Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14701) Bluerainbow válasza csaba951 (#14699) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

:R
Elnézést , ezek szerint rosszul voltam informálva. De áruld már el hadd okosodjak , a cdr-ből mi az ami ezt mutatja ?

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#14702) GoZoL válasza Bluerainbow (#14701) üzenetére


GoZoL
senior tag

Nekem is orosz van, VPN-en kell aktiválni utána egy cfg fájlba át kell írni egy szót és mehet a móka!

(#14703) danih válasza Bluerainbow (#14701) üzenetére


danih
addikt

nincs ott olyan sor, hogy
onlyallowrunincountries
ha van, az utána definiált országokban indul csak.

(#14704) Bluerainbow válasza danih (#14703) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

FrostyBoy84 , danih :R

[ Szerkesztve ]

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#14705) po1son


po1son
addikt

Szerintetek idén lesz steamen nagy nyári leárazás? Ha jól emlékszem tavaly június környékén volt.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#14706) Alien83 válasza Wolverine (#14686) üzenetére


Alien83
senior tag

Ez leértékelés, nem pedig akció, de azért thx. :)

(#14707) Wolverine válasza Alien83 (#14706) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez hétvégi akció.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#14708) Alien83 válasza Wolverine (#14707) üzenetére


Alien83
senior tag

Oké de én direkt irtam így.
Arra gondolván hogy az akció nekem azt jelenti ha valami olcsó.

Ezek közelsem olcsók hanem az oldalon lévő full árból van engemény, de amúgy mint érték, ft-ba egyeltalán nem olcsó...

(#14709) gtamate2 válasza csaba951 (#14695) üzenetére


gtamate2
veterán

Nekem 450 RUb-ot ír.. VPN-el tekinthető meg az az ár?

*Sn0w

(#14710) Max_218


Max_218
tag

Lenne ,egy Star Wars TOR 5500.-ért és egy Deluxe 8500-ért.

megér ennyit ,vagy a Deluxe a felárat? Béta alatt játszottam ott ,nagyon tetszett ,de egyrecsak olvasom hogy nincs END content,nemigen lehet semmit csinálni még max szint felett."lehet ingyenes lesz még idén. Időm mostmég soklenne játszani 2hétig ,ma vizsgáztam suliba, 30adikáig még nemtudok elkezdeni seholsem dolgozni ,mert addig köt a tanulószerződésem.szóval lehet csak 1 hónap próbaidő lenne.ha mégsem jön be annyira..
Szerintetek?

[ Szerkesztve ]

(#14711) csaba951 válasza gtamate2 (#14709) üzenetére


csaba951
veterán

Nem, nem kell VPN az akciós árak megtekintéséhez. Most már nekem is 449,06 RUB-t ír ki. Ezek szerint közben véget ért az akció. A Trine 2 akció is csak pár órán keresztül élt. :(

Hoppá! Amazon USA-n is akcióban van!
Dead Island; -60%; 11,99 USD

[ Szerkesztve ]

(#14712) dokken


dokken
tag

GetGames Dungeon Siege III

Dungeon Siege III €4.99
Dungeon Siege III: Treasures of the Sun DLC €1.99
Dungeon Siege 3 and Treasures of the Sun bundle €6.99

(#14713) Darth_Revan válasza GoZoL (#14702) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Az egy dolog, hogy VPN-el aktiválod, nah de, hogy fájlt is módosíts ahoz, hogy aktiválás után menjen is, már bőven elég indok ahoz, hogy a Steam akkor bannolja végleg az egész accountot, amikor csak akarja :U

(#14714) Youri válasza Darth_Revan (#14713) üzenetére


Youri
veterán

Hadd ne soroljam, hány játéknak szokták az ini fájlját módosítani, hogy kihozzanak belőle többet...

RTX ON

(#14715) Bluerainbow válasza Youri (#14714) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Lásd magyaritások egy része. Amugy pont ilyen fájlbuherálással lehet elérni azt is hogy a vpn-es játékok vpn nélkül fussanak bármilyen régióban.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#14716) Darth_Revan válasza Youri (#14714) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Az lehet, de azzal nem szegik meg a Steam EULA-ját.

