Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15051) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Megéri a Dragon Age pack 10 dodóért? Olcsóbb nemigen lesz, viszont nem túl sokat tudok a játékokról. Annyit, hogy RPG és Bioware, ez mondjuk nem egy rossz ajánlólevél a Mass Effectek után (amikbe nemrég kezdtem bele, és nagyon bejövős). :B

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#15052) Agyzuzo válasza Csapoati (#15051) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Bioware, szóval must buy, bár főleg az első rész a jaú. :) De ennyiért sztem nem képezheti gondolkodás tárgyát. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#15053) maross válasza Csapoati (#15051) üzenetére


maross
veterán

ha mass effect bejovos, es varazslos kardos tema is bejovos, nem csak a lezerfegyverek, akkor mindenkeppen vedd meg.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#15054) Wolverine


Wolverine
félisten

A gog.com-ra megjöttek a Telltale játékai is, ennek örömére Sam&Max és Tales of Monkey Island -60%-os áron kapható :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#15055) Agyzuzo válasza Wolverine (#15054) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nem rossz. :) Ha a GOG csinálna magának egy olyan felületet, mint a Steam... Ideje lenne. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#15056) [balu] válasza Agyzuzo (#15055) üzenetére


[balu]
tag

Nekik pont az az egyik legnagyobb előnyük szerintem, hogy nincs ilyen felületük. :)

(#15057) Agyzuzo válasza [balu] (#15056) üzenetére


Agyzuzo
addikt

A "My Shelf" végülis annak vehető. De ha egy klienst is hozzápasszintanának a'la Steam, csak opcionális jelleggel, sztem sok új vásárlót szereznének vele.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#15058) KubanitoS válasza Csapoati (#15051) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ha a Mass Effect tetszett, a Dragon Age ettől még lehet nem fog. A legnagyobb különbség a kettő között a játékmenetben van. A Dragon Age-ben ha harc van, akkor szinte minden egyes kardcsapás után meg kell állítani a játékot (pause) és kiadni a parancsokat egyesével a csapattagoknak, hogy ki melyik szörnyet melyik varázslattal csapja. Nekem ez nagyon nem tetszett, unalmasnak tartottam, viszont ha nem foglalkoztam a folyamatos parancsosztással, akkor a csapatom simán meghalt egy komolyabb csatában.

Ettől függetlenül tíz dollárért szerintem kihagyhatatlan ajánlat.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#15059) [balu] válasza Agyzuzo (#15057) üzenetére


[balu]
tag

Opcionálisan tényleg nem ártana, viszont nem látom, milyen előny származna belőle (a felhasználók szempontjából).

(#15060) Agyzuzo válasza [balu] (#15059) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ami a Steam-et is naggyá tette: sorgyűjtés. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#15061) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Köszi a válaszokat, ennyiért azért nem lőhetek olyan nagy bakot vele, úgyhogy megveszem. A taktikusabb harc nem baj, ha kárpótol érte a történet.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#15062) Wolverine válasza Agyzuzo (#15057) üzenetére


Wolverine
félisten

Nos, letöltőkliensük van :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#15063) ayo


ayo
addikt

steam midweek:

LA NOIRE 7.5euro egyik kedvenc jatekom

napi:

AVP 4euro

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#15064) Crytek válasza ayo (#15063) üzenetére


Crytek
veterán

Nincs valaki aki dollárba tudná megvenni vagy orosz ismerős által még olcsóbban?

(Igen csóró vagyok minden fillér számít) De nagyon tetszik az LA Noire és kellene!

Next PC Upgrade: 2022

(#15065) ayo válasza Crytek (#15064) üzenetére


ayo
addikt

en max letredelem neked olcsobbra mint a steam ar, de ha orosztol veszed az is ratesz sajathasznot tehat annyival soha se lesz olcsobb:) de amugy ez mindenkinek (csak phsnak) szol ha kell vmi szivesen segitek steam ar alatt

nekem egyik kedvencem pedig mar lassan dec ota nyomom:)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#15066) DeFranco válasza Crytek (#15064) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ja, csóró... :U

(#15067) Crytek válasza DeFranco (#15066) üzenetére


Crytek
veterán

Szerinted miért sírok 500ftokon mert miller vagyok csakis?

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#15068) Blaise válasza Crytek (#15067) üzenetére


Blaise
veterán

Ha nincs pénzed, akkor nem kell megvenni. Ilyen egyszerű.

(#15069) danih


danih
addikt

Sztem a max payne 3-hoz dobott la noire-t még találni szaréhugyé, főleg az oroszoknál.

(#15070) po1son válasza Blaise (#15068) üzenetére


po1son
addikt

Hát igen, az eredeti játékok lehet mondai, hogy luxus cikk. Akinek nincs pénze ne vegye meg. :K

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#15071) ollie válasza Blaise (#15068) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azért nem bűn, ha olcsóbban akarja beszerezni.

***

(#15072) csaba951 válasza ayo (#15065) üzenetére


csaba951
veterán

ayo-nak 100 pont felett van a trade perk-je! :))

Hihetetlen, de igaz. Teljesen értéktelen kacatokból tudott szép lassan egy értelmes portfóliót kialakítani.

