Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14351) Lucas Kane válasza Niczo (#14348) üzenetére


Lucas Kane
tag

Köszönöm!

(#14352) maross


maross
veterán

durva hogy humblebundle 3millio dollarnal jar

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#14353) ayo válasza Źşë' (#14350) üzenetére


ayo
addikt

igen decben levolt arazva most a nyari sale pl multevben sztem nem volt annyira meno mint a teli szoval akit erdekel most 2.25ert sztem nem valami nagy kiadas.

nekem bejott a vicces dolgok miatt, jobban mint mostansag egy ket akcios bundle rpg (tudom ez is volt bundleben en is ugyvettem)

de persze ez is egy velemeny csak:)

http://jateknaplo.blog.hu

(#14354) tupacamaru válasza Alien83 (#14339) üzenetére


tupacamaru
veterán

Úgy néz ki hogy nem. :(

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#14355) Freezbeee


Freezbeee
csendes tag

(#14356) Serpiko


Serpiko
addikt

Steam napi ajánlat: Far Cry Complete -75% 4,99 euro

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#14357) Szivacs85


Szivacs85
tag

Megint le van árazva a RO2 a GetGames-en: 7,49 E :C

ELADÓ: MSI 1050TI 4GB OC és egy hibátlan Ati HD 4670 videokártya

(#14358) harry3 válasza Szivacs85 (#14357) üzenetére


harry3
őstag

Dollárban is 7,45-öt ír, ez lehetséges? Úgy még olcsóbb lenne.

(#14359) Youri válasza harry3 (#14358) üzenetére


Youri
veterán

Mint az esetek 99%-ában, most is lehetséges, de nem véletlen, hogy az európaiaknak a .com-ra euros árak jönnek...

RTX ON

(#14360) Źşë' válasza Youri (#14359) üzenetére


Źşë'
addikt

igen, sajna ezt így védik ki - pedig ha lehetne $ban vásárolni picit jobban járnánk... am megint mocskosul meggyengült a forint :/

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14361) Darth_Revan válasza Niczo (#14342) üzenetére


Darth_Revan
veterán

És van még South Park DLC is hozzá: [link] :DDD

(#14362) csaba951


csaba951
veterán

Battlefield 3: Premium [Download]; 0%; 49,99 USD

Ebben az a nagy szám, hogy jelenleg nem lehet a boltokban kapni, itt meg igen. Így 1-2 héttel előbb játszhatunk vele, mint az ismerőseink. :)

(#14363) danih válasza csaba951 (#14362) üzenetére


danih
addikt

Lehet kapni, Originen (igen, dollárban). Amúgy az összes ismim már tolja, én vagyok lemaradva :)

(#14364) Crytek


Crytek
veterán

Renaissance Heroes Beta június végéig:

Kód: qmq1m30w

Instructions:
1. Go to http://www.renaissanceheroes.com/partners
2. Register your information for a ChangYou Account and enter your Beta Key.
3. Click "Create Your Account"
4. Download the game and install
5. Sign into the game with your new ChangYou account and you’re all set!

Videó a játékról

Bétákat adják szépen sorban de mostmár a júniusi game-et adhatnák :C

Tegnap nyertem végre a steamgiftsen életemben először:

Registered: 5 months ago
Giveaways Entered: 765
Gifts Won : 1

Dungeons of Dredmor volt a nyeremény!

Next PC Upgrade: 2022

(#14365) po1son válasza Crytek (#14364) üzenetére


po1son
addikt

Giveaways Entered: 765 :Y :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#14366) gtamate2


gtamate2
veterán

Na a mostani 5. Humble Bundle a legsikeresebb mind közül, már most $9999.99-nál jártak :)

*Sn0w

(#14367) cskamacska válasza csaba951 (#14362) üzenetére


cskamacska
addikt

Akik a Karkandért külön fizettek, azoknak milyen élmény lehet ez. :DDD
Szóval volt egyszer a 60 dolláros alapjáték, a 15 dolláros Karkand DLC, és most 50 dollárért egy Elite + az esetleges unlock unlockok 40 dollárért. ;] Európában mindez természetesen euróban értendő.
Katy Perry cuki rucik DLC vajon lesz még hozzá? :U

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#14368) danih válasza cskamacska (#14367) üzenetére


danih
addikt

A zecceri júzer akkor is nagyon örül, mert elosztja a prémium összegét az 5 helyett 4-gyel (ennyi DLC nincs meg neki), és még így is jobban jár... De nem annyira jól, mint az EA részvényesek, ez nem vitás :DDD

