Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#131301) Dilikutya válasza echterion (#131299) üzenetére


Dilikutya
félisten

Pont így. Nem érzem, hogy kéne egy gép, ami csak játékra jó nekem, így fölösleges. Last of Us, Uncharted sem érdekelt soha.
És mivel csak max a legnagyobbakat tudom, azok meg nem érdekelnek, így nekem fölösleges. Amiről meg nem tudok, nem fáj.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#131302) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

Mafia: Definitive Edition megjelenés csúszik Szeptember 25-re, gameplay júl. 22-én.
Bővebben.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#131303) wihay válasza SenorGrande (#131302) üzenetére


wihay
tag

Köszi a hírt, Hanger 13 játéka lesz :DDD

(#131304) Crytek


Crytek
veterán

Elég jó volt ez a Nacon Connect adás. Még a szégyenteljes pc game showt is sikerült alulmúlni.. Mindenki rá volt pörögve a TDU3-ra azt elmondták a nevét ami már kiszivárgott korábban :C :C

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#131305) cyberkind válasza Crytek (#131304) üzenetére


cyberkind
félisten

Egy nagyobb és hatalmasabb trágya lesz ez a TDU "3" mint volt akármelyik része, ebben biztos vagyok.

Paranormal Cocktivity

(#131306) Crytek válasza cyberkind (#131305) üzenetére


Crytek
veterán

Az 1-et ma már nehéz lesz alulmúlni.Ha csak átnevezik a kettőt és tekernek a grafikán már jó lesz ez.

Más:

Nesze neked epic exklúziv telltale cumok.. sokáig bírták :C

[Humble Summer Adventure Games Bundle]

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#131307) cyberkind válasza Crytek (#131306) üzenetére


cyberkind
félisten

Pont hogy az 1 a jobb, méghozzá azért mert a 2-ben a még szarabb fizika és a mennyiség növelésén kívül más nem történt, kb mint a Forza Horizon széria a 2. rész óta, bár még szebb is lett.

Paranormal Cocktivity

(#131308) croli válasza Crytek (#131306) üzenetére


croli
aktív tag

Ha jól tudom már január óta ismét ott vannak Steam-en.
Én is valamikor március környékén szereztem be az utolsó TWD részt Steamre ha már a korábbiak is mind ott voltak meg. Addig meg úgy voltam vele hogy valószínűleg elég jó pénzt termel azért a Steam-re való eladás is nekik előbb utóbb úgyis visszarakják. Mafia is évekig elérhetetlen volt az üzérek meg legalább vagy 500$-ért árulták a játékot... Aztán mikor megint megjelent talán 10€ ha volt egyből meg is vettem.
Érdekelne a Maneater is de most 1 év ide vagy oda amennyi időm van játszani és amennyi játékom még várat magára gyorsan eltelik az az 1 év...

Epic csak az ingyenes cuccaival fog meg engem legtöbbször. Már unom hogy ahány kiadó annyi kliens kell hozzá lassan. Ezért is egyenlőre csak a free cuccokat szerzem be, főleg hogy azoknak is a java része már megvan Steam-en :D

(#131309) Shadowguard válasza croli (#131308) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Ja, egy ideje már elérhető :) A WD-k egy Fanatical bundle-ből vannak meg, a többit a sale elején dobtam be a kosárba. Még a Borderlands-es részt kellene visszarakni, de ott valami más nyavalya van, ha jól tudom.
Maneater engem is érdekelne, de majd letelik az az egy év. A Mortal Shell miatt jobban haragszok az Epicre. Már ha jó lesz :D Azt képes lennék előrendelni is. De mivel van egy év nyílt béta náluk lehet még hálás is leszek érte :K
Ingyenes cuccokra nem harapok. Volt egy-kettő aminél szinte képes lettem volna elcsábulni, de erős vagyok :DDD

(#131310) Frod válasza TheNewDawn (#131295) üzenetére


Frod
addikt

10 óra? Azt hogy?
Én még csak most kezdem az Act3-at, de szerintem már van benne vagy 15 órám így is.

Do you see the white shadow?

