Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#144451) alratar válasza i2k (#144448) üzenetére


alratar
addikt

Jaa, azt hittem nem jön konzolra. .:)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#144453) cyberkind


cyberkind
félisten

Az új Saints Row-ból még 2 millió darab se ment el, nagyon jól sikerült ez is! :))

Paranormal Cocktivity

(#144454) gyimger válasza cyberkind (#144453) üzenetére


gyimger
őstag

Volt olyan adott helyszínen játszódó rész az Ass Creedben, ahol nem az adott helyi származású volt a főszereplő? Mert a fejlődés jegyében ideje volt afrikait megtenni a japán rész főhősének.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#144455) alratar válasza gyimger (#144454) üzenetére


alratar
addikt

Úgy tudom, hogy nem volt még ilyen. Esetleg valhalla?

Egyébként most néztem meg a trailert és felmerült bennem, hogy ezek láttak már ezek nőt?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#144456) echterion válasza i2k (#144435) üzenetére


echterion
nagyúr

Érdekes ez a dolog, most pl. nézzük párommal az Idő kerekét. És hát mit látunk itt is: mindenhol full vegyes felhozatal, látványosan nincs olyan hely, ahol natívnak lehetne mondani a népet, van mindenhol fekete meg arab-indiai (olyan 60-70%-ban kb.), ázsiai, meg kábé pár százaléknémi fehér kisebbség. Meg persze meleg fickók. Nem túlzottan sok hatása van a történetre, de látványosan hátra vannak tolva a fehér ffi társaink nah. Van egy hely a világ szélén kb., ahol mindenki ázsiai, de persze oda is sikerült beszuszakolni egy fekete családot csak úgy. :DDD

**********

(#144457) i2k válasza echterion (#144456) üzenetére


i2k
senior tag

Ha az emlékeim nem csalnak, akkor az Idő kereke (Wheel of Time) sztori ugye egy fantázia történet - öreg vagyok na, rég volt -, és akkor mondhatnók, hogy ja, belefér a "diversity"...
De van egy olyan sejtésem, hogy minden (is) túl van tolva abban a sorozatban, hiszen, a modern kvótáknak meg kell felelni manapság...

//lekugliztam:
"The Wheel of Time is one of the greatest epics of fantasy and a #1 internationally bestselling series. Taking place both in our past and our future, the saga tells the story of a man destined to face the Evil One and save the world—or destroy it in the process."

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#144458) TBT válasza cyberkind (#144439) üzenetére


TBT
addikt

És igazad is lett... Miután megnéztem a kiadott videót.
A Japán setting tetszik, de ez a bosszúsztori megint (powered by csucsima + Rise of the Ronin), meg a körítés, hát nem is tudom... Nagyon nem győztek még meg a vásárlással kapcsolatban. De amúgy is Ubi játék, szóval 1 hónappal a megjelenés után már féláron fogják majd adni - illetve addigra talán kinövi a kezdeti teljesítményproblémákat és bugokat. Ezek nélkül nyugaton már nincs AAA játék. :DDD

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#144460) TBT válasza TBT (#144436) üzenetére


TBT
addikt

Utálom, amikor igazam van... :D
Ott a 3 napos örly ekszessz, meg a rejtett DLC, mint a Star Wars játékuknál. Ez a csomag a 130 eurós kiadás (51 000 Ft körül megy).

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#144461) cyberkind válasza i2k (#144459) üzenetére


cyberkind
félisten

:DDD mi mást is lehetett várni ezektől.

