Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#130751) cyberkind


cyberkind
félisten

Nem tudja esetleg valaki, hogy létezett-e olyan dobozos kiadása a Dirt első részének, amit belehet regelni a Steam-re?

Paranormal Cocktivity

(#130752) FunPro válasza cyberkind (#130751) üzenetére


FunPro
senior tag

Emlékeim szerint az games for windows-os volt. Szóval közvetlen steames verzió szerintem nem volt. :(

Aztán, hogy ezeket lehetett-e steamessé varázsolni, azt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#130753) ZsZso válasza s7evcsenko (#130750) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Hahaha, fene tudja! :D Mind1, a gg.deals csak most kezdte el a 10€ kedvezmény beszámítását, így valószínűleg sosem fog kiderülni. :B

#130749: Nem, nekem úgy rémlik, hogy a korlátlan -10€ -s időszakban volt annyi (első Mega Sale alatt), tehát amikor nem csak úgy volt 'akciós', ha még maradt kuponod. Mind1, csak kíváncsi voltam, hogy megint az elmém játszik velem, vagy ez valóban megtörtént eset lehet :).

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#130754) MrTwister válasza ZsZso (#130753) üzenetére


MrTwister
őstag

Pontosan megmondom nektek, mert mind a kettőt megvettem: (e-mailemből kimásolom)
Order Date:
May 18, 2019
Source:
Epic Games store
Description: Beyond: Two Souls Pre-Purchase
Seller: Quantic Dream
Price: € 9.90
ugyanez:
Heavy Rain Pre-Purchase Quantic Dream € 9.90

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#130755) ZsZso válasza MrTwister (#130754) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Oh köszi! Akkor szokásomhoz híven egy másik valóságra emlékeztem. :U

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#130756) MrTwister válasza ZsZso (#130755) üzenetére


MrTwister
őstag

Szívesen! Velem is előfordul néha, az emlékezet szereti megszépíteni a dolgokat! Emlékeimben az összes volt barátnőm egy csodanő, aztán amikor nézegetem a fészbukon a mostani képeiket, hát... :U :DDD Persze tudom én se lettem szebb ahogy öregszem, max. okosabb vagy nem. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#130757) TheNewDawn válasza MrTwister (#130754) üzenetére


TheNewDawn
addikt

És ami ennél fontosabb, kijátszottad őket és megérik a pénzüket ?
A Heavy raint én tegnap megvettem a cédékulcsboltba, akkor lehet mégis HL volt 6.79 ért, a Beyond Two Soulson még hezitálok 9.9 ért hogy megvegyem- e kuponnal :)

(#130758) s7evcsenko válasza MrTwister (#130754) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Pedig nem csak mi emlékszünk erre az €5-ra. :B

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#130759) MrTwister válasza s7evcsenko (#130758) üzenetére


MrTwister
őstag

Ez a kollektív "bilibe a lóg a kezem" tudat hibája! :DD
TheNewDawn: Fenéket, a hörcsög begyűjtötte, de még ott van a backlogomba, hogy majd egyszer jó 'vóna végigtolni! Csak kéne hozzá még vagy két élet! ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#130760) csuvicsuva válasza s7evcsenko (#130758) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Esküszöm úgy rémlett. :B Remélem tényleg nem volt annyi.

MrTwister: akkor vetted, amikor felkerült a store-ba?

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#130761) s7evcsenko válasza MrTwister (#130759) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Pedig én csak azért nem vettem meg akkor, mert ps-en kijátszottam már.
Viszont sehol a világon nem találok hivatkozást erre az €5-ra, így ez x-akták marad. :DDD

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#130762) reelc válasza s7evcsenko (#130761) üzenetére


reelc
veterán

Ha jól rémlik nem voltak annyiért, 2x5 EUR-ért megvettem volna mindkettőt. :)

[ Szerkesztve ]

(#130763) gyimger válasza reelc (#130762) üzenetére


gyimger
őstag

Én is úgy emlékszem, 20 volt a kettő, de lejött 10 kuponnal.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#130764) ZsZso válasza s7evcsenko (#130758) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Ó tényleg lehet emiatt gondoltam. Inception! :C
... Vagy azért mert abban az akcióban vettem 5€ - ért valamit és erre is nagyon vágytam volna... Ki tudja. Valóban mindenhol 10 €-t emlegetnek. Örülök hogy ekkora flémet sikerült összehozni a semmiről :). Bocsesz. :B

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#130765) MrTwister válasza csuvicsuva (#130760) üzenetére


MrTwister
őstag

Igen, akkor. :K

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#130766) csuvicsuva válasza MrTwister (#130765) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Köszi, akkor valószínűleg az volt, amit TheNewDawn írt, hogy októberben volt €15.92, csak akkor pont nem adtak kupont, én meg valamiért összekevertem.