(#131311) TheNewDawn válasza Frod (#131310) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Tippre volt annyi, de lehet volt 13-14 is, ugye sajnos a Game Pass nem írja mint a Steam, hogy mennyit játszottál egy adott játékkal. De amúgy ez nekem mint brutál tapasztalt xcomosnak, szerintem picit gyorsabban is ment, mint az átlagnak.

(#131312) lkksioskdl3 válasza TheNewDawn (#131311) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Ha fent van Gog galaxy es oszevan kötve az ms acckal ,akkor igen.

(#131313) Frod


Frod
addikt

Hali!
Gamersgate-en hogyan lehet a forintot áttenni euróra?
Isthere szerint átszámolva két kinézett dlc darabja 1300 lenne ami nekem kell, de a GG simán kiírja, hogy 1750 ft...

szerk: checkout-nál 4,89-re írja a kosárba, míg isthere szerint 3,67 jelenleg darabja :(((

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#131315) eami


eami
addikt

nem tudjátok mikor lesz vmi jó kis steam sale? ;]

na ki mit haracsolt? :))

[ Szerkesztve ]

(#131316) TheNewDawn válasza eami (#131315) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Age of Empires 2 Definitive Edition ( 11€)
Rise of the Nations Extended Edition (5€)
Far Cry 4 Valley of the Yetis (6€)

(tudom máshol volt már sokkal olcsóbb de mivel Steamen vettem meg anno az alapjátékot ezért megsz.....am :)

Sonic Generations ( 1 €)
Kings Bounty Ultimate Edition (7€)

31 re jöttem ki, lejött belőle 5 igy 26 lett a vége. Amin gondonkoztam még erősen, az valami helyett a Shadow of The Tomb Raider Season pass+ def edition upgrade, ez 8.8 lett volna
A Kings Bounty amúgy közben látom Gamersgaten olcsóbb sokkal,mind1.

(#131317) Crytek válasza eami (#131315) üzenetére


Crytek
veterán

Vásárlás zéró.
Sajnos a kiadók ezer éve ugyanazokat az akciókat tolják :(

Hellblade: Senua's Sacrifice-t és a Sonic Mania-t viszont megnyertem steamgiftsen :C Hellblade-et éreztem hogy el kell adni bundleból...mondom minek legyen meg mikor game passban kimaxoltam már 2x végigvittem... de ezek szerint a sors akar egy 3. végigjátszást is :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#131318) eami válasza Crytek (#131317) üzenetére


eami
addikt

van már magyar felirat a hellbladehez?

(#131319) duvi válasza eami (#131318) üzenetére


duvi
nagyúr

Igen :K

[ Szerkesztve ]

(#131320) Serpiko válasza eami (#131315) üzenetére


Serpiko
addikt

Pár címen gondolkodtam de végül semmit nem vettem. Csak izgultam az erre való szakmai topikban. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#131321) Frod válasza Frod (#131313) üzenetére


Frod
addikt

Erre semmi?
Vagy simán fogadjam el, hogy teljesen rendben van, hogy az isthereany-hez képest, a harmadával drágább az oldalon?

Do you see the white shadow?

(#131322) FunPro válasza Frod (#131321) üzenetére


FunPro
senior tag

uk.gamersgate.com ;)

Euro-ról nem tudok hogy lenne, de fontban is olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#131323) Frod válasza FunPro (#131322) üzenetére


Frod
addikt

:R Hálásan köszönöm!
(mentem is a könyvjelzők közé, nem semmi, hogy az angolok már másik régió! + az ITAD meg az olcsóbb ár mellett a drága oldalra navigált egyből)

Do you see the white shadow?

(#131324) Mr.Csizmás válasza Frod (#131323) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

gg.deals-on is csekkolj rá ilyenkor.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#131325) Tanisz


Tanisz
senior tag

Sziasztok,

Nem tudom hogy jó helyre írom-e, de nem találtam más topikot erre.

Tegnap vásároltam a cdkeys-en egy játékot, nevezetesen a F1 2020 Seventy Edition-t PC-re.