Paranormal Cocktivity

(#144462) i2k válasza TBT (#144460) üzenetére


i2k
senior tag

Most kérdezhetném, hogy "meglepődtünk, Jimmy?", de hát ugye te magad is tudod, hogy nem... hiszen Jubitrotty...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#144465) TBT válasza i2k (#144462) üzenetére


TBT
addikt

Azt hiszem a Stellar Blade tényleg az idei év legjobb játéka marad számomra. :D
Egyrészt örülök neki, másrészt gyász az iparra nézve, hogy egy mobilos játékot fejlesztő csapat javarészt lepipálja a "nagyokat" az első nagy (konzol) játékukkal.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#144466) i2k válasza cyberkind (#144464) üzenetére


i2k
senior tag

Sajnos, nincs lehetőségem megtekinteni - ósdi a gép, Windows 7, és nem fogok semmilyen e-mail címmel belépni itt, ami komolyabb accountjaimhoz is társítva van -, de mivel South Park, el tudom képzelni :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#144467) gyimger válasza i2k (#144463) üzenetére


gyimger
őstag

Az hagyján, de úgy gondolták, számukra ő a legfontosabb japán ember abban a korban.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#144468) i2k válasza TBT (#144465) üzenetére


i2k
senior tag

A Ronin az nem jött/jön PC-re?
Úgy tudom, az olyasmi, mint a Nioh-ok (csak szendboksz), amiket imádok.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#144469) TBT válasza i2k (#144468) üzenetére


TBT
addikt

Most még nem. Időlegesen exkluzív PS5 konzolon. Gondolom majd év végén/jövő évben érkezhet PC-re.
Igen Team Ninja + Koei Temco cucc (amúgy hol van ezektől az új Dead or Alive Boobs Edition?), viszont nem annyira nehéz, mint a Nioh (szerencsére). Kihívás így is van benne bőven, de nem annyira kemény dió, mint a Nioh széria.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#144471) i2k válasza TBT (#144469) üzenetére


i2k
senior tag

Na, ez minden értelemben bizalomgerjesztő -- és kívánom, hogy legyen is igazad a megjelenését/portolását illetően.
A NIOH (1) nehezebb, mint a 2 - azt többször is tudtam végigjátszani.
William (1. rész) kalandját szokni kell. A 2. részben viszont jobb a japán hiedelem és szellemvilág, és nagyot dob az, hogy a főszereplő sem pure human.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#144473) TBT válasza i2k (#144472) üzenetére


TBT
addikt

Én azt is sajnálom, hogy a női karakter hangját sem egy Japán/Japán-Amerikai színésznő/szinkronszínész adja, hanem valami más.
Nem igazán illik a hang ahhoz a karakterhez, bár sok nőiesség sincs benne. A nemrég futott Sógun sorozat ezeknél is kimaradt.

Ennyiből jár a pacsi a Blizzardnak, mert az Overwatch karaktereit nagyságrendileg olyan nemzetiségű emberkék szólaltatják meg, akik megegyeznek az adott karakter nemzetiségével. Nagy élmény ám, amikor a Koreai D.Va hangját egy koreai felmenőkkel lévő csajszi adja/illetve Kiriko, Genji, Hanzo esetén pedig a Japán (Japán-Amerikai) felmenőkkel rendelkező egyének.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#144474) i2k válasza TBT (#144473) üzenetére


i2k
senior tag

Hát, ez egy érdekes témakör...

Például a Cyberpunk 2077-ben sokszor az őrületbe tudott kergetni a japangrish...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#144478) warcat


warcat
veterán

Már látom a lelki szemeimmel, ahogy egy gyors hátbaszúrás után befordul a sarkon a főhősünk, majd megpróbál a tömegben elvegyülni. Hihető lesz.
DE biztos ledob a lába elé egy füstbombát és onnantól már nem tudják majd megtalálni! ;]

EA: It's in the crate!

(#144479) alratar válasza TBT (#144465) üzenetére


alratar
addikt

Na igen.
És az sem javít a képen, hogy a legtöbb indie is.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#144480) alratar válasza i2k (#144470) üzenetére


alratar
addikt

A gond az, hogy nem csak a franciáknál.
Ha csak ott lenne egyszerű lenne, hiszen tudni, hogy tőlük erre szamíthatsz azt kalap-kabát.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#144488) TBT válasza VoltanIgor (#144486) üzenetére


TBT
addikt

Én már csak a kiadott játékokra leszek kíváncsi. Mennyire lesz "félkész" ez is, meg a Star Wars is. :DDD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#144492) FunPro válasza VoltanIgor (#144486) üzenetére


FunPro
senior tag

Én őszintén kíváncsi vagyok, hogy melyik lesz az az AC, ami akkorát hasal, hogy öröm lesz nézni. Gyanús, hogy megérkezett!

