Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#143551) VoltanIgor válasza TBT (#143543) üzenetére


VoltanIgor
tag

Javárjá, Júlia pasi? OMFG. Akkor nem szóltam.
"Let the Emperor´s purifying flame purge this planet"

(#143552) VoltanIgor válasza TBT (#143549) üzenetére


VoltanIgor
tag

Neem, jó meglátás volt, ismerve a két karaktert, Ron valóban a felesége lett Hermione-nak :D

(#143553) DaVE-1


DaVE-1
tag

Ha minden ilyen részletes lesz és így ki lesz dolgozva minden mint a valós életben nem lesz itt semmi gond :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#143554) Dilikutya válasza Zolás (#143546) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezen nem veszünk össze, de szerintem nem ronda. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#143555) gyimger válasza TBT (#143544) üzenetére


gyimger
őstag

Hát egy nő nem is így néz ki, hanem ÍGY, szokjatok hozzá. Teljes mértékben ideológiák miatt lesz lehúzva.

IGN-ék most össze lehetnek zavarodva, hogy a Playstationnek pucsítsanak be vagy az ideáknak.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#143556) Crus válasza Zolás (#143546) üzenetére


Crus
őstag

Az egy támadó menyét... fogalmam sincs mit esznek rajta. :-/

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#143557) i2k válasza Crus (#143556) üzenetére


i2k
senior tag

Én sem értem. Semmilyen aspektusból nem tudom vonzónak tartani.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#143558) i2k


i2k
senior tag

A kép folyamatosan jött szembe, és most már tudom miért: Ő a feleség.
Szóval, ja, igen is látott nőt életében, még hozzá egy gyönyörűt.
+ [Itt az asszony is látható]

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#143559) TBT válasza i2k (#143558) üzenetére


TBT
addikt

Igen, csak... ő nem csupán egy feleség, hanem karakter tervező is. Az első mobiljátékukban (Destiny Child), illetve a NIKKE-ben is karaktereket rajzolt/tervezett. Elvileg a Stellar Blade-hez is köze van, de ott még nem láttuk a Credits részt (majd a teljes játékban). És mivel mindegyik játékuk többnyire nőkkel van tele... így elég gáz azt mondani egy női tervezőről, hogy nem látott nőt, amikor ő maga is az, ráadásul eléggé gyönyörű.

Bár az IGN most próbálja oltani az okozott lángokat... Feltöltöttek egy 20 perces videót a demóból - illetve egyet a boss challengeből is, és azt mondják, hogy ez nem is olyan rossz játék, sőt... eléggé tetszik nekik és várják a megjelenést.
De azzal, hogy az előzetes "review"-ben a francia társoldaluk (Francia IGN) eléggé megsértette a fejlesztőcsapatot és a fejlesztőcsapat/CEO személyét és feleségét, azzal már nem kezdtek semmit. És ahogy a YT kommenteket átfutottam, erre baromi sokan ki vannak akadva - hozzáteszem, jogosan.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#143560) válasza TBT (#143559) üzenetére



tag

Az IGN ezer éve balfék, a kínos "szak"sajtós túlzáskat pedig már nem is érdemes komolyan venni. Mindazonáltal ez az egész túlgerjedés a témára legalább annyira fejvakarásra késztet, mint a woke őrület.

Egyébként meg Dél-Koreában elég jellemző a testképzavar, a(z indokolatlan) plasztikai műtétek tömegesek, így őket is idegenkedve figyelem, ha értékelem is, hogy nem a lila haj és a 100+ kiló ott az "ideál". Túl konzervatív vagyok mindkét véglethez.

(#143561) totron válasza Zolás (#143541) üzenetére


totron
addikt

Van ilyen kifejezés, hogy elfelejtettem, de arról szól, hogy a feketék egy rikácsolósabb csoportja kikéri magának, ha csak egy negyed hajtincsnyi vagy fél négyzetcentiméter ruhadarabnyi rájuk utaló kulturális jegyet viselsz, magadévá teszel, ne akarj még csak áthallásokban sem rájuk hasonlítani, nem lehet átvenni semmit. Bizonyára nem érthetjük, de nem érzem komoly alapját. Főleg nem a készülő produkció kapcsán...

(#143562) válasza totron (#143561) üzenetére



tag

A kulturális kisajátításra gondolsz.

(#143563) gyimger válasza totron (#143561) üzenetére


gyimger
őstag

Ilyesmi lesz az?

