Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#130651) gyimger válasza cskamacska (#130647) üzenetére


gyimger
őstag

"Annak örömére hogy a kínaiak elkezdtek nyomulni, Volvo behozta a 19-es Lunar New Year Szél-re a csak vásárlásért járó aktuális szél exkluzív community izéket, a lejáró community izéket, és a béna kuponokat(5€ mínusz 30€ vásárlás után). Aztán nyári szél eventjét, ami teljesen értelmetlen lett, szintén teljesen a költéshez kötötte. Téli szél pont olyan lett mint a újholdévi, azzal súlyosbítva hogy több lett a csillámfaszpóni, megjelentek az elfogyó cummunity izék, és minden kiváltható dolog drágább lett."

Elég régóta fogalmazódik bennem ugyanez, de ennyire tűpontosan szerintem még senki sem írta körül a Steam tökéletesen értelmetlen plecsnis szarjait. De látom, nem csak engem fogott el a teljes érdektelenség ezekkel kapcsolatban. Ellenben elkezdtem gondolkodni azon, hogy telepítem az Epic klienst :D

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#130652) SenorGrande válasza cskamacska (#130647) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Nekem nagyon bevált az új library, könnyen, gyorsan lehet benne kategorizálni, keresni, és a designal sincs problémám.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#130653) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

Ja és új steam library nekem is tetszik, meg a tavalyi lunar sale se volt rossz ( kb ott volt minden egyedül értelmes akcióba utóbbi években) a többivel sajnos egyetértek, idén 100% hogy nem veszek semmit a Summer Sale alatt se, már előre teljesen hidegen hagy.

(#130654) FunPro válasza SenorGrande (#130652) üzenetére


FunPro
senior tag

Nekem is.

Főleg ahogy nézem, most már újratelepítés után is megjegyzi a kategóriákat.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#130655) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Epic sokat nem foglalkozik a saját árazásával sem a jelek szerint. AC Odyssey goldban 32.99 euro, de mivel dobálják a kupont, mintha muszáj lenne 9.79 (standardért) + 9.99 (sp)-ért jobb üzlet volt goldot venni, pár kattintással többért.

(#130656) TheNewDawn válasza Hokunda (#130655) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Szerintem ez tudatos tőlük, csomó játéknak igy nagyon durván HL ára van, ezzel akarnak most elcsábítani egy csomó embert, szóval nem is feltétlen hülyeség :)

(#130657) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Rockstar Launcher-ben 3000Ft kedvezmény van a "MAYSALE " kóddal, minden játékra ártól függetlenül. Így van ami párszáz forintért behúzható ill. van 1-2 IAP ami ingyen.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#130658) sto1911 válasza l.skywalker (#130657) üzenetére


sto1911
veterán

Ezt hol tudom beirni? Bekeri a nevet es a fizetesi modot, de utana rogton confirm purchase van.

(#130659) l.skywalker válasza sto1911 (#130658) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ott kellene lennie egy code: mezőnek. Nekem első vásárlásnál volt. Másodiknál már nem.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#130660) cyberkind


cyberkind
félisten

Tudja valaki, hogy a Gta SA-ban is tiltásra megy egy-két küldi ha csalást használ az ember mint a 4-ben?

Paranormal Cocktivity

(#130661) sto1911 válasza l.skywalker (#130659) üzenetére


sto1911
veterán

Nalam ennyi van, csak a GTA 5 miatt csinaltam fiokot, valos vasarlas nem volt meg.

(#130662) l.skywalker válasza sto1911 (#130661) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nézd meg egy másik játékkal. Én a Bully-t vettem meg.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#130664) Źşë' válasza SenorGrande (#130652) üzenetére


Źşë'
addikt

ha bemész a listába és végiggörgeted szimplán az utolsó pl 100 játékon nem hall le mint a picsa? nálam kiüti saját magát ez a sz*r :(((

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#130665) SenorGrande válasza Źşë' (#130664) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Nem.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#130666) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

A többi várható AAA epices játék: [link]

(#130667) Źşë' válasza SenorGrande (#130665) üzenetére


Źşë'
addikt

akkor megértem h nem szidod, amúgy rengetegen panaszkodnak az új felületre ismerőseim közül is, lassú és bugos...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#130668) csuvicsuva válasza sto1911 (#130661) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Ideiglenesen felfüggesztették.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#130669) l.skywalker válasza csuvicsuva (#130668) üzenetére


l.skywalker
félisten

Most rakják bele a minimum vásárlási összeg limitet :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#130670) Executioner


Executioner
tag

[Steam] Four Kings One War (Free/100% off)

Exec

(#130671) csuvicsuva válasza l.skywalker (#130669) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Én is valami hasonlóra gondoltam, szerintem Cápa kártyára, meg RDR aranyra + játékra akarták beállítani.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#130672) sto1911


sto1911
veterán

Az AC Origins-ben mennyi a nem egyiptomi rész? Valahol itt olvastam, hogy pont abban megyünk Rómába, de Egyiptom jobban érdekel.