Őszinte leszek, engem soha nem rántott be a sorozat. Azt viszont úgy gondolom, hogy a sorozatot azok tartják életben, akiket az első néhány játék hangulata elkapott. Nem hinném, hogy a fiatalok körében akkora sikernek örvend, mint a faterok körében. Azt is ki merném jelenteni, hogy ez igaz az összes általunk nagyra tartott sorozatra. Need For Speed, Resident Evil, Prince Of Persia, Tomb Raider, Elder Scrolls, Fallout.

Én imádom a Mass Effect-et. Régebben olvastam a regényeket, de soha nem voltak ott a polcomon. Igazából nem is tartom őket mesterműnek, de most realizálódott bennem, hogy még most le kéne vadászni a könyveket, mert ezeket soha a boha életbe nem fogják újra kiadni, hisz már senkit nem érdekel a Mass Effect! Hiába jönne ki egy új játék, már biztos nem aratna akkora sikert, mint amit az Andromeda arathatott volna, ha jól meg van csinálva. A sorozat felett elszállt az idő. Nyilván a mostani trendekkel (minőségibb sorozatok, filmek) lehet vérfrissítést behozni, de ezt nem csinálja mindenki, ráadásul a legtöbb ilyet szintén csak a fater nézni.

Ebből az egészből azt szeretném kihozni, hogy az AC-t egy kisebb réteg tartja életben, akiknek inkább a kedvére kéne tenni, mintsem még őket is felbosszantani. Nem vagyok benne biztos, hogy ezt most túléli a játék.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#144493) Crus válasza FunPro (#144492) üzenetére


Crus
őstag

Játék közben az esetek 85%-ban, kb. ennyit fogsz belőle látni, ergo ha bukik, nem azért bukik, mert egy fekete a főszereplője.

Amúgy nekem az egyik nagy kedvencem volt anno az Afro Samurai. Nagyon csíptem, volt stílusa.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#144494) VoltanIgor válasza Crus (#144493) üzenetére


VoltanIgor
tag

Persze, az Afro Samurai simán jó, tök hangulatos volt, én is csíptem azt a keveset, amit láttam belőle. De az alapvetően egy fantasy volt, az AC meg mindig arról volt híres, hogy igyekezett történelmi hátteret és ízt adni a játékainak, és ez most meglehetősen szemen köpi a dolgot. Nem fog ez jól elsülni szerintem

(#144495) TBT


TBT
addikt

Red flag!
"Hellblade 2 reviews: embargo is set for 1 hour before it’s official release on May 21."

Ilyet még az életben nem láttam...

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#144496) VoltanIgor válasza TBT (#144495) üzenetére


VoltanIgor
tag

Úgyis csak kb 5 ember fogja játszani a win 11 miatt. Én kipróbálnám - gamepasson mindenképp - az első részt szerettem, de csak emiatt nem fogok átmenni win 11-re, köszi. Szóval skip lesz.

(#144497) NyMRooD válasza VoltanIgor (#144494) üzenetére


NyMRooD
őstag

De Yasuke valós történelmi személy, itt inkább az a fura, hogy eddig csak kitalált emberke volt főszereplő.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#144498) duvi válasza VoltanIgor (#144496) üzenetére


duvi
nagyúr

Miért Win11? Win10 is jó hozzá:

(#144499) VoltanIgor válasza duvi (#144498) üzenetére


VoltanIgor
tag

Hmm, érdekes, pár hete még arról volt szó, hogy csak 11-en megy... Na, akkor csak ránézek :)

(#144500) alratar válasza FunPro (#144492) üzenetére


alratar
addikt

Nem fog egyik sem bukni - sajnos -, mert bármennyire is bög a tömeg, úgyis megveszi.
Csakúgy mint CoD-ot, fifa EAFC-t stb.

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.