(#14717) danih


danih
addikt

Ezt a cfg módosítást a Dead Islandnál csak megjelenéskor kellett csinálni, és semmi köze a régióhoz, oroszok ugyanúgy szívtak vele, tehát meg kellett csinálni mindenkinek, hogy menjen a játék (ez fejlesztői fail volt). De ezt viszonylag hamar javították. Amúgy ez csak egy cfg (config fájl), nem dll vagy egyéb, amiért a valve harap (vac ban) - viszont a DI még csak nem is használja a vac-et, szóval tök mindegy. Arra meg már ki sem térek, hogy a valve abbahagyta pár hete a bannolást (nem a vac-banra gondolok), kicsit enyhült a szívük (korlátozzák az accod, de nem zárják) :)
Blue viszont más dologról beszél, az az appid buhera, ami már más kategória (tehát nem olyan, amiről fentebb szó volt), és amit én pl. személy szerint nem csinálnék már, de ez csak a személyes véleményem.

[ Szerkesztve ]

(#14718) csaba951 válasza GoZoL (#14702) üzenetére


csaba951
veterán

Már nem aktuális.

[ Szerkesztve ]

(#14719) Darth_Revan válasza danih (#14717) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Kösz ezt az infót :R

(#14720) Riccsiz_h


Riccsiz_h
aktív tag

Elég nagy leárazás a Nuuvem.com-on :D

[ Szerkesztve ]

Üdv. Riccsiz

(#14721) Crytek válasza Riccsiz_h (#14720) üzenetére


Crytek
veterán

-50% csak és szinte semmi nem steam-es nem ajánlom :C

Next PC Upgrade: 2022

(#14722) Wolverine válasza Crytek (#14721) üzenetére


Wolverine
félisten

És ha nem steames, akkor mi van? :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#14723) Youri válasza Riccsiz_h (#14720) üzenetére


Youri
veterán

Még fél óráig :)

Wolverine: plusz egy kliens

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#14724) Riccsiz_h válasza Youri (#14723) üzenetére


Riccsiz_h
aktív tag

+ 5 napig :D

[ Szerkesztve ]

Üdv. Riccsiz

(#14725) sagem válasza Wolverine (#14722) üzenetére


sagem
addikt

Pl az, hogy ha jól láttam tőlük is le kell tölteni valami saját kliens félét..akar a fene 800 félét telepíteni :(((

hopsz: látom már más is beírta :B

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#14726) BalaNce87 válasza Wolverine (#14722) üzenetére


BalaNce87
addikt

Gyüjtögető életmódot folytat.

(#14727) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Hogy on is legyek (meg mert kiba unatkozom a szuloi hazban mobilnettel tv nelkul... mencsetekki!4!4).

Az egyik offline gamer ujsaghoz (vagy a guru vagy a star) most NOLF2 az ajandek. Sirvarohogos hitman. Akit erdekel ne hagyja ki.

(#14728) djculture válasza DeFranco (#14727) üzenetére


djculture
félisten

Elég szégyen az gamestar, mostanában ezer meg egy éves játékokat adnak. Szerencsére a Nolf2 az tényleg jó játék, viszont már évekkel ezelőtt is volt két ilyen game újságba is.

(#14729) KubanitoS válasza djculture (#14728) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ráadásul véleményem szerint a teljes játék egyre inkább kevésbé lesz meghatározó szempont a vásárláskor. Emlékszem a régi szép időkben, úgy 10-15 éve még gyerekként én is nagyon izgultam, hogy milyen teljes játék lesz az újságban legközelebb. Mára a villámgyors internet és a digitális játékvásárlás (+ szinte a napi filléres akciók) korában egyre inkább csak nyűg lesz a lemezes teljes játék.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#14730) djculture válasza KubanitoS (#14729) üzenetére


djculture
félisten

Elég sokan vagyunk akik jobban szeretik a dobozos játékokat. Én pl csak azért adok ki pénzt, abból is a gyűjtői vagy eredeti megjelenés kori kiadás nem budget.

(#14731) Agyzuzo válasza djculture (#14728) üzenetére


Agyzuzo
addikt

A GameStart csak a teljes játék miatt veszem. Az elmúlt 3 évben összesen HÁROM darabot vettem. Ez sokat elárul a minőségükről. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#14732) chungee


chungee
addikt

The hut -10%
2282-8198-4A8C

(#14733) Blaise válasza KubanitoS (#14729) üzenetére


Blaise
veterán

Ők is csak szükségből ragaszkodnak hozzá, mert lemezmelléklet nélkül a magazin reális ára 1000 Ft környékén lenne, ők meg nem szeretnék annyiért adni.

