Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#131351) cyberkind válasza Crytek (#131350) üzenetére


cyberkind
félisten

:DDD lúdzs of ledzsenc. (lol)

Paranormal Cocktivity

(#131352) reelc válasza Crytek (#131350) üzenetére


reelc
veterán

Azzal egyetértek, hogy arról sem szabad elfeledkezni, ha egy cég ilyeneket is csinál (nem kell kifizetned az új változatot, ha megvan a régi).
Pl. a THQ Nordic még.

(#131353) Benir8 válasza morfondőr (#131340) üzenetére


Benir8
senior tag

Összevontad a 2 kupont? Tényleg működik?

[ Szerkesztve ]

(#131354) morfondőr válasza Benir8 (#131353) üzenetére


morfondőr
őstag

Az ellentmondásos válaszok miatt még nem kértem le a club kedvezményt. :F

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#131355) Dilikutya válasza i2k (#131344) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ilyenkor mindig elmosolyodok, és elindítom az 1996-os Quake-et, ami már 486-on is futott Windows 95 alatt. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#131356) ayo válasza Dilikutya (#131355) üzenetére


ayo
addikt

mert hogy pc-n ingyenesen megkaptad win 95 óta az összes játékot állandóan? nem értem

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#131357) Dilikutya válasza ayo (#131356) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem, de a Quake 1 elindult mindenen azóta is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#131358) reelc válasza Dilikutya (#131357) üzenetére


reelc
veterán

Erről eszembe jutott egy ismerősöm, úgy 20 éve fent van a Heroes 3 nála, rengetegszer újrarakta ennyi idő alatt. :)

(#131359) ayo válasza reelc (#131358) üzenetére


ayo
addikt

én meg az vagyok, akinek megvan még az 576 pólusban vásárolt példánya azt néha berakom :) de imádtam a logóját!

most egyébként SimCity-t tolom SNES-en, őrület hogy mennyire jó rész még mindig.

alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#131360) reelc válasza ayo (#131359) üzenetére


reelc
veterán

A SNESes különleges változat volt.
Itt olvastam róla, tetszik ez a weboldal, a szerzője nagyon belemegy 1-1 játék keletkezésébe, sikereibe, stb.
A Diablo-s cikk itt a PH-n is publikálva lett, tudom ajánlani. :)

[ Szerkesztve ]

(#131361) ayo válasza reelc (#131360) üzenetére


ayo
addikt

szoktam olvasni, de ezt pont nem :)
köszi a cikket, nem volt rossz. egy-két dolgot hallottam róla, de sok érdekesség volt.
utoljára 25 éve toltam ezzel a verzióval, imádtam hogy ilyen kis "hangyák" mentek az utakon meg hasonló témák - vicces amúgy hogy az akkori mentésem még mindig ott van a kazin :D
nekem anno nem jött be a 2000 meg a többi rész. egyrészt túl bonyolult volt és az izometrikus grafika se tetszett. valahogy szórakoztatóbb volt az első rész. 25 év alatt nagyon sok hasonló játékkal játszottam, most azért ezerszer jobban megy minden, viszont azt el tudom mondani, hogy még mindig le tud kötni és néha meglepően összetett, ahhoz képest hogy mennyire régi.

amúgy a rollercoaster tycoonnal vagyok még hasonlóan így. ott is emlékszem, hogy a 2. részben már menő 3D volt, de igazából egyik se tudta visszaadni az első rész minőségét + imádom a grafikáját :) azt 10 évente mindig előveszem és végigtolom

http://jateknaplo.blog.hu

(#131362) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

Eszembe jutott egy nagyon fontos kérdés :

Szerintetek mi történik akkor, ha rendeltem 4 tételt Steam Summer Salen, igy lett 31- 5 azaz 26 euró a végösszeg, és mondjuk refundolnám belőle a 6 eurós tételt ? (A Far Cry 4 Valley of the Yetist)
Akkor visszakapnám a 6 eurót, vagy csak 1 et ?