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#143564) Crus válasza totron (#143561) üzenetére


Crus
őstag

A nagy kérdés, hogy normális értékrenddel bíró ember, miért akarná azt a "kultúrát" bármilyen szinten is magáévá tenni... elvileg a sas továbbra sem kapdos legyeket.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#143565) i2k válasza totron (#143561) üzenetére


i2k
senior tag

Ezzel az erővel az ázsiaiak (különösen a japánok, és kínaiak) is rinyálhatnának a testre tetovált írásjelek, a kimono, a művészi hajviseletek, a hajtű (stb.) miatt, hehehe...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#143566) gyimger válasza i2k (#143565) üzenetére


gyimger
őstag

Mindenre van képem.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#143567) cyberkind válasza gyimger (#143563) üzenetére


cyberkind
félisten

Well, erre lehetne sok jót írni, de istant banán lenne. :DD

Paranormal Cocktivity

(#143568) i2k válasza gyimger (#143566) üzenetére


i2k
senior tag

Yukata! Basszus, nem jutott eszembe - pedig animékben vagy ezerszer hallottam...

~~~~~~~~~~~~~~~

Modderek elkezdték Aloyt moddolni a Westben.
A kék cicik már láthatóak (there are nipples, officially), és ez csak a kezdet. Az arcra is fognak majd gyógyírt találni. Kár, hogy a pletykált boring festre nem.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#143569) cyberkind válasza i2k (#143568) üzenetére


cyberkind
félisten

Köveket kérek, DE szerintem ez a játékban nem annyira szembeötlő, mint gondolná az ember, simán jó és cuki, igen, én tolom a játékot.

Paranormal Cocktivity

(#143570) Zolás válasza gyimger (#143566) üzenetére


Zolás
addikt

A képet nem találom, de valamilyen egyiptomi témájú filmben betámadták Rami Maleket, hogy miért egy fehér amcsi gyerek játszik fáraót, aztán kiderült, hogy egyiptomi születésű, és elküldték az összes hülyét a halálba...

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#143571) gyimger válasza Zolás (#143570) üzenetére


gyimger
őstag

100%-ig biztos vagyok benne, hogy nem egyiptomi volt, aki kiakadt.

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#143572) Zolás válasza gyimger (#143571) üzenetére


Zolás
addikt

Azt nem mondtam hogy egyiptomi volt aki beszólt, de hogy még ahhoz is lusta volt, hogy megnézze, honnan származik a színész...
Amin utoljára nagyot röhögtem, az a Kingdom Come Deliverance játék valamelyik fórumán ugattak be, hogy nincsenek feketék, meg sárgák, meg miért mindenki fehér. A középkori Csehszlovákia területén játszódik a történet, tényleg nem volt ott egy színes se a közelbe, akkor meg minek?

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#143573) Crus válasza Zolás (#143572) üzenetére


Crus
őstag

A legutóbbi tanulmányai szerint a Cseh királyság területén a középkorban kis számban ugyan, de cigányok, sőt még mórok is előfordultak.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#143574) Dilikutya válasza Zolás (#143570) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mondjuk huszadrangú, hogy egyiptomi születésű, mivel az iszlám terjeszkedés óta jócskán megváltozott az etnikai összetétel. Ha megnézed az ókori egyiptomi ábrákat, az emberek bőrszíne sötét. Nem az a mélyfekete, inkább olyan tejcsokibarna. De pl. a déli részen a núbiaiak már feketék, akik már akkor is azok lehettek, ugyan iszlám hívők, de az arab hódítás nem ért el annyira.
Rami Malek arab egyiptomi, szóval ő kb. semennyire se felel meg egy ókorinak. Ami érdekes, hogy genetikailag elvileg nem hagytak mély nyomot a hódítások.
Nyelvükben a koptok állnak legközelebb az ókori egyiptomiakhoz, etnikailag valószínűleg már ők se.
A régi, stilizált ábrázolásokat, szobrokat elnézve valami olyasmik lehettek az ókori egyiptomiak, mint egy kevésbé sötét bőrű néger, hasonló ajkak, arcfelépítés, testalkat. Valószínűleg Eddie Murhpy közelebb áll külsőleg. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#143575) Crus válasza Dilikutya (#143574) üzenetére


Crus
őstag

Rami Malek hozzám képest egy szerecsen, pedig nekem is relatív kreol bőröm van. Nemtom' hová kéne egyiptomibb színész, amikor a szülei azok voltak... jah, van benne egy kis görög felütés is, de kb. whatever. Nem mellesleg k. jó színész, megérdemeltem kapta azokat a szerepeket amiket kapott.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#143576) Dilikutya válasza Crus (#143575) üzenetére


Dilikutya
félisten

Csak mondom, etnikailag ő annyira egyiptomi fáraó, mint te meg én. :)
Színészi képességeit ez nem befolyásolja, Arielt is játszhatja jó fekete színésznő. ;]
Mondjuk egy egyiptomi fáraón kár rugózni, mivel az akkori ábrázolások egy jobb gyerekrajz szintjén vannak, a sötét szín is lehet csak amiatt van, mert a világosabb nem látszik meg az alapul szolgáló köveken. :)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#143577) i2k


i2k
senior tag

Tekintettel arra, hogy egyes - embertanilag amúgy különböző - fajok nem külön bolygón, hanem ezen az egyetlen kicseszett nagy (közben az Univerzumban meg viccesen kicsi) lufiban élnek, még szép, hogy volt, van és lesz keveredés.

Ezer éve mondogatom, hogy bárkit hangosan kiröhögök, aki magát tiszta vérűnek tekinti - éljen a Föld bármelyik táján.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#143578) Dilikutya válasza i2k (#143577) üzenetére


Dilikutya
félisten

Egyetlen emberfajt tartunk ma már csak nyilván, a Homo Sapiens Sapiens-t. Megkülönböztetünk több rasszt, ami lényegében az alfaj jelentése.
Tiszta magyar sincs, tekintettel hogy már a honfoglalóknak is egy jó része más nép volt, aztán a tatár majd török támadás rendesen megtizedelte a lakosságot, és nem árja magyarokkal lett benépesítve utána az ország. Genetikailag teljesen magyar szerintem nincs ma már.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#143579) i2k válasza Dilikutya (#143578) üzenetére


i2k
senior tag

Ahogy tiszta 'amerikai' nem létezik, úgy tiszta egyiptomi, izraeli, orosz, kínai, japán, maori, inuit stb. sincs már.
Talán még az Amazonas, és Afrika nagyon-de-nagyon eldugott helyein tudok belterjes-mód-tiszta közösséget elképzelni.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#143580) csuvicsuva válasza i2k (#143577) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Nyílt levél i2k Úrnak!

Tisztelt Uram!

Megállapítása teljességgel megengedhetetlen, kirekesztő és felháborító! Szeretném megkérni, hogy kérjen bocsánatot a Föld teljes lakosságától, majd azonnal távozzon a közéletből!

Tisztelettel:
Rosenberg-Mbemba Abdul

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#143581) i2k válasza csuvicsuva (#143580) üzenetére


i2k
senior tag

:DDD :B