(#14734) Amantius


Amantius
senior tag

Érdemes azért rápillantani az újságok oldalaira, mert vannak jó játékok. Ennyiért pedig van, nem egy, best buy.
Pl. PCGuru elmúlt 1,5 évében azért volt: Brothers In Arms: Road to Hill 30, Arma 2, Torchlight, Trapped Dead, Race 07 + GTR Evolution, Arcania: Gothic 4, Amnesia, stb.
GS-ből is a NOLF1-et, 2-őt be is zsákoltam. A NOLF 2-őt én is bátran ajánlom. Az 1, régebbi, ezért (nálam legalábbis) problémás a futtatása.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#14735) KubanitoS válasza djculture (#14730) üzenetére


KubanitoS
veterán

Szabad tudnom, a Gamestar teljes játékainak mi a kapcsolata az újonnan megjelenő gyűjtői kiadásokkal?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#14736) Blaise


Blaise
veterán

Érdemes véginézni a listákat, szerintem 8-10 évvel ezelőtt, az akkori korhoz képest minőségibb teljes játékok voltak:.

A GameStarhoz mellékelt teljes játékok listája

A PC Guruhoz mellékelt teljes játékok listája

Gamer teljes játékok

(#14737) cskamacska válasza Blaise (#14736) üzenetére


cskamacska
addikt

Szerintem meg erősen vegyes most is, meg akkor is. Azért a 100-200 forintért példányonként nem adnak a kelet-közép európai szoftvernepperek állandóan értelmes játékokat, bizony be kell nyelni az újságoknak a szemetet is. Régebben volt szó erről, a kiadók ilyen kéréseket lepattintják a forgalmazóikhoz, azok meg csomagban árulják a játékokat, direkt vegyesen, hogy a gyengébbek is fogyjanak. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#14738) TommyX_ válasza Blaise (#14736) üzenetére


TommyX_
őstag

2006/08 GS-ban volt nekem való teljes játék: Street Racing Syndicate :D
(csak kár hogy lemaradtam róla)

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#14739) Blaise válasza cskamacska (#14737) üzenetére


Blaise
veterán

Nyilván, de a mai gyors internetkapcsolatok, ingyenes online újságok, és digitális leárazások korában célszerű lenne az újságkiadóknak megbarátkozni a lemezmelléklet nélküli újság gondolatával, ha nem akarnak pár éven belül éhen halni.

2000 Ft szerintem meglehetősen sok egy ~100 oldalas újságért, aminek a melléklete kb semmit nem ér.

[ Szerkesztve ]

(#14740) cskamacska válasza Blaise (#14739) üzenetére


cskamacska
addikt

Ez most nem értem, te most komolyan azt ajánlod nekik, hogy dobják a teljes játékot, és az extra cuccos DVD-t, mert nem ér semmit? :DDD És mit, nyernek rajta 300 forintot, így lesz egy 1700 forintos újságunk, ami így pont semmi extra tartalmat nem kínál az onlány játékos sajtóhoz képest? :P

Ezt már kipróbálták mások, a (Guru)Gamer csak pár hónapig nem adott ingyé játékot a kölköknek(a demós/driveres/egyebes DVD maradt), egyből csődbe is mentek.(volt más gondjuk is, de érezhetően csökkent az eladás a teljes játékok kukázása után)

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#14741) Blaise válasza cskamacska (#14740) üzenetére


Blaise
veterán

Szerintem a DVD legyártása, plusz annak az embernek az órabére aki megtölti, valamint a teljes játék licence díja többe kerül mint 300Ft. Ha meg nem, akkor jó nagy lehúzást csinálnak a vásárlókon :D

8-10 éve volt piros Gamestar, amihez nem járt lemez, 7-800Ft környékén volt az ára, kár hogy hamar megszüntették. Régebben a lassú net miatt volt értéke a lemezmellékletnek (emlékszem mekkora harc volt dvd mellékletre átállni :D ), de lassan ott tartunk, hogy hamarabb leér a program netről, minthogy kibontsam az újságot.

Azt meg amúgy is kétlem, hogy túl sok ember feltelepíté a 6-7 éves teljes játékot.

Az oldalszám meg az évek során folyamatosan ~130 oldalról, ~100 körülire csökkent, több reklámmal. Tudom, hogy menő dolog sírni a régi dolgok után, de nekem a csúcspont 2001-2003 környékén volt, akkor igyekeztem venni a Gurut és a Gamestart is, de ha beleolvasok egy mostani újságba, nem élvezem annyira a cikkeket, mint akkor.