Illetve ha mondjuk egy 3 euróst akarnék ,akkor visszakapnám a 3 at, vagy netán még levonnának 2 eurót a számlámról ?

(#131363) ZsZso válasza TheNewDawn (#131362) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Arányosan kapnád vissza az árát, azaz kb. a 83% -át kapnád meg szerintem. Valahol mintha ezt olvastam volna a régebbi széleknél, de saját magam nem próbáltam.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#131364) TheNewDawn válasza ZsZso (#131363) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Köszi, akkor szuper, kérni fogom tuti :)

(#131365) cskamacska válasza ayo (#131359) üzenetére


cskamacska
addikt

És N64-es Quake az jól fut Wii U-n vagy Switch-en? :P

más

MS most nagyon tolja a játékosok legjobb barátja figurát, de mivel a 2013-as generációval rettenetesen lemaradt, így nem csoda. Ingyen szórt Game Pass sem a két szép szemünkért van, 2012 óta kéne kezdeniük valamit a Windows Store-al, de még a noszogatás ellenére sem nagyon indult be.

Persze itt funkcionális problémák is akadnak, Epic Launcher és a MS Store is sokkal jobban hasítana ha a Sztím fícsörjeinek mondjuk felét bepakolnák, és az agyzsibbasztó kreténségeit (letöltöm-nem töltöm játék, játékhoz leges legfrissebb Windows kell, de azt meg az Update lelki egyensúlya dönti el hogy megkapod-e akár hónapos távolságból is, játékfájlok teljes zára így sem modding, se magyarítás) meg hátrahagynák.

Erre viszont nem, vagy nagyon nyöszörgősen látszik érintetteknek lépni (pl modding lesz MS Store-ban.. valamikor, valahogy, ha nem kaszálják el félúton), inkább csak tolják erőből, és reménykednek hogy félkészen is elfogadják a népek. :(

Konzolon sem jobb a helyzet, Nintendo, Sony online rendszere nyomor. Kompatibilitás nincs(erős kivétel a Wii - Wii U esete), muha, vegyen a paraszt remastert naponta hármat, helyette vannak exkluzívok amire fapolhatnak a fanatikusok,hogy az csak nekik jár, attól ők különlegesek. :(

más

100 dolláros játékokkal szvsz csak rémisztgetnek, legrosszabb esetben egyes kiadók bepróbálják a 70 dolláros alapjátékot, aztán inkább visszatérnek a bejáratott 50-60 dolláros alapjáték plusz DLC özön módihoz.

Itt az a gond hogy a tőzsdén elvárják a 10-20 százalékos éves növekedést, de a fák akkor sem nőnek az égig ha minden ökonómia könyvben megírják, és még csak tetszőleges alapanyagokat sem lehet lecserélni vízre, magas fruktóz tartalmú GMO kukoricaszirupra, és legócskább növényi zsírra, ugye.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#131366) cskamacska válasza Tanisz (#131332) üzenetére


cskamacska
addikt

"Eddig én úgy tudtam a cdkeys elfogadott oldal, eddig nem is volt ilyen problémám, ezért csodálkoztam."

Ez nagy klasszikus, "eddig nem is volt ilyen problémám", aztán lesz, és megy a nézés hogy miért. :D Ezért "szürkék" a kulcsboltok, nem a kiadótól és nem is disztribútortól veszik a kucsokat, hanem a jó ég tudja honnan, illetve náluk a személyi elkérése is bőven belefér, egy Origin-t ilyenért a falu főterén törnék kerékbe, G2A-n pedig ez csak a bemelegítés.. :))