Egyébként pont az jutott eszembe, hogy steamen csak gyűlik a kártyapénz, és nincs semmi, amit vennék belőle. Pontosabban lenne, de nem látom értelmét már a sok olcsó soha el nem indítós játéknak, drága soha el nem indítós játékról meg ne is beszéljünk. :D Nem vagyok az epic ellen, de ha ezek is féláron kerülnek majd be (egy év az epic exkluzivitás?), akkor lehet, hogy oda veszem meg őket. Game Pass miatt most oltárira nem sürgős egyik QD játék sem.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#130767) cyberkind


cyberkind
félisten

Egy kis Doom újraértelmezve. :D

Paranormal Cocktivity

(#130768) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Csak érdeklődnék, hogy nálatok a muvee - s Mafia előrendelés az oldalon milyen állapotban van? Nekem még mindig visszaigazolt, az email ellenére amiben arról tájékoztattak múlt héten, hogy törlik és 7 napon belül visszakapom a lóvét. Persze a pénz se jött még meg... igaz holnap még megérkezhet. :)

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#130769) gyimger válasza ZsZso (#130768) üzenetére


gyimger
őstag

A pénz nem jött még meg, és az elutasító levél után még írtak egyet, amiben a polgári törvénykönyvre hivatkoznak az elállás miatt. A rendelést törölték.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#130770) warcat válasza ZsZso (#130768) üzenetére


warcat
veterán

Még itt is ugyanez van, ejnye most elrontottad a csendes reménykedésemet, hogy különleges vagyok :DDD

EA: It's in the crate!

(#130771) cyberkind


cyberkind
félisten

(#130772) Dilikutya válasza cyberkind (#130771) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem tudom miért az az első minden moddernek, hogy az autókat létezőekre cseréli. Amúgy pofás, de fizetős, ráadásul gépigényt se írnak.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#130773) cyberkind válasza Dilikutya (#130772) üzenetére


cyberkind
félisten

Mert az rííííl, maga a rííííl wörd! ;] ;] Azt tudom, hogy régebbi verzió, ami csak a bevilágításokon meg ilyen apróbb dolgokon változtatott semmit zabált le a gépből, de az totál más mod volt mint ez, ha elkészül, de fizetős is marad, én beszerzem, ennyit bőven megér. :D

Paranormal Cocktivity

(#130774) akoska07 válasza cyberkind (#130771) üzenetére


akoska07
nagyúr

Na ez kib@szott jol nez ki !

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#130775) echterion válasza Dilikutya (#130772) üzenetére


echterion
nagyúr

Miért gond az, ha valós kocsik kerülnek be? Én is ezt preferálom, a IV-et csak úgy játszottam, sajnos az V-höz nem találtam komplett pakkot, egyesével meg nem cserélgetek kocsikat. Nem is játszottam végig még, pedig jópár éve megvan már.

**********

(#130776) eboostr válasza echterion (#130775) üzenetére


eboostr
aktív tag

Esetleg emlékszel a gta iv pack mod nevére?

(#130777) cyberkind válasza eboostr (#130776) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha emlékszik is, valszeg már nincs fent, vagy nehéz elérni, nekem nem is sikerült amikor pár éve néztem, úgyhogy hagytam is.

Paranormal Cocktivity

(#130778) echterion válasza eboostr (#130776) üzenetére


echterion
nagyúr

Sajna nem, múlt héten rákerestem, mert a két dlc-t végig akartam nyomni, de nem találtam már értelmes pakkot sehol. Régi a játék, sajnos...de ha te találsz, ne légy rest, oszd meg velem. Köszi. :)

**********

(#130779) Dilikutya válasza echterion (#130775) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem mindig is hozzátartozott a GTA-hoz, hogy az autók csak hasonlítottak 1-1 valódira, de mégsem azok voltak, a nevük sem. Ha már a világ fiktív, hülyén is néz ki benne egy Ferrari vagy valami M-es BMW.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#130780) bobalazs válasza Dilikutya (#130779) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Tudtommal mindig azt csinálták hogy létező autokat raktak bele, csak külön lett berakva, pl egyik auto eleje és egy másik hátulja.

(#130781) eboostr válasza echterion (#130778) üzenetére


eboostr
aktív tag

Szétnéztem, de nagyon rég kerestem ezekre és jaja már archivált dolgok ezek. Egyébként pont most akarom végigvinni mert 9 éve játszottam vele akkor kb. 20%-ig sikerült. Tényleg legdarkossabb rész, amerikai álom valósága stb.
De ennek a vidinek a kommentszekcióba belenéztem, nem kellet volna, teli van spoilerrel :W :DDD
GTA 4 Theme Song Piano Cover (Liberty City Nocturne)
Mesteri :K

[ Szerkesztve ]

(#130782) Dilikutya válasza bobalazs (#130780) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ettől lesz egy autó fiktív. Ha szétflexelsz egy Trabantot és egy Ferrarit, majd összerakod őket, kapsz két nem létező autót. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#130783) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő


Stick it to The Man!
- 1,59€ Steamen

#akció

Volt már olcsóbb, de kártyapénzből érdemes berántani. Igazi hidden gem :K .