(#15073) Youri válasza po1son (#15070) üzenetére


Youri
veterán

De ha megteheti, hogy olcsóbban veszi, miért ne tegye

RTX ON

(#15074) ayo válasza csaba951 (#15072) üzenetére


ayo
addikt

ilyet hol latsz?:)

ja ok... nem ertettem mar mi lehet aza perk

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#15075) csaba951 válasza ayo (#15074) üzenetére


csaba951
veterán

Tradeltem veled, és elbeszélgettünk! :)

(#15076) Wolverine válasza Crytek (#15067) üzenetére


Wolverine
félisten

Ilyen hardver mellett? :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#15077) Crytek válasza Wolverine (#15076) üzenetére


Crytek
veterán

Már megkaptam valakitől csak a Paydayért cserébe!
És igen ilyen HW mellett. Értelmetlennek látom már a pc-be való pénz őlést ezért vettem konzolt! Igaz ott szinte minden ocsmány recetenger de legalább nem kell 2 évente 1xx ezret költenem rá!

Next PC Upgrade: 2022

(#15079) BioNiCMaN válasza Crytek (#15064) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

3 kulcs + 1 ref-ért már láttam. ;)

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#15080) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Egyre jobban kedvelem az Amazont. Az utóbbi pár hónapban 42,5 dollárért (kb. egy új játék ára) megvettem a Mass Effect 1-2-t, Bioshock 1-2-t, Dragon Age 1-2-t, Deus Ex:HR-t és a Football Manager 2012-t. Nem rossz nevek szerintem. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#15081) Alien83 válasza Csapoati (#15080) üzenetére


Alien83
senior tag

Ja zsir cuccok vannak ott, és a kövi Deus akciót várom.

(#15082) Csapoati válasza Alien83 (#15081) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hát, szerintem előbb lesz a Steam Summer Sale keretein belül, nem olyan rég volt akciós az Amazonon - áprilisban talán?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#15083) danih válasza Csapoati (#15082) üzenetére


danih
addikt

Heh? Most volt hétvégi sale steamen -75% :)

(#15084) Źşë' válasza ayo (#15063) üzenetére


Źşë'
addikt

ukranoknal meg 3$ LA Noire, AvP meg 2$... ott picit más árak vannak a fene egye meg.. jó lenne ha utána néznének h melyik országban mennyi az átlagkereset mert ez így nagyon poénos

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15085) po1son válasza Źşë' (#15084) üzenetére


po1son
addikt

amcsiknál is csak 5$....

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#15086) Źşë' válasza po1son (#15085) üzenetére


Źşë'
addikt

biztos gondolják, ennyiért simán megeszik a gazdag nyugatiak :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15087) Wolverine válasza Źşë' (#15084) üzenetére


Wolverine
félisten

Az EU ilyen szempontból egy zónának számít, mínusz Nagy-Britannia.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#15088) FehérHolló válasza Źşë' (#15084) üzenetére


FehérHolló
veterán

Amíg elegen veszik ennyiért, addig lópikulát fogják változtatni szignifikánsan az árat. Kereset-kínálat görbe parasztiasítva a dolgot.

Skynet is real. It's called Google.

(#15089) ayo válasza Źşë' (#15084) üzenetére


ayo
addikt

hat igen de mindig mondom hogy jobb mint ausztralia, mert alt ott a legdragabb minden steamen...

most ha ukranoknal 3 dollar es paypallel tudsz fizetni akkor adjuk hozza az o reszet es a paypal feet... ezert mondtam hogyha vki azoktol vasarol azse annyi lesz mint amit lat ott...
na meghogy talalj egy olyan embert akiben megbizol nem var at stb. nem egyszeru, de teny naluk minden olcsobb joval, ez van.

http://jateknaplo.blog.hu

(#15090) sagem válasza ayo (#15089) üzenetére


sagem
addikt

Én azért cserélnék velük, valszeg könnyebben fizetném ki az euros áraknál kicsit drágább tételeket az ő fizetésükből:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#15091) djculture


djculture
félisten

Mondjuk pl a gtaIV mai napig 10 rugóért lehet kapni dobozosan és elég szépen fogy:)

(#15092) Agyzuzo válasza djculture (#15091) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Miii? Csomó helyen tolták már 4990-ért is. A Complete (a két DLC-vel) meg volt már 6990 is vmelyik Media-ban.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#15093) Neoteric válasza Agyzuzo (#15092) üzenetére


Neoteric
addikt

Sőt.. Steamen volt már cakkpakk ~ 2k

PSN: ne0teric_sAN

(#15094) ayo válasza Neoteric (#15093) üzenetére


ayo
addikt

szerintem 100% hogy napokon belul summersalen ujra be lehet majd szerezni az egesz pakkot olcson

sagem: najo en is elmennek azert ausztraliaba egy picit, nem gaz ha dragabb a steam majd megveszitek nekem itt:)

http://jateknaplo.blog.hu

(#15095) Youri válasza ayo (#15094) üzenetére


Youri
veterán

Emlékeim szerint télen sem volt

RTX ON

(#15096) DeFranco válasza Youri (#15095) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Dec 30.-án volt 75%

[ Szerkesztve ]

(#15097) ayo válasza Youri (#15095) üzenetére


ayo
addikt

dec 30 $9.99 for GTAIV Complete

aaahhh gyorsaabbb voltal:D

es meg elotte nyaron: Grand Theft Auto IV: Complete Edition 8,74€

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#15098) Youri válasza DeFranco (#15096) üzenetére


Youri
veterán

Akkó' rosszak az emlékeim :D De volt 7,5 is a komplett GTA csomag

RTX ON

(#15099) DeFranco válasza Youri (#15098) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Meg 3,60 a kenyér.. válság van, drágább lett még a bűnözés is. :))

[ Szerkesztve ]

(#15100) Malibutomi válasza Youri (#15098) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Én is úgy vettem, összes rész a 4.-ig+ kiegészítők

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.