A jó ég tudja honnant amúgy érdemes komolyan venni, mert a régiós árak kezdenek kisimulni, egyre több a régiózár, régión belül meg lassan teljesen elmúlik a negyedáras lengyel kulcsok kora.
Lásd még szegény CDGalaxis, lehet hogy az eldugott cégtemetőből is tovább kell állniuk a főnök alagsori garázsába, mert ki a frász vesz 60 euróért úgy játékot, hogy még a postaköltség is rárepül, és kap a dobozban egy egész cetlit a digitális kóddal. :O

A kúcsboltok erre vagy úgy reagálnak, hogy ők holnaptól névleg teljesen legálisak, és az áraik sem lesznek jók (ami felé kezdenek is elmozdulni, de simán belebuknak, 20. AllYouPlay-nek lenni nem perspektíva :U ), vagy még neccesebb kulcsokat vállalnak be, hogy a kecske is jóllakjon, de a káposzta se falja fel a nagymamát.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#131367) ayo válasza cskamacska (#131365) üzenetére


ayo
addikt

értem én hogy a PC a legjobb, csak én nem így gondolom :D

amúgy azt se értem, hogy sokan miért akarnak FHD-ben retro cuccokkal játszani, én Quake 1-et is egy igazi P3-mal nyomnék csúnya nagy műanyag billentyűzettel Win98 SE-n egy 14 col körüli monitoron :D

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#131368) Źşë' válasza ayo (#131367) üzenetére


Źşë'
addikt

Az az igazi retro feeling :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#131369) ayo válasza Źşë' (#131368) üzenetére


ayo
addikt

ajánlom ezt a videót, ahol full bontatlan alkatrészekből rak össze egy Win98-as gépet.

http://jateknaplo.blog.hu

(#131370) reelc válasza ayo (#131369) üzenetére


reelc
veterán

Hát ez elég durva.
Nem semmi alkatrészekhez jutott hozzá ilyen állapotban.

(#131371) warcat válasza cskamacska (#131366) üzenetére


warcat
veterán

Kis naívan úgy gondolod, hogy a 100 dolláros játék mellé nem lenne season pass, dlc, digital deluxe, gold, ultimate edition...

Már rég nem 60 dollár egy játék, csak annyi a beugró ugyebár,erre akarnak most dobni egy tízest legalább, de garantáltan a sok szar megtartásával. 60 dodós 'plebs' edition helyett a 70-80 dolláros a cél.

EA: It's in the crate!

(#131372) i2k válasza warcat (#131371) üzenetére


i2k
senior tag

Örülök, hogy (ezek szerint: rajtam kívül) végre valaki érti, mire megy ki ez ez egész...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#131373) cskamacska válasza ayo (#131367) üzenetére


cskamacska
addikt

Ahogy érzed, a lényeg, hogy objektívan tényleg így van.

+Źşë'

PhilsComputerLab - DOS Retro Gaming PC with the HP t5530 Thin Client

Ha az urakat ilyen perverzió hajtja, akkor épp van egy ilyen aprón 5k környékén. Ha jól tudom CN700 déli híddal van szerelve, ami Savage 4 3D/Savage 2000 2D videot ígér, prociban pedig 600MHz környéki Pentium III-ra lehet számítani. Alap 64MB-os DÖM-ével DOS, Win3.1, vagy ultraminimál Win95, képen látható CompactFlash bizerálással Win 95/98 retrózásra lehet fogni. A fix 128MB memóriából az iGPU még levesz egy kicsit.
izébigyó

Nem AT billentyűs, 60 hertzes szemkilövető retrómetró, de kényelmes múltba révedéshez jó lehet. :R
Alternatíva még hogy hájend retró AWE32+Roland DB kártyáért eladja az ember az egyik, Voodoo 5 videokártyáért a másik veséjét is, kattogós-mechanikus AT billentyűzetért, duál P1-ért meg a maradék szerveit. :DDD

warcat: Kis naívan azt gondolom hogy nem fog nekik összejönni. :D
A 90-100 dolláros ultra deluxe beetetése az OCD gyűjtögetőknek alapvetően opcionális volt, ilyen vagy hasonló kezdőárakat még a legvadabb konzoljobbágyság sem fog eltűrni. :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#131374) warcat válasza cskamacska (#131373) üzenetére


warcat
veterán

Amikor Valorantban veszik a majdnem 100 dolláros sárkányos fegyverskint,akkor nem vagyok túl bizakodó sajnos.És a Forbes még le is hoz egy cikket támogatásképp ahol elhangzik a vérforraló ' ha nem tetszik nem köll ám megvenni'