~~~~~~~~~~~~~

Fokozzuk:

[link] - Suicide Squad Joker Season 1 is a COMPLETE & TOTAL Disaster!

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#143582) TBT


TBT
addikt

Mivel nagyon tetszett a demó, szimpatikus a fejlesztőcsapat és a teljes játék megjelenését is nagyon várom, készítettem magyar feliratot a Stellar Blade még januárban kiadott játékmenet bemutatójához.
(A magyar felirat eléréséhez kattints a Feliratok / CC gombra és válaszd ki a Magyar (Hungarian) nyelvet.)

Jó szórakozást kívánok hozzá és előre is köszönöm azoknak, aki esetleg megnézik! :R
(Van FullHD + 2K és 4K felbontás is.)

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#143583) echterion válasza TBT (#143582) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem vagy te egy kicsit fanatikus rajongó? :))
Köszönjük, megnéztem, kapott egy like-ot is. :K

**********

(#143584) TBT válasza echterion (#143583) üzenetére


TBT
addikt

Köszönöm szépen! :R

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#143585) FunPro válasza i2k (#143532) üzenetére


FunPro
senior tag

Nem gondolom, hogy bármilyen témát dobni kéne, de azt sem gondolom, hogy egy témakör csúcsrajáratása jó dolog.

Ráadásul, egy olyan témakörnek, aminek így az a személy is a probléma részévé válik, aki folyton-folyvást zsörtölődik.