(#14369) bAtt001 válasza gtamate2 (#14366) üzenetére


bAtt001
addikt

nem csodálkozom rajta nagyon jól válogattak :) még sikeresebb lenne ha tudna róla mindenki de nagyon sokan tájékozatlanság miatt maradnak le szerintem

(#14370) Wolverine válasza bAtt001 (#14369) üzenetére


Wolverine
félisten

Én pl. azért nem veszem meg, mert nincs még ennyi pénzem se rá :(

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#14371) gtamate2 válasza Wolverine (#14370) üzenetére


gtamate2
veterán

1$? Amúgy 0.1$-ért is meg lehet venni :)

*Sn0w

(#14372) Źşë' válasza csaba951 (#14362) üzenetére


Źşë'
addikt

=)

azért csak kihoznak pár bőrlehúzást a BF sorozat legújabb tagjáról is, ragad az Activision hülyesége.. EA ban nem csalódtam mondjuk amúgy sem a játék minőségét illetően

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14373) sagem válasza Źşë' (#14372) üzenetére


sagem
addikt

Mocskosul drága, nagyon sajnálom, hogy a COD fizetős rendszere sikeres lett..követendő példának vették a többiek a jelek szerint :O

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#14374) Źşë' válasza sagem (#14373) üzenetére


Źşë'
addikt

+ így tényleg értelmét vesztette a BTK ingyenes DLC a Limited Editionhoz :DDD :C így kell Limited Editiont kiadni, ezt az üzletpolitikát :R

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14375) FrozeN`


FrozeN`
tag

Origin: a Steames leárazások csökkentik egy játék értékét

Remélem még nem volt....
Mikor már azt gondolnád, nincs lejjebb... az EA mindig tud újat mutatni.

(#14376) DeFranco válasza FrozeN` (#14375) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Gyakorlatilag igaza van. A nagyon durva piaci verseny miatt ezzel mi most nagyot nyerünk, de ettől még az a következmény, amit leírt, valós. Lassan 50%-os leárazás alatt senki nem vesz semmit.

Az egy másik kérdés, hogy 50-60 EUR-t elkérni egy játékért a pofátlanság teteje, ennek kb. a fele kellene legyen az induló ár. Maximum.

(#14377) Wolverine válasza gtamate2 (#14371) üzenetére


Wolverine
félisten

Annyira nem vagyok pofátlan, hogy 10$ alá menjek.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#14378) danih válasza sagem (#14373) üzenetére


danih
addikt

Egyébként, ha belegondolsz, 5 DLC-t kapsz 2,5 áráért (4k/DLC-t számolva). Ezekkel több tartalmat kapsz, mint amennyit maga az alapjáték tartalmaz. Csomó extrával, korai hozzáféréssel. És ez nem havidíjas szolgáltatás...

(#14379) Rusher válasza FrozeN` (#14375) üzenetére


Rusher
őstag

Ez az egész hülyeség, irigykednek sztem...Amazonon sokszor még a Steam-nél is olcsóbban adják a játékokat, de ugyan olyan olcsó áron más is csinál nem egyszer akciókat (Gamesgate, Greenmangaming..) ahol szintén van 80% off is....és a Humble Bundle-val mi a helyzet ott aztán tényleg centekért lehet venni több játékot egyszerre...ezt a hülyeséget. Nekik nem jött be, mert későn léptek ennyi...amúgy meg mit várnak, hogy majd a 2-3 évvel ezelőtti játékukat megveszi valaki 50EUR-ért... :U

(#14380) djculture válasza danih (#14378) üzenetére


djculture
félisten

Még nem havidíjas de nem csodálkoznék ha kitalálnák azt is.

[ Szerkesztve ]

(#14381) FefeeX válasza DeFranco (#14376) üzenetére


FefeeX
veterán

Szerintem meg nincs igaza. A játékok biza nem érnek annyit, amennyiért árulják őket. És megmutatta a piac. Ha nem áraznák le ennyire durván, nem venné fele ennyi ember sem, magamból tudom, hogy így megveszek minden sz@rt, aminek csoda, ha a 10%-ával játszottam már. Teljes áron soha az életben nem venném meg. A sok szemetet. Amit az EA is termel többségében. Meg az Ubi. Ami meg kell, azt úgyis megveszem a kiadáskor. Mert az annak ellenére, hogy érzésem szerint túlárazott, mégis megér annyit :) Blockbustert kéretik csinálni, nem félbehagyott szemetet árulni (HoMM6, stb) és egyből többen veszik, főleg ha a kiadók hozzáállása is megváltozik az "én sz@rtam a spanyolviaszt"-ról a "vásárlóért vagyunk mert ő tart el" félére. Szerintem.