Why I Will Be Spending $95 On The ‘Valorant’ Elderflame Dragon Skins

Eddig is plebsként volt lassan kezelve aki 60 dollárért csak egy játékot szeretett volna vásárolni, nem vagyok benne biztos,hogy nem leszünk hátrahagyva a mértéktelen pénzhajhászás oltárán.

Egy beütő világválság még szájba---bizergálhatja őket a remek ötletükkel együtt, ahogyan azt megérdemlik, de sajnos vélhetően nem fog vigasztalni senkit a 400-as euró mellett.

EA: It's in the crate!

(#131375) i2k válasza cskamacska (#131373) üzenetére


i2k
senior tag

"ilyen vagy hasonló kezdőárakat még a legvadabb konzoljobbágyság sem fog eltűrni."

Hajjaj, nem hogy ők, hanem még MI is meg fogjuk ezt szokni... mert rá fognak szoktatni minket... ha a "géming" mint olyan továbbra is hobbink/szórakozásunk akar maradni, és nem 10+ éves játékokat akarunk vásárolni 50 OFF-on Gőz Sumér Széleken...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#131376) Dilikutya válasza warcat (#131374) üzenetére


Dilikutya
félisten

Amíg csak 100$-os sárkányos fegyverskin van, nincs baj. Nem kell megvenni, érdemben úgyse ér semmit. Én is jól el vagyok Call of Duty DLC-k nélkül, mivel nem multizok, csak single, így teljesen értelmetlen a játék árát 2x kifizetnem érte. De multisként is teljesen értelmetlenek ezek, a skinek többségét úgyis az ellenfél látja. Mint CS:GO-ban is a fegyverek, te csak a csövét látod.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#131377) ayo válasza cskamacska (#131373) üzenetére


ayo
addikt

értem. nekem a gondom hogy már 10+ éve nem használok CD meghajtót, és van amit hibá tennék be nem futna. szóval vehetem meg újra vagy illegál megoldások. Nagyjából konzolon is ez megy, vedd meg újra v hack.

a gép nem rossz, de egyszer én is inkább összegubiznék vmi jó kis régi PC-t csak úgy hobbiból. egyetlen gondom hogy sok helyet foglal.

A tegnapi SimCity-hez, épp most is az megy ;)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#131378) Crytek


Crytek
veterán

Felőlem lehetnek 500$-ok is..Nem oszt nem szoroz.
Most is vannak agyonárazott game-ek amiknek az alapáruk gyakorlatilag mesterségesen van magasan tartva amire rádobva még a 80%-os offot is moslék drága..
De ami nem bundle tag az nem érdemes más áron a megvételre :C

Next PC Upgrade: 2022

(#131379) ayo válasza Crytek (#131378) üzenetére


ayo
addikt

hasonlóan érzek. plusz annyi hogy engem a kiegészítők pl. semennyire se mozgatnak. sok embernek tudom fontos, mert nem Complete v achi miatt, de hát sokszor vagy fölösleges vagy annyiból inkább egy más játékot veszek...