(#130673) NyMRooD válasza sto1911 (#130672) üzenetére


NyMRooD
őstag

Egy küldetés játszódik ott, meg van vagy 2-3 tengeri csata, amiből kettő Róma partjainál játszódik egy meg Alexandria partjainál (tegnap fejeztem be a fő szálat, így még friss emlék, viszont a 2 dlc területen még nem jártam, bár a valley of kings az biztos Egyiptom)

u.i. Ebben az egyben is nagyon korlátozott Róma, bejárása, konkrétan egy kisebb tér/vagy mi és egy nagyobb kert. Viszont van vagy 2-3 olyan régió Egyiptomban ahol római telepesek élnek, így az épületek is azt a stílust képviselik.

(#130674) l.skywalker (aki nem játszotta ne olvassa tovább mert erősen SPOILER-es lehet minden igyekezetem ellenére is és a taget nem látom, úgy látszik ebben a csoportban nincs) - az utolsó target-et kell ott elintézni + a ráadás targetet Ayával (az az utolsó target akit már majdnem megöl Bayek amikor a ráadás megakadályozza benne)

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#130674) l.skywalker válasza sto1911 (#130672) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nincs benne Róma. Az Origins az full Egyiptom.
Akkor én már nem emlékszem rá :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#130675) sto1911 válasza NyMRooD (#130673) üzenetére


sto1911
veterán

Megvan, emiatt kérdezem:
https://logout.hu/tema/eredeti_jatekok_best_buy_topic_2/hsz_32861-32861.html

Viszont jól hangzik, amit mondasz.

[ Szerkesztve ]

(#130676) NyMRooD válasza sto1911 (#130675) üzenetére


NyMRooD
őstag

Igen, de ha visszaolvasod, hogy mire ment az a reakció akkor látod, hogy ott az Odyssey-t ajánlják amire az a reakció, hogy attól jobb az Origin mert jobban csípi Egyiptomot mint Rómát, de az Odyssey-be sem Róma van, hanem Görögország :) Az Origins-ben pedig csak egy küldetésre mégy csak Rómába.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#130677) reelc válasza NyMRooD (#130676) üzenetére


reelc
veterán

Wikiről nézem, mert fogalmam sincs :) de az Assassin’s Creed: Brotherhoodban már volt Róma.

(#130678) csaba951 válasza NyMRooD (#130673) üzenetére


csaba951
veterán

>bár a valley of kings az biztos Egyiptom)

Itt át tudsz menni a Túlvilágba! Na, az egy teljesen másik játékélmény lesz. :DDD

De van egy ilyen az alapjátékban is. A sivatagban egyszer csak elérsz egy helyre ahol azt se tudod milyen játékban vagy! (Nem a Trial részekre gondolok).

#130672 sto1911
A nem egyiptomi rész teljesen marginális. Róma is muszájból került bele, mert tudták, hogy nem lesz római rész. Meg valószínűleg Egyiptom 2-se, a történet szempontjából viszont fontos volt elvarrni ezt a szálat.

Ha nagyon érdekel belőle az egyiptomi kultúra, akkor csináld meg a Discovery Tour-okat! Nagyon szép előképekkel, meg valódi tárgyakról készült múzeumi fotókkal mutatják be az ókori Egyiptomot.

(#130679) reelc


reelc
veterán

1 hét múlva megjelenik Steamen az Elasto Mania.
Pályaszerkesztő, Steam műhely is lesz benne.

(#130680) sto1911 válasza csaba951 (#130678) üzenetére


sto1911
veterán

Köszönöm mindenkinek, "megnyugodtam" :)

Mi az az Egyiptom 2? Ha spoileres, akkor hagyjuk.

A Discovery tourt most nemrég behúztam.

[ Szerkesztve ]

(#130681) NyMRooD válasza csaba951 (#130678) üzenetére


NyMRooD
őstag

A legdélebbi területre gondolsz? Ott tényleg fura volt.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#130682) csaba951 válasza sto1911 (#130680) üzenetére


csaba951
veterán

Ha majd befejezted a fő szálat akkor látni fogod, hogy el lehet volna vágni a történetet kétfelé. A befejezés lehetne külön AC játék. Ez lehetett volna az Origins 2. De biztosan nem lesz ilyen, mert elvarrták a szálakat.

Discovery Tour-t ingyen megkapták azok akiknek megvan legalább az alapjáték. Egy csomó mindenről kapsz benne részletesebb magyarázatot, mint ami a játékban van.