(#14382) djculture válasza FefeeX (#14381) üzenetére


djculture
félisten

Hát a max payne 3 is veszik mint a cukrot meg istenítik itt a fórumon. Miközben az egész arról szól hogy játszol 5 percet mozi5 percig, megint játszol 5 percet megint mozi és így tovább százszor minimum. De egyesek szerint ez így nagyon jó meg isten. Emiatt van ennyi fos játék.

[ Szerkesztve ]

(#14383) maross válasza djculture (#14382) üzenetére


maross
veterán

Max Payne-en nagyon sokat dobott a sztori. Sose baj az, ha sok video van, nekem is bejon a sztorizgatas. Tipikus pelda GTA es Mafia, utobbi kiegeszitoi sztori nelkul szanalmasak voltak.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#14384) sagem válasza djculture (#14380) üzenetére


sagem
addikt

Hát, az pl. hogy mostantól a 'premium" userek előbb jutnak be a szerverekre, mint az átlag halandók, az már araszolgatás a cél felé..

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#14385) djculture válasza maross (#14383) üzenetére


djculture
félisten

Akkor neked a egész estés interaktív mozit tudom ajánlani. Mert hogy ez nem játék az biztos hanem ebbe megy át az egész:)

(#14386) FefeeX válasza djculture (#14382) üzenetére


FefeeX
veterán

Diablo 3mat is megbántam... Fele ennyit ért volna max. Nekem. Egyszerűen nem köt le annyira. Olyan szintű hack&slash, hogy történet nulla, az átvezető videók szépek, csak semmit nem érnek, és most az dobjon fel, hogy ugyanazt még haccázszor végigcsinálhatom, és nehezedik? Elsőre jó volt, meg minden, de 5-6-8 óra tartalmat ad aztán már csak úgy eljátszogatsz... Ahhoz meg drága volt. (Dungeon Siege 1 és 2 is sokkal tovább parkolt nálam anno)
Tényleg nem azt mondom, mert szép lett, meg egész jó is. Csak ennyit nem ér. (13ezer)

Ja igen, az only multi meg a szerverproblémákról nem is beszélve. Amikor aztán merészelek írni a fórumra, hogy hétvégén végre csinálok 2 óra játéklehetőséget, és erre a nolifer kioszt, hogy nem tudok gép nélkül élni meg csináljak mást, ja hogy nekem az nem megy, meg nem bírom ki a játék nélkül pár órát... Rossz felé megy ez az egész világ...

[ Szerkesztve ]

(#14387) maross válasza djculture (#14385) üzenetére


maross
veterán

Koszi, azt is szeretem :). De pl az elobb szidott Diablo3-nal alig van erom elolvasni a szovegeket, mert minel elobb bele akarom allitani valakibe a fejszemet :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#14388) sagem válasza DeFranco (#14376) üzenetére


sagem
addikt

Nemtom, kétélű fegyver, erre meg sokan mondják azt, hogy csak és kizárólag az extra akciós áron szerezte volna be egyébként is xy játékot, szóval ha nem lett volna kiárusítás, akkor még annyi bevétele sem lenne a fejlesztőknek.

Én inkább azt nem értem, hogy mi a búbánatos fenéért kerül annyiba, vagy sokszor többe egy játék digitális változata, mint a polcról levehető. Persze értem én, hogy a digitális terjesztésnek is vannak költségvonzatai, de nem hiszem, hogy ugyanannyi vagy több lenne, mint a dvd nyomós, dobozolós, szállítgatós, sok kézen átmenős módszernek..

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#14389) FefeeX válasza maross (#14387) üzenetére


FefeeX
veterán

Nem szidom én, csak nem egyértelműen pozitív a véleményem. De azért ez messze van a szidástól. Szerintem. Csak ez a párszavas fórumozás annyira beszűkíti az emberek érzékelését sajnos, hogy egyből kiegészítik a saját belső vívódásuk gondolataival, és aztán szembeszállnak vele...

sagem: csak a Steam fiókomban van vagy 30 játék, amiből ha talán 3mal játszottam. És sajnos mivel nincs sok szabadidőm, valószínűleg ez így is marad. Csak az olcsó cucc meg a fogyasztói társadalom megtette a hatását, és a "mi lesz ha" kérdésre reagálva befizettem szépen mint a katonatiszt. A semmire. Ezt pedig a túlképzett szakember a kiadónál 1:1ben leírja mint veszteség, mint ahogy a torrenteket is. Köze nincs az igazsághoz, de jól mutat abban, mikor meg kell magyarázni, miért olyan rosszak a mutatók. Ilyenkor a gyökerek voltunk helyett lehet mutogatni, eddig csak a torrentezőkre, most már a Steamre, a használtjáték piacra, stb. Ha csöpp esze lenne a tőkésnek, rég alávágott volna a sok marhának.