Például, csúnyulnak a nők a játékokban. Nem tudom hányszor kerül elő a téma, azt viszont tudom, hogy ennek a témának köszönhetően szereztem tudomást arról, hogy lesz új fable, létezik a horizon forbidden west, vagy hogy ismét mozgás van lara croft kisasszony háza táján. És most nem szeretném megbántani a játéksorozatok kedvelőit, de én úgy érzem, hogy ezek a játékok önmagukban nem nyújtanak olyan maradandót, hogy érdemes legyen rájuk figyelmet fordítani.

Szerettem a fable-t, az egy az egyik kedvenc játékom. De elég hányatott sorsú sorozat, folyamatos lejtmenetet produkált. Ennek ellenére én a harmadik résszel is elvoltam, de érezhetően kifulladt, mert nem az a minőség. A legújabb croft kalandokért sem rajongok, igaz, csak az egyet vittem ki. Lehet beindul a sztori, de nekem egy jellemtelen, sablonos játék volt. A hzd ugyanez. Nagyon jó technikai megvalósítás, egyedi látványvilág, szép, de összességében mégis unalomba fullad a végére.

Szóval én úgy érzem, hogy a "csúnyanős" folytatások csúnyanő nélkül, önmagukban kevesek lennének bármihez. El is felejteném a létezésüket. A háborgásnak köszönhetően viszont olyan hírverést kapnak, hogy még az is tudomást szerez a létezésükről, aki életében nem játszott egy játékkal sem.

És ez igaz minden ilyen jellegű megmozdulásra. Race swap, gender ideológia, melegek, gilrpowa, történelemhamisítás, ilyesmi. Ezek mind-mind égető és valós problémák, csak az a baj, hogy ezt a cégek is nagyon jól tudják, és ki is használják a negatív reklámkampányok érdekében.

Ameddig elérik a kívánt közfelháborodást, addig szallagon fognak érkezni az ilyen produktumok.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#143586) gyimger válasza FunPro (#143585) üzenetére


gyimger
őstag

Viszont negatív kampányból nem lehet megélni. A Disney vackai is sorra buknak, de van pénz máshonnan, lehet finanszírozni a szemetet. De a pénznél jobban csak a még több pénzt szeretik.

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#143587) Golden9


Golden9
addikt

Skullgirls receives an art and content update to remove Nazi imagery from the Egrets, as well as desexualize younger characters.

X
"Skullgirls fired their original devs, then promptly started deleting content from the art book you paid for. An ART BOOK. All your digital media will be censored and taken away from you at a whim. This is profoundly anti-consumer and should be fought at ever turn. A digital copy is not enough. Get physical."

[ Szeretkezve ]

(#143588) Crus válasza Golden9 (#143587) üzenetére


Crus
őstag

Jó dolog ez a deszexualizálás, amikor MINDEN platformon ömlik a pofánkba a magamutogató tinilányok (néha már gyerekjányok'!) és 20 éves csajok önpromója, ami pár kattintás után ijesztően gyakran egy Onlyfans oldalig vezet. Nem tudom volt-e valaha a világ ennyire ipari mértékben hipokrita. Szerintem nem.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#143589) i2k válasza FunPro (#143585) üzenetére


i2k
senior tag

Kulturált emberek vagyunk itt mindannyian, hiszem, és így azt is feltételezem, hogy tudod (!), hogy a néma tűrés/hallgatás és igenelés sem megoldás.
Számos "reformáció" helyi morgolódásból kezdődött a történelem során, és nem egy ilyen zsörtölődés döntött meg hatalmakat, magukat istennek látó embereket, és cégeket.

Szóval, ja, el tudom hinni, hogy fárasztó ezt olvasgatni itt és mindenütt, ha nyitott szemmel jársz, ill. jártok, de kérem szépen ez most TÖRTÉNIK ennek hatása van mindenre!
Azt hiszed / hiszitek nem így van? Azt hiszed / hiszitek, hogy végtelen a türelmed/tek?
A rossz hírem az, hogy így van, és egyszer majd Nálad/nálatok is "kattan" valami -- mondjuk amikor egy IGAZÁN kedvenc valamiteket (bármilyen fizikai, digitális játék, könyv, film) fertőz meg ez a malária... egy olyasvalamit, amivel szórakozni, a hétköznapi faszságból, mókuskerékből, dühítő monotonitásból, idegörlő gondokból (nevezd aminek akarod) kikapcsolódni akarnál, és veled szembe jön, kikerülhetetlenül, és az agyadból kitörölhetetlenül.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#143590) i2k válasza i2k (#143589) üzenetére


i2k
senior tag

Az ő hangja nem kicsit hangosabb (és ez csak egy téma, ami érintett):

[link] - JK Rowling in ‘arrest me’ challenge over hate crime law

//Talán még emlékeztek, hogy JK mit mondott a transznőkről... de íme:
"The Harry Potter author, who lives in Edinburgh, described several transgender women as men, including convicted prisoners, trans activists and other public figures.
She said "freedom of speech and belief" was at an end if accurate description of biological sex was outlawed."