http://jateknaplo.blog.hu

(#131380) Crytek válasza ayo (#131379) üzenetére


Crytek
veterán

Sajnos ma már egy alap game semmit nem ér... Meg lehet nézni bármelyik címet. Nem véletlen hogy az AAA-k van hogy 3/4 vagy 1 év alatt bundleba kerülnek ,ugyanis a kiadó nagyon de nagyon jól tudja hogy a bundleban vásárlok min 50%-a feltolja fullosra ami kb többe kerül mintha megvennéd egy akcióban a season passos verziót..
Sok humble címet ezért is dobtam ,pl AC Originst is már nagyon tolnám ,de kiegek nélkül nekem nem kell. Shadows of Tomb Raidert szintén passzoltam... Én tudok várni amíg a fullos fillérekért lesz. Ennél a Shadownál azért extrém vicces hogy mert kapott egy Definitive nevet meg benne van az a pár kieg máris a kb semmit nem érő gameből hirtelen lett egy laza 109,96€ eurós game... :C :C Majd megérzik a pénz szagot azt ezek is mennek epichez pucsítani az fix... :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#131381) ayo válasza Crytek (#131380) üzenetére


ayo
addikt

engem pl. MK11 Aftermath-tel se tudtak megvenni, pedig abban közel 500 órám van. 40 euró 4 karakter és story kieg..... :B bőven elvagyok a sima verzióval és sztem max 5 euróért fogom megvenni csak addigra lehet már nem érdekel. igazából ez a vége a lényeges, hogy sokszor már azért se veszem ezeket, mert amire jó ár lenne, addigra eljutok oda hogy újratelepíteni sincs kedvem és inkább veszek vmi mást.

http://jateknaplo.blog.hu

(#131382) i2k válasza ayo (#131381) üzenetére


i2k
senior tag

"mert amire jó ár lenne, addigra eljutok oda hogy újratelepíteni sincs kedvem és inkább veszek vmi mást."

Na, épp ezért (is!) tolják majd fel az ALAPárat 10-20 euróval...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#131383) FunPro válasza Crytek (#131350) üzenetére


FunPro
senior tag

Azt a maffiát, amiből a remasret szarabb lett, mint az alap változat?

Hat köszi... :U

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#131384) Crytek válasza FunPro (#131383) üzenetére


Crytek
veterán

Nekem jól jöttek mivel egy deka dlc sem volt meg egyik játékhoz sem... :K

Next PC Upgrade: 2022

(#131385) TheNewDawn válasza Crytek (#131384) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Nem mintha a 2 höz pl bármelyik hozzáadna valamit, sőt DLC kel együtt szarabb lett az egész sokkal mint a sima. A 3 hoz talán, így a kurvaszarból lett egy szimplán fos game.

[ Szerkesztve ]

(#131386) ayo válasza i2k (#131382) üzenetére


ayo
addikt

hát tolják fel, ha azt akarják, akkor az lesz. Switch-en majdnem 20k egy új cím, ami sztem vicc, persze ott is szépen ki tudom várni a nekem kedvező árat. A day 1 és a bolti vásárlást meghagyom másnak. PC-n sincs másképp. Ráér.
Számomra akkor lenne ez gond, ha nem lenne 20 másik játék és már unnám az agyam, mert mindent kitoltam. Szten ilyet nehéz lenne találni a topikban :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#131387) ZsZso válasza Crytek (#131380) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

"Sajnos ma már egy alap game semmit nem ér."
Én pont nem értek vele egyet. A Shadow of War egy nagyon jó példa rá. Van alapból benne rengeteg óra, ami ugyan szórakoztató, de elég sok az ismétlés. Aztán jönnek a DLC -k, amik vagy a kopipésztelés fokozása vagy egy külön sztori, amit pont nincs kedvem végigtolni, Szóval én pl. pont sajnálom, hogy nem a sima SoW -t aktiváltam be, hanem helyette a fullost, mert a DLCkhez már nem volt túl sok kedvem. Ha meg abbahagyom a játékot, akkor a büdös életben nem térek rá vissza, szóval bármit csinálok valahol szopó lesz.

Tömb Radírból pont nem szerettem volna még a játék végén 3 másik tombot végigvinni és nem is hiányzott. Multizni nem szoktam, úgyhogy így megfelelő volt nekem az alap is. Kaptam egy kerek sztorit, amit tudtam megcsináltam és nekem ennyi elég is volt.