A kulcsot visszatartották további ellenőrzésre. No gond, volt már ilyen, de fél óra múlva megkaptam a kulcsot anno.
Viszont adott esetben még órák múlva sem kaptam meg.
Írtam a supportnak este, erre ma reggel ez a válasz fogadott:

Hi,
Many thanks for ordering from CDKeys.
For your security, your order has been placed on temporary hold by our verification system as we need to verify your ID. We're sorry for any inconvenience this might cause.
So that we can get your order on its way to you as quickly as possible, please follow these steps:
1. Provide us with a valid ID such as a Driving License, Passport, or National ID card.
2. Take a piece of paper and write today's date and time, along with "CDKeys.com" on it.
3. PROTECT ANY SENSITIVE INFORMATION. Make sure you cover your ID or passport number. Your full name and ID expiry date must be visible, however.
4. Take a picture of your ID and the piece of paper in a single photo.
5. Reply to this email with the photo you took as an attachment.
We've added these steps for your security, and so we can confirm and release your order as quickly as possible.
If for any reason you are not able to provide this information, we will unfortunately have to cancel your order and issue a refund after three days.
Kind Regards,
CJ V,
Support Ace | CDKeys Customer Support

Most ez komoly, hogy személyes adatot, okiratot kérnek be, pláne ilyen nyakatekert módon?

Kb havonta vásároltam eddig ott valami játékot, igaz nem 32 EUR-ért hanem olcsóbban.
Eddig még sohasem volt gond.

Bevallom nem akarok megadni semmilyen személyes adatot, főleg nem izagolványképet, számot...stb.

Bárki találkozott már ilyennel?

Segítségeteket előre is köszönöm!

Üdv:
Tanisz

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#131326) Crytek válasza Tanisz (#131325) üzenetére


Crytek
veterán

Ha nem akarod bizonyítani ,hogy te te vagy ,akkor refundold, ugyanis addig nem fogod megkapni a cd kulcsot amíg nem igazolod magad.

Next PC Upgrade: 2022

(#131327) Tanisz válasza Crytek (#131326) üzenetére


Tanisz
senior tag

Köszi, de hogy bíznék rájük szenzitív adatokat?!

Ilyet még nem sohasem kértek, pedig vettem anno 40 EUR-os játékot is tőlük, egy éve.
Emiatt azt hittem adathalászok elkaptak a supoortos levelem.

Igazából az lett volna a kérdés, hogy másoknak is volt már ilyen?
A cdkeysen bevett szokás ez?

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#131328) warcat válasza Tanisz (#131325) üzenetére


warcat
veterán

Az általuk leírtak szerint elkészített képpel (gyak. sz.-ig szám kitakarva) nem lehet érdemben visszaélni, remélhetőleg semmi google, facebook stb szolgáltatást nem használsz akkor ha ez probléma.

Ha továbbra sem akarod megadni, akkor kérj refundot ahogy előttem írták, a csalásoktól védik magukat, ha bankkártyával vagy friss/nem megerősített paypallal fizettél, semmi meglepő nincs benne, egyébként meg csak fennakadtál egy véletlenszerű ellenőrzésen.

Olvass utána, hogy mennyibe fáj a chargeback egy lopott bankkártyás vásárlást elfogadó vendornak, és akkor megérted a problémát.

EA: It's in the crate!

(#131329) Mr.Csizmás válasza Tanisz (#131327) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem sokkal drágább rendes helyről, és akkor a fejlesztőt támogatod :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#131330) Tanisz válasza warcat (#131328) üzenetére


Tanisz
senior tag

Oké, köszi, csak fura, mert eddig nem votl ilyen.
Ugyenezzel az accounttal (nincs is több) ugyanezzel a kártyával, ugyanezzel a paypal fiókkal vásároltam eddig is itt, ezért fura. Nem ez az első vásárlásom.

A PayPal-nál ugye nem lehet csak úgy "vásárolni", kell hozzá hitelesítés is.

(#131329) Mr.Csizmás végülis csak duplája, igaz :) nem sokkal több. Meg mi minősül rendes helynek? :D

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#131331) Mr.Csizmás válasza Tanisz (#131330) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

9,86€-val több., ez nem stadionépítés, hogy duplázódik fű alatt. rendes hely az amit általában listáznak a keresőoldalak, és nem a "keyshop" részen. egyszer vettem egy 2€-s vackot valamelyiken, ott is eljátszották ezt a hitelesítést, mondtam hogy no way, refund lesz másnap, 3 óra múlva küldték a kulcsot. hát inkább elvből veszem rendes helyről akkor, mint ahogy ecserin meg aluljáró gsm-ben se veszünk mobilt.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#131332) Tanisz válasza Mr.Csizmás (#131331) üzenetére