[ Szerkesztve ]

(#14390) djculture válasza FefeeX (#14386) üzenetére


djculture
félisten

Diablo 3 al csak egy a baj hogy nem lehet eladni ha nem tetszik, vagyis csak a battlenet fiókkal együtt nem hivatalosan. Mert amúgy tuti hogy az árát tartani fogja, egy év múlva is 10k lesz. Én kihagytam 10k-nál többet nem adok egy játékért lehet az bármi.
A cod sorozat is evvel ér vissza 10k-ért vették mint a cukrot.
Most már 12-13 ezer egy új rész de ahogy hallani 15k lesz a következő és szépen lassan közeledik a 20k. Ha annyiért is menni fog majd lesz 25k és így tovább...

[ Szerkesztve ]

(#14391) Źşë' válasza maross (#14383) üzenetére


Źşë'
addikt

sztem is helyén van, totál filmszerű, az hogy most nem kell a kis lábujjammal is keyeket nyomkodni engem nem zavar, látványos grafika és fizika (euophoria engine ismét villantott, minden hatással van mindenre, ott dobtam egy hátast mikor slowmo ugrásból fekvő állapotban a hulla rámdőlt és a test mindene reálisan simult, ráadásul ahol meglövöd az is számít, nem csak egy szimpla szkriptelt vacak..), sztori bomba jó, szereplők is a helyükön vannak, megvalósítás is tökély, méltó folytatás lett, pedig eleinte bukásra ítéltem mert nem tudtam ki az a borotvált fejű fickó, de ahogy lehull a lepel a sztori felvonultatással máris oké a dolog

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14392) po1son válasza FefeeX (#14386) üzenetére


po1son
addikt

Én is így jártam a D3al... Habár nekem azért nem tetszik, mert nálam nem hozta a D2 szintjét és hangulatát...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#14393) Alien83 válasza DeFranco (#14376) üzenetére


Alien83
senior tag

Igen csak tudod van olyan hogy kereslet.
Ha nem akcióznának, akkor az a sok milló vásárlóból kb 10000 venné meg eredetiben...

Vagyis sok kicsi sokra megy.

Steam-nél valszeg felismerték a helyzetet, hogy drága játékokból sokszor szarabb bevétel van mint sokmillió olcsóból.

És most digitális változatokról beszélünk, nekik egy fillérbe nem kerül a gyártás, csak nyomnak egy cd-key-t....

Szóval nem kell sajnálni az EA-t, meg a többieket. :)

(#14394) DeFranco válasza Alien83 (#14393) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hagyjuk... :W És ez nem csak rád vonatkozik.

(hogy miért megyek bele közgazdasági dolgokba egy IT fórumon, azt továbbra sem tudom az egy órával későbbi önmagammal megértetni...)

(#14395) maross válasza DeFranco (#14394) üzenetére


maross
veterán

:DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#14396) Alien83 válasza DeFranco (#14394) üzenetére


Alien83
senior tag

Logikus érvelés..

(#14397) cskamacska válasza DeFranco (#14376) üzenetére


cskamacska
addikt

Én azt nem látom sehol, hogy kevesebb játékot vennének teljes áron. Azt viszont annál inkább, hogy az emberek olyan zakcijós játékokat is megvesznek tucat számra, amit bottal sem piszkáltak volna meg egyébként.

Azt meg továbbra is sírva röhögős kategória, mikor az EA akciók egymást érik más online/offline boltokban, amiből a kiadó csak 40%-70% körül kaphat, bezzeg az EA saját webshopjában, ahol minden fillér hozzá kerülne, ott továbbra is ragaszkodik a magas árakhoz. ;] :))

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#14398) Alien83 válasza cskamacska (#14397) üzenetére


Alien83
senior tag

EA le akarja járatni a konkurenciát, mert nekik a szar origin biznisz nem jött össze...szánalmas...

(#14399) Freezbeee válasza Alien83 (#14398) üzenetére


Freezbeee
csendes tag

(#14400) Alien83 válasza Freezbeee (#14399) üzenetére


Alien83
senior tag

Ezt mivel kapcsolatban mutatod? :)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.