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#130784) reelc válasza reelc (#130745) üzenetére


reelc
veterán

(#130785) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Ingyen játékok (BigFishGames)

- 1 tesztőlegesen választott ingyen játék - [link] FREEGAME675945
- MYSTERY CASE FILES RAVENHEARST - [link] - MOBFREERAVEN
- BIGFISHGAMES #PlayApartTogether PROMO (like 8 games) - [link] - TOGETHER (vótmá, de akkor legyen itt ez is)
Trial mellől tessék kiszedni a pipát és akkor nem kér semmilyen adatot a "vásárláshoz"

Ezen kívül ...


Androidra ingyen Dr. Panda Ice Cream Truck 2 bezsákolható. Gyerekeknek jó lesz.

#akció

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#130786) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Chrono.gg - re kikerult az utolsó 5 játék... Akinek maradt coinja az fusson, amíg van belőlük készleten.

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#130787) alcsa válasza ZsZso (#130786) üzenetére


alcsa
senior tag

Hogy hogy az utolsók?

(#130788) Executioner válasza alcsa (#130787) üzenetére


Executioner
tag

Így: "FIVE NEW GAMES
COIN SHOP CLOSES JUNE 29TH
We've made the incredibly hard decision to end support for Chrono Coins and the Coin Shop. Please read our full statement for more details."

Exec

(#130789) Źşë' válasza ZsZso (#130786) üzenetére


Źşë'
addikt

miért iylen korán rakták ki a játékokat... érthetetlen, van most 4000pontom (meg addig még gyűlik is), gondoltam még majd el tudom költeni valamire, hát nem :W

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#130790) TheNewDawn válasza Źşë' (#130789) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Szerencsére még időben kapcsoltam, és behúztam az Iconclastot, szerintem egyetlen értelmes játék volt az utolsó 5 ből :)
Ráadásul duplamákom volt, mert egyrészt a kulcsok 97% a elkelt mikor behúztam ( 20 mp múlva már mind) másrészt kemény 200 pontom maradt
Megmondom őszintén, a múltkori 5ös után többet vártam zárásként....

(#130791) cyberkind


cyberkind
félisten

Hitman 2 Expansion Pass behúzva, rögtön 100GB is lett a játék. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#130792) MrTwister válasza cyberkind (#130791) üzenetére


MrTwister
őstag

GMG? Out of stock, már megint... :(( Ennyire jó játék ezek szerint, hogy mindig lerabolják. :K

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#130793) cyberkind válasza MrTwister (#130792) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha nem is lenne jó a játék (amit nem tudok, csak megvan :D ), ennyiért abszolút megéri, nekem 5 Font körül volt.

Paranormal Cocktivity

(#130794) alcsa válasza Executioner (#130788) üzenetére


alcsa
senior tag

Köszi a magyarázatot, nem vettem észre. :R

(#130795) i2k


i2k
senior tag

[link] : "The Technomancer" - 19.99 dollár - 68% off - 6,49 dollár

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#130796) reelc


reelc
veterán

A Grim Dawn fejlesztői (Crate Entertainment) nagyon ritkán közölnek eladási adatokat.
Ez egy mai infó:
"Also, we’re nearing 5m copies sold now for GD and all DLC. ; )"

Vagyis:
Grim Dawn alapjáték
Ashes of Malmouth Expansion
Forgotten Gods Expansion
Crucible Mode DLC

Loyalist Items Pack
Loyalist Items Pack 2
Mindez Steamen és GOGon.
A régi Kickstarteres eladásokkal együtt.

[ Szerkesztve ]

(#130797) Zolás válasza i2k (#130795) üzenetére


Zolás
addikt

Már majdnem megvettem, mikor olvastam hogy nem fut sokmagos procikon, és ez a bug már évek óta bennevan a játékban. Így inkább ottmarad.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#130798) i2k válasza Zolás (#130797) üzenetére


i2k
senior tag

"nem fut sokmagos procikon"

Hm, ez érdekes. Akkor az [Intel Core i5-4690] -esemen miért fut frankón?

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#130799) Zolás válasza i2k (#130798) üzenetére


Zolás
addikt

Úgy írták, hogy 8 vagy annál több magon nem fut. A tied négymagvas, azon nem problémázik. Viszont ha a Ryzen 3600 hat mag 12 szálán elhasal, akkor kidobott pénz nekem. Ha már fizetek egy programért, ami ráadásul nem is olyan öreg, akkor elvárom, hogy gond nélkül menjen. Torrentezni nincs kedvem, demó nincs belőle, meg van annyi még sosem játszott játékom, hogy nem hiányzik a sor végére.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#130800) SenorGrande válasza Zolás (#130799) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Windowsban le lehet tiltani magokat, annyin megy, amennyit adsz neki.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.