasza ruti (#17145) üzenetére


Expendable
aktív tag

A "nagy " tescoban láttam. Azt látod nem tudom hogy steames volt-e, mert csak rápillantottam, nem vettem meg,

(#17147) horvathd válasza ruti (#17145) üzenetére


horvathd
aktív tag

Ezek szerint [link], [link] Steamworks-ös, azaz a bolti játékot lehet és kell is steamen regisztrálni.

"The Kid just rages for a while."

(#17148) DeFranco


DeFranco
nagyúr

A GOG.com-ról hogyan kell letölteni? Ha jól olvasom, kell hozzá egy downloader, de azt meg nem nyitja meg a chrome. Ez bug vagy feature?

(#17149) horvathd válasza DeFranco (#17148) üzenetére


horvathd
aktív tag

Próbáld így: [link]. Egyébként nem szükséges a downloader. Közvetlenül is letölthetőek a telepítők.

[ Szerkesztve ]

"The Kid just rages for a while."

(#17150) Lucas Kane válasza DeFranco (#17148) üzenetére


Lucas Kane
tag

Van egy kapcsoló,hogy sima letöltést akarsz, vagy a gog downloadert. Nekem firefoxban megy mindkét változat.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.