Emiatt támadják:
"The Hate Crime and Public Order (Scotland) Act 2021 creates a new crime of "stirring up hatred" relating to age, disability, religion, sexual orientation, transgender identity or being intersex.

She wrote: "Scottish lawmakers seem to have placed higher value on the feelings of men performing their idea of femaleness, however misogynistically or opportunistically, than on the rights and freedoms of actual women and girls."
She added: "It is impossible to accurately describe or tackle the reality of violence and sexual violence committed against women and girls, or address the current assault on women’s and girls’ rights, unless we are allowed to call a man a man.
"Freedom of speech and belief are at an end in Scotland if the accurate description of biological sex is deemed criminal."

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#143591) gyimger válasza i2k (#143589) üzenetére


gyimger
őstag

És hogy videójátékos vonatkozása is legyen és témába vágjon, ugyanazok az emberek kezdték deszexualizálni a női karaktereket és melegszálas főküldiket tenni játékokba, akik Twitteren azért hisztiznek, mert nem jártok transzformátorokkal.
Gondolom i2k-t se zavarta, míg nem fúrták be magukat az életterébe.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#143592) TBT válasza gyimger (#143591) üzenetére


TBT
addikt

Azért Eve mennyivel kecsesebb és nőiesebb alakkal rendelkezik, mint MJ. MJ-nek olyan a háta, mint egy alaszkai favágónak. :DDD
Huhh milyen fotók lesznek itt a Stellar Blade megjelenése után, főleg, hogy Eve egyik-másik ruhája eléggé csinos és stílusos. :C

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#143593) i2k válasza gyimger (#143591) üzenetére


i2k
senior tag

Itt is leírtam, unalomig, és tettem máshol is:
Amúgy sem voltam sosem, az egyetem és korábbi munkahelyek (elsősorban szociális és munkaügyi rendszer) miatt különösen nem is lehettem volna sem rasszista, sem szexista, és semmiféle 'különbség' gyűlölője - így a szexuális kisebbségek, identitások (akkoriban még nem létezett 1000+ nem) sem zavartak.

El kellett telnie 20+ évnek, hogy rájöjjek, hogy már én sem tudok minden FENTIVEL kapcsolatban türelmes lenni, ha beletolják a pofámba a magam kis nyugalmában elkövetni kívánt és jól megérdemelt szórakozásom (film/sorozat/játék/olvasás) közben.

Legyen mindenki transzformátor-szereltő/fekete-BLM-mániákus/szép mell, szép segg, szép arc gyűlölő (etc). a maga 4 falja között, és ne akarja beletolni senki más arcába!

Szóval, röviden: ja, eddig nem is zavart. Már ~2-3 éve viszont de, rohadtul.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#143594) Golden9


Golden9
addikt

Eating Popcorn Emoticon Gif

„Miért nem szabad dilettánsoknak mozifilmet készíteni” – Bencsik Andrásnak nem tetszett Rákay Petőfi-filmje.
https://24.hu/kultura/2024/03/29/most-vagy-soha-petofi-film-rakay-philip-bencsik-andras/

Rákay Philip lejúdásozta a filmjét kritizáló Bencsik Andrást.
https://24.hu/kultura/2024/03/30/rakay-lejudasozta-a-filmjet-kritizalo-bencsik-andrast/?utm_source=projectagora&utm_medium=contentdiscovery

BENCSIK GÁBOR IS BESZÁLLT BENCSIK ANDRÁS ÉS RÁKAY PHILIP VITÁJÁBA
https://szinhaz.online/bencsik-gabor-is-beszallt-bencsik-andras-es-rakay-philip-vitajaba/

[ Szeretkezve ]

(#143595) VoltanIgor válasza Golden9 (#143594) üzenetére


VoltanIgor
tag

:D :D :D Zsíír :D

(#143596) válasza Dilikutya (#143574) üzenetére



tag

Valójában genetikai kutatások alapján megdőlt az, hogy Egyiptomban elsősorban arabok leszármazottai élnének, Rami Malek családja pedig eleve kopt. Jelenlegi ismereteink ebből a szempontból nehéz lett volna jobb jelöltet választani a fáraószerepre (jó, egy kicsit túl görög). Ptolemaiosznak már neccesebb lett volna, ahhoz görögebbnek kellene lennie.