[ Szerkesztve ]

(#14742) danih válasza Blaise (#14741) üzenetére


danih
addikt

Azt meg amúgy is kétlem, hogy túl sok ember feltelepíté a 6-7 éves teljes játékot.
Steames? :)) ;]

(#14743) Blaise válasza danih (#14742) üzenetére


Blaise
veterán

Ja bocs, "plusz egy sor" embereket kivéve :D

Azóta se értem egyébként, hogy a Gamestar hogy hozta össze a Steam-mentes Half-Life 2-t :DDD

(#14744) csaba951 válasza cskamacska (#14740) üzenetére


csaba951
veterán

Sőt! Tulajdonképpen mára a papír alapú játékújságoknak már el is kellett volna tűnnie. Aki hajlandó pénzt adni a játékokért, annak már biztosan van internet kapcsolata, és nem mellesleg az átlagosnál sokkal többet költ a számítógépre is.

Az internetes magazinokkal pedig nem tud versenyezni egy havonta megjelenő újság. Ezt lássuk be! Nemrég volt az E3. Ennek az eseményeiről majd 1 hónap múlva lehet olvasni. Ehhez képest itt a Gamepodon is volt olyan fórum, ahol az élőben zajló tájékoztatókat vitatták meg / mondtak véleményt a fórumtársak.

Abban, hogy nyomtatott játékmagazin egyáltalán még létezik, nagyon nagy szerepe lehet a hozzá adott "ingyenes" játéknak. Szerintem ha ez nem lenne, sec perc alatt lehúzhatnák a rolót! Gyanítom, hogy az IGN Prime-ra előfizetők nagy részének is számít a havi "ingyenes" játék.

(#14745) bpx


bpx
őstag

változtak az igények/körülmények
tizenpár éve még kissrácként internet/ismerős nélkül nem volt más információforrás a témában + még teljes játék is járt hozzá, naná hogy örültünk neki mint majom a farkának
nem számított, hogy régi meg rossz, nem volt más, ezt szerettük + az idő megszépíti az emlékeket
emlékszem a lokál számtech boltban még 1-2k forintért árultak olyan kiadványokat is, amiben volt valami hasonló "újságmelléklet-szintű" teljes játék + egy CD tele az új játékok demoival (és azokhoz grafikus install menü! :D), semmilyen cikkek meg leírások, de még azt is hogy szerettük (kemény színes kartonpapírban volt, DCCD magazin, ha esetleg valakinek ez mond még valamit)

ma meg már mindenki hozzáfér minden információhoz 0 idő alatt köszönhetően a szélessávnak

de én pl. nem is értem, hogy ezek az újságok hogy tudnak működni még? veszi még ezeket valaki?

(#14746) gtamate2 válasza bpx (#14745) üzenetére


gtamate2
veterán

Csoda hogy nem rakják bele a Humble vagy más Indie bundleból játékokat, ha én ilyen újságnál lennék biztosan próbáltam volna már együtt működni ezekkel a bundlekkal, nem drága és viszonylag jó és sok játék van bennük :)

*Sn0w

(#14747) danih válasza bpx (#14745) üzenetére


danih
addikt

Volt annó olyan, hogy kedvenc játékomhoz kijött egy nagyobb patch, és csak ilyen forrásból tudtam megszerezni, ezért megvettem az újságot amiatt... Vagy a movie trailerek, fos 240p-ben olyan tömörítéssel hogy a szemed kifolyt :)

[ Szerkesztve ]

(#14748) djculture válasza gtamate2 (#14746) üzenetére


djculture
félisten

Régen volt egy cd games nevű újság, na az ilyesmi budget játékcsomagokat adott mindig. Amúgy meg az egész újság a legújabb játékok végigjátszásait tartalmazta.

[ Szerkesztve ]

(#14749) sagem válasza Amantius (#14734) üzenetére


sagem
addikt

A guruban pár éve (nem emlékszem pontosan) volt rendes, dobozos kiszerelésben Mass Effect is, az is bőven megérte az árát (olcsóbb volt újsággal együtt, mint csak simán megvéve a játékot). Szóval tényleg vannak nagyon jó ajánlataik is, olyan ez, mint a steames napi deal, a legtöbb kuka, de néhány ékkő is akad közöttük:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#14750) gtamate2 válasza djculture (#14748) üzenetére


gtamate2
veterán

Tudom, volt pár olyanom is, de nem volt valami jól megszerkesztett újság, plusz a játékok is elég gagyik voltak.
sagem: Asszem a GS meg UT3-at adott meg Gears of War-t, olyan 1-2 éve. Meg is vettem, még a Steambe is lehetett regizni, szép gyűjtői változat, kézikönyvvel, a fejlesztők rajzaival, 2k-t simán megért :)

*Sn0w

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.