Tanisz
senior tag

Most komoly a kereső oldalalak listázása alapján osztod be, hogy rendes hely vagy sem? Ez alapján a cdkeys is az, rákeresek adott játékra, kidobja a találatok között :)
Nem értem a koncepciót. Eddig én úgy tudtam a cdkeys elfogadott oldal, eddig nem is volt ilyen problémám, ezért csodálkoztam.
De úgy látom baj, hogy megkérdeztem, hogy bevett szokás-e ez, mert én eddig nem találkoztam ezzel, ígérem legközelebb nem használom a topikot :)

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#131333) Benir8


Benir8
senior tag

Összevonható az Ubisoft FORWARD és 100 pontos 20% kedvezményes kuponnal? Így 40%os kedvezmény lenne játék vásárláskor.

(#131334) Mr.Csizmás válasza Tanisz (#131332) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

rendes helyen fizetsz paypallal/kártyával/tevével, és ott a kód, nincs hülyéskedés útlevéllel meg ilyenek. a cdkeys szürke oldal, pont. másik (on) topicban pont elégszer lett kibeszélve az évek alatt, amiről írtam. de ez csak imho, szóval ignoráld nyugodtan, attól még bírlak más topicokban. :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#131335) FunPro válasza Tanisz (#131332) üzenetére


FunPro
senior tag

Éppenséggel lehetne elfogadhatóbb is, de akkor drágábban kéne adniuk a cuccokat. :D

Szerintem egyébként ha jól kitakarod a személyin az adatokat, nem tudnak visszaélni vele.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#131336) Tanisz válasza Mr.Csizmás (#131334) üzenetére


Tanisz
senior tag

Őszintén, nem nézem a játékvásárlásos topikokat :)
99%-ban store-ból vásárolok (steam, gog..stb).
Itt is paypallal lehet fizetni, azzal is fizettem, már sokadjára, ezért lepődtem meg hogy kérnek további azonosítást.

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#131337) Crytek válasza Tanisz (#131336) üzenetére


Crytek
veterán

Ezen nem kell meglepődni egyre jobban próbálnak "védekezni" pl a origin uplay stb-n se voltak két lépcsős hülyeségek, most meg mobilra telepített progiknak a kódja kell a belépéshez meg ilyenek, ez van

Next PC Upgrade: 2022

(#131338) ZsZso válasza Crytek (#131337) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

2FA -hoz én Authy -t használok. Ezzel nem kell folyton a mobilhoz fordulnom ha szükségem van kódra. Steammel sajnos nem komázza és ma már Chrome extension -je sincs, vagy legalábbis deprecated lett, de desktopra még mindig telepíthető és így minden eszközömön ott van amikor kell.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#131339) Crytek válasza ZsZso (#131338) üzenetére


Crytek
veterán

Steam guard nekem behalt , így a kártyákat semmit se tudok eladni :(
(Szenvedek a mobilommal mert halott az akkuja és már a 2.at küldtem vissza mert mindig hibásat küldenek. Most pl görögből rendeltem egyet hátha végre jó lesz alapon..)
A lényeg leszedtem a mobilról a steam guardot és átraktam emailes-re. Most vissza akarnám rakni mobilra ,de egy deka sms nem jön amiben a kódnek kéne lenni.. kb 2 hete egyfolytában kérem hogy küldjenek semmi se jön.. Nem értem mi a baj miért nem kapok sms-t..

Next PC Upgrade: 2022

(#131340) morfondőr


morfondőr
őstag

Üdv!
Ubinál az UBIFORWARD kuponkód össze vonható club kód kedvezménnyel? Mert ha nem akkor nem kérném le 100 pontért...
Köszi a választ!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#131341) TheNewDawn válasza morfondőr (#131340) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Nem vonható össze.

(#131342) Anonymusxx válasza morfondőr (#131340) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

Én a napokban vettem egy A creedet, a kb 60 % kedvezményre még tudtam használni a 100 pontért használható 20 % kedvezményt, de csak a kliensben működött.