Belenéztem a Odyssey Discovery Tour-ba. Na, az még ennél is sokkal jobban van megcsinálva!

#130681 NyMRooD
Nem írtam konkrét helyet. A játék 70%-80%-át sivatag teszi ki, szóval bárhol lehet! ;]

[ Szerkesztve ]

(#130683) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

witcher 3 goty 3590

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#130684) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Ilyet kaptatok már? :Y

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#130685) Lackki válasza Mosqu!to (#130684) üzenetére


Lackki
senior tag

több mint 1 éve így van...

Privátot hamarabb észreveszem

(#130686) cyberkind


cyberkind
félisten

Remek, a trailer alapján szó szerint semmivel se lett szebb vagy több a Mafia 3, de letöltéskor az eredeti változat mindenestül 54gb volt, most 64, majdnem 65 a defenitive. :D A Mafia 2 eredeti verziója meg átment elérhetetlenbe Steam-en, a kliensben meg kapott egy classic megnevezést, mindezeket ingyen. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#130687) gyimger válasza cyberkind (#130686) üzenetére


gyimger
őstag

Lehet, hogy lépnek egy Bioshockot, és odaadják ingyen, mert ezért nem kérhetnek pénzt. Legalábbis PC-n nem.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#130688) cyberkind válasza gyimger (#130687) üzenetére


cyberkind
félisten

Konzolon is, bár ott csak a 3. rész lesz ilyen.

Paranormal Cocktivity

(#130689) Dilikutya válasza gyimger (#130687) üzenetére


Dilikutya
félisten

"Buying Mafia II: Definitive also gives you Mafia II (Classic) for free."

Érdekes, egyszer csak megjelent a Definitive is a könyvtárban. 8 GB helyett 44.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#130690) gyimger válasza Dilikutya (#130689) üzenetére


gyimger
őstag

Ennek fordítva lenne értelme. :DDD
Most kellene egy olcsó Mafia 3-at venni, ha ingyen frissítik azt is.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#130691) cyberkind válasza Dilikutya (#130689) üzenetére


cyberkind
félisten

Mármint a 2. rész Definitve?

Paranormal Cocktivity

(#130692) cyberkind


cyberkind
félisten

35 Font a Mafia Defenitive Steam-en, simán jó egy teljes felújításhoz képest.

[link]

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#130693) Dilikutya válasza cyberkind (#130691) üzenetére


Dilikutya
félisten

Igen, úgy tűnik, akinek megvolt az eredeti, az megkapja. Ráadásul nekem csak az alap volt, DLC-k nélkül. Jól meg is hízott az eredetihez képest.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#130694) gyimger válasza Dilikutya (#130693) üzenetére


gyimger
őstag

Igen, hozzáadta. Az első résznek meg megelőlegezem a bizalmat.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#130695) reelc válasza cyberkind (#130691) üzenetére


reelc
veterán

Találtam egy korábbi bundlis Mafia 2 kulcsot.
Most aktiváltam.
Aktiválta a Classicot és a Definitivet is.

Az első résszel nincs ilyen?
Most nézem, a GMG-n már nincs is honlapja az első résznek.
A Humble Storeban sem.

Gamersgaten és a Gamesplaneten van sima Mafia, a Steamen is. Vajon megéri? :)

[ Szerkesztve ]

(#130696) cyberkind válasza reelc (#130695) üzenetére


cyberkind
félisten

Azt tuti nem adják oda ingyen, de még csak olcsóbban se, mivel teljesen újracsinálják a játékot, ha kell az eredeti akkor megéri, én nemrég toltam ki újra. :)

(#130697) Mr.Csizmás
Csak tippelem, de szerintem a 2. rész Def az új sor lesz. Sőt, ez biztos, mivel ha bepakolod kosárba a Def Edition-t, akkor kiírja, hogy megvan a játék.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#130697) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

ezt nem értem, megvan mindhárom, most épp:
- Mafia
- Mafia II (Classic)
- Mafia III Definitive Edition

steamdb-n mondjuk pár órásak a packet frissítések, lehet nekem is átvált idővel a 2 is :F

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#130698) DrTechnoid válasza Mr.Csizmás (#130697) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Nekem a 2 és 3 is megjelent definitive editionben. Valami bug lehet ez még.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#130699) reelc válasza cyberkind (#130696) üzenetére


reelc
veterán

Köszi, annyira nem akkor, van mivel játszani.

(#130700) cyberkind válasza reelc (#130699) üzenetére


cyberkind
félisten

Maximum azt tudom elképzelni, hogy engedményt adnak, de ez meg nem publikus, mert gondolom mindenki rohanna megvenni. :D

-------------

Megjelent a 2. rész Def Ed Steam-en. Lassan megy a frissítés. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.