(#143597) válasza Dilikutya (#143578) üzenetére



tag

A faj a Homo sapiens, a Homo sapiens sapiens már az alfaj, ahogy a mára kihalt (illetve beolvadt) Homo sapiens neanderthalensis is az volt (vagyis ők is fajtársak voltak). A zoológiában az alfaj alatti taxonok már nem számítanak hivatalosan elfogadottnak, de Linné még a rasszokat változatnak nevezte. Ez ma már egyrészt rasszista bélyeget kapna, másrészt vitatják a rasszok szerinti elhatárolhatóságot

(#143598) i2k


i2k
senior tag

A video 1 napja került fel, 25 perces és több mint felét (15 perc) a Stellar Blade teszi ki. Nem mond újat annak, aki követte a játékot, de ahogy odasóz az újságírásnak és nyugatnak, megéri :)

(a srác amúgy régóta mondja, hogy nagy sikert jósol a címnek, ebben a videóban is egy új sorozatot lát benne - remélhetőleg Sony-nak megéri)

(most már csak a PC-változatot kellene bejelentenie valamikor az ázsiaiaknak)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#143599) FunPro válasza gyimger (#143586) üzenetére


FunPro
senior tag

Az attól függ, hogyan van kijátszva. A dolog abból a szempontból működik, hogy az endgame óta nem néztem (a galaxis 3-on kívül) marvel filmet, ennek ellenére mindennel tisztában vagyok az univerzummal kapcsolatban. Az összes sorozoattal, filmmel, mindennel. Star Wars fronton ugyan ez. A hetedik volt az utolsó amit láttam, de még mindig képben vagyok mindennel.

Lehet, hogy a filmek nem jövedelmeznek, de a köztudatban tartják az egész szutymákot. Lehet mercsendájz szinten tarolnak még most is. Ha megnézed a cég grafikonját, ismét felmenő ágban vannak, úgyhogy valamit továbbra is jól csinálnak.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#143600) FunPro válasza i2k (#143589) üzenetére


FunPro
senior tag

Nekem elég sok türelmem lenne ahhoz, hogy "kiéheztessem a fenevadat", de valahogy ez még sem sikerül. Itt gyimger leírt egy hatalmas igazságot: "a negatív kampányból nem lehet megélni". Normál esetben nem is lehetne, hisz az köztudott, hogy a hangos kisebbség (aki miatt ez az egész agymenés folyik már a fene se tudja mióta) nem törődik a produktummal. Ők nem veszik meg a játékokat! Hányan nyilatkozták le az ilyen lgbt tanácsadók közül, hogy ők amúgy utálják a játékokat? Nem egy ilyen nyilatkozat rémlik. Nagy valószínűséggel és a nagy számok törvénye alapján elenyésző az a vásárlóbázis, akinél betalál ez az új-hullámos mentalitás. De valamiért mégis megéri csinálni!

Ki veszi ezeket a játékokat? Ki tartja életben ezt a trendet?
Egyik cég sem olyan hülye, hogy ideológiák miatt, hosszútávú veszteséget könyveljen el magának. De mégis csinálják! Miért?

Amit én megoldásnak látok, az az, hogyha a kedvenc akármimről is van szó, nyelek egy nagyot és onnantól megszűnik létezni. Nehéz, de ha mindenki ezt tenné, akkor talán hosszútávon véget érne a trend, és ismét kapnánk jó dolgokat. És én ezzel nem érzem úgy, hogy ignorálom a dolgot. Csöndben bojkottálom. Aki felül a vonatra az meghalt. Még annyira sem méltatom, hogy megemlítsem. Halott! Aki továbbra is minőséget gyárt, az megkapja a teljes támogatásom.

Mert az tényleg egy nagy igazság, hogy te, én, mi fogyasztók a pénztárcánkkal szavazunk.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.