(#131343) Dilikutya válasza Tanisz (#131332) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem Google, hanem Isthereanydeals az a kereső. :) Sose volt elfogadott, sok szó esik a szürkékről. A CDkeys annyiban más max, hogy ők tán saját, dobozos készletről küldik el a kódot. Egy fokkal jobb, mint a G2A, ahol nem tudod, mit veszel.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#131344) i2k


i2k
senior tag

Microsoft: ingyenes kell legyen a generációk közötti játékfrissítés

Több piaci szereplő is azon az állásponton van, hogy a videojátékok árának növekedése elkerülhetetlen, főleg annak fényében, hogy az új generációk érkezésével tovább nőnek a fejlesztési költségek. Ahogy arról beszámoltunk, elsőnek a 2K fogja meglépni a Xbox Series X és PS5 játékok árának növekedését a kosaras játékaival, de többen is fontolgatják a legalább 10 dolláros/eurós emelést.
A Microsoft viszont nagyon erősen hangsúlyozza a kiadók számára, hogy egyáltalán nem fogja megengedni azt, hogy a Smart Delivery funkciót használó játékok bármilyen módon is drágábbak legyenek, mint az Xbox One-os változat. Ha egy kiadó nem kér a Smart Delivery nyújtotta előnyökből, később ezt nem adhatja a játékhoz, tehát fontos presztízsveszteségről beszélhetünk majd annál a címnél, amiből ez a funkció kimarad.
A Smart Delivery a Microsoft azon törekvése, hogy az Xbox One-ra megvásárolt játékok bármelyik pillanatban átvihetőek legyenek Xbox Series X-re is, akár akkor is, ha ezt a játékos lemezen vette meg. Amennyiben valaki behelyezi a One-os játékát a Series X-be, akkor a Smart Delivery-vel a konzolra letölthetővé válik a next genes változat és szabadon játszhat vele a felhasználó úgy, hogy még a korábbi mentései és eredményei is megmaradnak.
Egyelőre körülbelül 14 cím támogatja majd ezt a funkciót, mint például az Assassin’s Creed Valhalla vagy a Cyberpunk 2077. A cél tehát az, hogy egy játékot elég legyen egyszer megvásárolni, így az Xbox Series X könnyebben indulhat világhódító útjára."

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#131345) cyberkind válasza i2k (#131344) üzenetére


cyberkind
félisten

Csak 2 évig kell kibírni a 10 dodós mínuszt, utána megy a levesbe az előző gen. :D

Paranormal Cocktivity

(#131346) Crytek


Crytek
veterán

Biztos van egy olyan világ ahol a ps2-es ps3-as lemezt ps4-be helyezve tudsz játszani ,de mi sajnos pont nem ebben élünk :C

Next PC Upgrade: 2022

(#131347) i2k válasza cyberkind (#131345) üzenetére


i2k
senior tag

Hát, ha beáll a 79,99 vagy 89,99 euro/dolláros alapár, amiken felül fizetsz majd az "extra" kaidványokért, akkor nem hiszem, hogy valamelyik nagy kiadó 2 év múlva visszaáll az 59,99 euro/dollárra...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#131348) cyberkind válasza i2k (#131347) üzenetére


cyberkind
félisten

Pont hogy fordítva, 2 év múlva állna be az, amit az elején írsz, vagy jobbat mondok, lehet ez is egyfajta ösztönzés a kiadóknak, hogy ha már kint van az új gen, minél előbb engedjék el a régit, úgyis csak probléma, nem maximalizált profit. Részemről meg ha odajut a dolog, hogy sokallom, de még a szarrá akciózott árat is, akkor hobbit váltok, régen kezdtem, láttam minden "fejlődést" (kb szar változást), ma már sajna a gaming nem egy réteget szolgál ki, boldog-boldogtalan ezt csinálja.

Paranormal Cocktivity

(#131349) FunPro válasza i2k (#131344) üzenetére


FunPro
senior tag

A patkány 2K-től nem is vártam mást mondjuk. :(((

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#131350) Crytek válasza FunPro (#131349) üzenetére


Crytek
veterán

Dehogy patkány. Most adta ingyen a Mafia 2-3 részek felújított kieges verzióit. Korábban a Bioshockot, 3$-os game passos és bundles NBA-t mi kell még? Legjobb cég ever :C

Next PC Upgrade: 2022

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.