Viszont jó ellenpélda a fentiekre az AC Origins, ahol a DLCk jól sikerültek. Bele volt építve a sztoriba, igazán jó szórakozás volt, valóban kár lett volna kihagyni. Sőt, még jobb a Witcher 3!

Amúgy azzal védekezek általában az ellen, hogy a DLCkre túlságosan fenjem a fogaim, hogy konkrétan letojom, hogy milyen DLCk vannak hozzá. Nem járok utánuk, így nem tudom mit veszítek. Időm úgyis kevesebb mint amennyi játékom van ezért win-win szitu.
Aztán ha a játék végén, amikor már több 10 órám belement és véletlen még mindig hiányérzetem van, akkor még lehet mindig kevsebb lóvét vesztek az adott cím kibővítésével mint amennyit azzal buknék, ha mindegyiknél arra törekszem, hogy teljest vegyek belőlük. (teszem hozzá csendben, hogy ilyenre még nem nagyon volt példa)

Aztán megint van kakukktojás, mert soha semmi se fekete-fehér. Az Euro Truck Simulator 2 az a játék, ahol a DLC-kre egyesével is költök, de ott is csak a mapokra, amik inkább expansionök mintsem "szimpla DLCk" (ha érted mire gondolok).

TL;DR;
Szóval a lényeg az, hogy szerintem nem minden játékból érdemes fullost venni. Ha alapod van, de nem tudod mit vesztettél a DLC -k hiányával, akkor megint fogsz kardodba dőlni.
De persze azt is megértem, ha nem így gondolod ... pár éve még én is a Te véleményeden voltam. :K

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#131388) ayo válasza ZsZso (#131387) üzenetére


ayo
addikt

shadow of mordor is ilyen volt, 100-ra megtoltam, pont annyi volt, hogy azt mondtam, köszi jó volt, de elég, a season pass meg szintén csak random előző feladatok picit másképpen egy 30mp plusz story-val, amit igazából a sima részben már láttál, viszont a végére már baromira untam és rossz kedvűen fejeztem be. még szerencse hogy family share-ben nem kellett érte fizetni :D de pont ilyenek miatt hagytam a fenébe. full fölösleges
persze tudom, sokakban benne van hogy MINDENT meg kell venni és fullosan kitolni, de hát pont ezekre épít az ipar, aki már csak 1 baromi fölöslegesen unalmas achiért megvesz egy season pass-t :)

más: Mac-re minden Double fine játék ingyen holnapig

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#131389) ZsZso válasza ayo (#131388) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Jaja. SoM -nál is ez volt tényleg.

Amúgy nem mind ingyenes, csak az első 4.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#131390) ayo válasza ZsZso (#131389) üzenetére


ayo
addikt

igaz, közben láttam, hogy képet is raktak hozzá

http://jateknaplo.blog.hu

(#131391) sto1911


sto1911
veterán

FC4 Season pass megeri a felarat? A Primalnal tokeletesen feledheto, es az 5 eseteben se jut eszembe egyik sem, ha a vilag legjobb DLC-ire gondolok.

(#131392) TheNewDawn válasza ZsZso (#131387) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Igen az AC Origins és az Odyssey DLC i jól sikerültek, adnak nem keveset a játékhoz. Egyetlen gond van velük, főleg az Odysseynél, hogy mivel mindkettő elképesztően hosszú és elég grindolós játék, ezért mire odaérsz, még jobban úgy járhatsz mint a Shadow of War meg Mordorba.

A Witcher 3 DLC k nem is DLC k, hanem Expansionök, vagyis igazi kiegek , ilyen még a WOTC is, kb mindkét kieget a Witcherbe el lehetett volna teljes áru játékként is adni, simán van bennük annyi tartalom és élmény, sőt.

(#131393) TheNewDawn válasza sto1911 (#131391) üzenetére


TheNewDawn
addikt

A season pass a lehető legdurvább lehúzás FC 4 esetében, nagyon gyenge és rossz mindegyik DLC, egyet kivéve, a Valley of the Yetis, ami viszont nagyon jó, szóval a helyedben megvenném azt külön.

(#131394) sto1911 válasza TheNewDawn (#131393) üzenetére


sto1911
veterán

Semmi, beraktam kosarba, de mar kiirta, hogy valamiert nem stimmel a kosarral, es ugy nez ki lejart az akcio. Ekkora szopast :D

Szerk. Elvileg 20-ig akcios, de most hibat dob, szoval lehet csak elrontottak valamit.

[ Szerkesztve ]

(#131395) Dilikutya válasza sto1911 (#131391) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Far Cry 5-nél meg én pont úgy vagyok, hogy a DLC-k jobban érdekelnének, mint maga az alapjáték a rózsaszín LMBTQ redneck-jeivel. A marsi küldetés nem is annyira, de a zombis meg a vietnami háborús kimondottan.
Csak nem tudom, mennyi játékidő, lehet megérni az Epic-ről 8€-ért a Far Cry 5 Gold.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#131396) sto1911 válasza Dilikutya (#131395) üzenetére


sto1911
veterán

En onnan vettem meg, a Vietnam tenyleg jo (bar az egyik tarsam elkoborolt az ellensegtol kitakaritott terepen vagy csak siman leesett valahonnan es kaputt, toltes meg nincs, csak uj jatek :W ), a Marsi neha vicces, amugy rovid es repetitiv. A filmes szinten rovid, nemelyik film csak nehany perc, de kozben narraljak, neha valtozik emiatt a palya (gyonyoruek btw), tul sok penzt nem adnek erte.

8-ert osszessegeben megerte, mert jar hozz az FC5 is :D .

[ Szerkesztve ]

(#131397) sto1911


sto1911
veterán

Kozben helyreallt a Uplay, visszavaltott Eurora, meg eltunt a Season Pass, kulon nem megveheto (epp most, nalam.)

(#131393) TheNewDawn: koszi, vegul a Goldot vettem, 3.5 EUR plusz remelhetoleg csak a Yetisert megerte.

(#131398) reelc


reelc
veterán

Otherworld - Otherside beszélgetős, podcast széria, a legtöbbször Phelan a vendég aki egy hazai játékfejlesztő.
Elég sok adás van már, volt benne szó sokmindenről, pl. hogy elvárás a játékosok részéről, hogy ne dráguljon a játék, legyen 60 EUR (hány éve is annyi? Legalább 2013 óta?), de legyenek szebbek, nagyobbak, jobbak, mint az előző. Ja és x FPS y felbontáson Z Hz-en legyen mert különben már nem jó - ez korábbi generációban nem volt elvárás.
Szóval a fejlesztők több munkát ölnek bele, és pár fejlesztőcsapat kivételével produkálniuk kell 2-3 év alatt. Szóval gyorsabban is kell elvégezniük (ha kiadó adja ki) mint korábban.
Mindezt az árazás nem követte, ezért is jelentek meg a DLC-k meg a többi. Meg nyilván a sok pénznél jobb a mégtöbb. ;]

Ezt azért írtam le, hogy van ilyen is, aki akarja, belenézhet 1-1 adásba, hogy milyen ez az egész egy másik oldalról.

Mielőtt megint belémáll valaki nekem sem tetszik amerre megy ez az egész, de van benne igazság.

[ Szerkesztve ]

(#131399) TheNewDawn válasza sto1911 (#131397) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Abszolút megéri.

(#131400) kecso2009


kecso2009
tag

Sziasztok, valaki próbálta már Steamen a region change-et VPN-el, és így másik country-ból olcsóbban vásárolni játékot? Működik még? Bannolnak érte? Esetleg van valami rizikója?
Gondoltam itt még elfér.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.